Jump to content

עומר רובינשטיין

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

2,044 profile views
  1. להיות אוהד מכבי השבוע - להיות מובס מול ירושלים בכדורסל ועם כל הכאב לחכות לסוף העונה בידיעה שתרוץ לאליפות למרות כל המכשולים. לראות ביזיון של אבטחה ואוהד אדום שיכור תוקף את זהבי בדרבי, לראות - ולא להאמין - שופט מרחיק (!!!) את זהבי - שחקן כדורגל שמותקף בתחומי המגרש באמצע משחק!!! לשמוע איומים על עונשים, רדיוסים והרחקות (לעשות "פיו פיו" זה עילה למאסר ממושך, לא?) ולדעת שהתשובה הכי טובה תהיה אליפות שלישית ברציפות, לא פחות מתוקה מהשתיים האחרונות. ואחרי הכל לחזור בערב הביתה ולגלות שמכבי עף, שרק לפני שבועיים העמידה שישיה על המגרש, מראה מה זה מכביזם אמיתי וחוזרת עם ניצחון חוץ דרמטי ענק על אלופת בוסניה - ולהיזכר כמה טוב זה שהחולצה שלך תמיד -תמיד! - תהיה בצבע הנכון. אני מכבי...
  2. ברוח זו אני חייב להוסיף שיהיה קל מאד לזכור את התאריך ההיסטורי הזה: 11/2/13 - 1+1+2=4, 1+3=...4 אגב, השתמשתי בגופן בגודל 4 המספר שלי על החולצה הוא 4, תופס?
  3. כמה זמן לא חיכיתי ככה למשחק כדורגל! וכמה זמן לא נהנתי ככה ממשחק החזיר אותי לדרבי הראשון שראיתי בחיים - ה4-0 ב92. רק היה חסר היום איזה גול עצמי של הרשליקוביץ... מזל שלא צעקתי כמו אז, הייתי מעיר את הילדים יש כזה אושר (!!!) באוויר שבהזדמנות זו אני מרגיש צורך לערבב שמחות - תמשיכו את החגיגות מהיום ותביאו את האנרגיות המטורפות האלה ביום רביעי להדר יוסף - תעלו את הקבוצה לחצי גמר אירופאי ותעשו היסטוריה! אפשר גם על הדרך לנצח את ברצלונה בהיכל, נסגור שבוע חלומי בברכת צהוב עולה
  4. אני כרגע במשרד לפני פגישה חשובה, אבל שמעתי את החדשות על סגירת השחקן והייתי חייב לכתוב כמה מילים - תודה על כל השנים שבאתם לעודד בהדר יוסף ובכל מגרש אחר בארץ. אם יש 10 תארים למכבי בכדורעף בחמש השנים האחרונות זה המון - המון בזכותכם (לדעתי, יותר ממה שאנשים מבינים...) תודה על תרבות העידוד והאהדה שפיתחתם בכדורגל בארץ באופן כללי - הלוואי וזה תהליך שימשיך ויצמח וכמובן - שיעזור למכבי לחזור לגדולתה. תודה באופן אישי על שצבעתם את הקריירה שלי בצהוב וכחול גם ביציעים ולא רק בלב. תודה על כל הרגעים המרגשים, השמחים, היפים שרבים מהם גם הונצחו בתמונות וסרטונים שיישארו איתי תמיד - ולשמחתי אוכל גם להראות לילדים כשיגדלו. השחקן ה12 הוא לא סתם ארגון אלא גם דרך חיים כך שגם אם הארגון עצמו לא יתקיים יותר (עצוב לי לכתוב את זה), כל החברים בו זכו למשהו לכל החיים (אל תשכחו את זה! זה לא מובן מאליו), ואני מקווה שימשיכו בדרך זו ואף יעבירו בעזרת כלים אלו שרכשו דרך חיים חיובית יותר לכל הסביבה שלהם בכלל - וליציעים ולמגרש בפרט. טוב, אני מאחר לפגישה בברכת צהוב עולה, עומר רובינשטיין
  5. שלום לכולם, מצטער שאין לי זמן לענות לכל אחד מכם באופן אישי - למרות שמגיע לכם! - אבל לפחות תדעו שמאד ריגשתם אותי אתמול, היום ובכלל... אמנם אני ספורטאי שתמיד רוצה לנצח - גם אתמול - אבל אני לעולם אהיה אוהד מכבי, לא משנה איפה אשחק או מה אעשה מלמרות שאני שונא להפסיד - וגם מאוכזב מהיכולת שלי ושל הקבוצה - מהמשחק אתמול אני חושב שאזכור בעיקר שני דברים - הראשון הוא שהיה כ"כ כיף לראות את זיו משחק - אני יודע שזה היה חלום בשבילו והוא עבד שנים עד שהגיע לרגע הזה. מגיע לו! והזכרון השני הוא היחס המדהים שקיבלתי מכם, כאילו מעולם לא עזבתי - ואפילו יותר מכך... אני מודה שבשלבים מסויימים לפני המשחק ואולי אפילו תוך כדי המשחק מצאתי את עצמי שר שירים של מכבי כדי להכנס למשחק, כנראה שזה לעולם לא יעבור תמשיכו לבוא ולעודד - מכבי צריכים אתכם השנה יותר מבכל שנה אחרת בשנים האחרונות, אתם תמיד משפיעים על המשחק ויכולים ללא ספק להיות ההבדל בין ניצחון או הפסד! ובשנה כזו - בין תואר לאובדן תואר. קחו בחשבון שאם זה נגד כפר סבא אז זה יעזור לפחות לשחקן אחד אצל היריבה, לא נורא שיהיה בהצלחה למכבי בכל הענפים, שתהיו בריאים ומאושרים כי זה מה שחשוב ואני מבטיח שעוד נשב ביחד ביציע בהדר יוסף/בלומפילד/יד אליהו/איפשהו... בברכת צהוב עולה, עמר
  6. שלום לכולם, לאחר 14 שנים כשחקן במכבי ואינספור חוויות, משחקים, ניצחונות, הפסדים,שירים,צעיפים, תארים והרבה גאווה אשחק לראשונה בחיי הבוגרים בקבוצה שאיננה מכבי. זו הרגשה ממש משונה אבל סגרתי בכפר סבא שהינה קבוצה צעירה וסימפטית, עם מאמן צעיר ומוכשר שאני מאד מעריך ומאמין בו וזה יהיה אתגר ספורטיבי מעניין. בנוסף,זה גם אתגר אישי לא פשוט- לשלב עבודה בהייטק, כדורעף ומעל הכל משפחה... כמובן שדיברתי עם שרגא לפני המעבר, קיבלתי ממנו את בירכת הדרך ואיחלתי לו ולכל הקבוצה בהצלחה וכמובן אמרתי שהקבוצה תמיד אצלי בלב ותמיד אהיה אוהד. זו הזדמנות מצויינת להודות לכולכם על התמיכה האדירה והמרגשת לאחר הפרישה שלי ממכבי. זה לא היה מובן מאליו שאנשים יבינו את מצבי ושאין לי ברירה אלא לעזוב, אבל בלי יוצא מן הכלל קיבלתי רק תמיכה ופידבקים חיוביים וזה עזר לי להמשיך בחיים כפי שאני מאמין שעלי להמשיך בהרגשה טובה ושלמה. כמובן שאדום אני לא אלבש בחיים, וירוק זה הרע במיעוטו... אולי ינחם אותי לדמיין שאני לובש צהוב וכחול שבמקרה התערבבו והפכו לירוק אני גר בכפר סבא, אני אשחק בכפר סבא אבל תמיד הייתי ותמיד אהיה צהוב כחול בנשמה! אני מאחל הרבה בהצלחה למכבי בכל הענפים בכלל (מקווה שהמהלך המקצועי בכדורגל סופסוף יתפוס ויחזיק לאורך שנים, שהכדורסל יתאושש ובלאט ימשיך בעבודה המצויינת שלו ושהכדוריד ימשיכו וישתפרו כל שנה), ובכדורעף בפרט - אני מאמין בשרגא, ועל אף שיש,לצערי, קשיים רבים כעת - אני סומך על שרגא שיילך בדרכו הנכונה וימצא את הפתרון הטוב ביותר וימשיך להביא המון כבוד למועדון. בברכת צהוב עולה, עמר
  7. שלום לכולם, אחרי 14 שנים כשחקן בקבוצת הבוגרים של מכבי תל אביב, 10 תארים ואינספור רגעים בלתי נשכחים, אני מצטער להודיע שסיימתי את דרכי כשחקן בקבוצה. תמיד הייתי אוהד של מכבי תל אביב בכל הענפים ותמיד אהיה.זה לא יישתנה לעולם (אני גם מטפח דור המשך של אוהדי מכבי) אבל מסיבות שונות ובעיקר מכיוון שהפרנסה העיקרית שלי ושל משפחתי כבר לא תאפשר לי את הזמן הדרוש כדי להתאמן באופן הנדרש כדי להיות שחקן במכבי אני נאלץ, בלב כבד, לפרוש מהקבוצה. הייתה לי קריירה מדהימה במכבי וחלק ענק מזה הודות לכם! אני לא יכול לתאר לעצמי את הקריירה שלי בלי היציעים המלאים צהוב-כחול, השירים, העידוד, ההתרגשות והתמיכה הבלתי פוסקת שלכם. אני גאה שהייתי חלק מממשהו כל כך מדהים ומיוחד. היה לי הכבוד להיות חלק מקבוצה שהייתה ממש כמו משפחה, אני אוהב כל אחד מהשחקנים והצוות ומעל לכל את שרגא שהוא בשבילי דמות אב ושמתייחס לכולנו כאל ילדיו, תמיד תומך ועושה הכל עבורנו. גם אם תראו אותי במדים של קבוצה אחרת בשנה הבאה, בה אוכל להתאמן באופן הרבה פחות מקצועני, תדעו שליבי תמיד עם מכבי ואילו רק הייתי יכול הייתי נשאר בקבוצה לתמיד. זה הרגע הכי קשה בקריירה שלי אבל אני יודע שהגיע הזמן, לעולם לא אשכח את החיבור שיש לנו ואני בטוח שיבוא היום שאשב איתכם לעודד ביציע בהדר יוסף... בברכת צהוב עולה, עמר
  8. שלום לכולם, ברכות לכדורגל שסופסוף נתנו לנו קצת נחת בדרבי! איזה כיף... כבר כמה שנים שיש דרבי לפני משחק חשוב שלנו ואני אומר - יאללה, ניצחון בדרבי וקדימה להמשיך בטירוף בכדורעף... כפי שאתם יודעים כבר כמה שנים זה לא יצא, אבל היום יש לנו גמר גביע במלחה ואנחנו צריכים כל דחיפה שאנחנו יכולים לקבל אחרי סיום המסע שלנו באירופה וכל העומס שיש לנו השנה. בואו להמשיך את החגיגות מהדרבי (שוב - איזה כיף! לא נמאס לכתוב את זה... אני מקנא בכל הצעירים שזה ניצחון ראשון בדרבי שהם רואים ) ולעזור לנו לזכות בגביע 5 ברציפות! רק בשביל ההרגשה - אמנם אין הפועל בכדורעף ומטה אשר כבר עפו - אבל ניצחון במלחה זה תמיד קצת יותר מתוק... בברכת תל אביב צהובה, עומר רובינשטיין
  9. שלום לכולם! תודה לכל מאות האוהדים שהרימו את הדר יוסף בחמישי! הרבה זמן לא ראיתי תצוגה כזו והיה פשוט מרגש להיות שם, לשיר איתכם, לראות את האולם מפוצץ בכחול - צהוב ולהרגיש את האמונה והדחיפה שנתתם לנו בלי הפסקה. לצערי, מבחינה מקצועית, לא היינו מספיק טובים והפסדנו לקבוצה עדיפה (שגם נתנה משחק מצויין) אבל גם לקראת סוף המשחק - ואחריו - לא הפסקתם לעודד וזו הייתה חוויה אדירה לכל מי שהיה באולם. אני מאמין בלב שלם שכלל לא בטוח שהיינו מגיעים כ"כ רחוק בלעדיכם, את אולימפיאקוס - שגם היא עדיפה עלינו על הנייר - ניצחנו רק עם אנרגיות ומלחמה והחלק של הקהל היה בלתי מבוטל. תמיד מאכזב להפסיד, ובטח שבבית, אבל עשינו -יחד! - היסטוריה ואסור לשכוח זאת או להקל ראש בכך. זה לא מובן מאליו בשום מישור. אז בשמי ובשם כל הקבוצה - שוב, תודה על הכל! עמר רובינשטיין נ.ב - כבר שאלו אותי כמה פעמים - בכדורעף תמיד אשאר "רובינשטיין" אבל ביומיום אני "פלג" - וזה לא השם של אחד הילדים שלי ולא שם המשפחה הקודם שלי אישתי... פשוט שינינו שם משפחה למשהו יותר ישראלי וצעיר. בכל מקרה הפירוש של "רובינשטיין" בעברית זה "אבן אודם" ואני ואדום לא הולכים ביחד
  10. ערב טוב לכולם, אני מניח שכל מי שקורא את ההודעה הזו מודע למשחק שלנו מחר מול אולימפיאקוס. אני יודע גם שכל מי שקורא את ההודעה הזו עכשיו הרגיש אתמול בלילה את אותן התחושות שאני הרגשתי: תסכול, אכזבה, ייאוש... כעס במקרה הטוב ואדישות במקרה הרע. אבל בד בבד עם התחושות השליליות האלו הייתה לי גם תחושה חיובית חזקה מפני שידעתי שבעוד יומיים אני יכול לעשות משהו אמיתי בשביל הקבוצה שלי - וגם אתם יכולים. אנחנו יכול לעזור לעשות היסטוריה. לא רק ההישג חסר התקדים של העפלה לרבע גמר אירופאי לראשונה אי פעם בישראל, אלא גם מול קבוצה מהצמרת הארופאית עם שם גדול שכל אחד מכיר. אני לא יכול ולא רוצה להבטיח ניצחון וחגיגות. אני כן יכול להבטיח שנתן את כל מה שיש לנו, שנתן מלחמה עד הרגע האחרון, שלא נשמור כוחות ונשים את כל מה שיש לנו על המגרש מחר בערב. המחשבה הזו מעודדת אותי, ואני מאמין שכל מי שיבוא מחר לעודד ולתמוך יקבל חוויה מתקנת, מלחמה על כל כדור וביחד אתכם אנחנו יכולים לעשות את זה! למרות הכדורגל אתמול ולמרות הכדורסל שאחרי (שיהיה הרבה בהצלחה, בהזדמנות זו) אני רוצה לראות מחר את הדר יוסף גדוש, צהוב ורועש, מבצר שנותן לך תחושה שאתה יכול לנצח כל קבוצה בעולם! אני כבר לא יכול לחכות... בברכת צהוב עולה, עומר רובינשטיין
  11. חג מכבים שמח! כל הכבוד על היוזמה והתמיכה! זה מאד חשוב לי וכל קול חשוב - נלחמנו על חיינו בליגה בתחרות הסרטונים הזו ועכשיו אנחנו בדרך לצמרת בזכותכם נשארו רק עוד 3 ימים לתחרות ואני מעריך כל אחד שמקדיש דקה להצביע ולעזור למשפחה שלי שהשקיעו הרבה והם כמוני - שונאים להפסיד! רציתי להוסיף שמי שמתחרים מולנו הם אוהדי הפועל אבל אין לי הוכחות ועם החוק החדש של לשון הרע אני לא יכול להרשות לעצמי להאשים סתם בקיצור, תודה רבה ועם המשך העזרה שלכם עוד ננצח! אז קדימה להצביע בברכת צהוב עולה, עומר רובינשטיין
  12. דבר ראשון - תודה לכל מי שבא היום! אמנם לא היו המון חבר'ה אבל מי שבא עשה הרבה רעש ונתן הרגשה של בית ושל טירוף כבר מההתחלה. חבל שאי אפשר לערוך ניסוי מדעי להראות כמה תמיכה של אוהדים משפיעה על משחק נתון... אני יודע על עצמי שזה בפירוש נתן לי פוש אדיר מההתחלה ולדעתי גם לכל הקבוצה (שלא לדבר על להוריד לקבוצה השניה את הביטחון). אני יודע שהתוצאה הסופית הייתה ניצחון חלק אבל זה רק המשחק הראשון ואלו לא באמת פערי הרמות בין הקבוצות, אסור לשכוח שזו קבוצה שכבר הפסדנו לה פעמיים, קבוצה עם סגל מצויין ומאד מסוכנת- אסור להכנס לשאננות ולא נעשה את זה. אני גם יודע שהרבה מכם מבועסים כמוני מהכדורגל ולפעמים זה מוציא את החשק מספורט בכלל... אבל דווקא בכדורעף אני חושב שיש הזדמנות לבוא ולהטריף, להשפיע על המשחק,לתרום לנצחונות ולגרום לשחקנים להיות עוד יותר גאים בסמל! המשימה הקרובה שלנו היא כבר ביום שלישי הבא במוסינזון-אולם שתמיד קשה לנצח בו אבל תמיכה מאסיבית מהקהל שלנו יכולה לפעול בשני מישורים- גם להכניס ולשמור אותנו חזק במשחק, וגם לפגום ביתרון הביתיות של הוד השרון. מי שהיה בניצחונות הגדולים במוסינזון יודע איזו הרגשה מיוחדת זו! מקווה שנשמור על רמה גבוהה לכל אורך הסידרה ומקווה שתתנו לנו את הדחיפה שאנחנו כ"כ צריכים- לפחות כמו היום ואם אפשר יותר - לא יהיה מאושר ממני... בברכת צהוב עולה, עמר
  13. עברו קצת יותר מ24 שעות ואני עדיין לא מעכל את הארועים של אתמול... הייתה מלחמה על המגרש והיו לנו לא מעט רגעי חולשה אך למרות כל זאת, ולמרות כל הלחץ ולמרות הרוב האדום באולם- היה לנו את המקום הזה של האנרגיה והלחימה,מקום שלא נגמר עד הרגע האחרון- גם בפנים,בנשמה , וגם ביציע התחתון,בפינה, איפה שראינו צהוב וכחול כל המשחק והרגשנו שבסופו של דבר-הגביע יגיע לשם בסוף... למי שחושב שאחרי 3 דאבלים אין אותה שימחה ואין אותה התרגשות-לא היה אתמול במשחק ולא ראה את התפרצות האושר האדירה של כל הקבוצה וכל האוהדים - כמעט כאילו זו הפעם הראשונה ובמובנים מסויימים אף יותר מתוק. כמו שחשבתי וכמו שכתבתי לפני המשחק-כל נקודה וכל טיפת אנרגיה תהיה חשובה במשחק הזה והתברר שצדקתי ואני לא יודע איך זה היה נגמר בלי העידוד שלכם! מקווה שהתואר הזה יעשה לנו טוב כקבוצה וגם יעזור לקהל שלנו לחבור לאותם חבר'ה נפלאים (אך בודדים לצערי) שבאים כמעט לכל משחק השנה מפני שהדרך עוד ארוכה וכפי שראיתם-בהחלט נזדקק לכל תמיכה אפשרית. ועוד אנקדוטה קטנה לסיום- בדרך חזרה מירושלים, כשהאדרנלין קצת נרגע והנהג של האוטובוס הדליק את הרדיו שמענו שהכדורסל בפיגור 8 במחצית. אביה של אשתי אמר לי "ביום כזה מכבי לא יפסידו", הסכמתי איתו ומאזור אבו גוש עד להדר יוסף בערך לובליאנה לא קלעו סל שדה וכל מי שהיה באוטובוס פשוט צהל עם כל שלשה של בלו או סל של ליאור, איזו חוויה... מאחל לנו עוד הרבה שמחות מכביסטיות כאלו,זה לא מובן מאליו וצריך להעריך ולנצור רגעים שכאלה. תודה על התמיכה ובברכת צהוב עולה, עומר רובינשטיין
  14. ערב טוב, אני יודע שכבר נפתח נושא וראיתי שיש היענות לא קטנה אך בכל זאת אני רוצה להוסיף כמה דברים בשמי ובשם הקבוצה- נכון שעברו עלינו הרבה קשיים השנה ומטה אשר היא בינתיים הקבוצה היציבה ביותר בליגה, אבל אנחנו עדיין מחזיקי הגביע ועדיין נחושים להגן עליו ולשמור אותו בארון שלנו. אני מאמין שעם תמיכה מאסיבית מהקהל שלנו נדע להוציא את המקסימום מעצמנו, מפני שבהרבה מקרים השנה חלק גדול ממה שהקשה עלינו היה חוסר אנרגיה (מהרבה סיבות). פה אתם נכנסים לתמונה. יחד אתכם, עם שירה ועידוד בלתי פוסקים מהיציעים, אני יכול להעיד על עצמי שהאנרגיה לא נגמרת בשום שלב! ואז, לדעתי, הסיכויים שלנו עולים בעשרות אחוזים! חוץ מזה -לצבוע את מלחה בצהוב וכחול זה תמיד כיף, מנסיון. בואו נביא גביע! בברכת צהוב עולה, עומר רובינשטיין
  15. תודה לכל מי שהיה אתמול ובא לעודד, הייתה אווירה מצויינת! למרות שלא שיחקנו טוב באופן יחסי, הקהל דחף אותנו כל המשחק וקרב אותנו לניצחון במערכה השניה-מה שלצערי לא קרה. כמו הרבה דוגמאות בעבר זה הוכיח לי ולכל הקבוצה כמה כוח יש לקהל שלנו (לא שאני צריך עוד הוכחות אבל לחבר'ה החדשים זה לא הזיק) סיימנו הופעה מכובדת באירופה אבל המטרות העיקריות שלנו הן הליגה והגביע בארץ ושם אנחנו חייבים את העידוד שלכם. ביום שישי הבא (21.1,13:00) יש לנו משחק רבע גמר גביע מול הוד השרון בהדר יוסף. כבר הפסדנו להם בבית השנה (והם הביאו יותר קהל מאיתנו למרבה הבושה) ובנוסף לכך הם התחזקו מאז בזר ברזילאי נוסף ונראים מצויין. אני לא צריך להוסיף דבר על מנת להבהיר כמה המשחק הזה חשוב-אמנם יש לנו עוד שני משחקי ליגה עד המשחק הנ"ל אך פה מדובר בנוקאאוט ואנחנו חייבים דחיפה משמעותית מהקהל - ממש כמו לפני שלוש עונות וכו' כשניצחנו משחקים שללא הקהל היינו מפסידים! אני,כמובן, בטוח שהקבוצה תעשה כל מה שהיא יכולה ואחרי המסע באירופה אנחנו צריכים כל טיפת אנרגיה שכל אחד ואחד מכם יכול להוסיף- אתם כבר יודעים כמה כוח יש לכם בואו לעזור לנו להלחם ולשמור על התארים שלנו! בברכת צהוב עולה, עמר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.