Jump to content

רונן

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

About רונן

• Birthday 23/10/1981

Recent Profile Visitors

560 profile views
  1. נשמע מקצועי (הרוב), ובלי יותר מדי סיפורי אלף לילה ולילה (בד"כ) אבל - מי אתה ? מה הקשר שלך להכל ? הוכחות...?
  2. אם לא אליפות (?) ולא גביע הטוטו, עדיין יש סיכוי לדאבל: גביע המדינה+גביע הגזענות... ועכשיו ברצינות: למישהו יש את שיטת הדירוג, הטבלה המלאה, כמה נקודות מורידים/מוסיפים על כל דבר - משהו ??? אני חייב את זה, אם למישהו יש דרך לגלות משהו - שיגיד לי...
  3. אם כבר נוסטלגיה, אז החפץ הכי נוסטלגי זה הסוודר של ההוא עם הסוודר....
  4. רק ב-1 באפריל אני אבוא למשחק ולא אשמע מאף אחד: "מיכאאאאאאאל, סגור ת'פורום!" או: "מעין, תעשה שלמה"/"קבלו א.ק עושה ביד" (וכל שאר החיקויים)
  5. מזל טוב, ארז, מכל הלב. נכון שאנחנו מכירים אחד ת'שני רק ברמה של שלום-שלום, מה המצב וכל זה. אבל בכל זאת, הספיקו לי הכתבות שלך, ההתנהגות שלך על הגדר (ויותר מכך - אחרי שריקת הסיום. הרי ציוד לא מתקפל והולך למכוניות בכוחות עצמו...), ואותם כמה משפטים שכן יצא לנו להחליף, כדי להבין שאתה באמת משהו מיוחד. אני מקווה שבחודש שנשאר לי להיות פה כן יצא לנו לדבר... בכל מקרה, המון מזל טוב ושמחה, בהצלחה בהכל. רונן.
  6. הודעות בסגנון של צהובאיה נפתחו כבר ואין לי מה להוסיף בעניין, מלבד תקווה שמשהו מהן יחלחל לפחות למספר אנשים לראש... מה שכן, שאלה לי אליכם: אתם אומרים - אדהם שביטה יצא מזה, אז חפיף - זה כבר בסדר לשיר עליו. (הרי הוא בטח שכח מזה, הוא יושב וצוחק בבית כשהוא שומע ת'שירים שלכם: "איזה מצחיקים החבר'ה האלה, חוש הומור בריא יש להם, הרי לא נשארה לי יותר מצלקת קטנה...") בימים אלו ממש אנו מאושרים לשמוע שמני לוי היקר ממשיך להתאושש. יכול להיות שעוד חצי שנה, שנה, נשמע אותו מתראיין, מספר על התקופה הקשה, אולי אפילו יושב בטריבונה עם אבי רצון. והוא נראה טוב, מחייך את החיוך הקטן והביישן שלו... רואים שהוא יצא מזה... אחלה. עכשיו תגידו לי! אני רוצה לפגוש את הראשון(!), שיבוא ויאמר לי, אחרי שנשמעה השירה הנוראה משער חמש, או מיציע ג', אפילו מהקופסא: "מני לויייייי, תתפגר, מני לוי תתפגר...": "שמע, מני יצא מזה - זה כבר לא נורא לשיר עליו..." אנשים, מספיק עם זה.
  7. פונצי - אני יודע על זה מגיל עשר - מתי שצב מים נשך אותי!..........
  8. מזל טוב אורי, ובהצלחה בהכל !
  9. לייזי גורדון, פרשן. (וכמו שערוץ 1 מתעקשים להוסיף לו בכתוביות משום מה: "מוזיקאי".....) נו.
  10. ברוך השב ארצה... יש לך סבלנות ? קרא פה: (אם הייתי יודע להדביק קישורים אז היה יותר קל...) המחאה השקטה והשחקן ה-12 נכתב בפורום ע"י הגולש: "שידורי המהפכה" בנושא הזה אני אנסה לעשות קצת סדר ,לפרט על הסיבות למחאה הזאת ומה הדברים שהביאו אותנו לצאת אליה. נפרט קצת על ארגון השחקן ה12 ומה הוא רוצה בעצם ועל עוד לא מעט דברים שאולי לא ידעתם. תנסו באמת להתרכז בתוכן הכתוב ולא בדברים שוליים כמו מי כתב או עד כמה זה ארוך. המחאה שהשחקן ה12 יצא אליה בתחילת העונה היא לא מחאת אבי נימני, כבר במהלך השנה שעברה המחאה הזאת התחילה התבשל והיא תפסה תאוצה במהלך הפגרה. בתאריך ה30.7 הוכן מכתב מטעם הנהגת השחקן ה12 ומכתב זה נשלח להנהלת הקבוצה. מספר ימים מאוחר יותר, 10 ימים לפני מועד שחרורו של אבי נימני מהקבוצה ובימים שאף אחד מחברי השחקן ה12 לא דמיין את שחרורו של אבי נימני מהקבוצה. במכתב זה פירטו חברי השחקן ה12 את טענותיהם כנגד ראשי הקבוצה ואופן התנהלותה, כתבו באופן די מסודר את החזון שלהם לגבי יחסי הנהלה ואוהדים ,ובניגוד לקולות כאילו אנחנו רוצים לנהל את הקבוצה הבהרנו כי אנחנו נקבל גם תשובה שלילית לגבי הצעות אלה ,במידה ותוצג לנו אסטרטגיה חלופית לגבי עתיד המועדון . הנהלת הקבוצה בחרה להתעלם ממכתב זה ומחאת השחקן ה12 היתה מוכנה לצאת לדרך. בתאריך ה13.8 נזרקו אבי נימני וטל בנין ממכבי תל אביב בבושת פנים. במפגש אוהדים שהיה באותו יום בהשתתפות נציגים מכל הפלגים הועלתה הצעה להגיע למשחק גביע הטוטו בלבוש שחור ולהשאר בחוץ. ההצעה הזאת הועלתה ע"י נציגי חוג האוהדים הרשמי וגם חברי השחקן ה12 שחשו פגועים מצעד ההנהלה בחרו ליישר קו עם המהלך . דרך המחאה של השחקן ה12 נבחרה כבר הרבה קודם ,כולל הלבוש השחור – המשחק בגביע הטוטו היה בעצם הקדמה של תחילת המחאה מהתאריך שנקבע – המשחק הראשון של תחילת העונה. כמו כן באותו ערב הוכרזה ע"י חוג האוהדים הרשמי שנת אבי נימני – שנה שתכלול מחוות רבות לשחקן השחקן ה12 לא היה שותף להכרזה הזאת. במכתב שחולק בתחילת השנה ע"י חברי השחקן פורטה הדרך בה תתנהל המחאה ע"י החברים וכנגד מה אנחנו מוחים. עכשיו אני אקח אתכם כמה שנים אחורה לתחילת ימי השחקן - האני מאמין של השחקן ה12 מיום הקמתו היה עידוד מתמיד לקבוצה ,בלי קשר לתוצאות הספורטיביות. השחקן ה12 מעולם לא שרק בוז או קילל שחקן בקבוצה ,אנשים שלא עמדו בתנאים אלה לא נשארו חברי השחקן ואנשים שלא התאימו לעמידה בעקרונות אלו לא התקבלו לשחקן ה12. אנחנו גאים להמשיך ולעמוד בעקרונות אלו – מה שקצת גרם לנו להיות מופתעים מהתקפתה של הנהלת הקבוצה נגדנו והצגה שלנו בתור המקללים והגזענים של היציע ,גם הנהלת הקבוצה יודעת שאלה לא אנחנו. שמענו לא מעט את המשפט " תפקיד האוהד לעודד" – זה נכון ,אבל אנחנו חושבים שבתור גוף שהוא הנהגה של אוהדים ,התפקיד שלנו הוא קצת אחר – התפקיד שלנו הוא קודם כל לדאוג לאוהדים ,הנהגת אוהדים שלא עושה את זה ,חוטאת לתפקידה והיא יכולה להיות הרבה דברים אבל לא הנהגת אוהדים. יש המון סיבות שגרמו לנו לצאת למחאה הזאת נפרט כאן את חלקם ,כולם הוזכרו במכתב שנשלח להנהלת הקבוצה. בניגוד למה שאולי תחשבו יש לנו אני מאמין מגובש מאד לגבי הדברים שאנחנו בוחרים לעשות ,הסיבה שאנחנו מעודדים את הקבוצה גם בהפסדים היא גם כדי להמשיך לתת תמיכה לשחקנים ,מעל להכל הסיבה היא בשביל לתת הרגשה חיובית במגרש ולגרום לאותו ילד שמגיע לראות את הקבוצה בפעם הראשונה לצאת בתחושה חיובית ולרצות לחזור למגרשים. הקולות שנשמעים השנה במגרשים והקולות והמראות שנשמעו לפני שקם הארגון לא היו כאלה שמשכו ילדים לחזור לכדורגל כשמכבי הפסידה. אנחנו גאים להיות האנשים ששינו את המציאות הזאת. הבעיה היא שהגענו למסקנה כי בתנאים הקיימים המאמצים שלנו מיותרים כי במחירי הכרטיסים הקיימים אין לנו סיכוי ,עד לתחילת השנה הנוכחית לא היו כרטיסי נוער וחייל למכירה ביציעים של מכבי לא בשער 11 ,לא בשער 13 ו2 וגם לא בשער 8. מה שאומר שבמשחקים גדולים לא יכלו ילדים וחיילים למצוא כרטיסים שמגיעים להם לפי חוק וגם במשחקים קטנים יותר היתה רק כמות זעומה של כרטיסים כאלה לשער 4-5 שהוא מאד לא מושך בעיני אוהדי מכבי . בעקבות המחאה וישיבות שלנו עם ההנהלה התחילו לצאת כרטיסי נוער לשער 8. בעינינו זה רחוק מלהספיק ,בטח אם מסתכלים על החלק היחסי של אותם צעירים ביציעים. ברור לנו שאבא שמגיע עם שני ילדים לשער 8 ומשלם 270 שקל לא כולל נסיעות ואוכל ,לא יגיע הרבה פעמים במהלך העונה למשחקים. כנ"ל גם אותו בן 15 שלוקח את אח שלו בן ה12 ומשלם 180 שקל. גם לא החייל הקרבי שמשאיר רבע משמשכורת החודשית שלו על משחק כדורגל (ואפילו לא משחק עונה). הבנו שאם אנחנו רוצים שמכבי תמשיך למשוך את הדור הצעיר למגרשים המציאות הזאת חייבת להשתנות. בניגוד למה שהרבה אנשים אומרים על מחירי הכרטיסים ועל זה שהם בכל המגרשים ככה בואו נבהיר: הכטיסים הזולים ביותר ליציעים של מכבי הם במחיר של 70 שקל מבוגר ו35 שקל נוער לשער 5 ששוב נזכיר מאד לא מושך את אוהדי מכבי. כמו שכבר הזכרנו כרטיסי נוער חייל הם מצרך נדיר מאד באיצטדיון. אצל הפו*ל פ"ת ילדים ונוער עד גיל 18 נכנסים חינם. בבני יהודה ילדים עד גיל 10 נכנסים חינם. באיצטדיון בב"ש יש כרטיסי סטודנט מוזלים ,גם כאשר נגמרים כרטיסי הנוער שני ילדים יכולים להכנס עם כרטיס מבוגר אחד (מה שמבטיח שהם לא ישלמו מחיר מלא) ,לגבי כניסה עד גיל מסויים אינני יודע. בטדי משלמים 60 שקל לכרטיס מבוגר ,יש כרטיסי נוער ב30 ויש אפילו כרטיסי ילד יותר זולים. ילדים קטנים יכנסו חינם בליווי מבוגר. אפילו בהפועל ת"א יש אופציה לקנות כרטיס לשער 5 ב60 שקל מבוגר ו30 שקל נוער,שער 11 אם יפתח לאוהדי הפו*ל בטח יהיה זול יותר. בקיצור, אני מקווה שהבהרתי את הנקודה ,אוהדי מכבי ובעיקר הצעירים שבהם משלמים הרבה יותר. עד כמה שאני יודע מכבי היא הקבוצה היחידה שדורשת היום כרטיס גם מילד בן שנתיים ,סיכוי טוב שיצטרכו לקנות לו כרטיס מבוגר. הרבה מהקשיים שהגוש המעודד נתקל בהם לא מגיעים לעיני האוהד הממוצע ,כי התקשורת לא מתעניינת בהם ולא תמיד הם מגיעים אליכם,אני אנסה לפרט את חלקם: אחד הסעיפים האחרים במכתב שנשלח להנהלה הוא נושא האלימות : גם אם תנסו להתעלם מהמציאות בכל הכח ,יש היום מעגל דמים בכדורגל הישראלי ,יש מהומות ומכות בכל איצטדיון בארץ ,לא מעט אוהדים צעירים חוזרים מוכים כל שבת ,הילדים האלה לא יחזרו לכדורגל ואם הם יחזרו רבים מהם ירצו לנקום על מה שעבר עליהם במגרש אחר. אנחנו מנסים להילחם בתופעה הזאת בכל הכוח. באני מאמין של השחקן ה12 נכתב כי ביום שאוהדי קבוצות אחרות יפחדו לבוא לבלומפילד נדע כי נכשלנו בתפקידנו.מיום ליום המעגל הזה נהיה גדול עלינו ואנחנו מבינים שבלי עזרה לא נוכל להתמודד איתו. התפקיד שלנו הוא לא להיות משמר אזרחי על האוהדים ואנחנו גם לא יכולים לשמור על כל ילד שעוזב את האיצטדיון. הנהגת השחקן ה12 מנסה להתריע בלי סוף ולהוריד את מוקדי החיכוך למינימום ,כל פעם אחרי בלאגן שאוהדים נפגעים בו אנחנו מקבלים את אותם תשובות : לא ידענו ,לא נערכו ,לא חשבנו ,לא אנחנו אחראים. אנחנו מאמינים שלהנהלת מכבי ת"א יש אחריות כלפי האוהדים שלה ולחיי אדם ,אנחנו מאמינים שהיא צריכה לעזור לנו ולגבות אותנו הרבה יותר במאבק הזה כי האסון קרוב ,אנחנו מאמינים שההרוגים מאלימות האוהדים בדרך ,הרבה יותר קרוב ממה שאתם מדמיינים ואנחנו חרדים מהיום הזה. אנחנו גם חרדים מהיום שנגיע למסקנה כי אף אחד לא ידאג לנו חוץ מעצמנו ,זה יהיה יום עצוב לכדורגל הישראלי ,אנחנו נעשה את זה יותר טוב ממה שנראה לכם – אנחנו נעשה את זה יותר מדי טוב. זה סעיף שהשחקן ה12 לא יתפשר עליו – גם אם המחיר הוא שנעשה את כל מה שאנחנו יכולים כדי שחברי השחקן לא יגיעו יותר לכדורגל . האחריות של ללכת להסביר להורה למה דווקא לבן שלו זה קרה היא אחריות שכבדה עלינו ואנחנו לא נפסיק עד שנשנה את המציאות הזאת. ברור לנו שחוק וילן הוא חוק שהגיע בעקבות לחץ ההנהלות השונות בראשות הנהלת מכבי ,זה חוק שמשרת את ראשי הקבוצות ומעלים את זכויות האזרח המינימליות לאוהד כדורגל. זה הופך אותנו לאזרחים סוג ב,כנראה שזה בגלל שאנחנו חיות. תנסו לא לשפוט אותנו בעניין הזה כי אנחנו אלה שפותחים להם תיקים בלי ראיות והורסים להם את החיים. אנחנו אותם אנשים שהולכים אח"כ להסביר להורים של ילד למה הרסו לו את החיים כי הוא עמד ליד פירוטכניקה שמישהו אחר הדליק. אנחנו אלה שפותחים להם תיקים על תקיפת שוטר כי ביקשנו פרטים מיס"מניק. אנחנו אלה שלא ישנים 3 חודשים בלילות ומוותרים על משפחה והורסים את הלימודים והופכים עולמות בשביל להעמיד תפאורה בבלומפילד לדרבי השני שנה שעברה (תפאורה שמתוכננת לבלומפילד) ובמשך 3 חודשים משקרים לנו ,ושבוע לפני המשחק מודיעים לנו שהוא בר"ג. סעיף נוסף שהיה במכתב הוא היחס לסמלי עבר והצורה שבה הנהלת מכבי נפרדת מהם (כדוגמת אלון ברומר) – סעיף זה נכתב עוד לפני פרשת אבי נימני ובאמת שלא חושב שיש צורך להרחיב עליו. במכתב הזה רשמנו גם התנגדותנו לסתימת הפיות והורדת השלטים – האמת היא שאנחנו לא אהבנו את השלטים כגון 7 שנים 0 תוצאות וכו',אלה לא שלטים שמייצגים את דרך השחקן ה12,אבל אנחנו מאמינים בחופש הביטוי ואנחנו חושבים שיש לאוהדים גם את הזכות לביקורת ואנחנו נילחם על הזכות הזאת גם אם היא לא מייצגת אותנו. היו עוד סעיפים במכתב הזה ,מקווה שהבנתם את הרעיון (ויש גם נושא נעוץ בפורום עם פירוט מלא יותר) ברשותכם אני אוסיף עוד קצת על השחקן ה12 : חברי השחקן ה12 לא מקללים שחקנים ולא שורקים בוז לקבוצה ,קצת מוזר להאשים את האנשים היחידים שלא מפנים לקבוצה עורף כשקשה שהם המקללים והמסיתים. אנחנו אלה שבמשך 3 שנים רבנו עם אנשים כשעודדנו בפיגור "כי אנחנו הורסים את הקבוצה" מוזר שהיום זה נהיה לגיטימי אבל שתיקת חברי השחקן ה12 כבר לא מוצגת ככזאת. אנחנו לא היינו אלה שישבו ללוני מתחת הבית וניסו למרר לו את החיים ,הרבה אחרים כן אבל זה לא מפריע להנהלת הקבוצה להאשים אותנו גם בזה. כל השנים מהיום שהשחקן קם הוא עודד את הקבוצה בלי קשר לתוצאות. גם המחאה שלנו תהיה בלי קשר לתוצאות ותימשך עד שהדברים שאנחנו נלחמים עליהם ישתנו. המחאה הזאת היא לא על אבי נימני למרות שגם לנו מאד כואב העוול שנעשה לו והתנהלות ההנהלה בפרשה. במשך כל הפגישות שהיו בין אנשי השחקן להנהלה ,נושא אבי נימני לא עלה פרט לבקשה שלנו שאחרי שיסתיים כל הסכסוך המשפטי תמצא הנהלת הקבוצה דרך ראויה יותר להיפרד ממנו ,לדוגמא משחק הוקרה שיכבד הרבה יותר את השחקן ואת ההנהלה. המטרה שלנו היא לא שההנהלה הנוכחית תלך ואנחנו מוכנים לשבת גם איתם בכל זמן ,אם כי עצוב לנו שבמשך חצי שנה היא לא השכילה להתייחס ברצינות הראויה לבעיות האלה ,ומוכיחה בהתנהלות הזאת שהיא לא ראויה למועדון אותו היא מנהלת . אנחנו מאמינים שלא ביקשנו מהנהלת הקבוצה דבר שהיא לא מסוגלת לשנות ,ואנחנו מאמינים שהדרישות האלה הם לא בשמיים ,אנחנו לא רוצים לנהל את הקבוצה אבל אנחנו כן רוצים יחס הוגן. שום שחקן הוא לא מעל הקבוצה , זה נכון . אבל גם שום הנהלה היא לא יותר חשובה מהאוהדים של הקבוצה ,אנחנו זכות הקיום של הקבוצה הזאת. ועכשיו הגענו לחלק ב' : "אבל שום דבר מזה לא כתוב בתקשורת ,איך זה יכול להיות נכון?" התשובה הנכונה פה היא המשפט הידוע – אל תאמינו לכל מה שמספרים לכם ,בעיקר בתקשורת. לא מעט חשיפה לדברים האלה פשוט לא מגיעים לתקשורת כי העיתונאים מפחדים לצאת נגד הנהלת מכבי, כי הם חברים של מישהו או בגלל שאח"כ אין סקופים. לחלק אחר פשוט הרבה יותר קל להציג את זה בתור מחאת נימני מאשר ללכת ולעשות את התפקיד שלהם בתור עיתונאים – לחפש את האמת. חלק אחר פשוט חושב שזה מסובך מדי ולא מעניין ומבטיח כתבות וחשיפה אם נלך ללוני מול הבית או נשרוף את קרית שלום . אנחנו מצטערים זאת לא הדרך שאנחנו מאמינים בה . האמת היא שלא מעט מהדברים האלה יצאו בחודש וחצי האחרונים עד שהנהלת מכבי החליטה להפעיל את כל הכוח התקשורתי שלה כדי לעשות דה לגיטימציה למחאה הזאת ,זה יעבוד שבוע ,זה לא יחזיק לאורך זמן. "אבל מה עם הדרך ? איך היא עוזרת?" לצערנו אחרי 3 שנים שניסינו לשנות ולהשפיע בדרכים אחרות ,דיברנו עם עשרות מנכ"לים שהתחלפו ושמענו בלי סוף הבטחות שלא מומשו הגענו למסקנה שרק דרך פגיעה כלכלית בקבוצה אנחנו נוכל לשנות דברים. בגלל זה בחרנו לא לעודד במשחקי הבית ומכיוון שאין הכנסות להנהלה במשחקי החוץ ,אנחנו לא רוצים סתם להזיק לקבוצה ובמשחקים אלה אנחנו מעודדים. ושלא תטעו – הדרך הזאת עובדת ,מכירת הכרטיסים נפגעת ,אוהדים לא באים והקבוצה מפסידה המון כסף. עצם העובדה שהמשחק נגד חיפה הוא בבלומפילד ספק מלא ולא לעיני 35000 איש בר"ג במשחק עונה הוא הפסד אדיר להנהלה. היא תמשיך להפסיד כסף מהמחאה הזאת עד שהיא תבין שיש לה מחוייבות כלפי האוהדים שלה. אם המחאה הזאת תגיע עד לסיום העונה ,זה יעלה לה עוד המון כסף. לא בטוח שיהיה לה קל או משתלם לספוג את ההפסדים האלה בגלל משחקי כבוד עם אוהדים. "אבל מה עם הקללות ?" כמו שכבר הסברנו ,חברי השחקן ה12 לא מקללים את שחקני הקבוצה , את הקריאות המגעילות שגם אנחנו מאד לא אוהבים אין לנו דרך להפסיק חוץ מאשר עידוד ,אנחנו לא נעודד עד אשר תסתיים המחאה הזאת. לצערנו מתי שאין עידוד ויש שקט ,שומעים כל אחד שכואב לו ושבא לו לצעוק או לקלל, במשך שנים לא שמעו את הדברים האלה בזכות הרעש שהשחקן ה12 עשה ,כשיש שקט לצערנו זה מה שישמעו. אנחנו מנסים להלחם ולמנוע את זה ולא ניתן לכל מיני אינטרסנטיים ונגררים להרוס את המחאה הזאת ולשנות את הדברים שאנחנו נלחמים עליהם ,זה יותר חשוב בעינינו מהכל. תזכרו שרבים מהמקללים הם גם כאלה ששנים אמרו שאנחנו הורסים את הקבוצה כי אנחנו מעודדים אותה בפיגור ,חלק מהם היום עברו צד. למרות הקשיים המחאה הזאת תביא את השינוי ,אין לנו ספק בזה. אנחנו רבים מדי ,נחושים מדי וצודקים מדי בשביל להפסיד פה. אם תבחרו לעודד אנחנו נקבל בהבנה את ההחלטה שלכם אבל תדעו שאתם מקשים גם עלינו וגם על עצמכם. כי אתם תגרמו במו ידיכם למחאה הזאת להמשך יותר זמן ולשנות פחות. תעזרו לנו ולכולנו יהיה טוב יותר. ביחד נשרוד – לחוד ניפול. בחודש האחרון השתנה מעט מצב העניינים אבל זה העקרון בגדול.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.