Jump to content

MaorMTA

משתמשים רשומים
    1,908
  • Last visited

Everything posted by MaorMTA

1. https://he-il.facebook.com/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C%D7%90-%D7%90%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%94-%D7%94%D7%99%D7%97%D7%99%D7%93%D7%94-%D7%91%D7%94%D7%9F-164095593787593/
  2. למישהו יש את הטלפון שלהם? עשיתי הזמנה לשם וביקשתי מאחי לאסוף אותה, הביאו רק חצי הזמנה ומאז לא מטפלים בזה, אשמח אם יש פה מישהו שיכול לעזור. שלחתי הודעות לכל מי שאפשר (אתר, פייסבוק, מייל) ואף אחד לא עונה.
  3. מישהו מגיע מבאר שבע? מחפש שני מקומות הלוך חזור או רק חזור.
  4. מישהו יודע אם נולד כבר מחליף ראוי לגולים, פאסים ושות'?
  5. למישהו יש מושג איך קונים כרטיס ליציע של אולימפיאקוס? אני גם ככה בסביבה וצריך הפסקה מהלימודים.
  6. אתה באמת רוצה תשובה למה זה לא בעידן פלוס או שזו שאלה רטורית?למה בקניון לא מחלקים בגדים בחינם???
  7. אני מחכה ליום שצ'רלטון ישדרו באינטרנט. הייתי משלם 50-60 שקל בחודש בשביל לקבל שידור אינטרנטי באיכות טובה. אגב, הם לא המציאו כלום ובכל העולם תובעים מקומות ציבוריים על זכויות יוצרים. זכור לי במיוחד מקרה שתבעו פאב באנגליה ששידר את הליגה האנגלית בערוץ יווני בלוויין, שהעלות שלו היתה הרבה יותר נמוכה מהעלות באנגליה, לדעתי הפאב זכה במשפט.
  8. בשורה התחתונה, לפחות לדעתי, במכבי הבינו שרייקו יקבל הרחקה כלשהי בכל מקרה, לא משנה מי ייצג או לא ייצג אותו.אז החליטו לעשות מה שאפשר כדי לדחות את העונש בשביל שההרחקה לא תיפול על ב"ש בגלל החשיבות של המשחק. אז אני מניח שיש כאן איזה עניין של מועד ההגשה ומניפולציה כלשהי שעשו כדי לגבור על האפשרות שההתאחדות תערער. מצד שני היה גם חג ושבת ככה שזה לא שחיכו שבוע בכוונה ואז הגישו ערעור.
  9. בואנה מאור הגזמתחשבתי זה אתה, בטח בגלל הנדודי שינה
  10. עומר, אומנם זה שווה דיון נפרד, אבל חייב להגיד שלדעתי כלבעלי קבוצות מרוויחים מהכדורגל, כולם. ואם מיץ' עדין לא מרוויח, אז מתישהו הוא ירוויח ויממש את ההשקעה. נמאס מהשקר שבעלי הקבוצות והתקשורת מוכרים לנו. אם הם לא היו מרוויחים הם לא היו מתעקשים ככ להימנע משקיפות ובטח שלא ממשיכים "לבזבז" כסף שהרוויחו בעמל רב (גם נישואים זו עבודה (; ).
  11. יש סיכון כלשהו מבחינת חוקי אופ"א לגבי התערבות של שופט מטעם המדינה בהחלטות בית הדין של ההתאחדות? דובר על זה לא מעט שהתערבות יכולה לגרום להרחקות ממפעלים וכו'.
  12. אין מה לדבר על הפרש שערים. יש לנו משימה והיא לנצח בשני. כל תוצאה אחרת שולחת אותנו לים.
  13. אף אחד לא יזכור את בית הדין הזה אם ב"ש יקחו. צריך לבוא אופטימיים אבל דרוכים ולקחת את זה על הדשא. צריך לנצח 4/4, זה יהיה קשה אבל אפשרי.
  14. הרגו אותנו עם הימי שני האלה. כנראה זה ימשיך ככה עד סוף העונה. חוץ מהמחזור האחרון מול חיפה שיערך בשבת/ראשון בגלל הגביע.
  15. אפשר לדרג את האפליקציה שלהם בכוכב אחד באפפ/גוגל-סטור
  16. האמת שזה די מדהים, אני מדריך בפר"ח בב"ש ונפגש עם לא מעט ילדים, עוד לא יצא לי לפגוש ילד שלא אוהד את באר שבע. הם בונים לעצמם תשתית אוהדים רחבה מאוד, אם ימשיכו להצליח עוד כמה שנים כבר יהיה להם בסיס אוהדים גדול ורציני להמון שנים קדימה. אם ידעו לעבוד נכון הם יוכלו לייצר תשתית כספית חזקה מאוד, ומחלקת נוער שמורכבת מאוהדים אמיתיים שמחוברים לקבוצה.
  17. סיוט. המחשבה הראשונה על הנסיעות מב"ש לנתניה היא שאכן אוותר על המנוי, הרי גם אם יפעילו את הרכבת אחרי משחקים במיוחד בשביל מכבי, הרכבת תגיע מקסימום לת"א ולא תמשיך דרומה. מקווה לחדשות טובות בנושא הזה.
  18. ההודעה הזאת נכתבה הרבה לפני שהובן גודל המחדל ושהוגרלו בפועל פחות מ 400 כרטיסים.
  19. יהיה קשה. אני לא יודע מה הקומבינות פה בב"ש, אבל בגדול הם מכרו כרטיס רק למי שבא עם מנוי ות"ז של בעל המנוי, ככה שרוב הכרטיסים לא הגיעו לספסרים.
  20. בדקתי אתמול, יש שם מסיבת פורים אז לא ישדרו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.