Jump to content

MaorMTA

משתמשים רשומים
    1,908
  • Last visited

Everything posted by MaorMTA

1. כועס על השעון ספירה לאחור לחזרה לבלומפילד "תפסיק לספור זה לא יקרה לעולם"
  2. כל מילה. אני מדריך בתיכון מקצועי בבאר שבע תלמידים שפשוט גזרו עליהם חיים של קושי כלכלי. שימשיכו לזיין תשכל על זה שאין על מה להתלונן והכל ורוד, תראו לי בית ספר במרכז שלומדים בו מכונאות רכב. יש לי תלמידים שבאחד על אחד הם באמת אחלה אנשים אבל לא נותנים להם שום הזדמנות להרחיב אופקים ולצאת מהמקום הזה. וזה עוד באר שבע "בירת הדרום" ושקרים על סייבר.
  3. צץ לי בפיד בפייסבוק פוסט של אולטראס חיפה, בין השורות הם מזכירים משפט שאולי יהיה מוכר לותיקי הפורום/יציע: "רק חורבן יביא תקומה". זה מצחיק שאפילו את "רק חורבן יביא תקומה" הם מעתיקים, רק חסר שיעשו סרט על אוהד מפורסם שלהם שרוצה להציל את הקבוצה שלו. אולי בסוף הם באמת יהיו מכבי.
  4. חי חי חי חי אטיאס חי יביא לנו תשער למרות שהוא עוד נער אה כבר ברשימה חזלש
  5. הזמנתי באיביי נעליים ואחת מהן הגיעה עם שריטה, לא מטורפת אבל מספיק בשביל שיראו אותה. שלחתי להם הודעה עם תמונה ושאני מאוכזב וכאלה (עוד לא ענו) . אין לי כוח ללכת לדואר בשביל לשלוח להם חזרה את הנעל ולחכות לחדשה, ובטח שלא לשלם על המשלוח. יש משהו אחר שכדאי לעשות?
  6. אפילו note 4x יכול לתת עבודה אם אתה קצר בכסף. אני מבסוט ממנו רצח קניתי בהשראת הפורום לפני איזה חצי שנה.
  7. יש כלמיני פרוייקטים של מועדפת אחרי צבא בחקלאות בקיבוצים. אתה גר שם חצי שנה ועובד עם חבר'ה בגיל שלך. אחלה כסף וממש כיף.
  8. אני לא מסכים עם דדו וחושב שהחזרה של הפנאטיקס טובה למכבי וליציע בסיטואציה הנוכחית. אבל להפריד אותם מהגזענות זה פשוט שקר. את "לא רוצים אותו איתנו זאת לא המדינה שלו" לא המציאו אנשים מהקהל הרחב ובאופן ברור נשמע הכי חזק מכיוון הגוש. טועמה מחבל זה גזענות והפנאטיקס לא הסכימו להתיישר ולהפסיק לשיר את זה גם כשזה פגע בקבוצה ובאווירה במגרש (בוז וכו') .
  9. גם בסניף יש בעיות. הזמנתי שנה שעברה שתי חולצות לסניף דיזינגוף ושלחתי את אחי לאסוף את ההזמנה. הביאו לו רק חולצה אחת שהיא בכלל לא מה שהזמנתי. אחרי כמה שבועות של טלפונים וכאב ראש אמרו לי לבוא לקחת שני פריטים אחרים שאני רוצה בסניף. בין היתר אחרי שאחי הגיע פעמיים לחנות וחזר בידיים ריקות, לא הסכימו לשלוח את הפריטים על חשבונם בדואר במקום שאגיע שוב. אומנם הרווחתי מוצר שעולה יותר אבל זה לא היה שווה את כל הכאב ראש, בגלל זה לא התפתתי להזמין כלום ביילו פריידיי.
  10. לנקות עם מגבון לח מוריד את כל השמן (משום מה היה זכור לי שאת פרסמת את זה בנושא של הלייף הקס) מצחיק המלצות לשטיפת כלים בנושא על ביבי, מתערב על כ הוני הדל שהוא מעולם לא שטף קופסת אוכל
  11. מילא אתה, שיחזיר את א.ק
  12. 10 משחקים באותה שעה וכולם משודרים באותו ערוץ, מזל שיש לערוץ הספורט 5 ערוצים שונים.
  13. סוף סוף הם לא מזיינים אותנו באמצע ואנחנו ראשונים לכל כדור. הבעיה היא שזה עובד יפה למשחק אחד, קשה לי לראות אותם רצים בטירוף 3 שחקנים לכל כדור עד סוף העונה.
  14. הלוואי שהשופטים היו הבעיה שלנו
  15. ביוטיוב אפשר למצוא מלא קורסים מעניינים מהאוניברסיטאות השונות, לדוגמה אני ראיתי את ההרצאות של היסטוריה עולמית עם יובל נח הררי לפני כמה שנים (מה שהפך לספר קיצור תולדות האנושות).
  16. שמתי דנקירק לצפייה, כשהבנתי שזה לא דנקירק אלא חיקוי זול כבר הייתי מושקע בסרט ולא היה לי כוח להחליף. מסתבר שזה היה "operation dunkirk", לא מאמין ששרפתי על זה שעתיים.
  17. לא ראיתי שכתבו פה אז: סיליקון ואלי אחלה סדרה, די מצחיקה למרות שלפעמים פאנצים צפויים. סיימתי עונה ראשונה.
  18. https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=170667 למי שיש acestream
  19. נכון התבלבלתי עם כל המשחקים שהיו בזמן האחרון, בכל מקרה את אחד מהם ראיתי שם טוב חח. את ספורט 2 מצאתי פעם באיזה אתר רוסי, חיפשתי בגוגל Sport 2 HD IL וזה היה בדף השני או השלישי בחיפוש, בפעם האחרונה שניסיתי להיכנס שוב לא הצלחתי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.