Jump to content

MaorMTA

משתמשים רשומים
    1,908
  • Last visited

Everything posted by MaorMTA

1. זה היה צעד גאוני.אחרי שבעבר בקושי נמכרו חולצות הם יצרו סטנדרט שבו כל בלומפילד עם חולצות משחק.
  2. צודק, כנראה הוא התכוון ל 250 עם הדפסה.
  3. עריכה- החולצה עולה 220, 250 עם הדפסה. המחיר לא זול אבל סביר.
  4. העיקר זו חולצה שהם מייצרים בעצמם בסין ובסוף עולה כמו חולצה של אדידס.בטח זה מחיר כזה כדי לתת מבצע למנויים ב 220 או 200 (המחיר שזה אמור לעלות).
  5. די נו זה עם תווית והכל, הסיכוי שאלו לא המדים הוא קלוש.לדעתי הם הדליפו רק בשביל שיהיה באז באתרי הספורט אבל האתרים לא שיתפו עם זה פעולה. אולי מאותה סיבה בשביל לא לצאת ליצנים ולשרת את המטרה שלנו.
  6. העונה הראשונה של genius על אלברט איינשטיין ממש נחמדה.
  7. אם עדיין לא פרסמו כנראה שבאמת מחכים שיגמר המחנה. קשה לי להאמין גם שפתאום פשוט יפרסמו בלי טיזינג ושטויות בפייסבוק.
  8. אני הרחקתי לכת ומתלונן גם על סדרות באורך שעה לפרק.
  9. קודם דרבי אחר כך בש, הם ירצו מתח בצמרת בסוף הסיבוב
  10. ראיתי את הפרק הראשון של SAFE, התחיל משעמם ונגמר מעניין, ניתן לזה צ'אנס בגלל המייג'ור.
  11. רוב הסיכויים שזה הסוכן עלה על זה ולא עזרא. מהמר שהסוכן שלו זה לא דודו דהן.
  12. הפסים כחולים באמצע. לדעתי הבית השנה הייתה ממש אחלה. ברור שכשזה מותג פרטי הייתי מצפה למשהו יותר גרנדיוזי שהאוהדים גם יהיו מעורבים בבחירה אבל סהכ החולצות היו יפות.
  13. אם יש לו זמן וראש להשקיע זה דווקא לא רעיון רע. מכיר אנשים שאחרי הצבא לא השלימו כלום וישר התקבלו ללימודים. זה גם יעזור לך אם תחליט שתרצה עתודה... ממליץ לעשות "סקר שוק" לפני. לדוגמה, בשביל הנדסה בבן גוריון תצטרך רק כמותי גבוה, לא מסתכלים על ציון כללי.
  14. ארסנל קשה לעיכול אבל תכלס מגניבה, אהבתי גם רומא. נמאס מהחולצות הבנאליות והמשעממות כמו של ריאל.
  15. שיקנה בעצמו וישלח לך למייל, תעשה לו העברה בנקאית.
  16. ביורו קניתי ממיר של עידן פלוס ב 200 שקל והיה לי את כל השידורים (אבל בלי HD) תנסה לבדוק עם יס והוט לפעמים יש חודשיים חינם למצטרפים
  17. איך הוא עדין עובד בכל תחום אחר היו משליכים אותו מכל המדרגות אחרי פאשלה כזאת
  18. שונא תפאורות שמתעסקות רק ביריבה
  19. לא זוכר מי זה היה אבל מי שהמליץ על This is us חייב למות. כל פרק החברה גומרת חבילת טישו ותכלס גם אני על סף דמעות. רק מחכים לסיים כבר את העונה השנייה ולהיפטר מהסדרת באסה הזאת.
  20. ראיתי אתמול שלושה שלטים מחוץ...למרות שחשבתי שיהיה משעמם הוא היה אחלה סרט ומאוד נהנתי.
  21. היום גיליתי שמרצה שלי משחק עם עומר רובינשטיין כדורעף בלאומית. עומר העביר מסר דרך המרצה להגיע למשחק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.