Jump to content

מכבי תל אביב אהבת חיי

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. הדרך היחידה שאני חושב שאני יכול לסלוח לו זה אם הוא ישבור לטועמה או אבוקסיס תרגל בכל מקרה גם אם מקללים אותך אל תענה לקהל כמו שטראובר הזין ואל תבכה בעיתון כי זה מגיע לך ואין מה לעשות
  2. לעודד אותו?!?!? חחחחחחחחחחח כבר חיברת לו שיר?
  3. פתאום זה בגלל הקללות מכבי לא טובה ?!?! לא בגלל שקלינגר עשה בונקר לא בגלל שהם ביזו אותנו דרבי אחרי דרבי שעודדנו אותם כמו לא יודע מה פתחו רגליים מול עכו עכשיו זה בגלל "המקללים" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  4. דרך אגב הוא שר עם אוהדי הפועל את השיר אומרים מכבי נ......
  5. סוף סוף בנאדם נורמלי במילא אתם אוהדים שלא משפיעים אתם לא אלה שבאים לנצרת עלית או לסכנין אלה ה"המקללים" אתם סתם אוהבים ללכת עם הזרם ומה שנוח נוח לכם פרץ חתם במכבי אולי אתם לא אוהבים אותו אבל אין לכם באמת כוח לעוד שנה עם קללות כמו שלא נוח לכם לבוא למשחק חוץ בסכנין שלא טוב
  6. אסור או מותר אתם כל כך מפחדים שתיהיה עוד עונה כמו עונה שעברה שאתם מוכנים שאבוקסיס יבוא וגם תימצאו לו תירוצים לא לקלל אותו לא חשוב לכם מי לובש את החולצה הצהובה עם המגן דוד ?!?! הפועל מזיינים אותנו כל פעם מחדש לקחו לנו את פנסטייל הביאו לנו את מראקש ועכשיו הביאו לנו תילד זין הזה בשביל לעשות לנו באלגן
  7. בלי אותם מקללים אין לך אוהדים בכלל במשחקי חוץ, נימני לא היה חוזר למכבי ועוד הרבה הרבה דברים
  8. גם סלים טועמה ושמעון גרשון שחקנים טובים היית רוצה אותם במכבי?
  9. הוא אמר לאוהדים של הפועל שהוא ישבור תרגל של תמיר כהן הוא שר איתם שירים על מכבי אחרי חגיגות הדרבי אפילו האוהדים של הפועל חיברו לו שיר: תביא תרגל של תמיר משהו כזה ועוד משהו העיתוני הזה גם הכריח אותו לעשות מגל פטיש מול שער 5??? יש שחקנים בהפועל שכבר שנים שם ולא עשו את זה
  10. דבר ראשון ויקי פרץ אני כועס עליו עדיין אבל לויקי יש לי טיפת כבוד הוא בכל זאת אחד משחקני העבר הכי גדולים של מכבי מי אני בכלל שיצא עליו וזה שאתה אומר שלא יעזור שנקלל אותו זה יעזור מאוד כמו שזה עזר על דגו שטאורבר קלינגר וכל החברים שלהם
  11. אמר שהוא ישבור תרגל של תמיר כהן לא אמר שמכביסטים זה אנשים מגעילים ושחצנים לא ילד מניאק צריך לעשות לו טרור שום צעיר ושום טיפש אם ניתן לו לבוא אליננו אנחנו קהל בלי עקרונות לא רק הצלחות חשובות אני לא רוצה עם כזה שחקן לקחת גביע או אליפות
  12. לכל האלה שאומרים שיבוא הרי גם ככה אתם לא משפיעים אתם סתם כאלה שכותבים באינטרנט אני מבטיח לכם שנקלל אותו בכל פעם אם זה בעלייה לאטובוס נחכה לו אם זה אחרי המשחק אם זה לפני המשחק וגם באימונים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.