Jump to content

המכביסט מהדרום

משתמשים רשומים
    94
  • Last visited

Everything posted by המכביסט מהדרום

1. חייב לציין שזה היה קרב שהמנצחת היה די ידוע מראש. גם במקרה הכי טוב חא יבואו יותר מאלף, במקרה של חרם היו באים 500 פחות ועכו הייתה המפסידה העיקרית. המשחק באשדוד הוא די קרב שאנחנו מפסידים בו כל פעם והחרם גורם לאולי אלף איש פחות להגיע, ה2000 מגיעים בכל מקרה גקי לא באמת מפסיד סכומים. החרם שם באמת משפיע? באמת משנה תודעה לאשדוד בנוגע למחירי הכרטיסים?
  2. באמת ציפיתם שההתנצלות תהייה בולטת? פעם ראשונה שאתם רואים התנצלות בגוף תקשורת? נדיר מאוד שהם מודים שהם טעו, וכשהם מודים הם עושים את זה בשקט בשקט
  3. מנטלית זה לא באמת משו מפתיע ביחס אליו בכל זאת, הוא פה כבר 6 שנים
  4. אני לא חושב שעדיף לנו כתב אוהד שלא מבקר את הקבוצה ואונר אמן לכל מה שהקבוצה משדרת לו (ראו כתבי בש וכתבי חיפה). מה שכן, זה הלך רחוק מדי וכנראה בא בתזמון מאוד מאוד טוב לדודו ובש, בדיעבד הכתובת הזאת תעשה שירות מאוד רע לכלל הקהל
  5. חייב לומר שאבוקסיס יודע לאמן. הבנאדם עושה הכנות מעולות למשחקין. ידע שפרץ לא יהיה ולא יהיה חנו תכלס מי שיחזיק את האמצע אז השתלט עליו והקשה עלינו ליצור מצבים. כל קבוצה שתפעיל לחץ על הבלמים שלנו תקשה לנו מאוד על המשחק
  6. הרכב אחד צריך לרוץ עד סוף העונה פלוס מינוס חילופים של פציעות והכנסת אצילי להרכב ה11 שלנו הם כנראה הכי טובים בליגה, לעבוד קשה ולבוא לנצח כל משחק
  7. גומורה עונה 3 מעולה הפרק האחרון של מראה שחורה עונה 4 מעביר את התחושות בצורה מפגרת ביותר
  8. לאלונה/אסי/ סוכנים לא מפריע לחשוף את המחשבות שלהם על רכש אלונה: איך בא לי שחקן כמו זהבי בבש וואן: בש מעוניינת בזהבי
  9. כתבתי תגובה די ארוכה והיא נמחקה אז בנקודות: -אלו ממה שנראה במשחקים לא מגיע לרמה של ביטון -בש סמכה משום מה שויטור יהיה כשיר אצלה רוב העונה וההחתמה של אלחמיד וההחזרה של אוחיון לסגל היו מכורח הנסיבות ולא משיקולין מקצועיים, ההגנה לא מאורגנת. -שחרור הובאן, הגיל של ברדה והרחקת צדק השאירה בור מנהיגותי במגרש - מליקסון לא יכןל להוביל אותם לבד. הובאן גם מבקיע לעומת אייבנדר שהיה ידוע שהוא לא מנצל מצבים כמו שכנראה בכר ציפה ממנו כשהביא אותו. במכבי כשזהבי, זיו, ייני וקרלוס הלכו ראינו מה קרה במגרש והיינו צריכים להחזיר חלק מהם לעמדות מקצועיות וחלק להלחמה כדי שלקבוצה תהיה מנהיג.
  10. כרגע בש היא קבוצה שרצה על אדי דלק אחרונים כמונו בעונת פאקו רק שהפעם היריבה שלהם יותר רצינית ממה שבש של אלישע הייתה לנו. הסגל הנוכחי של בש מורכב מכמות שחקנים בינוניים מטורפת (ברמת מכבי פת-בני יהודה) מחוזקת ב4-6 שחקנים שלא משדרגים אותם כמו שהיו צריכים וציפו מהם. וואקמה נמצא פה בלי חשק וכשמשחק נראה לא כמו שהיה במוקדמות, אוגו יודע שהמקום שלו במונדיאל די מובטח אז הוא מעביר את הזמן עד יוני, בן שהר הוא חלוץ סבבה, ראדי קרוב לגמור את הסוס ומיכאל אוחנה מתאים את עצמו לרמה של הקבוצה - בינוני כשמסביבו בינוניים ומעולה כשמסביבו משחקים טוב (מאמצע עונה קודמת עד לפלייאוף אלופות). השחקן היחיד שעוד עושה משהו בבש זה מליקסון וזה לא מספיק. אחרי כל הבכי אצלנו על איך בש מחתימה פרוספקטים כמו בראון, זריהן, אלו וגאדחר מסתבר שהם כולה עקיצה של כבוד הסוכן המהולל דודו דהאן. פקהארט היה ידוע מראש מה יקבלו - זה לא שהמספרים שלו היו גבוהים עוד לפני (לשלם מיליון יורו זה עקיצה עוד לפני שקרתה).לדעתי ההבאה של קוואנקה כמחליף של בוזגלו היא טעות קריטית שדפקה להם תעונה והובילה לזה שאגף ימין שלהם היה לא קיים. בכר, למרות שאני חושב שהוא המאמן הישראלי הכי טוב שיש פה ב5-7 שנים האחרונות, לא מצליח לשנות לוואקמה ואוחנה את הצורת מחשבה ולגרום להם למשוך תקבוצה שלהם קדימה.
  11. מה שבש עושה בינואר מלוכלך אבל חוקי, כנראה אם אנחנח היינו עושים את זה האוהדת מכבי שמנהלת את המאמי הייתה דואגת לחוקק חוק נגד זה
  12. אלמוג בוזגלו כובש דקה 75 בן שהר משווה דקה 85 טוני/ראדי הופך בדקה 90
  13. בלסינג אלקה נקנה בכמיליון יורו. כנראה המטרה היא למכור אותו לחול בהרבה יותר כסף כמו במקרה של אמברוז, גוסו גוסו, מקרייב (?)
  14. מפתיע לגמרי בהתחשב בזה שכל משחק הייתם בהרכב מלא בצדי היציע ובתקופה לפני שהפסקתם פעילות, התלוננו עליכם ואז קם ארגון יותר גרוע שגרם ליציע להתגעגע לארגון הפנאטיקס אתם רוצים להסביר מה היה שם בחודשיים האחרונים או שאני כאילו אמור להגיע ליציע ולשאול אותכם? (תכלס אני יקבל את כח הסיבות בוואטסאפ)
  15. בונא להוריד את המהלך של טיבי מהפיקנטריה זה מחדל נראלי הוא בעצמו היה בשוק ממה שעשה שם
  16. אם יש מישו שחוזר לכיוון באר שבע אני אשמח לחזור איתו
  17. אמריקן ונדל עשויה מעולה, הרבה זמן לא ראיתי פארודיה ברמה גבוהה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.