Jump to content

המכביסט מהדרום

משתמשים רשומים
    94
  • Last visited

Everything posted by המכביסט מהדרום

1. רק אני או שכל חודש נותן ראיון בלעדי על התקופה בסין, במכבי, בהפועל והילדות ללא אבא?
  2. אם אתה בקטע של לקבל זוית על איך קבוצה על אדי דלק אחרונים לקחה פה טראבל אז תראה תסרט הזה
  3. כושר משחק נקווה שישתלב מהר ולא יהיה איזה קוואנקה "שיחק בברצלונה"
  4. גם אני חשבתי שמכבי יכולה לשחק על לחץ ועל אחזקת כדור באופן של 90% ואז השבו את תשומת לבי שזה לא עבד גם לא נגד ביתר ןגם לא נגד אלטאך. אתה חייב מישו עם פן הגנתי מאוד, גרזן
  5. אתם מבינים שכל השחקנים שבאים בהשאלות זה כי שנה הבאה גורדי עוזב ולזה שהא אחריו מביאים סגל נקי מזרים חוץ מראיקו ווידאר אגב אם סרביה תעלה וראיקו ישחק הוא לא יהיה פה שנה הבאה
  6. קונה חתימה משותפת של רפאלוב ואלמוג כהן כשכריסטיאנסן נכנס דקה אחרי זה כדי לחתום
  7. הקטע הזה שמכבי מוכנה להחתים קשר אחורי רק לליגה, מה זה השכונה הזאת? בתים באירופאית זה מספיק? הקישור הפרווה שלנו יתקשה להתמודד מול אריות הבית
  8. אם היו מחתימים לך 2 קשרים בררה בתחילת יוני במקום 2תותחים בסוף החלון היית מעדיף?
  9. אוחחחח איזה אצטדיון. קניון ליד והכי טוב שיש רכבת ליד (ולא משלמים עליה!)
  10. חחחחחח סויר ענק אין עסקה יאללה להחתמת קשר אחורי גרזן
  11. גורדי עף על זה שיש לו מגן נורמלי בשמאל מזה 6 שנים אז ברח לן מהראש שיש לו אמצע פח
  12. מילא תגידו קדימות למנויים אבל לפני ניקוד למשחקי חוץ? זה לא מאיים על אפחד כי אני לא רואה עכשיו את כל ה1000 אוהדים עם הניקוד הכי גבוה טסים. גם מה מצפים? שאנשים יחכו לרגע האחרון להזמין טיסה כדי לראות אם קודם זכו בכרטיס? שיעשו גם ניקוד חןץ לאסטנה, יהיה שווה 10 נקודות
  13. קיצר הוצאתי 82 סופי בפיזיקה לשףר או שאין צורך? מספיק לרוב החוגים בהנדסה? בן גוריון, תל אביב וכו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.