Jump to content

Tamir345

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Tamir345

1. אם זה היה קורה במשחק שאתה פייבוריט (משמע רוב הזמן הכדור בחצי של היריבה) אז היית צודק, אבל כשאתה בא אנדרדוג מובהק(!!) אין שום בעיה סטטיסטית עם זה שהוא זה שמוסר הכי הרבה בקבוצה
  2. זה שורמוט עולה מעט מאוד בקולות הכתבים (לא שהכתבים הם משהו אבל בכל זאת, רואים קצת אימונים) בתמונת ההרכב מאכזב אותי ממש. קיוויתי ממנו לפתוח את העונה הזו כאחד המובילים בקבוצה.. חבל עליו
  3. כמה מזל צריך להיות לקבוצה כדי לפתוח את העונה נגד שתי העולות ועוד הראשון בבית.
  4. אחי אני בדכ רק קורא כאן ומעט מאוד רושם, אבל משך 313 עמודים (50 הודעות בעמוד) זיינו פה את המוח על כל כך הרבה שחקנים בלי שום ביסוס והוא הצליח להביא ביסוס מחוץ לתקשורת הישראלית המטונפת למשהו שבסופו של דבר קרה. אז כן, מגיע לו קרדיט על זה. מה גם שלא מבין למה אתה שנמצא פה ככ הרבה וכותב לא מעט לא חושב שצריך לפרגן
  5. לא הייתי אומר בחיים משפט כזה אחרי שבמשחק האחרון בין הקבוצות התוצאה הייתה 6-2 נגד הקבוצה שלי.
  6. כדי להגיע למכבי לא צריך להיות משהו מיוחד אבל אולי משהו מתחיל להשתנות כאן...
  7. פתאום נזכרתי ששוער יכול להביא המון נקודות עונה.
  8. הכתבה בספורט 1 זה הדבר הכי מטונף ושקרי שאפשר לעשות לשחקני מכבי, למרות שאני בטוח שאף שחקן לא שם זין, אם בכלל הם קוראים את השטויות שכתובות שם. הראיון עם השוער הזוי והשוער הזוי אם אלה היו התשובות שלו. לא נשמע אמין בכלל. אל תחשבו שיעשו לצנציפר משהו אם כל זה יתברר כשקרי.. כמות הכניסות לכתבה שלו זה מה שחשוב אצלנו, ככה נמדדים פה.
  9. גורדי רוצה להראות שגם הוא יכול לעשות דאבור לקבוצה אחרת
  10. לאציו בינונית אבל בכל זאת- איזו הגנה מדהימה יש ליובה.. אצלם באמת הכל מתחיל מההגנה
  11. תקציר מישהו איפהו? Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. לא יודע איפה אתה יושב, אבל במקום שאני יושב קיללו אותו כל חמש דקות בערך כשהיה על המגרש. לא אומר שזה אומר שהוא ינצח בבוררות בגלל זה כי בטיסטוטה אמר דבר נכון שגם בהפועל לא היו מושלמים כלפיו אבל זה עדיין ישחק לטובתו Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. מה שהוא סופג מהקהל ישחק לטובתו אם וכאשר תהיה בוררות Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. מישהו יודע לתת סטטיסטיקה או לפחות נוהג מסוים לגבי החתמות שחקנים במכבי בתקופת קרויף לפני, תו״כ ואחרי מחנה אימון. Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. ומה יקרה כשהוא יהיה בהרכב של הפועל באר שבע לצורך העניין? הוא לא שובר שיוויון, אבל אף פעם לא! אחד השחקנים עם היעילות הכי נמוכה בכל אספקט ביחס לכמות הדקות שמשחק Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. מחפש בנרות להוריד את הסדרה (גם אם בתשלום) ולא מוצא, עזרה ממישהו?
  17. תקשיב אתה הזוי, הכי הזוי Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. גם אם זה יהיה שפונגין מכבי חייבת להביא עוד אחד כדי לתת לו פייט על החולצה הראשונה, אין שחקן במכבי שאין לו מחליף (מלבד זהבי שבכמה רמות מעל כולם) ושפונגין בטח לא יהיה הראשון. השאלה היא רק אם מביאים מישהו טוב משפונגין למלחמה שתעלה משמעותית את הרמה או מביאים צעיר או ישראלי כמו בן ביטון (שהוא טוב אבל לא וואוו) ומנמיכים את רף הציפיות מהעמדה הזו. Sent from my iPhone using Tapatalk ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. מדויק! שחקן חלש לכל אורך העונה הזאת. Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.