Jump to content

Tamir345

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Tamir345

1. אתמול בנבחרת קפריסין היו שניים או שלושה לגיונרים בכל הסגל, הם גם היו בהרכב. מה זה יכול ללמד אותנו?! זה שאין הגבלת זרים מוריד את ערכו של השחקן הקפריסאי שעכשיו צריך להתאמץ יותר כדי להוכיח את עצמו בביצה המקומית מהסיבה הפשוטה שתמיד יהיה אפשר למצוא לו מחליף זר, ככל הנראה באותן עלויות (זרים לא חייבים להיות ממש יקרים ומובילי הקבוצה כשאין הגבלה, הם יכולים להיות שחקנים ממוצעים לליגה המקומית ובכל זאת יקנו אותם, למה? שוב- כי אין הגבלה). והשחקן הקפריסאי מתאמץ יותר, והכי יפה בזה שהוא מתאמץ יותר בשביל הביצה המקומית שלו. עובדה שיש מעט לגיונרים בנבחרת שלהם, משמע כשמאתגרים אותם הם מעדיפים להישאר.
  2. יש מצב שזו הנבחרת (ישראלית ובכלל) עם הכי הרבה שחקנים מקבוצה אחת בהרכב הראשון?? או אפילו בסגל?
  3. ביסטר אתה טוב כהרגלך, ענבל מנור הפתיע לטובה.
  4. גם עם נוסא לא ברור, מכבי לא נוהגת לפרסם את מהות הפציעה מסיבות כלשהן
  5. אנחנו מחליפים שעון ב25.10 הם באירופה ב31.10 אין למכבי משחקים בימים האלה כל המשחקים יהיו ב21:45 ואגב, לא מאמין שהיו 500 איש שמאבדים את המנוי שלהם בגלל בלומפילד. ואם כן, הייתי מוכן להיות אחד מאותם 500 בשביל שלקבוצה יהיו 2-5 נקודות.
  6. תסלח לי אבל זה לא קשור אני מנוי כנראה יותר שנים ממך, קורא כאן כמה שנים טובות ומגיב מעט מאוד. וסתם שתדע שאני מכיר עוד שניים כאלה
  7. שווה להעביר את הנתונים האלה הלאה, אולי מישהו יעשה משהו . אלה לא נתונים סבירים.
  8. וואוו amirf כל הכבוד!! זה מוכיח הכל! סויר, התחלתי את הדיון הזה נגדך ושינית את דעתי. קחו בחשבון שזה רק הזמן שרעננה בזבזה, יש עוד המון עצירות ספורטיביות שקרו במחצית השניה (גולים, נבדלים וכו..)
  9. אם אתה שחקן במכבי ומשתדל להיות ראשון לכל כדור אתה ראשון להרבה יותר כדורים מהיריב, אם אתה מחזיק בכדור יותר מהיריב יש לו פחות זמן לבזבז. סוזה הבין את זה ופתח בטירוף כל משחק בשביל הגול הראשון המהיר. פאקו הבין את זה ושם אמצע מעובה מאוד שנתן לך קדימות בכל כדור במרכז. וסלבישה? היום קיבל שיעור בליגה ישראלית טיפוסית.
  10. מכבי שינתה את תמונת הנושא שלה למשחק הזה.. אולי זה אומר שיתקיים אבל הם לא יכולים להגיד כי השופט צריך להעביר הודעה מסודרת
  11. זה לא מה שחסר להם וזו בעיני החתמה של פאניקה אחרי שלא הצליחו להחתים את מי שבאמת רצו (כל השמות שעלו היו טובים ממנו מלבד נושא ההתאקלמות), הבעיה של חיפה היא בהגנה אבל ברגע שיש לשחקני ההגנה שלך חוזים גדולים ואין לך הרבה יכולות תמרון שם אז אתה מביא חלוץ כדי להשתיק את הקהל והמאמן. מה הוא כבר יעשה שעטר ושכטר ותורגמן ועוד איזה שני חלוצים שיש שם לא עושים? אני מהמר על גג 8 שערים בעונה, שזה בערך מקום או שניים גג מעל מה שהיו עתידים לסיים. והם לא היו עתידים לסיים מקום 2-3.
  12. טבח חילץ עכשיו כדור שלפני שנה אין סיכוי שהיה מחלץ, קרדיט לפאקו עריכה: וגם ליוקאנוביץ
  13. אם אני לא טועה, מאז שליימה אצלנו לא פוטר מאמן כבר במחזור השני
  14. נתן את המסירה לגול שריגש אותי הכי הרבה בכדורגל, עשה עוד המון עם סטטיסטיקה טובה לחלוץ בקבוצה שערן זהבי משחק בה. בהצלחה!
  15. הם מספרים שהם רואים.. אבל זה לא העניין, הם מריחים את חדר ההלבשה טוב ממני כי הם מתעסקים בזה הרבה יותר זמן ממני והם עדיין לא נותנים את ההערכה שלהם אליו. למה??
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.