Jump to content

Tamir345

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Tamir345

1. יש יותר אאוהדי מכבי שרואים את המשחק בטלויזיה.. וכל מי שלא אוהד מכבי ומן הסתם לא מגיע למשחק
  2. פשוט לעודד, אין יותר מ250 איש בשער 11 שמעודדים קבוע. זה נראה לכם סביר שביציע הכי משמעותי של מכבי יעודדו פחות מ20% מהנמצאים. היו תקופות טובות הרבה יותר, אבל מזל שיש את החור להאשים אותו
  3. בשלישי יש הישרדות וברביעי האח הגדול.. למכבי יש הכי הרבה צופים בטלויזיה וכדי להרויח מעט יותר רייטינג (רק מעט כי הם משדרים את זה ב58) משתלם לשים את מכבי בחמישי נגד עובדה שהרבה יכולים להקליט ולראות אחר כך. סתם תיאוריה.. אולי יש בכלל סיבות אחרות
  4. לדעתי אם באמת יגיע קשר כמו קהת או הוא עצמו זהבי ישאר חלוץ ראשון עד סוף העונה ולא יביאו חלוץ להיות שחקן הרכב ראשון. על פניו יכלו לעשות את זה עם ורמוט אבל כנראה שגם גורדי מבין שורמוט כבר לא יפרוץ שוב.
  5. מסכים עם הכל אבל רק דבר אחד.. מעניין איפה היינו אם לא ה3-4 הגשום על רמת השרון בגרונדמן אחרי ההפסדים לבני יהודה ובדרבי, לא?!
  6. שחקן של מומנטומים יותר מכל דבר אחר. שימשיך במומנטום הנוכחי
  7. קבוצה קטלנית יש לב״ש, האליפות, אם תהיה, תהיה המתוקה מכולן
  8. מישהו שמבין חייב להסביר לי מאיזה כסף לעזאזל הפועל משלמת עבור כל השחקנים שהיא קונה? מי מממן את זה? הכל כבירי?
  9. שרים, חבורה קטנה שהתאחדה השנה סביב הדעות הפוליטיות שלהם, עומדים צמוד לגוש
  10. זהבי נגד חיפה היה הכי יפה זהבי נגד באזל היה הכי חשוב
  11. אבי בנימין הייתי מצפה ממך לפתוח את הנושא הזה
  12. מסכים כמעט עם כל מילה. אוהב את הביקורת שלך אבי, חדה ועניינית (להוציא את חוסר ההערכה המשווע לורמוט, מקווה שתתבדה לגביו) לא יודע למה אנשים כאן לא רואים בעין אובייקטיבית את זה שמכבי פשוט לא מספיק טובה, המשחק לא זורם, כמות המצבים במשחק מאוד נמוכה, כמות המצבים של היריבה גבוהה ממה שהיה כאן בשנים האחרונות. זאת הפעם הראשונה מאז הגיע ג׳ורדי שאני אומר את זה. הערב יש הזדמנות להתחיל להראות את מה שבאמת מצופה ממכבי, נקווה שכך יהיה. בעיני יוקאנוביץ פשוט לא נהנה, הכל נראה כאילו בכוח, טרחני משהו. וזה משפיע מאוד על הקבוצה.
  13. מי היה מאמין שאחרי שהדחנו את פלזן ובאזל נסיים קמפיין בלי נקודה או שער שדה אחד אפילו
  14. נו קדימה שמישהו יביא את המספרים של עזרא ומיכה בשלוש העונות האחרונות ובנוכחית שרק התחילה ומיכה לא ראה בה דשא אוהדים הזייה
  15. קונה כרטיס לדרבי לשער 11 תמורת כרטיס לפורטו בבית (על הדשא) ומוסיף 50 שקל. 0524086868
  16. אם אני לא טועה יצחקי עם שני שערים ושני בישולים בארבעת המשחקים האחרונים. אתה יודע כמה זמן יקח לבן בסט לחבר משהו דומה לזה?
  17. זה לא רלוונטי כי זה בחייםםםםםםם לא יקרה כאן, אנחנו פשוט לא שם!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.