Jump to content

Tamir345

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Tamir345

1. חיפה חייבת לסיים מקום 6, להיות נגד בש במחזור הראשון של הפלייאוף, אנחנו נהיה נגד רעננה/בני יהודה/פת מהמקום החמישי. בש לא ניצחה את חיפה העונה.. תקוה לתיקו שוב ואז בש מכבי.. ההזדמנות. אבל יש הרבה דברים שצריכים לקרות עד אז.
  2. מקוה שלא יהיה אחד שיסכים עם מה שכתבת עכשיו, הזוי. דור לא יכול לעשות כלום כשאין לו שחקנים שיכולים לקבל ממנו כדור. היה הכי טוב על המגרש התקפית עד שיצא, בעיניי זו הייתה טעות. מה גם שכבש, סוף סוף כבש ואתה היום יוצא נגדו?!
  3. ראית שמשפט אחרי אמרתי שאני אשמח לעקוץ מהם את האליפות אז למה להתקטנן?! בדרך כלל, תסתכל על רוב הליגות בעולם עכשיו, מי שמגיע לה, הכי קרובה לזכיה בשלב הזה של העונה (אפילו לסטר, היית מאמין?! לא, אבל זה ככה). כל הכוונה היא שקודם כל מכבי תשחק כקבוצה שראויה להיות אלופה על פני באר שבע העונה ואז נתחיל לתכנן איך סוגרים את הפער הזה. ביכולת הזאת הוא לא ייסגר, פשוט לא.
  4. פחות מעניינים האנשים כאן בפורום.. מבין גם את הצד שלהם אחרי דרבי מסריח שכזההשחקנים.. הם חייבים להאמין יותר, לנסות יותר. אתה לא יכול לבעוט ככ מעט לשער אם אתה מאמין גדול, בייחוד לא כשאתה משחק מול הפועל. יא אללה באמת שציפיתי ממכבי לשחק כאן יותר טוב, עזבו את התוצאה. השחקנים חייבים להוכיח קודם כל לעצמם שהם מספיק טובים לעשות את השינוי הזה.
  5. זה לא הסוף, אבל כמו שזה נראה עד עכשיו לא בטוח בכלל שמגיע לנו. לא שאתנגד לעקיצה אבל הכיוון לא טוב. יש מספיק נקודות, מספיק אפשרויות, בש יאבדו נקודות עוד לפני שיפגשו אותנו, אבל משום מה אני כמעט בטוח שגם מכבי תפסיד נקודות. או שאני טועה ובש עושה תיקו בסמי עופר ואנחנו מפרקים (מנצחים לא מספיק) את נתניה ואז יחזור קצת הבטחון ונתחיל לדבר. עכשיו קצת צניעות, שקט, במינוס חמש הייתי מצפה לעידוד טוב יותר ולקבוצה רעבה יותר ממה שאנחנו רואים ממכבי העונה.
  6. זה לא הסוף, אבל כמו שזה נראה עד עכשיו לא בטוח בכלל שמגיע לנו. לא שאתנגד לעקיצה אבל הכיוון לא טוב. יש מספיק נקודות, מספיק אפשרויות, בש יאבדו נקודות עוד לפני שיפגשו אותנו, אבל משום מה אני כמעט בטוח שגם מכבי תפסיד נקודות. או שאני טועה ובש עושה תיקו בסמי עופר ואנחנו מפרקים (מנצחים לא מספיק) את נתניה ואז יחזור קצת הבטחון ונתחיל לדבר. עכשיו קצת צניעות, שקט, במינןס חמש הייתי מצפה למעשים ולא לדיבורים.
  7. לצערי לא ממנו תבוא הישועה.. מי יכול לשים גולים בקבוצה הזאת?! איפה אתה סה?
  8. זה תירוץ עלוב אבל אחת הבעיות הכי גדולות שלנו זה שב״ש מעבירה אלינו יריבות.. כל שבוע מחדש יריבה מגיע מול בש חצי סוגרת חצי יוצאת ומפסידה, לומדת את הלקח ובאה מבוקר מאוד מול מכבי. תוסיף לזה שאין לך שחקן אחד חוץ מזהבי שאתה יכול להגיד עליו כשאתה קורא את ההרכב שישים לך גול היום. אז סוגרים חזק את ערן ואתה עושה קרוסים לרוחב עם קרלוס וטיבי כמו טמבל 70 דקות
  9. מעניין כמה תוך כדי המשחק הוא חשב על מה הוא יגיד אחרי המשחק, במקום להתפעל מהבונקר תנסה לפרוץ אותו, בכיין. אבל זה בסדר, התרגלנו, הוא כבש נגד חיפה, יש לו עוד כמה משחקים עד שהוא יעשה עוד פעם משהו..
  10. מה אתם שרים שיר שאף אחד לא מכיר בדרבי גשם שהתוצאה 1-1 במחצית??? מה??????? כאילו אין זמן אחר לתרגל שיר חדש?! במקום להטריף את השחקנים בעליה חזרה מהמחצית!! הם נותנים את הנשמה וכל ההערכה לזה אבל זה היה פשוט הזוי, טיפה מחשבה לעזאזל
  11. פעם אחת חילקו כאלה או שמכרו בחמישה שקלים בחוץ.. לא זוכר.. (מישהו?!) מקוה שיהיה גם הערב
  12. מקווה שהתשובה לכל מה שכתבת כאן היא מדו וסה, זה הנשק הלפני האחרון שלנו (זהבי)
  13. אני האחרון שיגן על טב"ח, מעדיף את יצחקי למחצית וזהבי למחצית (עם חלוץ באמצע) . לצורך העניין אני מסיע אותו לשדה ביום שאיזו קבוצת שקר כלשהו בחו"ל תקנה אותו. דור מיכה עוד יתן מספרים, זה כנראה לא יעבור את ה 3-5 שערים, אבל הבישולים שלו עוזרים לנו מאוד.. אם רק היה עוד אחד בקבוצה הזאת שיודע לנצל מצבים בחצי מהתפוקה של זהבי. אבל זה לא בזה אחי.. זה לא באחד אחד.. זה כקבוצה, על הנייר, ואני לא רוצה להגזים, אנחנו פי 5 לפחות יותר איכותיים מכל קבוצה חוץ מב"ש. למה לעזאזל לא רואים את זה על הדשא עד שאין ברירה ומכבי חייבת להתעלות?!?!?!?!
  14. רוצה להאמין שהשחקנים לא מרגישים כמוך.. עייפות החומר לא תלויה בהצלחות בעיניי, בעיקר כשמדובר בכדורגל, שאיפות וכסף כ״כ גדול לשחקנים וב״ש אחת שמעיקה מאוד, אין מקום לשובע
  15. אני דווקא חושב שהשחקנים שלנו יותר טובים מאיך שאתה מתאר אותם כאן. ולגבי הכושר- מיכה, בן חיים חסר המוח, עמבה ואיגבור דוגמא לזה שהכושר שלנו כבר לא בשמים לעומת השנים הקודמות.
  16. לפני שאתחיל בנושא אגיד שלום לכולם, אני לא נוהג לפתוח פה נושאים, אבל יש בעיניי בעיה במכבי שחורה לי ואשמח לשמוע את דעתכם לגביה. המחציות הראשונות של מכבי לא טובות במהלך העונה הזו, נקודה שהייתה לנו לחוזק בשנים האחרונות היא זו שמקשה עלינו מאוד כרגע. אפשר לומר שזה קורה מכמה סיבות, אבל לפני שנבין למה זה קורה אני רוצה קודם להסביר למה בעיניי זה כ"כ חשוב שמכבי תפתח את המשחק במחץ על הקבוצה היריבה: 1. הסיבה הפשוטה, או כמו שאוהבים להגיד כאן- מחץ בתחילת המשחק שמתפרש למצבים ושער אחד או שניים "הורגים" את המשחק במהירות ומורידים את מפלס הלחץ. 2. ההגנה שלנו לא טובה. זו בעיה ממשית בפני עצמה, אבל בלי לסטות מהנושא- מכבי היום לא יכולה לסמוך על ההגנה שתביא נקודות (להוציא את ראיקו שמרשים במשחקים האחרונים ובעיניי כבר שווה כמה נקודות עבור מכבי) אז צריך להביא את הנקודות מלפנים, ומן הסתם כמה שיותר מהר. 3. game-over מהיר מאפשר רוטציה גבוהה יותר בקרב השחקנים שמשחקים כל משחק כל המשחק (זהבי ואלברמן בעיקר). 4. לא יודע למה אבל הבעיה הזאת תמיד הייתה לנו כקהל- אנחנו נורא נלחצים אם מכבי לא כובשת ב-30 דק הראשונות. להוציא את העונה של אוסקר ששם היה משהו בלתי מוסבר בדחיפה של הקהל, בייחוד כשלא כ"כ הלך (דרבי ורמת השרון זכורים לי מאוד מאותה תקופה כעידוד מרשים לקבוצה בפיגור, את המשחק מול בני יהודה במלחמה הפסדתי לצערי) אנחנו מפסיקים לעודד (איפשהו כבר אחרי השיר של מני לוי ועד שמגיע הגול, אם בכלל). ברור שהשחקנים לא מתחשבים בזה אבל זו בעיה מהותית עבור הדחיפה שהקבוצה זקוקה לה כשהמשחק פרווה בדקות פרווה. 5 ואחרון. וזה הדבר שהכי "מרגיז", זו הייתה אחת מנקודות החוזק העיקריות שלנו בעונה של סוזה, גם בסוף של אוסקר וגם בהתחלה של פאקו. למה מכבי לא מצליחה לתרגם את החזקת הכדור, הלחץ הגבוה שהיא גם ככה מנסה לעשות (ועוד יותר מאז הגעתו של בוס), והפרשי האיכויות הברורים שבדרך כלל קיימים בינינו לבין הקבוצה היריבה למצבים משמעותיים ושערים כבר בחצי הראשון?! מביא כאן את עשר המחציות הראשונות של מכבי בעשרת המשחקים האחרונים ע"מ לאשש את מה שאני כותב דרך נתונים: מחזור 15: 2-0 לב"ש. מכבי לא טובה מחזור 16: 0-2 למכבי נגד קש. מחצית מעולה של מכבי, משחק ה"חזרה" של מיכה שלנו. מחזור 17: 0-1 למכבי נגד רעננה. מחצית זוועתית של מכבי מחזור 18: 0-2 למכבי נגד חיפה. מחצית סבירה+ של מכבי גביע : 0-1 למכבי נגד רמה"ש. מכבי לא טובה, לא היה פנדל שנתן למכבי את היתרון. מחזור 19: 0-1 למכבי נגד עכו. (רוחות רוחות מצד אחד מצד שני עכו בעשרה שחקנים מדקה חמישית, מכבי לא טובה). מחזור 20: 1-2 למכבי נגד פ"ת (החמצות גדולות של פ"ת, מכבי כובדת שני שערים מדהימים משתיים וחצי בעיטות לשער). גביע : 1-0 לראשון מול מכבי (מכבי שולטת במשחק, מתקשה להגיע למצבים, סופגת במצב בודד). מחזור 21: 1-1 מול בית"ר (לא צריך להזכיר..)
  17. גם לחיפה יכולים להיות אינטרסים במחזור האחרון של העונה.. אבל בגדול אתה צודק
  18. אין ברירה, חיפה חייבת להיות בפלייאוף העליון.. אנחנו מתמודדים איתם, ב"ש פחות
  19. מעניין מאוד מה תהיה הדינמיקה בינו לבין המלך.. הוא לא נראה הבחור שיקבל בנוחות את זה שזהבי הוא סוג של בעל הבית על המגרש, מה שנראה שכל שאר השחקנים דווקא כן מקבלים
  20. אלה הנתונים שלו ברדינג: ואלה הנתונים שלו בקריירה: מקור: אפליקציית 365scores
  21. אתה יכול לראות באתר של ההתאחדות, ליגות--שנים (בצד ימין למעלה)-- ואז לדפדף עד למחזור שאתה רוצה
  22. יש מצב שזה הנושא הכי עלוב בפורום הזה מאז שאני קורא כאן
  23. שכחת לינק פיקטיבי לצד המשפט ״עכשיו זה רשמי״
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.