Jump to content

Tamir345

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Tamir345

1. חבר'ה ההתנהגות שלכם ילדותית... קל לבוא בטענות למי שקורא לנמני ללכת הביתה וקל להבין אותו התקופה היא תקופה, תודו כולכם שלמרות התקופה המסריחה כולנו האמנו היום שננצח את נצרת במיוחד בבית, גם תודו שרובכם כן מאמינים שאנחנו הולכים לנצח את ביתר שבוע הבא בטדי.. אני לא חושב שיש בארץ קהל דומה לקהל שלנו, קהל שקיים בו גוש שיעודד בכל מצב ולמרות הכל, וזה לא בהכרח את נמני, זה את הקבוצה. היום בדקה השמונים בערך רץ איזה אחד לעבר הגוש של השחקן בשער 13 והתפרץ על כולם שהם בכלל מעודדים.. דקה אחרי זה שרו אבי נמני הוא המלך וחצי מ13 ו2 קראו קריאות בוז.. האולטראס שותקים מהמחצית, השחקן מעודד.. חבר'ה הפילוג הוא ענק, המצב רע בקרב האוהדים וזה לא בגלל שאנחנו לא טובים אלא כי אנחנו לא מאוחדים.. אין לי שמץ של מושג איך לפתור את זה אבל שמישהו ימצא את הדרך לקרב בין כולם או לפחות בין חלקים מסוימים... ועוד מילה אחת- לכל החבר'ה מהשחקן שעודדו עד הדקה ה90, בין אם זה בגלל נמני ובין אם זה בגלל הקבוצה- כל הכבוד לכם. אני, ואני מאמין שעוד רבים מאמינים בדרך הזו.
  2. אני מגיע כמעט מדי שבת למגרש (אני עוד בצבא ככה שלא תמיד יוצא) ואני שומע ורואה את כל הסיפור המעאפןהזה של הריב עם האולטראס. למה זה קורה? מי אחראי לפילוג הזה? והאם מישהו מנסה לעצור את זה??
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.