Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

Everything posted by ששון הצהוב

1. המועדון צריך לגבות עובד שסרח ברמה המוסרית (ככל אחד האדם) וברמה המקצועית (כפרסונה בעלת מעמד ייצוגי) וברמת המוניטין (המיתוג של המושג מכבי) ??!! אפשר לדון האם מותר היה להשאיר אותם בקונסטלציה מסוימת. אבל מיץ' אמור היה להצהיר בריש גלי שהוא מגבה את זה שהם פדופילים? אתה גם קורא מה שאתה כותב? ולא הבנתי איך זה קשור לתגובה שלי. המנהלת מקצה מיכסת התנצלויות ואסור יותר מאחד? כל מי שנהג כבן שרמוט שיקיים חשבון נפש ושיתנצל על מעשיו. איך לזיין ילדה בחטיבת ביניים כשחקן נבחרת ישראל ואחד המותגים המובילים בכדורגל הישראלי בזמן שאשתך עם 2 תינוקות בבית- קשור לתגובה של מכבי? ההתנצלות שלו היא ההתנצלות שלו. וההתנצלות של מכבי (לטענתך) היא ההתנצלות של מכבי. לא קיימת שום אינטראקציה בין שתי ההתנצלויות. נ.ב אצילי מוכיח מדי שבוע את אופיו האפסי. בעוד מכבי ש"זרקה" אותו לכלבים נוהגת באבירות ובפאסון דרך קבע באלו שעובדים בה.
  2. איך בא לי כאשר ריינה תארח אותם לפתוח שלט "רק בריינה יש מכבי".
  3. בגלל זה הטבלה לא אובייקטיבית. אני נולדתי ב- 86' אך לא היה בבית טלוויזיה. לא האזנתי לרדיו ולמדתי לקרוא רק בגיל 5. מבחינתי כשנפתחו לי האנטנות ב- 91'-92' נחשפתי לאליפות צהובה אז למה הטבלה שלי אצלו ירוקה? "כי זה מה שראיתי מאז שנולדתי". לא קביל במציאות.
  4. סאבוריט החכם גם עצר את השטף שלהם במחצית הראשונה. קובאס היה מדהים, לא רק בכדורגל, אלא גם פסיכולוגית הדף את הלחץ שלהם עם החזקת כדור נונשלנטית בדקות הטובות שלהם. הוא מתאים יותר לקבוצות שרוצות להאט קצב, זה ממש תיסכל את חיפה המשולהבת והתוקפנית.
  5. חשוב לציין שבתור מי שגדל בעמק חפר והיום גר בחדרה - יש פה רוב ירוק מבחיל. זה קצת משתנה בין השנים - כשמכבי מצליחה אז גם אצל הילדים רואים הרבה צהוב ולהיפך. כמות הירקת שהשתלטה בשנתיים האחרונות זה בלתי נשלט. זה ברמה שהילדה שלי בת 3 (!) חזרה לי איזה יום הביתה עם "הגל הירוק גבה גלי". נחרדתי. בשאר הארץ תמיד נתייחס אליהם כקבוצה קטנה מאיתנו, אבל אתם צריכים להרגיש איך זה להיות כמיעוט נגדם. גם כשהם רוב הם לא אציליים כמונו (סורי על בחירת המילים) אלא מונעים מרגשי נחיתות. תמיד מסתכלים דרך בוחן מציאות צהוב בהשוואה למכבי. תמיד מחפשים אצל הדשא של השכן הצהוב. הם מנגנים את הנראטיב על "איזה כדורגל". הם מתחמקים מהסיפור הגדול על המועדון האמיתי ששמו מכבי, והצהוב שהוא מייצג. ומצמצמים את זה לדיון על פדאלדות וראבונה והכדורגל הברזילאי של חיפה. לאלו אני עונה שאפילו בדגל ברזיל 3-1 לנו (צהוב, כחול, לבן- ירוק). בקיצור חיפה מועדון שנוא ולפחות בחלקים שאני גידלתי, הוא גם מועדון מאוד לא קטן. אבל כן מתקטנן, ממש מתקרבן ואיך אמר אצילי? מתמסכן.
  6. רביד תתעורר אנחנו לא לקוחות. הוא פגע במעריצים שלו. המעשה שלו פגע במועדון, ועל כן הוא צריך להתנצל גם אם אחר כך הוא נפגע בחזרה. עזוב זה בן שרמוטה.
  7. ומה עם קורטואה? תהיו מציאותיים, ראייקו שוער על.
  8. חחח זה משחק השיא שלהם בעשור האחרון. זה כמובן ארע אחרי הופעת השיר כך שאין לזה ערך. אגב אחד הפרטים המעניינים בשיר זה שהוא נכתב אם אני לא טועה אחרי ה- 3-0 שלנו בקרית אליעזר. "מכבי תל אביב עכשיו חושבים שהם נותנים בראש, חיפה תלמדו לספור- עשר פעמים שלוש"
  9. זה מבהיל לראות פנאתינאייקוס, אבל היא דוגמא קיצונית. אם מתרכזים בבטן הרשימה אז רוב הקבוצות עבירות בסיבוב השני. עד השלישי והפלייאוף חלק כבר עפות-כנראה שאנחנו (; ואז פיורנטינה זה באמת אכזרי אבל יש אפשרויות יותר ריאליות. קראגנדי לדוגמא היתה דוגמא ממש קיצונית לטובה. אפולון לימאסול כמו שקיבלה ב"ש בפלייאוף זו הגרלה מעולה בעיניי. ושם תימדד רמתנו. לעוף נגדם זו אכן הוכחה שלא מגיע קונפרנס. לעבור קבוצה ברמתם זה המבחן. וצריך לזכור שהקונפרנס מתאים לישראליות אבל לא בהכרח הישראליות מתאימות לקונפרנס. אולי כשנודח לאנשים ייכנס שכל כמה לא-טריוויאלי היו ההשתתפויות השונות שלנו לאורך השנים. אנשים כבר מקבלים את זה בשלוות נפש. זה ה-הישג שלנו השנה! שלב הבתים + העפלה לטופ 32. זה כמו שני הישגים נפרדים ששקולים לשני תארים שונים. אם היינו זוכים בבכורת הבית זו היתה נצרבת כעונה אירופית לפנתאון.
  10. המקום השני ישפיע על ההשתתפות באלוף האלופים/רבע טוטו בעונה הבאה במידה וחיפה זוכה בדאבל. כלומר הזכות להתארח בסמי שוב ביולי.
  11. מרגש. איזה ניב סקוטי נהיה לבחור שגדל בי"א. "Smash the Champions awrrrr"
  12. משער שניהנה בסוף מזהבי, דסה ואצילי. אור זהבי, אור דסה ואור אצילי.
  13. רציתי לעדכן שמאז שגלוך הצטרף לכובשים אז קאדר הכובשים עומד על 21. אני חושב שזה משתווה לשיא מועדון מאחת העונות אצל איביץ'. דוידזאדה וגולסה טרם כבשו. ושאר שחקני הגנה ושוערים.
  14. נתון פיקנטי נוסף ומטורף: מאז אותו תיקו 0 ביתי שהחזיר את האליפות אצל גרסיה במרץ 13' חלף עשור. התקיימו 36 מפגשי ליגה. בהם טור שערי הזכות הצהוב הוא 73. למעשה מעל שני כיבושים בממוצע פר משחק! זה נתון למחקר מדעי, אנתרופולוגי שרק יוהאן קרויף המנוח היה יודע לפצח. בחלק הקודם של העשור חיפה אכן היוותה יריב נחות מול העליונות שלנו. אך מכבי איבדה מאז חמש צלחות, חיפה תפסה שלוש סגנויות ושתי אליפויות כך שאין פה הצדקה מקצועית לנתון. על זה תוסיפו את היוקרה והתהילה של הקלאסיקו הישראלי ותקבלו נתון סופר חריג.
  15. @MaTa תודה על הקרדיט בטוויטר! אני לא שם, אבל רץ אצלי בוואטסאפים. *האינבוקס שלך מלא.
  16. חח מגניב. מה שיפה שכבר ידוע שהספירה תיארך לפחות עוד כמה חודשים טובים עד שנה הבאה. ואם כרגיל נארח ראשונים אז זה כבר מעל ל- 8 שנים עם הפסד (וגם הוא הפסד מעוות).
  17. מזה יותר נצחונות? ב- 15 מפגשי הליגה בסמי: המאזן הוא 9 נצחונות למכבי ו- 1 לחיפה. יחס השערים הוא 18-33 לטובתנו. פער של גול למשחק! כבשנו בכל 11 הביקורים האחרונים בליגה. *הם מעולם לא ניצחו אותנו בסמי בפלייאוף.
  18. משכתב מפה ומעלה: מכבי כובשת ברצף ח"י משחקים לרשת חיפה. נתון חריג מאד. שמישהו יפנה לבחור של הרשמי עם שאילתה על שיא מועדון. בכלל, לא רק נגד חיפה. לא חושב שאי פעם יריבה לא השכילה לשמור נגדנו על רשת נקיה 18 פעם רצוף! הפעם האחרונה כזכור: בנתניה נגד עשרה שחקנים אחרים שטבח הכח הורחק לא בצדק בשלב מוקדם. וגם שם שלטנו וחיפה התבנקרה! מה שנקרא "ניצחנו 0-0". הפעם לפני זה היתה ה-0-0 הכאוב ב- 16' שבו "הפסדנו 0-0". ולפני זה היה באליפות של גארסיה שגם "ניצחנו 0-0". בקיצור אם אנחנו לא כובשים אז יש סיבה. אבל סתם ככה במשחק? לא קורה בעידן גולדהאר. לגבי הטבלה הפנימית: מכבי פותחת פער בן 63 נקודות ב- 36 המשחקים האחרונים. מתוכם 23 נצחונות צהובים לעומת 2 ירוקים. זה יוצא 17-80 בנקודות. יחס השערים: 29-69 (40+) לטובתנו.
  19. לגמרי. ה-3-2 השנה היה ממש סדק בתסריט. שנה שעברה ניצחנו אותם בחצי וזה היה משמעותי. אם סוקרים את כלל המשחקים בסמי בשנתיים שושלת הזו שלהם אז מתקבל ש: 2 תיקו שנה שעברה. חיפה ניצחו 3-2 במשחק שכבר היינו אמורים להוביל בו 3-0. מכבי ניצחו 3-1 במשחק אליפות. מכבי ניצחו 2-0 בחצי גמר בלי זרים שהועתק לסמי בדרך לזכיה בדרבי גמר בבלומפילד. וחיפה ניצחו באלוף האלופים שגם הוחלט שלא בצדק להיות בסמי. בפלייאוף לא ניצחו אותנו כלל. יחס שערים: 10- 9 לנו.
  20. אם נסיים שני והם יקחו גביע אז נוכל כבר באלוף האלופים. זה בטח יהיה בסמי.
  21. השישייה נחשבת לשתי שלישיות. כלומר מלבדה היו עוד שמונה פעמים שלוש.
  22. הנושא שלא מפסיק לתת: כבר התחלתי לייצר אכזבה מסיפור "עשר פעמים שלוש" אבל ההמתנה השתלמה. עם השלישייה הכי 10. ואלו הן עשר המכות- 1. 3-0 בקללת אליעזר (2013-14) 2. 1-3 מספרת של יצחקי (14') 3. 1-3 החופשית של בן בסט (15') 4. 0-3 עד דקה 55 (עונת 16') 5. 0-6 עד דקה 65 (") " 6. 0-3 טב"ח המח בנתניה (17') 7. 3-1 וידאר & באטוקיו! (18') 8. 3-1 עטר בנגיחה (19') 9. ויונתן כהן עם ה- 4-3! (20') 10. 3-1 אוסקר עם הגלוק (21'-22') בונוס למי שהגיע עד כאן: גלוק נוקר את האקדח גם בנוער. https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=2791&docID=397348 חשוב לציין שזה לקח פחות משמונה וחצי שנים. את עשר השלישיות של חיפה הם מתחו עד סוף העשור (אאל"ט) ואצלהם זה גם כלל תיקו עם מכבי של התחתית עם קמאנן ומסודי. מה זה בשבילם לחגוג בתיקו, אם הם ככה חוגגים הפסד? *וידאוים יצורפו בהמשך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.