Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

Everything posted by ששון הצהוב

1. וואללה לא באמת. עם כל האיבה יש בי עדיין מיליגרם של הזדהות. קשה יהיה לי לשמוח לאידם של אזרחים חפים מפשע שייפגעו בעקיפין בעקבות מצב צבאי. מכמיר לב.
  2. אין לתאר את האיש הזה ואת מה שהוא עושה. וואו, כמה התלהבות פנימית. לא החלטתי אם שי סידי הבריטי או משהו אחר. אבל הוא ממש מוכשר בלסקר.. *כמובן שאם אני צריך לשבת ליד התופעה הזו יותר משתי דקות אני מעדיף לעלות ולקפוץ מהחיפוי של 13. הפרצופים ברקע של השכנים זה פרייסלס.
  3. חייב להגיד שהתרשמתי משיפוט אירופי נקי. קרב ים תיכוני מבעבע שהפך למשחק בשליטה בזכות החלטיות, קירבה לארועים ואחידות חסרת פנקסנות. אמנם הרבה לעצור, אבל עשה זאת אחיד ללא הטיית צד כלשהי.
  4. זה פשוט הדבר הטבעי והנכון לעשות- ולכן אני שם את הבית שלי שזה לא יקרה.
  5. קנדיל פרש וטרם הודיעו לו. הוא בכלל לא הבחין שיש כדור חוץ לידו- סתם היה עסוק בלבצע את הספרינט שלו.
  6. אי אפשר להקיש ממשחק אחד על כל הכדורגל במדינה. חיפה הגיעה חדורה ותפסה את אולימפיאקוס מנומנמת, גם התיקו שלהם עם בארטיסלבה זה קושי מסורתי אצלהם. זה אומר שיש להם מאצ' אפ שלילי עם סלובקיות? אם הם לא יודחו בסלובקיה הם עוד עלולים להתקדם יפה מאד עד לשלבים המאוחרים של הקונפרנס. כנ"ל מכבי-אריס. מכבי מנוסה ומתורגלת במעמדים ובאה אגרסיבית מהשנייה הראשונה, אריס עוד מתאקלמת עם רכשים חדשים. אולי היא תהיה טובה בהמשך.
  7. סיכומון של אמש: משחקה הטוב ביותר של מכבי תחת איביץ' באירופה, ואם נעפיל לשלב הבא זה בוודאות כבר קמפיין יותר טוב מהשנתיים הקודמות תחתיו. פרץ- מדהים, צריך לזכור שלטננבאום יש המון נק' זכות אצל איביץ' ובכל זאת פרץ משחק אותה. אם לא הייתי מכיר את הגיל הייתי נותן לו 30 מבחינת מה שהוא משדר. ג'ראלדש- נראה שהוא נגרר אחרי הסביבה. לכן הוא טוב יותר אצל איביץ' הקשוח. שרף לא מעט את הקו ודעך יחד עם מכבי. את ההגבהה שלו לזהבי הוא הוציא רק בזכות הרוח של כניסת זהבי ואז שוב דעך עם כניסתו של נחמיאס. מסקנה: שים לידו את קרבחאל והוא יתעלה עליו, שים לידו את אלירן ג'ורג' והוא ייראה חלש ממנו. ניר בינגו! זה בלם? זה קשר? זו ג'ירפה! איזה שחקן חכם הוא התפתח להיות בסקוטלנד. זה קודם כל ניסיון וביטחון לפני יכולת וכושר משחק. הבעיטות רוגבי שלו וגם ההקשתת כריסטיאנו בעונשין יספקו הרבה מכירות לחברת מאצ'תונים בקרב היריבות. ייני- אגדה. סאבוריט- אח. נחמיאס- נראה אבוד. חוזז- מספיק לכעוס עליו, אתמול עשה את המיטב, זה עלה לנו בשני מצבים שפיספס. מצד שני עשה הרבה כאב ראש להגנת היוונים ועבד מאד קשה בלעשות הגנה. קובאס- לשם שינוי שיחרר יותר את הכדור (זו כנראה הוראה). נצטרך לראות עוד ממנו במשחק עומד כשיצטרך לפרוץ הגנות. גלזר- היה מרוכז ואגרסיבי בקטע טוב. כמובן לא מסוגל בלי צהוב פראי ומיותר. חייב להיגמל מעבירות התאבדות. אני עוד בטראומה ממנו. יוריס- מתחיל לצבור קילומטראז' הרכב. גבי- נשמה, אהבתי מאד את הצד ההגנתי שעשה. יובאנוביץ'- אל. זהבי- אם בעבר הוא היה נוקר פגז לעליון, אז בגירסא הבוגרת שלו הוא מספק טאץ' אמנותי. מהזווית שלי במרום היציע של 10 זה התגלגל כמו ה-3-2 בדרבי. גלוך- איזו השתחררות מקסימום שיצרה את השני. מקווה שבצל הכוכבים הוא יצמח לאיטו ויישמר מהסתנוורות. פריצה- ג'נטלמן קרואטי. מה שמדהים בו זה שהוא עלה אתמול לסירה כשהוא בזנב וכל טעות שלו תפיל אותו למים. הוא אפילו לא החלוץ המחליף הכי טוב שלנו. הוא אפילו לא החלוץ הבלקני הכי טוב שלנו. הוא בסיטואציה חסרת סיכוי בה הוא מאיים על הדקות של הקאמבק הכי גדול בכדורגל הישראלי. באיזו אצילות נפש הוא מתנהל. זה בחימום, בגישה למשחק, אחרי ההחמצה הכפולה של זהבי-גלוך הוא הסתובב להרים את 11. החטיפה שלו היתה לפנתיאון למרות הסיום הכושל. וכמובן הפירגון והבישול לזהבי.
  8. עשה הרבה הגנה אחרי היציאה של חוזז
  9. אני אסביר לך איך: על ידי מתיחת קו ברורה בין מה שסימל בעבר (כתבתי שנמניתי על קהל סוגדיו שהאדירו אותו לאל חי) לבין מה שהתהווה להיות. אקצין לשם החמשה. יהודה משי זהב היה אדם חסד עליון עד ש....התגלו מעשיו ומאז קשה לנתח את סיפורו בלי להתייחס לפריזמת עבירות המיניות. כך בדיוק מיכה (בצורה, לא שהתוכן זהה). וכך בדיוק נמני שסימל ומסמל את כל מה שמכבי השילה מעצמה אצל גולדהאר. נמני עם השמאל האימתני זה משהו מהניינטיז. מאז ידענו עשורים של מדבר איתו, קריירות כושלות של אימון, ניהול, והשד יודע מה. ומספיק לשמוע אותו מפרשן *כיום כדי להמחיש את הקשר שלו עם מכבי.
  10. זה ויכוח עמוק וארוך שלא יגיע להסכמה כי מתווכחים עליו עשורים. אין מה להתמקד בנמני- אלא רק כמראה על איך דור מיכה שהיה סוג של סמל הגיע לזה שהוא שנוא.
  11. כתבת למופת. אפילו "ליבבתי". אגב דוגמא לדיון מכבד בין טענות מתנגשות. דינמיקה משפחתית זה שונה מהקשר של מיכה עם הקהל לכן לא מצופה ממני להתייחס בגישה זהה לכפי שנקטו איתו בני משפחתו. אני כאוהד מצוי בקשר לא עם מיכה "האדם", אלא עם מיכה "הדמות". ולכן רף הסלחנות שלי אליו הינו דקיק במיוחד לאור הנסיבות. נתתי לו מינימום של ספק שאולי בתרחיש רומנטי חטף קראש על נערה צעירה מדי- אבל מהשיטה בה צד את הילדות מתגלה שדור מיכה הוא כלב משוטט מהזן השפל וזה היחס שמגיע אליו חזרה. לגבי זכרונות אמוציונאליים. זכרונות הן זכרונות. נמני סיפק לי את רגעי האושר עד לרגע שבו החלטתי למתוח קו ומאותו רגע אני מתעב את האיש. אז כל הכיבושים הוירטואוזיים מתנגנים אצלי על בלוטות הרגש מקוטלגים כתיקיית נוסטלגיה. אבל כשאני ניגש בהווה להידרש כיום לתופעת נמני אז אני זוכר שהוא מתנהג כמו חתיכת זין שונא מכבי. לכן הגבתי לאותו תומך של דור מיכה שציין על "אהבתו" כלפי מיכה. הוא כתב אוהב בזמן "הווה". את שער האליפות מול רמה"ש אנצור ואתרגש להיזכר לנצח נצחים. אך למה זה רלוונטי לגבי מיכה כפי שהוא היום?
  12. מעניין. תוכל לפרט איזו תכונה בו אתה מחבב? האם את הצניעות כמו לשמור מערכות יחסים אינטימיים לעצמו? אולי זו האינטגריטי המקצועי ששומר אותו רחוק מחומרים משפיעים? האם דווקא הדאגה שלו לזולת כשהוא מסרסר לחבריו בילדות משל היו צעצוע? או שמא החתירה שלו למצוינות בכך שהוא מחפש לממש את המשאלות המעוותות שלו בקהל יעד של חטיבת ביניים?
  13. אני בכנות לא מבין מה 'תם מצפים מיצחקי. תפנו את ההאשמות אל מיץ'.
  14. כן תקשורת זה חרא. עדיף לא לראות וכך לא לספוג את המחשבות. נניח לנושא מלפפונים בתקווה שלא נצטרך להיזכר במקרה הזה.
  15. לא קשור לחזרה שלו לארץ. התייחסתי רק לנתונים שהובאו בכתבה. ממנה שעולה שזה היה נראה לו מאד מתאים. עזוב אני לא מדבר על להעניש. אני מדבר על האכזבה... אני יודע שאם היה מדובר בשחקן סוג ז' אז לא הייתי מתרגש. אבל כשמדברים איתך על בכיר בנבחרת ישראל, אחד כזה שמשדר החוצה בדיוק את כל מה שנכון להעריץ. מקצוען, מנהיג, יודע להתראיין. פייטר, ווינר, קשוח, סוג של סמל. והכל בתוך דמות כזו מושלמת חיצונית ופנימית. מעין תמצית של הישראליות היפה, לפחות כפי שהיא משווקת ומיוח"צנת... ואז אתה קורא את ההתכתבות... עזוב אני לא צריך שיענישו אותו. שיחררתי אותו, הוא משוחרר.
  16. אם התוכן של ההתכתבות אותנטי אז אין יותר מדי מקום לפרשנות. אני לא מדבר על הצורה, זה ברור שזה לא צילומסך מקורי אלא תוצר חדש שערך אלמוג בוקר, אבל המהות נשארת באיתנה. אני רואה פה בפורום הסכמה די מהימנה עם הכתבה כלפי ההתכתבויות של אצילי ומיכה אז לא מוצא שוני של שאר ההתכתבויות (כולל של שחקנים ד', ה', הורי הנערה, הנערות עצמן וכו'..)
  17. אני מאמין למידע היבש שפורסם בכתבה (להוציא את פרשנויות בין המעברים של אלמוג בוקר). הנתון שהוצג זה שבכיר בנבחרת ישראל, חבר קרוב של מיכה כתב את אותן הודעות של מי שמכונה המעורב השלישי. אני לא מצליח לחשוב מי זה, ולא מתחשק לי כרגע לסקור את סגל הנבחרת של אותה עת. יש לך אולי רעיון מי זה יכול להיות?
  18. נכון, אני מצד אחד גאה בגולדהאר. מצד שני מכה על הכדורגל הישראלי. רמות העניין שלי במוצר קרסו דרמטית בשבוע האחרון. דווקא מהתצוגה של חיפה ביוון שהתבאסתי מבחינה רגשית. אבל בראש מבין זה מרשים לכדורגל הישראלי. ועדיין אני מרגיש ניכור ואדישות כלפי הכדורגל הישראלי שאלו הם גיבורי התרבות שלו. למען הסר ספק, מותר להיות ערסים, ואני חולה על כדורגל שפל, אבל הכתבה הציפה את כל המיץ של הזבל בתרבות הזו. אני מרחם על הורים שלא מודעים וקונים לילדים שלהם חולצות אצילי. ראיתי מיליונים כאלו השנה, זה עצוב שזה הפנים של הדור.
  19. כפי שהוצג בכתבה הוא בעצמו סירסר שם "סידרתי שלושה, הבאת שניים, תביא לי אחת, תיקח את ההיא" (לא זוכר כרגע במדויק). ולערב המדובר הוא לוהק להרכב הפותח ומשתלשלת שם ההתכתבות שמיכה מדרבן אותה למצוא שותפה שלישית שבסוף לא נמצאה כזו, בוא נגיד שהוא כבר הפעיל ווייז ורק חיכה לאור ירוק. אז שוב, אולי פלילית זה חמקמק. אבל כאוהד אני מבקש לדעת בשבילי. אולי הייתי מעדיף לא לגלות, אך מרגע שזה הופץ זה כבר במודעות.
  20. כאשר מושאי הפרשה מהווה עבור הדור את גיבור התרבות של התקופה אז ודאי שכל שמץ של מעורבות הוא משמעותי. השיפוטיות פה היא לא בשבילו, אלא קודם כל בשבילנו כחברה. לגבי העובדה שמדובר רק בהתכתבות - אני לא מוצא בזה משקל, כי הוא מביע שם כוונה ברורה. גם במישור הפלילי מניח שאפשר להתמקד פה על "לעמוד על דם רעך, אבל לי באופן אישי אין שום עניין בפן הפלילי. גם מעצר של אצילי לא יוביל מבחינתי לשום תיקון. הדבר היחיד שרלוונטי בעיניי הוא האם אותו חבר קרוב של מיכה שהוא גם בכיר בנבחרת ישראל הוא כן/לא דור פרץ. לא רלוונטי לי פלילים. רק מבקש לדעת האם דור פרץ- שהוא גם קשר בונה-הורס, אבל גם חתיך הורס, זה שגם יודע להתפרץ כמו שור על הדשא, וגם יודע להתנהל בחלקלקות בעמדת הראיונות...אני רוצה לדעת האם זה הוא. חשוב לי באופן אישי מכיוון וזו המשמעות של גיבור תרבות. איך אתה מתנהג באמת, שכמולך עומדת פגיעה בנערות.
  21. איזו בושה אם יתברר שדור פרץ המעורב השלישי בפרשת הקטינות. מעניין אם מכבי תתייחס לזה אם וכאשר... והאם בתרחיש מסוים זה ישפיע על ההחתמה שלו. אני מניח שהצפת הנושא שהיתה עכשיו מרחיקה אותו (במידה וזה נכון). מבחינת מכבי וגם מבחינתו זו מציאות בעייתית מאד.
  22. אני חושב שזו דינמיקה כמו של גביע. הישראליות מתייחסות למפעלים האירופיים כחזות הכל- זה גובה בהמשך מחיר של עייפות, שחיקה, פציעות ועוד. ביום חמישי אתה מנצח 6-0 בפנרבחצ'ה וביום ראשון מחלץ תיקו 2 מבני ריינה. לעומתן הרבה מהאירופאיות מנומנמות, מזלזלות, ניגשות בעצלתיים לשלבים האלו של בניית העונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.