Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

Everything posted by ששון הצהוב

1. 36. זוכר כל הוצאת חוץ בגביע הטוטו של העונה הזו. הנושא עוסק בכישרון במובן הנוצץ של המילה. ובכל מקרה אין צורך לסנגר על קבוצה שזיכתה אותי בדאבל מרשים (שלא היו מוצדקים כמוהו). ועדיין את הדאבל הזה הם הרוויחו בזכות שאל הדשא הם עלו עם קרשים, לא עם ריקודים. חג'ג' כשרוני אבל האנטיתזה לכוכב. קלינגר ודריקס זה ווינרים חסרי מנוח אבל לך תראה את המהפך שלהם בקרית אליעזר ותספור בכמה איברי גוף הכדור פוגע בהם עד שהוא חודר לרשת. אכן אשתו של דריקס יפה, אבל מכבי של דריקס היא מכבי הנחושה. על קלינגר אין מה להוסיף- שחקן שאפילו גליץ' חגיגת שער לא מסוגל לעשות בלי שזה ייראה קשוח. נועם שהם יהלום, אבל כולו יציב ובטח לא נוצץ. יעקב הלל תמיד היה הקמע בזכות היותו הברווזון המכוער, כמו אוהד שהשתחל להרכב. אלון ברומר בחור צנוע, נחבא אל הכלים, היה מוכשר אבל תמיד בגווני אפור. וקשנצב? הוא בעצמו לא זוכר באיזה תפקיד הוא הוצב. ויקטור מורוז בכלל היה זר עלום ועמום.
  2. סליחה שאני מתפרץ, אבל על איזה 96 נוצצת בדיוק אתם מדברים? זה סגל של כורי פחם. להוציא את נמני וזוהר נסו להכין קליפ ביצועים של כל שחקני הסגל יחד ובגג תשתוו ל"שלי ייני - איזה גול"
  3. נכון אבל ציינת את סרביה שתהיה מדרג 2 או 3. מדרג 2 לא נוכל לקבל אף אחת כי אנחנו ב- 2. ומ- 3 כבר ציינת את אירלנד.
  4. אין אפשרות לבית כזה. בכל מקרה לא כל הנבחרות בדרג 4 מופיעות פה. הבית יכול להיות גם: ספרד ישראל ארמניה קפריסין מלטה סן-מרינו חשוב להדגיש ששתיים מעפילות אוטומטית. בלי פלייאוף, בלי סגנית טובה, סגנית גרועה וכו'. בבית ההוא של יוון ושווייץ, רק הראשונה העפילה אוטומטית בין כה וכה. ועכשיו התחוור ההישג הנוסף בעקבות הקמפיין באומות. תביאו מחשבון כי זה סופר מסובך: בסוף שלב הבתים, מתקיים עוד פלייאוף על מנת לחלק שלושה כרטיסים בהזדמנות האחרונה. על שלושת הכרטיסים האלו נאבקות 12 נבחרות שטרם (!) העפילו. כלומר אחרי שכבר חולקו 21 כרטיסים. אני אעשה פה סימולציה מי הן ה- 21 האובייקטיביות לעלות: 1. גרמניה 2. איטליה 3. אנגליה 4. ספרד 5. פורטוגל 6. הולנד 7. בלגיה 8. קרואטיה 9. שווייץ 10. צרפת 11. אוקראינה 12. צ'כיה 13. סרביה 14. שבדיה 15. דנמרק 16. נורבגיה 17. וויילס 18. הונגריה 19. פולין 20. אוסטריה 21. טורקיה ורוסיה הודחה מפה אחלק דוגמא ל- 12 הנותרות: 1. ישראל 2. יוון 3. בוסניה 4. אירלנד 5. סלובקיה 6. סלובניה 7. אלבניה 8. צ.מקדוניה 9. פינלנד 10. סקוטלנד 11. צ.אירלנד 12. איסלנד מבין אלו מתקיים פלייאוף על 3 כרטיסים, ואם עוד לא הצלחנו להעפיל מפלייאוף ליגת האומות, וגם לא דרך שלב הבתים, אז נוכל גם בוודאות להשתתף בהזדמנות הנוספת הזו על 3 הכרטיסים נגד נבחרות מהגווארדיה הנ"ל.
  5. ברמת הדרך מסכים שלא היה פה איזה תהליך עומק משמעותי. בעיקר מזל נוכח השעיית רוסיה והגרלה נגד 2 נבחרות שהסתמכו על הישגי עבר (איסלנד שירדה מדרג 1 ואולי תרד לדרג 3- מקומה הטבעי). ואלבניה שגם היא כמו שראינו- בינונית אפילו ביחס אלינו. אבל ברמת התוצרים הסופיים- בתאכלס יש פה כמה הישגים משמעותיים. א) ההשתבצות לדרג 2 בהגרלה. ב) יש סיכוי, לא מופרך להעפיל מהפיינל פור. כמו שחילצנו פנדלים בסקוטלנד נוכל גם לחלץ זאת שוב בגמר בסקוטלנד/ בוסניה /אוקראינה ללא ביתיות. בחצי כמארחים אפשר ב- 90 להתגבר (אפילו פנדלים כאמור) על אחת מהנ"ל. לא סביר, אך גם לא תלוש. ג) יש עוד עניין שבעצמי טרם הבנתי שחלק מהנבחרות שמעפילות אוטומטית כביכול מקדמות את אלו שלא העפילו לפלייאוף- ושם אנחנו כבר ממוקמים גבוה. אם מישהו יכול לחדד זה יהיה נחמד.
  6. יש שלושה מישורים שבהם הנבחרת עלתה אתמול מדרגה: א) תשתתף בפיינל פור. תארח בחצי הגמר את בוסניה/ סקוטלנד או אוקראינה/ נורבגיה או סרביה. לא יודע איפה הגמר (החצי והגמר הם 90 דק', הארכה ופנדלים). המנצחת של הפיינל פור מעפילה ליורו. ב) התמקמה שנייה בהגרלת הבתים של מוקדמות היורו שתתקיים באוקטובר- זה המסלול המוכר שאנחנו מכירים. אם אני לא טועה שתיים מכל בית מעפילות. יש הרבה בתים ויש גם תנאי פתיחה טובים כי אנחנו מדורגים גבוה על סמך ליגת האומות. ג) בטורניר האומות הבא (מונדיאל 26') אנחנו נשובץ בליגה א'. יש תרחיש שנקבל שם בית של ספרד, גרמניה, הולנד. זה יוקרתי, אבל מבחינתן זה סוג של גביע הטוטו. לכן אנגליה ואולי צרפת ישחקו בליגה ב' עם קזחסטן וגאורגיה.
  7. וואו. לא היה בימי פורום נושא יתר שנפתח חמישה (!) ימים לפני הזמן. אנחנו מכבי, למי אכפת מכל היתר? מזה מחזור אליפות ואני צריך נס מרן קדוש בדוחא? שתחררו יא רדופים. נאחס אוהב להידבק איפה שנתקעים בו. אז לא פלא שכל נושאי היתר נופלים.
  8. אם זה צלח את ברלין וברוקלין אז אני לא רואה שום סיבה שזה לא יצלח גם ביפו, אשדוד ונוף הגליל.
  9. בכל המסגרות: כיבושים: 1) יובא- 6 2) פריצה- 3 3) זהבי- 3 קניקובסקי-3 4) גלוך- 2 5) פרץ- 1 סאבוריט- 1 ריקן-1 גויאגון-1 בישולים: 1) קניקובסקי- 4 2) יובא- 3 גלוך- 3 3) פרץ-1 ריקן- 1 זהבי- 1 קובאס- 1 גולסה- 1 פריצה- 1 סאבוריט- 1 קנדיל- 1 פיבן- 1 12 מבשלים שונים בשלב כזה חייב להיות שיא. מעניין מה השיא השנתי לכמות מבשלים בקבוצה אחת. יודע שכובשים זה 18 (שיא מועדון ושיא ליגה). משער שמבשלים אפילו נמוך מעט.
  10. והרי ההוכחה שלא היתה שום בעית נאחס עם מחזור 3 וכל סיפור ג'ק. אתמול היה מחזור מושלם. מחזור בו מכבי מנצחת- הוא מחזור מושלם. והניצחון של חיפה לא קשור לנושא יתר- כי כאמור נאחס לא מופעל היריב. נאחס הוא מונחה לכוון פנימה אל עצמך לטוב ולרע- אך אף פעם לא כלפי היריבה. ניפגש בנושא יתר 4 על שם אף אחד מיוחד.
  11. הנושא לא יצליח עד שלא תבינו שנאחס לא מופעל כלפי יריבות. עלינו המלאכה להתמקד רק בעצמנו. אנחנו כרגע ראשונים בהפרש שערים. אם נושאי המשחק שלנו יניבו פירות אז לא נזדקק לישועה מכיוון נושא היתר. זה מה שקרה באותה עונה של ג'ק. פשוט עשינו את העבודה בעצמנו ולכן מחזור 3 היה קליל בשביל הדאחקות וכך הוא פרח. ברגע שהפסקנו להסתמך על עצמנו והתחלנו ללטוש עיניים נואשות שהגאולה תצא מנושא יתר- שם הפעלנו ת'נאחס נגדנו. בהצלחה למכבי נגד קרית שמונה. לא הפועל, חיפה או בית"ר כי כל השאר - סתם מיותר.
  12. 17 מתוך 18 הגולים נולדו מבישול. זה המון בישולים. כיבושים: יובא- 6 פריצה- 3 זהבי- 3 גלוך- 2 פרץ- 1 סאבוריט- 1 קניקובסקי- 1 ריקן-1 בישולים: קניקובסקי- 4 יובא- 3 גלוך- 2 ריקן- 1 זהבי- 1 קובאס- 1 גולסה- 1 פריצה- 1 סאבוריט- 1 קנדיל- 1 פיבן- 1
  13. הבהרתי ואחדד: זה מתעצב לפי הדרך של איביץ'. זה נקרא ניהול הסגל. מאמן חכם מתמקד במשימה ומטפח תוך כדי את הקשר האנושי עם השחקנים. אם יקרה משהו שעלול לגרום למרמרת אז האחריות שלו תהיה להטרים את המצב לקבוצה. שיחות אישיות זה כלי אחד. חיזוק הביחד זה כלי נוסף. זו אמנות אבל אני סומך עליו. נ.ב גם מירמור במידה הוא דבר בונה. לא פוסל שגלוך וגויאגון יסופסלו במודע כדי לחשל אותם. זה מרתון וצריך עצבים מברזל. לגבי גולסה ודור פרץ מדובר בפרופילים שמתאימים למנטליות של המועדון- היחסים שלהם כבר הוכחו הן מול איביץ' והן בזירות אחרות כך שלא יונח פה שום מטען פרסונלי. ההיפך, התרחיש היותר סביר הוא שהם וגלזר יגלו מנהיגות והצעירים והזרים יזכו מהם לפירגון ולאחוות קשרים. נ.ב2 אירופה זה שישה משחקים אבל גם גביע זה חמישה נוקאאוט (+משחק דירוג אחד בטוטו). ויש שחקני סגל רבים בנבחרות. אז אמנם השמיכה מאד רחבה, אבל סה"כ גם יש מיטה די רחבה. תעירו אותי כשהעונה תתחיל בסיבוב השני של הפלייאוף.
  14. אגב איביץ' איבד את זה אחרי ההדחה בסודובה כי בתקופה ההיא הוא גם איבד את הדרך. ראו על התגובה שלו אתמול שהוא אדיש כי הוא לגמרי על הדרך ושהוא כבר מצפה ליום שני.
  15. שחקני סגל רחב לא מתמרמרים מלא לשחק- אלא מתמרמרים כשהם מאבדים אחיזה בקשר למעמדם. כלומר כשמתקיים כאוס, או חלילה שדברים מתרחשים ממשתנים זרים. תחת איביץ' התרחיש הסביר הוא שאיביץ' משליט סדר. בדרך כלל ברור לו מה הוא רוצה מעצמו. ולכן הוא מנהל את הרוטציה כך שברור גם להם מה הוא רוצה מהם. ברגע שהקברניט של הספינה שלי יודע לאן לנווט את הספינה, אז אני סומך עליו ולא מתמרמר. ואם יש כאלו שמתמרמרים אז על הכיפאק- הם לא בנויים לרוטציה. אגב ניהול סגל חכם מוליד תוצאות. אבל גם במקרה של תוצאות רעות זה לא בהכרח מעיד על דרך שגויה. זה מה שאני אוהב באיביץ', שיש לו דרך.
  16. זה היה פרק מאדדדדד חריג. דווקא ברמן דיבר לעניין, השמיע ביקורות רלוונטיות (לא חייבים להסכים). ברוב הפרקים נמרודי מניח שם את הזלופה המכביסטית. מישהו יודע מה קרה עם אורן.ש?
  17. רעיון מבורך, הבעיה שאנשים בכוונה יתארגנו על חולצה אדומה כדי לזכות בחולצה חינם- כלומר זה צריך להיות איזו פיסת נילון שלא באמת משתלם לשמור. בכל מקרה כשאדם נמצא "בנבדל", אז הדרך לקרב אותו היא בגישה של חיוך ולא בכפייה.
  18. אני איתך. בעונה של אוסקר נגד הפועל ר"ג היה בחור בבגד אדמדם שהעירו לו לא יפה, כמובן שנפגע לו הכבוד (ובצדק..כי זה משפיל לחטוף עליהום כזה מכל השורות מעליך). והוא הלך וסגר חשבון עם אחד מהאכבר גברים שהיו שם וזה הסתיים רע מאד. אני באופן אישי לא חושש מהאלימות נגד הצד שמעיר, אלא יותר מההשפלה של הצד שמעירים לו. א- לא תפקיד אף אחד לשפוט ולהתערב למישהו בגוף - במקרה הזה בכיסוי הגוף. ב- אתם לא יודעים איך התגלגל הסיפור של האדם להניח עליו את אותו בגד בזמן ובמקום. ג- להעיר בתוך היציע לאדם על הלבוש שכרגע נמצא עליו, זה להעמיד אותו בסיטואציה בלתי אפשרית, רוב האנשים לא חטאו בזדון, והפיתרון הפרקטי הוא לא ישים (לרכוש בחנות במיוחד? לעטות בגד משכן ליציע?)...וואללאק נשמע משפיל. העובדה שביציע של פרטיזן או של ראסינג זה לא היה קורה היא לא רלוונטית. זו תרבות זרה שלא מתאימה ברובה לפה. הייתי כותב על זה עוד בית של מניאק מי מפסיד משחק. עם פאנץ' על זה ש"רוצים לראות הכל צהוב". ומחזק בהרבה הסברה: -במדיות -לפזר פלאיירים ביציע -לבקש מההנהלה לחזק מנויים שבאים עם צהוב. בקיצור ללכת על הסברה מטרימה, כלומר קודם לזה שהתופעה מתרחשת, ולא בזמן שמאוחר מדי והאדם כבר ביציע. בקיצור שחררו מאוהדים שפועלים באופן אינדיווידואלי.
  19. התבגרנו. אנחנו כבר לא בוחנים רק על ידי תוצאות. יש גם דרך. אם היית מפסיד לניס 2-0 ו- 2-0 אז היית מסיים אירופה מרוקן. אם אחרי שניצחת אז תפסיד 2-0 אז תתבאס ואחרי זה תצא גאה לשנה שלמה. אז זה מה "שאזכור" מה 1-0 על ניס. איביץ' נגד אריס כיפר על עונת קלוז'. ואיביץ' נגד ניס כיפר על עונת סודובה. אף אחד לא יוכל ללהג בדיות על חוסר היכולת שלו במפעלי אופ"א.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.