Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

Everything posted by ששון הצהוב

1. כשאתה זר בן 23 והקפטן והסמל של הקבוצה בן 35 מנופף ידיים בשלהוב הקהל בסוף כל פעולה שלך אז זה משפיע. בהתחלה זה היה כזה מלהיב כי המוטיבציה של זהבי. אבל כשאיביץ' לא קטע את זה אז זה נהיה מאוס. ורואים שזה משפיע על הביטחון של חלוץ כמו יובאנוביץ'. יש מצב גם איביץ' לא רוצה לתפוס צד סרבי. אלו לא בדיות, זו המציאות, צפה ותתרשם. ואני לא מאשים את זהבי, אלא תולה את האחריות באיביץ', חייב לתאם ציפיות ולמצב אותו כותיק שמכניס רוח מהספסל. כדי לשחרר את זהבי עצמו בראש ובראשונה. ההחטאה שלו במחצית הראשונה סימלה את הריפיון של הקאמבק שלו. מרוב שרוצה- לא יכול.
  2. לדעתי איביץ' מפחד לגעת בזהבי. לא יכול שהשחקן הכי גרוע בקבוצה משחק כל משחק 90 דקות. השחקנים משותקים לידו. הוא מרשה לעצמו ניפנופי נמני עם הידיים. סבבה שהוא עובד קשה, אבל רואים כמה שהוא מתייסר. כולם גמורים. אם מחר בבוקר איביץ' לא לוקח אותו לארבע עיניים ומבשר לו שהוא "שלום תקווה" אז הוא שפן.
  3. בוא נגיד שיש סיבה שאף אחד לא הגיב- כי בארגנטינה אוהבים לסבך. להבנתי, זה פשוט טורניר אחד שנתי ארוך. החלוקה שראית היא גאוגרפית על מנת לדרג את העולות לאיזה נוקאאוט הצלבה במקביל לליגה. כלומר באזור הגאוגרפי אסטודיאנטס סיימה ראשונה. אבל בטבלה השנתית יוצא שהיא 18 גם כי האזור שלה יותר חלש, אבל בעיקר כי לקבוצות מהאזור הגיאוגרפי לא-שלה היא רק הפסידה והפסידה. וכשפורסים את הטבלה כולה אז היא מסיימת במקום ה- 18.
  4. אני איתכם במאבק במאה אחוז עשיתי לך לייק מכל הלב. אני לא חושב שנכון להתמקד בעניין הנשק - אבל מרגישים כמה זה בוער בך, יישר כח על המאבק החשוב.
  5. ראה את תגובתי למעלה לאביאל. אני לגמרי תומך בזכויות אוהדים ומכאן העצה להתמקד במסר של האלימות המשטרתית. בעיניי שוטר עם רובה שנשען על הקיר לא מתכנס לטענות הלגיטימיות המושמעות על אלימות. ברגע שהדיון יתפזר לסתם תלונות על כל שוטר שחיטט באף אז הרלוונטיות של הדיון תוזל. תמשיכו במחאה הצודקת. סרטונים, עדויות אישיות, והצבעה על עוולות אמיתיים מציפים את המודעות החשובה לסדר היום.
  6. אם אנחנו מתמקדים בקהל הרחב הנייטראלי שלא מחפש צרות נניח, אז איך מחסנית בהכנס משפיעה עליו? ואם מדובר על אוהדי אולטראס שמבריחים פירו נניח, אז גם הם מודעים שלמשטרה יש נשק, הם לא יושפעו מרובה יותר מאשר אקדח. ובאותה נשימה מה לעשות שגם כלפי ארוע חבלני יש להפעיל התרעה. בקיצור אני איתכם, תתמקדו בתופעות המהותיות שקורות ולא בנראות החיצונית שבפועל לא השפיעה על האוהדים.
  7. מצטער אבל זה פופוליזם הטענות על הרובה של השוטר- זה בכוונה מיועד למקרה פח"ע בעוד התלונות על אלימות משטרתית מופנות כלפי המדיניות המשטרתית נגד אוהדים. בעוד הרובה במקרה הזה הוא בעד אוהדים. *מסייג כי מסכים שבמציאות הוא עלול לפעול בשוגג נגד אוהד. אבל עדיין הטענות הפופוליסטיות פוגעות בלגיטימציה של טענות לגיטימיות על אלימות אמיתית נגד אוהדים.
  8. יום ד' 07.12 בלומפילד. נגד קטמון. משחק על המקום ה- 7. חייבים שזהבי ייתן שביעייה במשחק הזה. סתם..שיעלו עם 7 שחקני נוער מצידי.
  9. בגרין הם לא משחקים עקב סכסוך. בזמנו אירחו אותנו בעפולה. לדעתי אם יארחו במתקן חדש אז מפחית את הסבירות לאלימות. נכון שמבחינה פוליטית הם טעונים. אבל מבחינת כדורגל סכנין יותר בעייתיים.
  10. המפעל המושמץ. לפני שנתיים פתחתי נושא- זכינו. שנה שעברה מישהו פתח איתי במקביל. השנה חיכיתי שמישהו יפתח לפני אבל נאדה. אז קבלו את גביע המדינה לשנת 2023. הגרלה מחר (רביעי) ב- 17:00.
  11. זהו שהאירופית תורכב מקבוצות חלשות יותר מבקונפרנס. כשדווקא הן ינשרו אל המפעל היותר חזק (=הקונפרנס). בכל מקרה התשובה שלי הופנתה לטענה המקורית שגביע המדינה יתייקר. אולי תאורטית. אבל התרחישים בפועל יפגישו בשלבי ההכרעה של המפעל או קבוצות קטנות שמתות לזכות. או קבוצות גדולות שמתות לזכות לא בשביל הכרטיס לאירופה. או קבוצות בינוניות שגם ככה ישחקו באירופה רק טרם יודעות איפה ובכל מקרה מתות לזכות בגביע. המצב היחיד הרלוונטי לדיון הוא שקבוצה כבר בוודאות סיימה 3-4 וכעת נותר לה גמר שיבטיח לה אירופית. ואז השחקנים יגידו לעצמם: "פשש איך בא לנו לזכות עכשיו כשאנחנו יודעים שזה מוביל לאירופית". כאילו ופעם שחקן הגיע לגמר גביע לא בטירוף לזכייה.
  12. מסכים שרוב המבקרים בפורום שופכים את הרעל. הם יישפכו את הרעל גם בחייהם האישיים. אבל יש גם מבקרים שמסתכלים בעין מקצועית ומאירים על הנקודות החשוכות. בשביל זה נכנסים לקרוא בפורום דעות- כדי שיהיה מעניין. לכן אני לא מסכים לגבי זה שהשיח שמור רק לאנשי מקצוע. קודם כל גם אורח במסעדה יכול להביע עמדה על המנה שהוא טועם מאת השף. וכל שיכור יכול להעיד על טיב יין גם אם הוא לא יינן בוטיק פלצן. במקרה של כדורגל, זו דינמיקה פתוחה. אני סומך על איביץ' יותר מכולם להיות זה שעל הקווים בסוף מקבל את ההחלטה. אבל לפעמים מי שרואה יותר טוב הוא דווקא זה שמחוץ לסיטואציה ומתבונן בנקיות. כלומר מח עכבר הכדורגל הממוצע היה חוסך לאיביץ' הרבה עוולות בשבועות האחרונים. הלוואי והיתה איזושהיא מועצת עכברי כדורגל צהובים שתפקידה לייעץ באנונימיות חפה מאינטרסים לאיביץ'. ושלפני כל משחק חברי המועצה מעבירים לו מסר שהם גיבשו ביניהם עם המלצה או שתיים והוא חופשי לקרוא את הפתק או לכדרר אותו לסל. אבל שיידע שיש לו את האפשרות. היה נראה שהוא אבוד בכמה החלטות לאחרונה וזקוק לייעוץ. כפי שכבר נכתב פה לפניי לאחרונה: במידה והוא במודע בחר בכמה מההחלטות זה אפילו עוד יותר מדאיג.
  13. לגמרי. שיאפשרו לכל מדינה למיין בעצמן.
  14. בשנות ה- 90' הזוכה היתה מעפילה ישירות לגביע המחזיקות. זה לא ייקר את הזכיה בגביע מעבר ליוקרה שלה כבר עכשיו. להיפך, זה הוזיל את המפעל של המחזיקות- שכן הוא קיבץ אליו הרבה קבוצות שנהנו מקמפיין נוקאאוט מקרי בשנה שחלפה (סראגוסה נגד אברטון) בעוד גביע אופ"א שנחשב לשלישי בטיבו היה דמוי מה שהיום קרוי מסלול לא-אלופות (ליברפול נגד אתלטיקו)
  15. צריך לזכור שאיביץ' לא הפסיד משחק ליגה במכבי. יכול להיות שההפסד ישחרר ממנו משהו בצד ההתקפי. כבר אין לו על מה להגן תרתי משמע. עכשיו חובתו תהיה להוכיח שהוא יודע גם לחתור למגע כשהוא עם הגב לקיר.
  16. להיגרר במגרש הביתי של חיפה לראש בראש התקפי זה לכוון לניסים. נגד חיפה בבלומפילד בתקווה שנהיה מחוברים אז השאיפה שזה ייראה אחרת.
  17. אני גאה באיביץ' שלא כיוון למחוזות הניסים, אלא התרכז באמצע. משם נולד הביטחון הקבוצתי וזה מה שעצר את הקטר הירוק על 2 בעיטות למסגרת. זו היתה תכנית המשחק והוא השיג אותה. בהסתמך על שוער טוב וחלוץ יריב כושל- זה הצליח לו. כשהמשחק התפזר אז מכבי גנבה את 2 המצבים ומה לעשות שגם היא לא השכילה לנצל. לאור הנסיבות שחיפה חמה ואנחנו עדיין לא מחוברים, לחזור בתיקו 0 היה משביע את רצונו וגם את רצון רבים פה. אבל אז נוצר רגע חריג שאפילו לא חלק ממשחק שוטף. אז לא ההפסד לא על איביץ'. אותו איביץ' ש-11 מפגשים נגד בכר הסתיימו בעשרה נצחונות ותיקו. כלומר 3% הצלחה לבכר. אז שמישהו יעיז לבשר לי כמה מרשים בכר הנחית על איביץ' את הנוקאאוט עאלק.
  18. בול. קליט. רק צריך לו בית לפני הפזמון.
  19. שבת שלום רק מתזכר שנתנו להם עשר פעמים שלוש: הנושא שלא מפסיק לתת: כבר התחלתי לייצר אכזבה מסיפור "עשר פעמים שלוש" אבל ההמתנה השתלמה. עם השלישייה הכי 10. ואלו הן עשר המכות- 1. 3-0 בקללת אליעזר (2013-14) 2. 1-3 מספרת של יצחקי (14') 3. 1-3 החופשית של בן בסט (15') 4. 0-3 עד דקה 55 (עונת 16') 5. 0-6 עד דקה 65 (") 6. 0-3 טב"ח המח בנתניה (17') 7. 3-1 וידאר & באטוקיו! (18') 8. 3-1 עטר בנגיחה (19') 9. ויונתן כהן עם ה- 4-3! (20') 10. 3-1 אוסקר עם הגלוק (21'-22') חשוב לציין שזה לקח פחות משמונה וחצי שנים. את עשר השלישיות של חיפה הם מתחו עד סוף העשור (אאל"ט) ואצלהם זה גם כלל תיקו עם מכבי של התחתית עם קמאנן ומסודי. מה זה בשבילם לחגוג בתיקו, אם הם ככה חוגגים הפסד? *וידאוים צורפו בהמשך. חושב שחובה להצטרף איתם כקונטרה לשירת "עשר פעמים שלוש". או לשיר בעצמנו, או כבר לא יודע איזו מחווה שתתארגן מצד הקהל לציין זאת.
  20. מכניס מטבע לשון לועזי ביום של משחק גדול. זו הגעה למאני טיים!
  21. המהות של הפורום היא לאהוד ולקיים שיח אוהדים. יש מקום לפרוק קיטור ולהעביר ביקורות אבל כשזה מתוך אהדה אז השיח מכבד. ברגע שזולגים לארס שמטרתו להרעיל ולחפש בכח מה לא בסדר- אז נפגמת המהות של פורום אוהדים, כי השיח לא נעשה באופן אוהד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.