Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

Everything posted by ששון הצהוב

1. רגע הבהרה: כניסת נשים וילדים באמצעות המנוי של 11, או שהם רוכשים כרטיס מחדש? אם כן- אז זה וואחד עונש. לא מספיק כבד, אז גם לצרף עוד את האישה, וכל זה מאחורי השער ביציע בלי עידוד. איפה פה הקידום ילדים ונשים? הם הרי יכולים לרכוש כרטיס לכל משחק בכל יום אחר. ובנוסף גם ב"ש תקבל 2,900 ולא יישאר מקום למנויי 11. לפחות היו סוגרים לגמרי את 11 ואז ה- 10% שמחייבים לתת לב"ש היה פוחת.
  2. איך ילדים עד גיל 10 אמורים להיכנס ליציע בלי שיש איתם מבוגר? איזה מין עונש מפגר זה.
  3. ספיגות של 2 היו לנו גם בטרנר וגם נגד א.א.פאחם לגבי לוקאסן, זה לא אובר אגרסיביות, אלא השתוללות. מה עלה בדעתו כשהוא ניסה להרוג ככה את אספרייה ברחבה.
  4. הוא כרגע הכובש המצטיין העונה עם 17. ליובא 16. יובא 16 שערים ו-5 בישולים (21 סה"כ) לערן 17 שערים ו-3 בישולים. (20) כמות מרשימה לשניהם.
  5. השחקן לא יחזור. זמנים השתנו. מה שכן- הרוח שלו חיה וקיימת באחים לסמל. שנהפך בעל כורחו לארגון הראשי שמייצג את מכבי תל אביב. אולי שווה להרים זרוע בתוך האחים לסמל שתפקידה רק להנהיג את העידוד בקהל הרחב- ככינור שני לפנאטיקס, ולא כמתחרים שלהם.
  6. חשוב לציין ששלושה ימים לאחר שידיח אותנו הוא יארח את חיפה ושם יתן להרכב הראשון לנוח.
  7. לא ייאמן שבית"ר בחצי אחרי קאסם, טבריה ועפולה - כולן בטדי. אבוקסיס זה טפיל על הגביע. תן לי גווארדיולה בגמר, רק לא אותו.
  8. פיקנטריה: כל ההפועל בליגת העל הודחות מהגביע: הפועל ב"ש הפועל ת"א הפועל חיפה הפועל חדרה הפועל איחוד בני סכנין ק"ש (במקור הם הפועל)
  9. אשמח שיתקיים טקס, כדי שאפשר יהיה לקלל את הכלב הזה ביחד במרוכז.
  10. הם יקבעו לאחר הגרלת חצי הגמר. זו השיטה האידיאלית, ומקווה שבהסכמת הקבוצות. יכול להיות שקבוצה קטנה תסכים להתארח נגדנו בבלומפילד בשביל כסף.
  11. קביליו מעוניינים לשחק בבלומפילד ולכן רלוונטי מבחינתם להצטרף לקריאה לגג. בכל מקרה הם ממוקמים בטבלה בעמדה ממנה מעפילים לליגת העל, כנ"ל בני יהודה שבמידה ותתייצב יוצרות יחד גוש אוהדים שכדאי שייספר.
  12. אני חושב שמה פה בעיקר צובט לאוהדים (לי לפחות) הוא העובדה שנשבינו באסרטיביות הבלקנית של גנרל ולאדן "פני-צלקת" איביץ'. עם התסרוקת א-לה היטלר. מימיקת פנים של סטאלין. חיתוך דיבור של מילוסביץ'. קור רוח של קים ג'ונג-און. וסטטיסטיקות של נפוליאון שהתיישרו לנו בהרמוניה עם הנראטיב המכבי על חשיבות ההצלחה. והתפכחנו להשכים בביצה השכונתית של קרית-שלום כדי להבין שהוא סתם בן אנוש כמונו. כזה שנוטה לברבר בתקשורת די הרבה. מגלה לא פעם אשכים קטנות במאני-טיים. לא באמת חף לגמרי מאינטרסים. לא שולט במלואו בחדר ההלבשה. וסוף דבר שנפל לשכונתיות והתגלה כחלטוריסט כאילו עלה על הגלגל של מימר. עתידות: חוזר לבלומפילד ב- 2025 כשורד קרבות- הפעם לקביליו. "תמיד חלמתי לאמן באצטדיון עם גג, אני רגיל לאזורים טעונים פוליטית, יפו הוא הבית הטבעי, יחד עם סלובו דראפיץ' נאמן בנפרד כצמד הגנה התקפה. סומך על ערן לוי כסקאוט"
  13. בפסגת הלאומית כרגע נמצאת קביליו שלא יזיק שגם תצטרף לשיח- חשוב להם לארח בבלומפילד, גם יש להם לובי תקשורתי, גם בסיס לא רע של אוהדים עם מסורת וסיפור, וגם הם אשכרה מהעיר של האצטדיון עצמו. בנוסף חשוב לנגן על שני תחומים שבלטו בזירה הבינ"ל לאחרונה: 1) הייצוג של חיפה בצ'מפיונס. שבעיריית ת"א ידמיינו את סיטי, או במקרה של האירופית ניוקאסל או לשם הדיון אפילו לסטר מגיעה לשחק פה והאוהדים עם מטריות. איפה נשמע דבר כזה? 2) התדמית סביב קטאר. אני בכוונה לא משווה בין המשאבים, אבל המהפך התדמיתי שעברה מדינה הרבה יותר מוקצית תוך חודש זה משהו שחייב להיתפס גם למקבלי ההחלטות פה. שיחשבו שם בעירייה לא רק על השחקן ה- 12. הגג יכול לשמש גם את הנבחרות הלאומיות, מעמדות של חצאי וגמרי גביע, טורנירים בינ"ל, כל מיני סופר קאפים למיניהם, משחקי ראווה א-לה אורוגוואי ואתלטיקו וכמובן הופעות מוזיקה ובידור. איך אפשר להתייחס ברצינות לבלומפילד כמתקן כמו שהוא עכשיו?
  14. בתאכלס 2015 השמינית ב-CEV נחשב יותר מאשר הרבעים באתגר?
  15. נורא שיעקובי מתיימר להיות "ארגנטינאי" עם ה- ר' המתגלגלת, בזמן שהוא מבטא את שם המדינה באופן שגוי. אומר עם ג במקום ח קורא ל- De Paul "דה פול" לאראסקאטה קורא ג'ורג'יאן וכו'.
  16. מדהים. מתוך מאה שנות קיומה - חטפה הפועל פעמיים חמש ב- 95 שנים. ועוד ארבע פעמים בחמש שנים. מעיד על גרף ההתדרדרות.
  17. פף. קשה להתעלם מחמש מועדונים שהביאו: 14 אוהדים 30 אוהדים 55 אוהדים 144 אוהדים 663 במשחק בית שימו לב לקרב העולות עם 807 צופים, זה כמעט ענף חובבני המועדונים האלו.
  18. כשאתה זר בן 23 והקפטן והסמל של הקבוצה בן 35 מנופף ידיים בשלהוב הקהל בסוף כל פעולה שלך אז זה משפיע. בהתחלה זה היה כזה מלהיב כי המוטיבציה של זהבי. אבל כשאיביץ' לא קטע את זה אז זה נהיה מאוס. ורואים שזה משפיע על הביטחון של חלוץ כמו יובאנוביץ'. יש מצב גם איביץ' לא רוצה לתפוס צד סרבי. אלו לא בדיות, זו המציאות, צפה ותתרשם. ואני לא מאשים את זהבי, אלא תולה את האחריות באיביץ', חייב לתאם ציפיות ולמצב אותו כותיק שמכניס רוח מהספסל. כדי לשחרר את זהבי עצמו בראש ובראשונה. ההחטאה שלו במחצית הראשונה סימלה את הריפיון של הקאמבק שלו. מרוב שרוצה- לא יכול.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.