Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

Everything posted by ששון הצהוב

1. נראה לכם שהם ישחקו בחיפה? זה כמו שיהיה שזרוע בבלומפילד ואנחנו נשחק בוסרמיל הם פשוט ישפצו ת'איצטדיון
  2. קודם כל,אני חייב להגיד לך שיש כאלה שהמילה סלקציה מעלה אצלהם אסוציאציה של השואה,למרות שלי אישית זה מעלה אסוציאציה של מועדונים סלקציה כמילה זאת לא פרה קדושה והיא לא מילה בעלת ערך או בעלת כבוד וייחוד(כלומר למתים) כמו הרבה מילים אחרות ובגלל זה נהוג להשתמש בה בלי שום קשר לשואה אתה לא אידיוט,נראה לי שאתה יודע לעשות את ההבחנה בין מילים שהנורמה (והשכל הישר) קובעת שלא משתמשים בהם מלבד להזכיר את השואה(ויש הרבה כאלה),לבין מילים שקשורות לשואה אבל בכל זאת מזכירים אותם בהקשרים אחרים
  3. כן אבל בישראל יש למילה ערך מיוחד כי **** זה לא עוד מלחמה,זה חד-פעמי גם המילה **** היא לא מה שקרה באירופה אלא הפירוש הוא 'אסון גדול'-כלומר היה לפני מלחמת העולם השנייה אבל בגלל גודל האסון ובגלל שזה היה חד-פעמי משתמשים במילה **** רק בשביל להזכיר את מה שהי באירופה וכשאוהדי הפו*ל שרים לנו 'שתהיה....' הם לא מאחלים שיעבור עלינו אסון גדול ומשהו טרגי וקטסטרופלי אלא מאחלים לנו לעבור את מה שעברו היהודים באירופה 45'-39' באופן ספציפי
  4. אל תהיה קטנוני בקשר למה זה המושג גטו כי נהוג להגיד שגם הארלם לדוגמא זה גטו אבל ברור לכולם שאיזכור המילה גטו בישראל מעלה אסוציאציה של השואה,והשוואת בית-ספר לגטו לא משווה את הביצפר להארלם אלא משווה את הביצפר למחנות ובכך מוריד מהערך של הדברים (רק מעצם השימוש במילה) משיח אתה מלך,זה בדיוק מה שאנשים צריכים להפנים חבר'ה ב-יא' שלא נוסעים בגלל כסף-שהכסף לא יהיה הסיבה שלכם,תעבדו,תקרעו ת'תחת,תבקשו מהביצפר תרומה אנלא יודע אם זה בכל בית-ספר,אבל לפחות אצלי הטיול התחיל עוד הרבה לפני פולין עצמה כבר בכל ההכנות וגם נגמר הרבה אחרי הנחיתה בארץ לסוע עם כל השכבה לחו"ל,ועוד חו"ל כזה, זאת הזדמנות של בדיוק אבל בדיוק פעם בחיים (חוץ מאלה שיחנכו כיתה בעתיד וגם זה לא בטוח) ומי שלא יתחרט ב-יא',יתחרט בסוף יב',ומי שלא יתחרט ב-יב' יתחרט בגיל 40
  5. מה נרגילה?אתם מדברים על נרגילה כאילו אנחנו הולכים לטיול-יהיה שם משחק עצבני יותר ממשחק ליגה ונראה לי הם הולכים לעשות לנו ביצפר
  6. אם מני באמת התעורר(כבר למעלה מחודש לפי הפרסומים)-הלוואי- אז הפרשה הזאת היא פשוט בושה וקלון על מועדון כדורגל מכבי תל-אביב
  7. תומר, הארגון שלך שאתה כ"כ מתגאה בו עסוק כל היום בלקלל את שטראובר ולשיר "קלינגר לא רואה" אני במקומך הייתי מתבייש ולא גאה
  8. מה יש לחוליגאנס להציע חוץ מדברים טכניים כמו תמונות? אתם אמורים לשרת ולייצג את הגוש של "החוליגנים משער 11?"? ברור שלא...
  9. אוהד לגמרי צודק אין טעם באתרים "של מכבי" מי שמייצג את הקבוצה עצמה הוא האתר הרשמי האולטראס מייצגים את הפלג שלהם והשחקן את הפלג שלהם, כל השאר מייצגים את עצמם כאנשים פרטיים ולא שום אידיאלוגיה או דעה שהם אמורים לייצג-לאוהד הממוצע אין מה לחפש באתר שלא מייצג דעה כלשהי או מביא כתבות מיוחדות(דוגמת הבלוג-שמתיימר לייצג את הכותב בו בלבד)
  10. מה זאת השטות הזאת שהשחקנים ירקו להם בפרצוף?מי ירק?לאן ירקו? זה שקשטן בונקריסט,ששמעון גרשון כבר שנה וחצי עסוק במיקרופונים, ושהזרים של הפו*ל שאת חבורה של שחקנים חסרי מעוף זה לא אומר שהם ירקו-מה שמוביל למסקנה: האוהדים של הפו*ל מעודדים רק כשלקבוצה שלהם הולך
  11. תגידו מה שאתם רוצים אבל הדגלי הפריסה האדומים שלהם היו יפים מאוד העניין הוא שהם לא הציגו אחרי זה כלום: לא קונפטי, לא פירוטכניקה, ושיא הביזיון-לא עידוד. בקשר לדגל פריסה הלבן: בדיחה.... אולי עוד 9 שנים תנצחו אותנו עוד פעם אני מניאק אם הפו*ל תיקח אליפות בעשור הזה ומתי הפעם האחרונה שהם לקחו גביע? סתם קבוצה
  12. רגע שי, ואם זה יהודי שהביא לך מכות?
  13. די כבר, מה אתם מתעסקים בתיפוף שלהם הם עודדו יפה,שמעו אותם והשחקנים נלחמו בזכותם
  14. חחחחח ברור-הבנתי את זה, בגלל זה צחקתי שאמרו "איזה מקריות, לדובר של הפרעונים יש אותו שם משפחה של הדוברת של מכבי ת"א שתומכת בחשמונאים" אני כבר לא יודע מי מסתלבט על מי ומי רציני,סלט
  15. בואנה אתם סתומים לא יכול להיות שהאמנתם לזה הבן-אדם ישב, השקיע, כתב הודעה בצחוק ואתם כותבים שהשם של הדובר מזכיר את השם של טלי לייבוביץ' חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  16. מזל-טוב חוצמזה שזה באמת תאריך קדוש
  17. למה משחק מול מכבי חיפה צריך לעלות יותר מנגד מכבי פ"ת? צריך לעלות בדיוק אותו דבר אל תזיינו במח
  18. אתה אולי צודק שלמחאה היה צריך להיות כח אחד שכולם צריכים ללבוש חולצה אחת(לא של השחקן,אלא של המחאה) ולשבת ביחד אבל אם לא מוחאים יש מקום לשני ארגונים עם דעות שונות גם ובעיקר לקהלים גדולים יש יותר מארגון אחד-זה מראה שהאוהדים ערים לקבוצה ומה שקורה בה ולא סתם ארגון שאין לו שום אמונה חוץ מהאמונה שצריך לצרף כמה שיותר אנשים קודם כל,חשובה האיכות יותר מהכמות,עדיף ארגונים קטנים ואיכותיים מארגון אחד גדול ריק ושטחי דבר שני,הכמות במקרה הזה היא באמת חשובה,אבל היא תהיה לאטלאט כשהשחקן יגדל ומשיך לגדול לכיוון שלו והאולטראס יגדל וימשיך לגדול לכיוון שלו עד שבסוף כל הטרמפיסטים,סטייקים, אוהדות מיני-מנוי ושאר עיוורים יעלמו מה שכן, לסאב 11,לחשמונאים ולקבינט הצהוב(: אין מקום,לגמרי לא
  19. אני אמרתי את דעתי בנוגע לדרבי הזה אם הוא יהיה בבלומפילד חובה לעודד בו חבל שמנהיגי המחאה מעדיפים ללכת ראש בקיר ולהתעקש למחות גם בדרבי וכולנו נאכל אותה בגלל זה
  20. די כבר יא סתומים זה בהומור כמו הקטע עם מיכאל הנגבי,מה כבר עשו? כתבו שיר בהומור,לא שזה מצחיק אבל זה עדיין בהומור לא צריך להחרים את מושיק עפיה ולא צריך להחרים את דידי הררי ולא בטיח מה שכן דידי הררי מעצבן
  21. שניר יילך לחקירות ואנחנו מוחאים? על מה?! זה כמו חלום שמתגשם (:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.