Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

Everything posted by ששון הצהוב

1. חחחחח אם היא אוספת לקוקו ולובשת צהוב-כחול בדוק שאנלא מבדיל
  2. למה אני מרגיש/יודע כבר שנקבל משחק חוץ נגד אחת הקבוצות המעצבנות הבאות: מכבי פ"ת,מכבי נתניה, קרית-שמונה ?
  3. זה לא רק הנחה,זה גם ימלא את 8,13 ו-2 נגד סכנין כי לאנשים כבר יהיה כרטיס
  4. הוא לא רק מבלה בקניון הוא גם יוצא לחממה http://www.sendspace.com/file/hkp88n ויושב על מדרכות http://www.sendspace.com/file/ujhnia
  5. ישששש 15:00 בצהריים שעה גדולה נראה לי יהיה אש בשער 7 צאו מהבאסות שלכם
  6. ברור שהבדיחות צ'אק נוריס כמו שהן סתם ברשימה שלו-הן לא מצחיקות. כל הקטע המצחיק הוא שזה דור מלול, שחקן ששיחק בכל החייםשלו 40 דקות בבוגרים, נהיה בפורום בשבועות האחרונים הפיתרון לכל בעיה מקצועית כי אנשים הגזימו איתו,ואז אנשים זרמו עם ההגזמות לבדיחות צ'אק נוריס,שזה פשוט קטע ענק , בקטע שדור מלול ככה ודור מלול ככה ודור מלול לא עושה שכיבות סמיכה-דור מלול דוחף את העולם למטה,יעני מי זה בכלל דור מלול והכי קטע שזה נושא שהגיע ביום וחצי ל-13 עמודים...... אבל אתם כנראה סתומים מדי כדין להבין הומור באמת,אז מזה אתם מבינים שזה הומור שמושפע מהשדים חחחחחחחח מה זה אומר על מי שחושב ככה? או בכלל על מי שאומר למישהו "אל תצחק,זה לא מצחיק" וזה שאני מסביר עכשיו למה משהו מצחיק,זה הסימן שזה כבר לא מצחיק והקטע הזה מת. ועכשיו אפשר להגיד תודה למשטרת הצחוק,כי בזכותם עכשיו כיף פה,עכשיו יש צחוקים באמת.
  7. חחחח טוב שהם לא הדפיסו לוח משחקים של 2008-9 וזהו
  8. זה עבר את גבול המצחיק,זה היה ממש מצחיק
  9. הידע שלו בכדורגל כ"כ מועט. וכמה שהוא מבין מעט כדורגל,ככה הוא יודע לדבר על זה בלי שאף-אחד יבין מה הוא אומר ולצאת חכם.
  10. חבר'ה מלאך המוות הגיע,גיליתי שבשם דור מלול מסתתר "רומלו" מה יהיה יום ראשון?!!! ראש בראש!!
  11. אני עושה לנושא DM שזה השם החדש ל-UP וזה כדי להשתיק את כל הטיפשים שפתחו נושאים מתחרים כי הם לא מבינים מה מצחיק. אז תבינו שאתם לא מבינים מה מצחיק,כי זה לא מצחיק...ואני כבר עם ספריי ריססתי במלא מקומות בארץ DM08
  12. מוות לכם יא חסרי הומור תנו לפורום להמשיך להתדרמלל!!!!
  13. צאו מהסרט שכל שחקן יכול להיות הסמל ולהישאר כל הקריירה במכבי. מותר לשחקן גם לעזוב,הוא לא עשה שום שביתה איטלקית ותפסיקו לחפש שחקנים על דברים שליליים. אני בוחר להסתכל על עונה אחת טובה מאוד,שבה הוא הנהיג את העונה,או היה שותף לאבי יחיאל וואטאבר. תודה.
  14. מה זה הנושא סאחים-לא-נוגעים-בדור-מלול הזה? בוז
  15. כשכלבים צריכים להשתין,הם מרימים דור מלול כשהכלב של דור מלול צריך להשתין,דור מלול מחליט אם זה כבר אפשרי שהוא ישתין דור מלול לא צריך להשתין דור מלול לא משתין לדור מלול אין כלב,ואם היה לו כלב,הוא לא היה חולה בכלבת,אלא בדורמללת אני חולה בדורמללת,עד שדור יחליט אחרת אני חושב שאני דור מלול עד שהוא יחזור מהפגישה עם מריה שראפובה את מי אתם חושבים סיינפלד בא לבקר בארץ? נכון...אולמרט שהוא כמובן הסגן של דור מלול. מה שיותר מוכר כפצצות הירושימה ונגאסקי הן בעצם נפיחות של דור מלול. כשדור מלול ניגש להרים קרן,הנקודת קרן הופכת לנקודת פנדל,מה שכמובן לא מפריע לאבי נמני להתחנן אל דור מלול שיתן לו לבעוט. דור מלול נכנס הרגע לבית שלי ושותה קפה עם אמא שלי. נשבע לכם בדור מלול אחר. ועכשיו רגע של רצינות,אני רוצה לאחל הרבה הצלחה לדור מלול והכדורעף בחצי-הגמר נגד כפ"ס, ולקבוצת הכדוריד באימונו של אבי רש,שנמצא פה כרגע והיה רוצה להיות דור מלול,או סתם מאמן בכדורגל,כי זה ענף הרבה יותר מוכר ומצליח,תודות לדור מלול. למי שתמיד תהה מה הפירוש של ראשי התיבות של הארגון אוהדים של מ.ס אשדוד: DM 06 עכשיו הכל ברור בבלוג של מאי לא אומרים מעכשיו או.אמ.ג'י,אלא או.אמ.די כשדור מלול מתעייף הוא קורא לאור מלול כשלדור מלול נתקעת המדפסת,הוא נכנס לתוכה ומדפיס את המילים בעצמו ביולי האחרון לדור מלול מלול 18 קייצים.
  16. אני חושב שההנהלה והצוות המקצועי (צריך למצוא לזה איזה ראשי תיבות...צמ"ק...) צריכים ללמוד ולשפר בעתיד בנוגע לסקאוטינג,משא ומתן, וכל מה שנוגע להעברות ורכש. והאוהדים מצד שני צריכים ללמוד לתת סבלנות לכל המערכת החדשה,במיוחד שהחלון העברות הוא לא דוגמא הוגנת לאיך מכבי היו צריכים להתנהל.
  17. תשתחווה,תשתחווה,תשתחווה יא בן-זונה תשתחווה,תשתחווה,תשתחווה יא בן-זונה
  18. "הילד הזה מסומן כבר מגיל 14 ולא מאיזה משחק בגביע הטוטו " גם 7,000 גולים בעונה בנוער לא מבטיחים לך אפילו בישול בבוגרים שמענו גם על רועי דיין שהוא הבטחה, רובן עובד,שהוגדר מוכשר כמו רוני קלדרון, בראיין מן וקובי אבדייב שהוכתרו אחרי אליפות בנוער כחלוצי עתיד, ובאמת שהפורום קצר מלהכיל את כל השמות שמבטיחים גדולות אבל שוכחים דבר אחד: כדורגל בוגרים וכדורגל נוער זה בכלל לא אותו ענף ספורט. שיהיה טוב ויוכיח רק אחרי זה מותר לדבר,בינתיים זה רק בפורום בצחוק,אבל שיישאר בפורום-לא צריך להביא את ההערצה הזאת למגרש כי אז השתן עולה לראש גם לשחקן הכי צנוע. ועוד דבר שפתאום נזכרתי בו: קובי ואלי בלול
  19. מה אתם כ"כ בהתלהבות? ,לא הבקענו גול לקבוצה גדולה מאז הוולה של אבי כהן,תירגעו כבר. אז נכון שאנחנו מכבי,ואנחנו עדיין המעודון הכי גדול ומפואר,אבל להזכירכם,מה שיש למכבית"א כרגע להציע על הדשא זאת חבורה של הומואים ונגרים,שלחלק יש כדורגל ואין אופי,לחלק אחר יש אופי אבל אין כדורגל,ולשאר אין לא את זה ולא את זה. כל פעם אתם מדברים לפני משחק..... אם ננצח פעם אחת(אחת!) משחק גדול,אז אפשר לפתוח את הפה, אבל ככה לפני כל משחק לנפח את החזה ואז לצאת קטנים-די כבר,מאוס.
  20. אם זה מגעיל אותך עם היד...אתה יכול לנסות עם הלשון
  21. אתה לא יכול לשים את "זה" ואת "הרכבים" באותו אגף.... יחגגו עליהם חוצמזה שיש שם 6 זרים... סתומרת בתנאי שלא יאזרחו את "תפסיקו",החלוץ הקמרוני...
  22. מגיע לו לשחק ולא להיקבר בספסל. שיהיה לו בהצלחה.
  23. אה עברנו לטדי?? 1-0 של נמני ב-2006 3-2 עם המהפך בעונת האליפות 1-0 ברבע גמר גביע 96,השחקנים הבטיחו שאם מנצחים שם אז הם עושים קרחת...וקיימו,אני חושב שגם שם נמני כבש. משחק הכי מרגש שיש. 1-0 של דריקס ב-94 בנגיחה,מחזור רביעי 2-1 עם פנדל של נמני,ב-94, שבסוף המשחק הם התפרעו,הם הובילו 1-0 מגול של גרשנייב ואז השוונו ישר.
  24. אסוס נראה כמו רקדן כלובים, דראג קווין במועדון סאדו מאזו,חחח נראה לי הוא עולה עם שוט יום ראשון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.