Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

Everything posted by ששון הצהוב

1. מסכים מאד. אני נאלץ להתפכח ולקבל את זה שמיץ' לא באותה אנרגיה. הדימוי שלך לזוגיות אינו מדויק, כי פה לא מדובר בהדדיות אלא בחד-צדדיות, אבל התוצר שתיארת מדויק. מיץ' חווה לפני עשור התאהבות במכבי, ובחיבור האישי שלו לנראטיב (שואה-תקומה, קהילה-מסורת- כל הערוץ הזה). הראש העסקי שלו השתלב עם ערכי ההצלחה של המועדון (הרוח המכביסטית המחוייבת לתוצאות, אבל גם לדרך). עכשיו פה יש לי תיאוריה, ואולי אני קצת הוזה, אבל נראה שמיטשל קצת התרחק. אולי משהו בלתי נמנע אכן גורם להתנשא מקנדה הרחוקה על הלבנטינים המיוזעים. אולי טלטלת הקורונה עירערה סדרי עולם אישיים וציבוריים. פתאום הענף מושבת. פתאום משחקים שנה ללא קהל. אולי כל ארועי אצילי הצטרפו לחיכוכי עבר מול התקשורת והחברה הישראלית הצבועה. מה שעבור מיץ' נתפס כלא מספיק ערכי בכלל כדי להתקבל, אצל שאר העם מתקבל ומומלך ומוכתר לאלוף ולנבחרת והכל ללא גינונים. יכול להיות שלא, יכול להיות שכן. אבל גם כאופטימיסט חסר תקנה- מחוייב להעיד שנראה שזה לא הולך להתרומם.
  2. "לא תנאף". מיכה ואצילי בגדו פה. נשים בצד את הבגידה בנשים כי זה כביכול פנימי ביחסים ביניהם. נניח שאור אצילי ממש שמחה לשמוע שבזמן ששני פעוטות יונקים ממנה, בעלה יונק משתי פעוטות אחרות, ונדלג הישר אל הבגידה הבאה: הבגידה החיצונית. של אצילי ומיכה בחברה שבחוץ. אילו היו הם צמד אלמוניים כנראה הייתי סתם נגעל- מה גם שאילו היו צמד אלמונים, אני בספק אם בכלל היו נהנים מהפריבילגיה לסנוור ככה מעריצות. אבל הם היו כוכבים ועוד בכירים. קפטן וסמל מכבי ת"א, וכוכב נבחרת ישראל בוגר הלה-ליגה. זוג אייקונים שילדים ביסודי חולמים להשיג בתמונת קלף של איזה הפסקה גדולה בחצר. זו ה- בגידה הראשית. תיעול המעמד שלהם למקום נמוך על חשבון הציבור שהמליך אותם למקום גבוה. לשכב עם ילדות בחטיבת ביניים שבה אולי מסתובבים ילדים שהדפיסו חולצות עם השם שלהם על הגב. איך אמור ילד בחטיבה להסתובב בבית ספר בחולצה עם שם של פדופיל על הגב? והבגידה השנייה בהקשר לתביעה היא הבגידה בצהוב-כחול. להתבייש כאוהד מכבי באותם ימים זו בגידה. להעמיד את מיץ' בסיטואציה הזו- זו בגידה. לסכן ולסבך ובדיעבד גם לסכסך את הקהל שלנו - זו בגידה. אתם הנציגים שלנו, מה חשבתם לעצמכם? תסביר לי אדון קרישי איך דור "גדול המכביסטים" מיכה לא ראה לנגד עיניו בסיטואציה את הקהל הצהוב ואת ההשלכות שיהיו למקרה? על זה הנראטיב של מיץ': לשמור על הכבוד, קודם כל שלנו האוהדים, לא מבין איך אפשר להתנגד לזה... זו לא פגיעה תדמיתית במובן המסחרי, אלא במובן הערכי. זה להעביר מסר ברור: שום שני שרמוטות מחופשים למכביסטים לא ימכרו את הערכים של המועדון ושל הקהל הצהוב בשביל פיצה וסושי עם ילדות חטיבת ביניים! זיינתם? נזיין אתכם בריבית עם הצמדה.
  3. לא, כי דובר בכלל על הימצאות של אלף איש באותו מקום גם בלי קשר . לא תמיד גם אפשר לספור (לדוגמא בליגה נמוכה בטח אין מונה). וגם אם אין בעיית מונה, איך אפשר לייצר שונות בין שני משחקים שבאחד יש 999 איש ובשני 1,001... אבסורד מוחלט
  4. איך אף אחד לא מדבר על ההנחיה החדשה? רק משחקים של מעל 1,000 איש יחוייבו בתו ירוק. קדימה, מי יודע מה לא מסתדר בחוק הזה? עיזרו לישראל ישראלי לפענח את הכשל הלוגי בתקנה החדשה. רמז: אי אפשר לדרוש להציג לפני (תו ירוק) בהתאם למשהו שייקבע רק אחרי (1,000 איש).
  5. אני מדבר על רוח השחקן בהקשר מה היו הכוונות (וזה גם הוצג על השולחן בגלוי): לאחד את הקהל. בעוד הכוונות היום הן בדיוק הפוך מאופן גלוי והן משום מה להיבדל בתוך הקהל. *2004 היה פרשת מים סביב נמני וקרבות עם האולטראס אז לכן ציינתי זאת. וגם מקצועית זו היתה פסגת הצ'מפיונס יחד עם קריסה בליגה בואך גלאקטיקוס, מבוא לאלי כהן, מאבקי הישרדות והשתטחות להפועל. ב- 2008/9 החלו כל מיני נדודים של הארגון בין הארגון ואיתו גם נעלמה הובלת הקהל. אז כן 12 השנים של השחקן לא היו מרקם אחיד. בכל מקרה ההשוואה בין התקופות כאשר הראשונה הביאה את מהפכת הקהל והשנייה מתרחשת בעידן רשתות חברתיות לא באמת השוואה מחוייבת המציאות. כמו להשוות בין השליטה הטכנית בכדור של שלום רוקבן מהפועל יהוד 74' למנור סולומון דונייצק 2021 לא אותו ענף.
  6. שירי שחקנים זו רק דוגמא, הפואנטה היא שכל הזמן נאחזים ב"עקרונות" שמבדלים את הארגון, במקום להתמקד בדברים מאחדים. גם סביב שירי טרגדיות הנושא הוא לא "מה שרו" אלא "איך שרו". היתה חוסר מודעות ומהיציע צפו כל מיני שירים אבל זו לא היתה רוח הארגון. היום השירים לא סתם עולים בגאון מהיציע, אלא בפועל נכתבים דווקא כדי להתריס, ושוב כאמור כדי להבדיל "אנחנו האולטראס, בניגוד לקהל הרחב".
  7. ה- 13.8 היה בבואה של הכל. השחקן פעל בשם מחאה משמעותית בכוונה לבצע תהליך בריא לאוהדים, והשתמשו בחולצות השחורות על הכרטיסים כדי ללבות את ההפגנות על נמני. מאז על הקהל השתלט היצר להתערב ולחבל במועדון ע"י שליליות ומעשי נגד. אז כן- מצבעים של אירגון וניהול היציע זה עבר לפסים של שנאה ושל אולטראס שמתבדל מהקהל הרחב. אפשר לנהל ככה ארגון. אבל לא להוביל ככה קהל. אז כן אני בצד של השנאה לזה.
  8. כתבת שעלו שירים כאלו מהיציע, אבל אני הייתי חלק משנת ההקמה ועד שהתגייסתי ב- 2004 והשירים האלו ממש לא היו חלק מרוח השחקן. ה- 13.8 היה בבואה של הכל. השחקן פעל בשם מחאה משמעותית בכוונה לבצע תהליך בריא לאוהדים, והשתמשו בחולצות השחורות על הכרטיסים כדי ללבות את ההפגנות על נמני. מאז על הקהל השתלט היצר להתערב ולחבל במועדון ע"י שליליות ומעשי נגד. אז כן- מצבעים של אירגון וניהול היציע זה עבר לפסים של אולטראס שמתבדל מהקהל הרחב. אפשר לנהל ככה ארגון. אבל לא להוביל ככה קהל.
  9. קלאסי שלך. תוקף את המגיב במקום להתייחס לתוכן.
  10. וואו, איזה שוד דעת התבצע פה על ההשוואה בין השחקן לפנאטיקס. השחקן בתמימות של מתחילים התלהבו והכניסו הרבה שירים. כל איזה חרוז שבמקרה הצליח, נכנס. "שאהיד-מגן דוד" הארגון הוקם במקביל לאינתיפאדת אל אקצא והיה ז'רגון כזה בסלנג, וזו היתה האופנה אבל זה לא נעשה כחלק מהשתייכות לנראטיב פוליטי. השחקן ייצג המון את עצמו, ועם הרבה פחות אגו עצמי והרבה יותר רוח נעורים טהורה. הם התרחקו כמו מאש מכל מה שאינטרסנטי מדי או פוליטי מדי. זו היתה התנועה לבידור היציע. היא החלה להישחת ברגע שגורמים אינטרסנטים בקהל החלו לזהות את פוטנציאל ההשפעה התרבותית והחברתית שלהם. היו מרביצים להם על עידוד לסאלם אבו-סיאם, עידוד בזמן פיגור ועל שלטים מסוימים. בקצרה- הרבה מדמויות משפיעות לטובה שבערה בהם אש לשינוי ולעשייה חברתית פשוט התנדפו, ואת מקומם תפסו כל מיני אריות של הצל חשוכים. בשורה התחתונה אם חילחלו בעבר שירים לתודעה זה כי לא היתה אותה המשמעות למילים ולא היתה בכלל את המודעות הציבורית לתהודה של מילות השירים. היום השירים נכתבים מלכתחילה כדי להתריס. כי האגו הוא חשוב, והיציע מונע מעקרונות. מקדשים כל מיני פרינציפים עקשניים. "לא לשיר לשחקנים" על חשבון החיבור עם הקהל הרחב. נ.ב מעולם לא הושרו בגאון ובמופגן ביציע של השחקן, שירי ארס כלפי טרגדיות אישיות. אולי עלה מתוך היציע בתקופת השחקן, אבל לא בהובלה ובתמיכת השחקן.
  11. לא, זה יצא לו אמיתי באותו רגע כי הוא אכן אמוציונלי ואחד שארועי קצה רגשיים מנהלים אותו. הוא דווקא לא טיפוס חנפן.
  12. להה הכי רחוק מהמציאות אבר. הוא באמת נסער. אי אפשר להתכחש למעורבות הרגשית שלו בסיפור. הוא פשוט כלב כי הוא רואה את הצד השני ולא רואה את עצמו.
  13. נכון, לא מבין איך אפשר לטעון אחרת.
  14. הפועל של היום לא שנואה?! איינבינדר, ורד, בן ביטון, קלינגר. איכס להקיא גם שי אליאס מוציא בקרוב דוקטורט בהתחזויות רבתי.
  15. צ'מע בוא נדבר על זה. יש לך וובוס לחרוץ את זה פנדל דקה 94, 1-1 בדרבי? זה דווקא מאד "ריינשרייברי" לעשות. אבל אם היה פוסק על זה פנדל זו היתה הזייה שלא תתואר.
  16. הואר אמור להתערב רק אם בוודאות הוא מעוניין לערער על פסיקת שופט. כלומר הנטייה היא להימנע מהפעלת ואר. כנראה שלא היו נחרצים. אני בדעה שקולו נגע בו בלי באמת להפיל, בכדורסל זה כדור מהצד, בכדורגל זה כלום. לגבי ההצלה של שטקוס זה רק טכנולוגיית עין הנץ יכולה להכריע. מהקצת שהצצתי זה נראה שגם אם עבר אז לא 100 אחוז במלואו. אין לי ספק שאי אפשר היה פה להכריע גול. כלומר אם לא הטכנולוגיה מאשרת שער- אין סרט ששופט מאשר את זה כשער.
  17. באמת לא מבין מה אתם רוצים. נתן להם שני צהובים מוקדמים. הטעות היחידה היתה שהיה צריך לשלוף לטראורה אדום ישיר ולא צהוב שני אבל מבחינתנו זה לא משנה. קולו נגע בפריצה אבל זה לא כדורסל, נראה יותר שפריצה חיפש "להיכשל" להגיע לכדור. עבירה שניה של בן ביטון בדקה 30 לא הצדיקה צהוב שני. היו לו עבירות שהצדיקו צהוב שני אחרי האדום של טראורה, אבל לא משהו חריף ושופט צריך להיות יותר הססן לפני שמשאיר קבוצה ב- 9 שחקנים. תוספת זמן של מחצית ראשונה יכל להוסיף דקה נוספת, אבל גם פה זה נסלח לאור הנסיבות. ותוספת זמן מחצית שנייה אכן היה צריך להוסיף דקה-שתיים. כנראה פחד מלשגות בשלב כזה. לא לגיטימי, אבל אני חושב שאם הייתי שופט הייתי מתפלל בשלב כזה רק לסיים ולהתקלח.
  18. הפוסל במומו פוסל. אתמול העביר אימון לרקע של שירת שואה והיום מטיף לציבור על חוסר תרבות. חמש דקות מתחילת המשחק מתנהג כמו פסיכופט על הקווים וחמש דקות אחרי המשחק מצהיר על עצמו כשוחר שלום. בוא, גבר. נאה דורש - נאה מקיים. תתחיל לכבד ת'מעמד ואז גם תזכה לקבל כבוד. **למען הסר ספק אני נגד השירה כלפיו. זה מכתים גם אותנו. בוא נגיד שאל קלינגר בן זונה הייתי מצטרף. ואל קלינגר לא רואה אני לא מוכן לשיר. לא בגלל קלינגר. אלא בשבילי.
  19. אם אני מבין נכון זה אומר גם שאת הגומלין בשמינית מארחות מנצחות הבתים.
  20. מועדון ספורט דימונה – הפועל מרמורק 2:1. כבש לדימונה: ליאל זגורי. כבשו למרמורק: אשר מששה וזוהר אביסרור.
  21. חח בתאכלס ורק בתאכלס. זה היה קמפיין לא רע של חיפה מבחינת עמידה. התוצאות מתאכזרות אליהן. 2016 שלנו היה בוודאות פחות שקול מקמפיין זירו שלהם. והפנדל (המפוקפק) והעצוב שקיבל זהבי היה כל ההבדל. זו טיבה של יריבות, להלעיז-להתריס-להקניט. אחרת לא הייתי מתעניין בשום קמפיין זירו באירופה. הבינג סייד ד'ת... מאלמה באמת בקמפיין חלש. 0-12 בארבעה משחקים יחס שערים זה רע. הם קבוצה דרג 4, אבל מועדון בכל זאת בעל שם. והבית שלהם טוב, אבל גם לא איזה בית מוות. היית מצפה למעט יותר.
  22. מאלמה בדרך לעשות מכבי הונדה 0 נצחונות 0 שערים 0- 12 מאזן השערים
  23. בני ממבע גררו אותנו עד דקה 70. וזה בלי קשר לזה שהפחד פה הוא לא מחויב המציאות. שלא לומר אבסורדי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.