Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
  • Content Count

43
  • Last visited

• Days Won

3

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,432 profile views
  1. "הם"= הפלג, לרבות נציגי השחקנים בראשות אבי איבגי ובתמיכת הממסד החרדי האורתודוקסי שמנכסים לעצמם גם את הכדורגל. בשנים החולפות הם הצליחו גם אם לזמן קצר להשיג איסור על כדורגל בשבת. ואחר כך הוא התקבע בליגות הנמוכות (כולל בלאומית ליגה מקצוענית לכל דבר). בזמנו כל המשחקים היו נקבעים ל- 14:00 גם אם בשיא החום, רק בשביל איזה משתנה יחיד ובודד? אתה מחזיק חזק? אתה תופתע מאד... רק כדי שלאדם אחד, אבי אבגי השוער של נצרת עילית יהיה מספיק זמן להתקלח לפני הבית כנסת! אתה מאמין למה שעכשיו קראת? כן קצת הגזמתי כדי להעביר את הנקודה... אבל באופן עקרוני אבי איבגי ומיעוט של מושחתים הביאו למציאות שונה לגמרי בלאומית. סליחה שאני פה מדבר על המלך גולסה, שהוא באמת שחקן אדיר. אבל אני מאד חושש שפתאום כל "הנחמנים" יבקשו לשחק במוצ"ש.... ואז יתקבעו להם כל מיני דקויות שאחרי זה יהיה בלתי אפשרי להשיב לנורמה. או כפי שהחתול טורח לנסח זאת: בחזקת שטח שנמסר- לא יוחזר.
  2. אני לא נגד דתיים וגם מוכן בשבילם לשחק ביום חול לפעמים הבעיה היא שהם מבקשים מהחילוניים שיתנו להם את הכללללללל. אתה הבנת את זה תמיר??! זה לא משחק אחד שהם מבקשים לאפשר להם לבוא ביום חול הם גם לא מבקשים חצי-חצי אני מוכן שישחקו בשבילם מדי פעם ביום חול, ושבתמורה הם יתנו לי פעם אחת (אחת!!!111) לשחק בשבת- ומה התגובה שלהם? לא. לא תשחק אפילו שניה אחת בשבת. תן לנו הכלללללל. אנחנו רוצים הכללללללל.
  3. אסור בשום פנים לדבר עם הדתיים. לא מפריעה לי האמונה, או התורה או הרוח היהודית. הבעיה בדת היא שהדתיים הולכים אותה כהלכתה, ולא על פי רוח הדברים (כשהרוח היא למעשה העיקר). כך שעל פי ההלכה יש כל מיני חוקים נוקשים ודרקוניים. במציאות שלהם זו בעיה שלהם- במפגש עם אנשים בעלי מציאות אחרת (קרי: חילונים) המגבלה הזו מסרבלת את כל היחסים, ואז במקום להתפשר כפי שמצופה מאדם גבוה רוחנית- הם נקשחים בעמדותיהם ואונסים את ההלכה על הצד השני. שיסקלו אותי באבנים, אבל מבחינה פילוסופית: מה הבעיה ללכת למשחק בשבת אחה"צ? עברתם את ראשון-שני-שלישי, את ההתכוננות לקראת שבת כבר עשיתם ברביעי-חמישי-שישי, התקנתם ארוחת שבת, נסובתם לקידוש בשולחן, שבתתם, התפללתם שחרית, נתתם בג'חנון/טשולנט/סח'נה/אחר שנ"צתם התלבשתם לבן וחג התברכתם בשבת המלכה זהו אפשר לשבת עם הילדים כקהל ביציע זה פאן זה פנאי זה עדיין "ושבתה נפשכם", ואז מה אם הסטארטר של ההיונדאי גטס שלכם ניצתה והניעה כולה נהנים בכייף בשבת *אל תסבירו לי את האיסור, אני מבין את המגבלה. אבל במקום לדבוק ברוח הדברים ובאמת הפנימית המאוזנת של אדם מול בוראו, בוחרים להיצמד לתקנון היבש. ואז באים לאנשים שפויים, חילוניים שקולים בדעתם, שלמעשה מבטאים את ערך השבת בדרכם (נופשים במגרש כדורגל), ומנסים לכפות עליהם דרך זרה להם בכח
  4. ו- 1,191 כדי להיכנס לעשירייה האירופית. מצד אחד אין טירוף טננבאום, חוץ מאיזה פנדל שהוא עצר, הוא לא רשם איזה הצלות. מצד שני, בואו זה שוער של מכבייה במשחקי בכורה שלו בקריירה בבוגרים (להוציא טוטו). זה כאילו לפני חודשיים הוא נולד, ומעיפים פה רשימות עם דינו זוף ומזארוטי- הזיה.
  5. בגדול אני איתך. שוער רוצה לסיים משחק עם רשת נקיה. עוד לא נולד שוער שחושב: "היה משחק נהדר, אמנם ספגתי בדקה ה- 1, אבל היי היו לי 89 דקות נקיות" בקיצור החישוב הוא לפי משחקים. ומשחק הוא מובנה ביחידת זמן של 90 דקה. בוא נהיה הוגנים ונתייחס ככה.
  6. לאנטמן ספרו משחקים נטו של 90 דק' 1,003 זה בלי תוספות זמן.
  7. אז מכבי וטננבאום (993) חסרים 10 דק' לשיא של אנטמן (1,003). כמובן ספירה של משחק כ- 90 דק' בלי תוספות. מכבי משווה את רצף המשחקים מפתיחת הליגה ללא ספיגה של אספרנסה הטוניסאית (2001- 10 מש') מכבי משווה את שיא המשחקים ללא ספיגה בעונה אחת (אנטמן- 10, טננבאום- 10) ושוברת את השיא של משחקים שלא בעונה אחת (אנטמן- 10, טננבאום- 11) מכבי משווה את שיא המשחקים הלא שלמים שכלל הרצף (אנטמן- 12, טננבאום- 12) למעשה מכבי (וגם טננבאום אם ישחק) ישברו את השיא בקרית-שמונה, גם אם ג'יימס אדניי יכבוש במספרת מהחצי. כי ב- 3 שניות שייקח לשער להיכבש, המשחק כבר ייצא לדרך ויירשם כ- 13 כחלק מרצף ללא ספיגה. כאמור רק 11 מתוך ה- 13 הם בעונה הנוכחית, מנגד כאמור של אנטמן כחלק ממהלך העונה, אבל לא רצף מתחילת עונה. כמו כן מכבי ממשיכה להיות היחידה בעולם שלא ספגה בתש"ף. (עונת הכדורגל הקלנדרית הנוכחית).
  8. חחח קשב וריכוז. חייב לעבור שורה מדי כמה פסיקים, אחרת הנושא והמושא משתוללים לי עם הנשוא.
  9. הם היו ממש חלשים בעונה של שוטא. הספיקו אמנם להדיח אותנו בטוטו. אבל תחת מוטי איווניר היו זוועתיים. היום עוד יש שם קאדר של זרים- אדניי, שרידן ועוד.
  10. חייב להבקיע כזה פנדל קל. 0-2 בבית אחרי שכבר כבשת. תכניס את השוער עם הכדור לרשת, או שגש בפנאן בפס לפינה. בעט סתם בלי כיוון ובלי עצמה. הצלה גדולה, אבל בעיקר פנדל רע. מי יכול לספק נתונים על פנדליסטים במכבי? כמה יוני כהן כבר בעט?
  11. מבין את הכוונה שלך. תאורטית זה רעיון לא טוב. מטרת הואר היא לאשש את החלטת השופט, ואולי להתערב במקרי קצה. מכך נובע שתפקיד שופט המחשב הוא להתערב כמה שפחות, אם זה לא מקרה קצה. כלומר, להצטרף אל החלטת השופט. שופט הואר צריך לפעול בפשטות. ובמשימה נפרדת יש לו גם את השאיפה להתמקד בארועים הגלויים למצלמה, אך נסתרים מעין השופט (מרפק בקצה המגרש הרחוק). זהו. מה שהשופט גם ככה ראה אך מתלבט- לא צריך לזכות לעוד כובד מצד שופטי הואר. כל מה שכתבתי בטל בישראל. השופטים פחדנים. הואר מתגלה כמערכת לסירוס המשחק. בעצם מפקירים את השופט להחליט מול המסך. שופטי הואר לחוצים, הם לא מבינים שטעות זה בסדר, אין מה לפחד לטעות. עד לפני חצי שנה לא היה ואר. עכשיו מדקדקים חצי שעה כל שריקה. בטח השופטים מרגישים אימפוטנטיים. אם השריקה גבולית- יש להם רק להפסיד. אם השריקה ברורה והם פיספסו אותה- אז יצאו קטנים. אם השריקה ברורה וראו אותה וכבר יצאו גדולים- אז הואר מכבה ומערער עליהם שיבואו להחליט מול המסך. מדכא. הצעה לא פופולרית- שיכשירו לתפקיד שופטי ואר, אנשים שלא באו מהדשא, דמויות לא מוכרות שלא מפחדות לטעות. שופטים לכל דבר אבל לא אנשים שאנחנו מכירים מהדשא, אלא שופטים חדשים נייטרלים שיתמקדו נטו בואר בלי הסנטימנטים שקשורים לניהול משחק בפועל (קהל, תקשורת, לחץ, שריקות בוז וכו') רק ככה הפסיקות יוכלו להיות טהורות. נ.ב בהמשך שווה להרהר האם להגביל את כמות ההליכות לואר. או שלהפקיד את זה בידי הקבוצה. (כל מאמן זכאי להשתמש עד פעמיים במחצית).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.