Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
  • Content Count

43
  • Last visited

• Days Won

7

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,076 profile views
  1. פשש... אהבתי, נמני נגד ביבי. שמונה טוב בפוליטיקה, ובמקרה דנן צודק לגמרי.
  2. חח ככה זכרתי. או.קיי אז ב- 2-0 הוא היה ענק. אני זוכר גם איזה משחק בית שהוא היה טוב.
  3. לא נכנסתי לנושא, אבל נראה לי שורמוט היה ענק במשחק הבכורה שלנו נגד חיפה בסמי עופר. 1-0 לנו.
  4. נראה לי קונפדרציות זה טורניר נבחרות אחר. זו ליגת הקונפרנס (קורנפלקס).
  5. או.קיי בסדר, הבנו שההגנה לוקה- אבל במחנה של הדעה שאתה מייצג (גם אם לא במודע) נמנים ביטויים כמו "לא קבוצה", "אפס יכולת" ושלל אמירות קיצוניות. אז בכל מקרה זו לא חרפה. 13 מ- 18 זה יותר מהרצף של שוטא הרע שבגינן פוטר. ומיטב התארים ששויכו פה למכבי של דוניס לא ראויים לקבוצה שמתפקדת כל כך יעיל בחלק הקדמי. בכלל לא מובנת לי כל מגמת הלצמצם לשוטא. 14 כיבושים זה מעולה- "אבל זה רק 5+". 5+ זה אחלה - "אבל זה רק 2+" לא כולל כפ"ס (למה בעצם?) 13 מ- 18 הוא הרצף השני בטיבו - "כן אבל.." מכבי עד עכשיו עם שיא תארים בהיסטוריה של המועדון- "לא, אבל רק הליגה זה מרגש" אבל גם הל
  6. אם ב"ש תהיה איתנו בפלייאוף העליון, אז בין הקבוצות יירשמו שבעה מפגשים רשמיים העונה, שזה כמדומני שיא בליגה הראשונה.
  7. אני מסכים עם הרושם הכללי שמתבקש שיפור ביכולת (הגנתית בלבד), אבל לא הייתי מתבטא בנחרצות כזו. לא לגבי המאמן, ו/או הליגה. אגב, גם נגד שוטא לא הייתי מתבטא בכזו שליליות, אלא שכשהוא מושווה לשוטא אז הכוונה לסוף של שוטא כשהוא איבד את הקבוצה ומן הסתם לא להתחלה (2 שערים ו- 4 נק' בשישה משחקים). אין עניין לפתח דיון על שוטא, אבל אם מסתכלים על התוצאות העדכניות של דוניס אז אם הוא עם 13 נק' מ- 18, ולא צריך לשחק עם שום נתון, זה המצב: 14 שערים זה מרשים מבחינה התקפית, וכל מה ששומעים פה זה רק רע. לקרוא לזה "חרפה"? פפף..וואו... זו לא צורה לאהוד.
  8. שמע הפליק פלאקים שאתה מבצע כדי לבטל את מכבי של דוניס מעוררים השראה. גניבת דעת מורשית. מכבי של שוטא בתקופה המקבילה (מחזור 12-7) כבשה 2 שערים ב- 540 דק' ומאזן הנק' שלה עמד על 4 מ-24. הפסידה לאחרונה בטבלה. ועשתה תיקו 0 בבית עם אשקלון. דוניס בליגה בשישה המשחקים האחרונים עם 13 מ- 18 ויחס שערים 9-14. שני רק לחיפה ומאזן לא רע בכלל. הגנה בעייתית, אבל הסך הכל לא רע.
  9. מה, בסוף זה גם בטדי? ההגרלה הזו היא כאילו מפלצת הנאחס האולטימטיבי. זו התגלמות כל הטראומות. רק חסר שסלאח יחתום שם בינואר.
  10. מבין, אבל תציץ בלוח הזמנים: זה לא כמו רבע הגמר הכפול שהיה בעבר וגם בלי המרתון קורונה של שנה שעברה. הפרשים גדולים בתום קמפיין אירופה ואחרי תום הליגה. כך שהדיון כרגע נע בין משחק אחד שחייבים להתייצב אליו (סיבוב ח') לבין מקסימום משחק נוסף, שמינית. נראה לי בקטנה. בעיקר תלוי הגרלה.
  11. היום (חמישי) ב- 16:05 הגרלת סיבוב ח' בהשתתפות מכבי וכל קבוצות ליגת העל. שידור ישיר ב-אתר ערוץ הספורט: המשחקים ייערכו בעוד פחות מחודש בסוף השבוע של ה- 16 לינואר (חמישי-שני). האפשרויות להגרלה: ליגת העל: 1. מכבי חיפה 2. מכבי פ"ת 3. מ.ס אשדוד 4. עירוני ק"ש 5. מכבי נתניה 6. בני יהודה 7. הפועל חיפה 8. בית"ר ירושלים 9. הפועל ב"ש 10. בני סכנין 11. הפועל חדרה 12. הפועל ת"א 13. הפועל כפ"ס לאומית: 14. סקציה נס ציונה 15. הפועל ירושלים (
  12. שמע, אני מודה שהחצי השני אתמול כבר היה אנדרלמוסיה. אני כותב "קבוצה מרגשת", כקונטרה לאלו שכותבים "ליטו" ו"שוטא" כשלא עברנו את החצי. אני חדלתי מלהתעלם מהביזיונות ההגנתיים- אבל שגם מחנה המבקרים יחדל להתעלם מהביצועים ההתקפיים. בכל מקרה רגש הוא סובייקיטיבי- ואני מכבד את חסידי כת האיביץ', רק שלי באופן אישי, הכדורגל תחתיו היה בטון לעיניים. התוצאות הרואיות, אבל הרגשתי כמו דב מורדם בחיצים. לא הייתי מחליף את כל ה0-0 אצל איביץ' בכל ה-2-2 של דוניס, זה לא שאני נהנה כאוהד נייטראלי. אלא הייתי לוקח תמהיל ביניים שמורכב מהיציבות ההגנתית של איביץ' ומהיצירתיות ההתקפית של דוניס.
  13. @המכבייה, יואב, תודה רבה על הקול השפוי. אני חושב שמכבי צריכה איזה 0-8 על קרטחנה כמו במחנה האימונים הנודע של לה-מאנגה 2012. רגע לשחרר את המתח, לשחק יותר חופשי- כי כל משחק מתחילת השנה הוא גמר גביע. דווקא הקשה ביותר (ויאריאל חוץ) הוא היחיד שאפשר היה להשתחרר בו. והשני הכי קשה (זלצבורג בית) היה מאולץ בהרכב שלישי ונראינו בו טוב. אז לדעתי קשה לעשות ניסויים בכזה סטרס. אנחנו ב"סינדרום סוייר"- כל משחק הוא "החשוב ביותר העונה". ובכל זאת הוא צריך לטפטף את קארצב, חוזז ואלמוג בהדרגה. ולתת להגנה להתייצב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.