Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,304 profile views
  1. כחול מוזר. השילוב שלו עם הלבן לא מרגיש מכבי. מבחינת גוונים זה מפלרטט עם טוטנהאם. גם לקחו את הפנטזיה של כחול-לבן ובמקום לבצע אותה קלאסית, ביצעו אותה בדוגמת זברה. מי פותח משתמש "החולצה של הזברה", היא כנראה תהיה נדירה לאספנים ותו לא. נסיון להעתיק ממועדונים בעולם ש"השתגעו בעיצוב". לעלות איתה מחר הופך מיתרון 1-0 בצומת בית קמה, לפיגור 1-0 בצומת להבים.
  2. בבקשה מכם מנהלים: תדיחו את הנושא הזה לאיזה פורום נישתי שמי שרוצה יוכל לעקוב. להניף את זה על דגל הנס של מדינת היהודים זו תעודת עניות שאני לא זוכר. @amilov @חןחן @MaTa למען הסר ספק: רמת השיפוט בארץ נמוכה, מכבי נוטה יותר להיפגע כי היא מועדון גדול וג'נטלמני, ובאותה נשימה מכבי חיפה זוכה ליחס מאותרג בכדורגל. אבל לקרוא לשופטים "שופטים בירוק" זו רמת בכי של....ובכן מכבי חיפה.
  3. וואו. אם הליגה היתה בת 2 קבוצות בלבד ומורכבת מעונה בת 40 משחקים אז כך היתה נראית הטבלה מאז 2013: 1. מכבי תל אביב 40 25 11 4 (32-68) 36+ 86 נקודות. 2. מכבי חיפה 40 4 11 25 (68-32) 36- 23 נקודות. פער של 63 נק' במצטבר. * הם אירחו אותנו בבית שמונה משחקים יותר משאירחנו אותם בבלומפילד. גם אני מתחשב בנתניה כבית אז עדיין יוצא להם שלושה משחקי בית יותר (שמינית גמר, חצי גמר שיועד להתארח בבלומפילד ואלוף האלופים שמשום מה שוחק בסמי). היו שלושה מפגשים נייטרלים: מושבה, טדי ונתניה בעונה לפני שאירחנו בה. ואם אני עורך טבלה רק של הליגה: . מכבי תל אביב 34 22 11 1 (-24 62) 38+ 77 נקודות. 2. מכבי חיפה 34 1 11 22 (62-24) 38- 14 נקודות. עדיין פער של 63 נקודות במצטבר, אך ביחס גבוה יותר. פי 7 אחוזי הצלחה. פי 5 יותר נקודות. פי 3 מאזן שערים. פי 22 בניצחונות.
  4. נכון, אבל חישבתי עד המשחק הבא שייערך בסמי ב-1.1.22 הרי לפני זה הם לא יוכלו לנצח אותנו.
  5. אלו המספרים במפגשים הישירים: אחוזי הצלחה: 77% - 13% לנו (85% - 10% בבית, 69% - 15% בחוץ) נקודות ליגה: 72 - 12 לנו (41 - 5 בבית, 31 - 7 בחוץ) נצחונות: 21 - 1 לנו (13 - 1 בבית, 8 - 0 בחוץ) שערים: 60 - 24 לנו (31 – 9 בבית, 28 - 14 בחוץ) זמן ללא ניצחון ליגה של חיפה עלינו בבלומפילד: עשר שנים עשרה חודשים ועשרה ימים. (11 משחקים, 10 ניצחונות ו- 1 תיקו) בחיפה שיחקו דוידוביץ' ובנאדו, במכבי קלמי סבן ודור מלול. זמן ללא ניצחון ליגה של חיפה עלינו בקריה/סמי: תשע שנים וחודש וחצי. (0-8 לנו בניצחונות) שיחקו בחיפה דלה ימפולסקי ואמיר אדרי, במכבי וינסנט אניימה ורפי דהן. זמן ללא ניצחון ליגה כלשהו של חיפה עלינו: חמש שנים, חודשיים ושבוע. (18 משחקים, 12 נצחונות ו -6 תיקו) שיחקו במכבי חיפה שובל גוזלן וגליינור פלט, במכבי דניאל ליפשיץ ויגור פיליפנקה. משחק מספר 15 בו חיפה סופגת מאיתנו. ברשימת הזו מכבי מנצחת 11 פעמים ו – 4 תיקו יחס שערים 27 – 13.
  6. שנה שעברה המסובבת של טב"ח והנגיחה המרגשת של דור פרץ בשמינית הגמר. יוקרתי במיוחד.
  7. לא שאני חושב שזה רלוונטי למפגש הקרוב בטרנר, אבל כדאי לדייק בעובדות: מאז אותו 2-1 עם הנבדלים, לא הפסדנו בשבעת המשחקים שהתקיימו שם. ארבעה ניצחונות ושלושה תיקואים בכולם כבשנו. יחס שערים 3-10.
  8. הניצחון האחרון של חיפה עלינו בבלומפילד ארע ב- 7 למאי 11'. אפילו לא פעם בעשור. בנאדו ודוידוביץ' השלימו 90 דק'. וזה לא שבאיצטדיון הקיים שלהם הם השכילו לנצח, כן?
  9. ומה כתבתי? שנוכח ההתרגשות יש פה שממה. מישהו חוץ ממני, ממך ומפותח הנושא זוכר שמשחקים הערב? סליחה אחה"צ..
  10. וואו איזו שממה. פותחים היום את שלב הבתים בבלומפילד. זה לא קרה (עם קהל) מאז אפואל ניקוסיה 2014. ויש פה פחות אנרגיה מלפני המשחק דירוג עם הפועל ירושלים. אני שרוף על אירופה וזה בכל מקרה חג מבחינתי. לא צריך להזכיר מה עומד על הפרק מלבד הערך הטבלאי: נקודות דירוג מועדוני ומדיני, מענקים בטווח הקרוב והרחוק, היוקרה והשם בטווח הקרוב והרחוק וכמובן התחרותיות שמכבי כל כך צריכה במפעל. יאללה מכבי!
  11. בתאוריה. בפועל יש קורונה זה נשמע לי כבד בטירוף.
  12. לדעתי מדרג 1 ו- 3 אלו האופציות הכי טובות, ומדרג 4 אפשר להתקטנן שהיו 2 אופציות עדיפות (מורה, לינקולן) אבל היו גם 4 אופציות גרועות (בודו גלימט, ראנדרס, אומוניה ואנורתוסיס). חיפה קיבלו מדרג 1 קבוצה מספיק חזקה, וגם לא חזקה מדי שתזלזל (והיא גם נכוותה בטרנר אשתקד), בדרג 2 פיינורד אולי הכי חזקה ובדרג 3 אוניון היא הכי חזקה. באמת משמיים.
  13. יופי הלסינקי זו אופציה נוחה יחסית
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.