Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
  • Content Count

43
  • Last visited

• Days Won

5

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,008 profile views
  1. אם ייווצרו שוויונות פנימיים בצמד המפגשים עם קראבח או סיבאספור אז שלשום כבשנו 2 שערי חוץ, בניצחון הבית על קרבאח לא ספגנו, זה גם ממקם אותנו עם איזושהיא עמדת יתרון.
  2. תודה. ליגת ועידה מתקשר לועדת קישוט, או לועד בית. יש מצב למיתוג אחר?
  3. יש לו ניפוחי לחיים כאלו. שילוב של יוסי מזרחי ואוסקר גרסיה. הבעה של "אני מחזיק פליצה, סיים את הראיון"
  4. מצטרף לשאלה, האם העובדה שזה משחק חוץ באירופה אומר שזה יהיה בשידור פתוח?
  5. זו היריבות הנודעת בין האופטימיזם לפסימיזם. בחיים האמיתיים בד"כ האופימיים הם בהגזמה ודווקא הפסימיים יותר מאוזנים, שומרים על פסימיות אבל נעים בתוכה בהדרגה לפי המידות. בקהל של מכבי דווקא האופטימיים הם היותר מאוזנים- שואפים גבוה, אבל חיים גם עם פחות ממושלם, והפסימיים הם בהקצנה- לא רגועים עד שמבטיחים דאבל, מוצאים כתם בכל הצלחה וברגע שבאמת יש תקופה רעה, אבל במידה מועטה, הם הופכים את זה לחורבן הבית, מתכסים בבגדים כהים ונכנסים לתהום הנשייה. בוא נקרא לילד בשמו, התרחיש הכי נורא הוא אליפות של חיפה, אז מה- מעכשיו אתם הולכים להתייסר בהלקאה עצמית עד סוף השנה? יש לנו משימות,
  6. ההפרעות פה הן כל כך קוטביות, שכל פעם שמד מצב הרוח שלנו מתמקם קצת מתחת ל - 0 אז הוא כבר צונח ל -200-. הספקת כבר לנצח את סכנין עבורם. את מכבי כבר שלחת להפסיד בסמי. הכל חשוך. אין גוונים של אפור או הכלה של פשוט מצב קשה. יש רק או אופציה א) הכל או אופציה ב) כלום, שוברים את הכלים ולא משחקים, מתיישב על הרצפה באמצע של הכיכר אוכל בקניון רוקע ברגליים ומסרב להישמע לאמא כדי לעשות סצנה של דובי לא-לא. אלו שתי מצבי הצבירה של האוהד הרנדומלי. או אוטופיה, או שואת אירופה. וואלה חורה, חורה לי החרא הזה.
  7. בחייך הפכת את בארסה נקודה מינוס ואת מכבי למינוס עשר, אז איך אפשר להשוות כשאתה משחק בכאילו בראש שלך. כרגע הפער שלנו הוא לא 10 אלא 4 עם משחק חסר לחיפה ובפוטנציאל 4 בלי משחק חסר לחיפה. בקצב צבירת נקודות של בארסה (פחות מ- 50%) יש סבירות שבאחד משני המשחקים הקרובים הם יפסידו ולכן אז כן אפשר להשוות כשבשני המקרים הפער יהיה 4 (אם כבר משחקים בכאילו). אגב הפערים בלה ליגה גדולים יותר גם בסטאטוס של הקבוצה הגדולה (בבארסה יש את גדול הכדורגלנים בתולדות הענף, במכבי כן שותף: דן ביטון), וגם בקבוצות הקטנות. מקומות 17-18 זה משחק אימון בשביל בארסה. מכבי בליגה תמיד קצת תתאמץ גם נגד מקומות 13-14.
  8. פפף אתה מסתכל דרך עדשה ממש ממש חשוכה, אה? שנה ת'פריזמה בן אדם, כולה מחזור 3, אנחנו כבר עם 3 תארים וניצחון בליגה האירופית וקשיים אובייקטיביים בליגה. היכולת? טובה. אפשר לדון עליה, אבל היא בגדר הנורמה לאור הנסיבות. אני למשל ניהנה. אני מרגיש חי במהלך המשחק. אצל איביץ' היה מייסר, הלב התפוצץ מגאווה על היעילות ועל השליטה, אבל המשחקים במיוחד בהתחלה היה...נו...איך לומר זאת בלי להישמע דרמטי? לא יותר טובים מעכשיו. בחוויה האישית שלי- אפילו חיוורים.
  9. וזו פעם ראשונה שזה במשחק הפתיחה, ועדיין מזלזלים. אגב, התקפית? עד אתמול מכבי כבשה בכל 11 המשחקים בכל המסגרות, נתון מרשים, לא מובן מאליו לכבוש 11 משחקים רצוף. הגנתית? אתמול משחק שני רצוף עם רשת נקייה, 2 המשחקים מול יריבות חזקות, גם התקפית (קרבאח וב"ש). בכלל אם איביץ' עשינו 4 תיקו עוד הפסד מתוך 8 משחקים עם ב"ש, דווקא השנה כבר ניצחנו אותם פעמיים ועוד תיקו אתמול. ונגד אבוקסיס ב- 7 המשחקים האחרונים איביץ' עם 3 הפסדים ו- 3 תיקו (ניצחון בודד באלוף האלופים), רק כדי לסבר קצת פרופורציות...
  10. קצת מתמטיקה לגבי ההפרש מחיפה, והטענה שההיסטוריה מוכיחה שקבוצות לא חוזרות מפיגור. כמה פרטים טכניים התעדכנו ושינו את הסיכויים בהשוואה להיסטוריה: א) השיטה של 3 נקודות, לעומת רוב העונות שניתנו בהן 2 נק' על ניצחון (מה שהופך את הטבלה כיום ליותר תנודתית). ב) כמות המשחקים היתה פחות מ- 30, 30 בניינטיז, ו - 33 לדוגמא באליפות המפורסמת של דגו, כיום היא 36. זה עוד הרבה נקודות בקופה. ג) פלייאוף עליון הוא מלכודת לאיבוד נקודות, אני יודע שיש הרבה יריבויות עם מכבי, אבל אם מנתחים את זה קר, אז לשחק מול ב"ש ובית"ר מועד יותר לנפילות מאשר לארח את צפרירים והרצליה (בימי 3 הסיבובים). ד) דו קרב,
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.