Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
  • Content Count

43
  • Last visited

• Days Won

2

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,373 profile views
  1. הרעיון הכללי מובן- והוא לתמוך בקליטה של הזרים ע"י חיזוק הקשר ביניהם. גם במכבי של תחילת עידן ג'ורדי זה היה נוכח מאוד.
  2. פשוט שנו את הנושא ל"על שם ג'ואל אבו-חנא" ומיד תוצנח כאן סוללת רכש מפוארת.
  3. נשמע כמו החבורה של סאות'פארק חחח עכשיו נקלט לי שבלקמן= קרטמן הנבל ואז גם יש לנו ניק וסטן זה עטר
  4. צ'מע אתה לא חתול צהוב- אתה חתול שחור כמה אתה יכול להתעסק בנאחס?! הנוער פה לוטש אליך עיניים בהערצה, גלה קצת שאר רוח אני רוצה שהמקלדת שלך תפלוט את המילים: "מנצחים את חיפה" "טקס העברת שרביט...משחק על עונה...קו פרשת מים" אפשר גם אחרת: "סתם עוד משחק על 3 נקודות...מפגש 1 מבין 5 איתם...יש עוד 96 נק' בקופה...לא הפסדנו להם איזה עשור" בקיצור, משחק מעניין והכל הפסד יכאיב, אבל קצת פרופורציות גמר הצ'מפיונס זה במאי קוראים לעצמנו מועדון גדול? מועדון גדול יודע לנשום, לשתות מים, להסתכל לטווח הארוך. ניצחנו? טוב לא ניצחנו? מה טוב...נתמודד
  5. לגמרי אתר בנייה הנחתי שקית על הבטונאדה לשנייה- הרמת אותה כולה מעלה אבק.
  6. אתה מתכוון נבנה בשנות ה- 90' מוסיף גם את חדרה ברשימה שלך, פ"ת ונתניה כמגרש חלופי אצטדיון קבוע לנבחרת הצעירה וכו'
  7. אם ארגנטינה יקחו את המונדובאסקט - בטח מסי יתחבא איפשהו
  8. כתבו פה שבשני גמרי גביע הטוטו האחרונים שלנו הכרטיסים בכלל לא אזלו (ועוד נגד חיפה במושבה, אחרי יובש תארים). אנשים אלרגיים לנתניה- אז מה הקריזה על הכרטיסים? בכמה מתבטא ההפרש בין היציעים? 22 מושבים? יש מישהו שיחפוץ לבוא וייאלץ להיעדר מרוב טרפת כרטיסים? בכנות, למי ראוי לייעד יציע גדול יותר לנו או ביתר? לא מאמין שזייפו הגרלה.. וגם אם כן זה לא ביתר שדפוקים ומקופחים? מה האינטרס לשמן את ביתר ולדכא אותנו? ואם היית רואה לנגד עיניך אינטרס שיווקי, על איזה קהל היית שם מניה גבוהה יותר שיאזלו הכרטיסים. אני אופתע מאד אם קצב המכירה שלנו יעלה על שלהם.
  9. וואללה סליחה לא הבחנתי בשום הסבר למה המערבי פחות טוב? נגד ביתר זכור לי משחק בית בסמי עופר, משחק חוץ בסמי עופר ומשחק נייטראלי בו אם אני לא טועה-ישבנו בצפוני (שמעתי פעם טענה על כך שבסמי עדיף צפוני..וואטאבר) מול חיפה בגמר גביע הטוטו ישבנו במערבי. גם במושבה זה פחות טוב? אני באמת מתייחס לנטייה של המערבי להיחשב כעדיף זה משהו אוניברסאלי (ספסלים, מכובדים, צוות שידור, גג או אנאעארף) עבורי זה מהווה משקל כקליפת השום אבל מפריע המגמה להתבכיין על אוטומט. יש לכוון גבוה ולרצות לנצח ("להתחזר" במובן החיובי), ויש תרבות "מגיע לי" שהיא במובן שלילי. שמישהו ינקוב במה יש לנו עדיפות על בית"ר? אם עמילוב מתאר שנעשתה הגרלה אז בכלל דיון מיותר.. דוגרי? שיערתי שהתחשבו בזה שהתואר האחרון שלהם היה עם גאידמק וגומא כשאנשים עוד שיחקו בטמגוצ'י ודודו טופז היה באופנה ושהקהל שלהם רעב התואר האחרון שלנו היה לפני חודש הקהל אולי יגיע אבל היה לנו אליפות ואירופה בלומפילד ולכן אולי פחות רעבים אבל כך או כך מישהו היה מקבל מזרחי והאחר מערבי אז לא עדיף את המערבי?
  10. ולאלו שמתכוונים לטעון לכך שיש מעט מקומות- זה לא כ"כ מתיישר עם הטענות על נתניה במקום מושבה נתניה גדול ב- 3,000 מהמושבה
  11. לציבור שלום, הקהל הבכיין של מכבי איבד על מה לבכות- אנא עיזרו לו למצוא מה "הפעם" לא בסדר ביציע מערבי? *מערבי בד"כ נהוג להיחשב כיציע מועדף מישהו יכול בבקשה לפרט מה הבכי הפעם על זה ששמו אותנו במערבי?
  12. וואו זה את בימים האלה של החודש? להזכירך את הגמר גביע האחרון בילינו (והרסנו) בצפוני+מערבי+מזרחי כשבני יהודה הקטנה התנקזו כולם לפאקינג דרומי אח"כ זכית לארח בבית (כן) את גמר הגביע הטוטו 18' וישבת במזרחי ועוד נגד ב"ש (שסופר רחוקה מנתניה) אח"כ במושבה (שיותר ביתית לנו מאשר חיפה) את גמר 19' עשית במערבי מה לא בסדר במערבי במושבה? והאמת, מה לא בסדר במערבי בנתניה? בקיצור בכיינות
  13. בשנייה ראשונה חושבים שזובאס הוא גרמני בטח לא ניק בלקמן הברבדואי רק מראה כמה גרועה בדיחה שמחייבת הסבר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.