Jump to content

ששון הצהוב

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,502 profile views
  1. לא יודע אם תיקו בקונפרנס מספק ניקוד. אבל מבחינתי תיקו מכובד בגומלין מול פ.ס.וו הוא חשוב. לגומלין מול יפו עם כל הכבוד אנחנו נצטרך לבוא עם 0-3 מהמשחק הראשון. *איזה מיותר הגומלין בגביע המדינה. אלו שתי קבוצות מאותה עיר שישחקו פעמיים באותו איצטדיון רק בלי הקטע של הדרבי. נצטרך לסבול טור כפול של רון עמיקם ועוד כתבות על הבורקס של חיימיקו. יביאו את ניסים כהן. ונשמע בלופ את השם מוצי ליאון והבולגרים. בסדר, בסדר, הבנו.
  2. יהיה מעניין לראות כיצד כדורגלן מתמודד מנטלית עם לשחק שבוע אחרי שבוע אחרי שבוע: נגד קביליו נגד פ.ס.וו נגד פ.ס.וו נגד קביליו
  3. סגר מעגל עם קטמון, אחרי הפנדל ההוא במשחק על המקום ה- 5.
  4. ההגרלה בחמישי ב- 14:00. זה וודאי שהרבע מורכב מבית-חוץ? טמטום שלא יתואר...
  5. בוודאות, מכיר אישית מישהו. שיצא ולא איפשרו לו לחזור.
  6. אם לא היה תובע, ומכיוון והתנצל אפשר היה להזכיר בטקס ולהודות על השנים היפות. זה כמו שאני מתעב כיום את אבי נמני כפרשן אבל שמחתי לעודד אותו בטקס על השנים היפות. אבל מכיוון והעיז לתבוע (ההתקפלות לא רלוונטית) אז שיאכל את הדייסה שבישל. שיתייצב במעמד הטקס ויצפה איך טיבי ושכטר זוכים לכבוד. ואם ישירו לו- אז אשמח גם שיישמע חזק את הבוז כלפיו. ואם שכטר יעשה מחווה זו בעיה שלו. למכבי מבחינתה צריכה להיות אמירה וזה מה שחשוב.
  7. אני מכיר שהואר יכול להתערב במקרה של אדום, לא ידעתי שזה משנה איך התקבל אדום. זה רשום איפשהו? בכל מקרה העבירה של פרייר היא אפילו לא עבירה, בטח שלא צהוב, קל וחומר לא צהוב שני. כך שזה עיוורון של נאאל עודה. יש יתרון גדול בזה שיש ואר, אבל כשפעמים רבות הם נאלמים ונעלמים אז זה יוצר בעיה.
  8. השיפוט של נאאל עודה בין הפועל לק.שמונה... מה זה האדום הזה לפרייר, ואיפה הואר? הפנדל הראשון דווקא יחסית מוצדק, אבל יש גם שיקול דעת, ואפילו מעט רחמנות שמצופה משופט. הוא כנראה חישבן אותה אחר כך באדום של טרידובסקי, זה אולי צהוב ראשון, אבל בצהוב שני מחייב שיקול דעת, ושוב איפה הואר? האדום על אייזן סלאמתק. ואז הפנדל השני מכלום. הזיה, ושוב השאלה: "אי-פה ה-ואר?"
  9. חחח הכינויים המצחיקים זה בכלל פאתטי שאתם תולים את העונה במי יפתח איזה נושא. תתרכזו במכבי.
  10. מסכים. היו לנו 40% לקבל קבוצת לאומית, וכל משחק חוץ יכל היה להיות בדומיננטיות שלנו או באיזושהיא "אטרקציה" (שעריים, נצרת). זה מתסכל כי שנה שעברה המסע גביע היה היסטורי והשנה כשאנחנו חייבים איוורור אז זורקים אותך לק"ש חוץ. קודר וחורפי, קונטנדר רציני להדחת "ראשון בגביע" מפסגת הקור. וזה כשחיפה מתפנקת נגד כוסילמלם בבית. מאידך גיסא, ההזייה של המוקדמות באירופה היה היסטרי לכיוון השני. קיבלנו שם את צסק"א נילס הולגרסון בחצי גמר הצ'מפיונס שנתיים ברצף.
  11. מסכים, לא הייתי שם את הבית שלי על הימור שיצליח, אבל אני עדיין מנקז את זה ליכולת רעה על הדשא ולא שאר הגורמים שציינו פה שהם מחוץ לדשא. כן הוא גם סובל מבעיה מנטלית כמו כל שחקן שיילך לא חרא וישקע בזה. אבל זה לא איזו בעיה מולדת שלו, או גורל כתוב, אלא מצב דינאמי שעתיד להשתנות במידה ויעלה על גל חיובי. כאוהד גם לי קצה הסבלנות אך כקרסטאייץ' הייתי מאפשר לו הזדמנות.
  12. לא שאני יוצא מגדרי בעקבות החצי שעה שם בסוף של אלמוג, אבל יש בה לפחות בסיס כדי לבטל את רוב הדעות שמושמעות נגדו: א) שובת איטלקית הוא לא. ב) זורק זין עצלן הוא לא. ג) איבד את חדוות היצירה הוא לא. ד) שכח את יסודות וחוקי הענף הוא לא. ומכאן שהוא כנראה פשוט: ה) לא השלים עד תומו את תהליך ההתאקלמות שבמעבר בין נוער לבוגרים, מנסה לפלס לעצמו את הנתיב אך כנראה לא מספיק יודע איך מקצועית, וגם מתקשה עם זה מנטלית. לא שאני אופטימי בעקבות התצוגות הקודמות (כולל החצי הראשון אמש!) אך גם אי אפשר להספידו וכדאי עדיין לקוות לאיזה מומנטום מחודש אצלו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.