Jump to content

Davidi

משתמשים רשומים
    391
  • Last visited

Everything posted by Davidi

1. הייתי שמח שהמשחק יבוטל מכל סיבה אחרת אחרי הבלאגן עם הכרטיסים והפוליטיזציה הדוחה שהמשחק הלא חשוב הזה עבר, אבל בסופו של דבר היחידים שהפסידו פה הם אנחנו. רג'וב וה-BDS יצאו גדולים, ארגנטינה יהפכו לגיבורי על בעיני מיליארד מוסלמים ברחבי העולם, ואפילו הפוליטיקאים שלנו יצליחו להתחזק מזה עם גישת "כל העולם נגדנו". הוכשר פה אחלה שרץ, ואני לא יופתע אם כבר בעתיד הקרוב מדינות יתפסו על זה טרמפ בכל הקשור לספורט ותרבות (אירוויזיון וכדומה). אני לא יודע כמה זה היה משנה אם המשחק היה נערך בחיפה או בירושלים, אבל אין ספק שמירי רגב והחברים לא תרמו לכל הסיפור הזה, ושיחקו לידיים של רג'וב והנבלות. סיפור מביך מאוד בשבילנו.
  2. אורי קופר טוען בפייסבוק שזה רשמי והמארגנים קיבלו הודעה שארגנטינה לא מגיעים.
  3. הפועל המציאו את השיטה הזאת בדרבי 4:2 בעונת סוזה. ובלי קשר, איזה שגעת זה כדורגל איטלקי. למרות הסיום הצפוי, עונה פסיכית לגמרי בליגה הכי מעניינת באירופה.
  4. אחד המשחקים הגדולים בשושלת וגם המשחק שמסמל לדעתי יותר מכל משחק אחר את ה-3 עונות המטורפות שעברנו, אבל בדיעבד נראה שהמשחק הזה עשה הרבה יותר טוב לב"ש מלנו. הם הבינו שלמרות כל הדיבורים בתקשורת, הם רחוקים שנות אור מאיתנו וצריכים לעבור וואחד מהפכה. אנחנו לעומת זאת נכנסו למוד שאננות של "אנחנו מכבי סל" ובמקום להחליף חצי סגל אחרי עונת אליפות דיי עייפה, השארנו את רוב הסגל, שחררנו את ראדי בחינם לילידים כדי שיהנו קצת, והבאנו את ראדוניץ' כמחליף לפריצה. זכור לי נושא הזוי שנפתח אחרי הגמר וזכה פה ללא מעט תמיכה שעסק בשאלה "האם תסכימו להפסיד מדי פעם אליפות בשביל לשמור על העניין בליגה?".
  5. בהמשך למה שהמכבייה רשם כאן, אם מכבי לא תשכיל לשלב אצלה 3-4 מושאלים בסגל בעונה הבאה, אז לכל עניין ההשאלות ובית"ר ת"א אין זכות קיום, ואם מכבי לא תיתן את המושכות בקישור ותביא איזה זר שאולי יהיה אכזר, על המשבצת של שחקן העונה שלה ועל המשבצת של שחקן מוביל בקבוצת פלייאוף עליון כמו גלזר, אז גם למחלקת נוער וההשקעה המטורפת של מיץ' בנוער אין זכות קיום. יכול להיות שסך היכולות של עזרא או מישהו בסגנון עולה בנקודת הזמן הנוכחית על כהן/חוזז, אבל זה לא רלוונטי. מכבי צריכה מעבר ללספק הצלחה מיידית גם לספק ספסל "רעב", ותכנית לעתיד, בדיוק בשביל למנוע מצב כמו שקרה לנו אחרי השלישית עם פאקו שהסגל כבר התעייף ונדרשה מהפכה גדולה מדי בשביל שנצליח לשמור על אותה רמה. החלום הרטוב של כל אוהד מכבי הוא קבוצה דרג 2-3 באירופה, וההולנדיות המובילות, וקבוצות סטייל באזל עובדות כבר שנים עם ספסלים מלאים בשחקנים צעירים שמשתלבים בהרכב כאשר השחקן הבכיר נמכר וממשיך ליעד הבא. ככה גם מכבי צריכה לעבוד. דרך אגב, הספסל העשיר, והמלא ניסיון שלנו סיפק העונה 0 שערי הכרעה, זה בדיוק למה צריך שחקני בית צעירים שאולי יהיו קצת פחות מוכשרים, אבל עם יותר רעב ורצון להוכיח. אפילו פאקינג דור ז'אן הראה ניצוצות בדקות שהוא קיבל בעונת סוזה.
  6. המביכים האלו הם מדינה בעלת טילים בליסטיים שמסוגלים להגיע לטווח של כ-2000 ק"מ, צבא גדול,וגרורות בסוריה ולבנון כולל אחד מארגוני הטרור החזקים בעולם. לפני פחות מ-4 שנים התקשתה להגיע להכרעה מוחצת מול ארגון טרור "מביך" הרבה יותר מול חמאס. בכל מקרה לא רואה את המצב מסלים, איראן חוששת ובצדק להמשך הפגיעה באינטרסים שלה באיזור, בעיקר שבתקופה הקרובה היא תצטרך להותיר רושם דיפלומטי טוב על הסמרטוטים באיחוד האירופאי כדי להציל משהו מההסכם שנחתם מולם, אבל מצד שני גם מדינות שקולות יותר כמו ארה"ב ובירה"מ היו במרחק נגיעה ממלחמת עולם גרעינית, ככה ש.. ישראל ניצלה כאן חלון הזדמנויות בצורה מרשימה, פגעה באינטרס האיראני ובעיקר שיגרה מסר ישן שהתערער אחרי לבנון השנייה של אנחנו בעלי הבית הפסיכים של האיזור. אני לא חושב שהאיראנים האמינו שיקבלו כזאת תגובה אגרסיבית. פאקינג 50 יעדים במדינת אויב "ריבונית" ולא באיזורים נידחים בגבול והכל עובר בסבבה ואפשר לשמוע ציפורים מצייצות ברמת הגולן יום אחרי. יש כאן ניצחון הרתעתי חזק מאוד וכללי משחק חדשים ברורים שישראל מכתיבה.
  7. אין פנינים כי הם עדיין בעיצומן של חגיגות אליפות דרמטית ומרגשת במיוחד
  8. ובמכבי הנוכחית אלו לא דברים של מה בכך לצערי. מסכים איתך שהוא בינוני, ואני מאמין שאין לו מקום ב-18 בסגל של 2013/14, אבל הוא מחוייב, שורף שטחים, לא עושה פרצופים, ובניגוד לפקהארט הוא ישראלי, ככה שעל אף היותו בינוני, הייתי משחרר מספר דו ספרתי של שחקנים לפניו.
  9. ככה זה תמיד בפורום. השחקנים נסיכים שאסור לגעת בהם, והמאמן התורן (יוקאנוביץ'/שוטא/ויטו/ג'ורדי) לא נותן להם לפרוח. מקווה מאוד שינחיתו עליהם מאמן חסר כל פאסון שיתחיל לחלק סטירות לחבורת מפונקים שמקבלים מאות אלפי דולרים בתנאי עבודה חלומיים בשביל להסריח את הדשא, לחרבן פעם אחר פעם ברגע האמת ולעשות פרצופים בגלל 2 משחקים על הספסל.
  10. אשכרה פורום של שכנרים, פאסון עלק. קלופ כבר היה נותן לו וולה לאף על האדישות של הזורק זין הזה. להעיף אותו קיבינימט.
  11. זניט,אשקלון, הפועל חיפה פעמיים.. קבוצה של ילדות.
  12. ה3:2 הוא כמובן הגדול ביותר אבל הצבעתי ל-4:0. ברביעי של ראדי הרגשתי איך כל המורקים על מכבי שגדלתי עליהם של אבא והדודים קמים להם לתחייה מול העיניים שלי. אושר עילאי. מה שמעיד עד כמה גדולה התקופה הזאת הם המשחקים הפסיכיים שאין להם מקום בטופ 5. מטורף שכמות המשחקים המרגשים שחוויתי ב-3 עונות האלו גדולה מכמות המשחקים המרגשים שחוויתי מתחילת המילניום ועד הגעת ג'ורדי. איזה תקופה פסיכית. רגע מרגש אנדרייטד: ק"ש בבית ביום של החגיגות בעונת אוסקר, אווירת חג בבלומפילד, טקס ליוהאן וכל הקהל צורח "אימפריה". אחרי כל הרוני מאנות, פאקינג אלוהי הכדורגל בא לראות את מכבי. רגע בלתי נשכח מיום הצגה.
  13. מהגדולים בהיסטוריה, בשורה אחת עם ג'רי ומיטש. בבוא היום, כשיוקם כאן איצטדיון שלנו, מגיע לבנאדם יציע על שמו. תודה שהחזרת לי את מכבי, תודה שהחזרת את חיפה ואת הפועל למקום הראוי להן. מאחל לו ולנו שייתן מתנת פרידה סטייל ראדה פריצה עם אליפות על הראש של כולם.
  14. איזה ויכוח דבילי. היו איתי במחלקה 2 חיילים דרוזים, וצד"לניק שספק גדול אם יש כאן בפורום מישהו יותר מורעל וציוני מהם, שלא היו שרים את ההמנון. ההמנון לא מדבר על המדינה, אלא על העם היהודי והכמיהה שלו לארץ ישראל, ככה שגם אם נאתכו היה צורח את ההמנון בפוזת ג'יג'י בופון בנבחרת איטליה, זה היה מתוך התחנפות נטו לציבור היהודי ולא מתחושת גאווה אמיתית. מעניין אותי האם כשקולאוטי שיחק בנבחרת התגובות היו דומות, או שלנוצרים מותר לא לשיר, ומה דעתכם בנוגע לזימון אפשרי של בלקמן בעתיד לנבחרת?
  15. המשחק הכי מתסכל של מכבי העונה מאז טרנר, מייצג עונה מטומטמת והזויה שעוד אין לי מושג איך לאכול אותה. מטריף שנתניה יושבת על בית"ר פעמיים בטדי ומפסידה 2:0 ו-4:1, ב"ש פעם שנייה בשלושה משחקים גונבת ניצחון אחרי החטאות ברמת המכירה, ואנחנו במשחק "בית" נותנים מחצית הצגה, לא בועטים לנו עד אזור דקה 60 למסגרת, ומצליחים להפסיד 2:1. בשביל לנצח מכבי חייבת שליטה מוחלטת, שבכל משחק מגעיל כמו אשדוד חוץ, ברור שמכבי לא תכבוש שער דרמטי ותגנוב ניצחון. לא חושב שהיה משחק אחד העונה שניצחנו והיינו פחות טובים (ה3:2 מול נתניה היחיד שעולה לי בתור מקרה גבולי), בעונת פאקו נגיד היו איזה חודשיים רצופים של רק ניצחונות בשיניים. *האיבוד כדור של טיבי שהוביל לגול שלהם זה לא באשמתו כמו כל איבודי הכדור של ההגנה, אלא באשמת הקישור שהתאדה ונתן חצי שני פחדני עם שפת גוף תבוסתנית והכריח את הבלמים להתמסר לרוחב למוות, או לדחוף כדורים סתמיים בכוח קדימה. פאקינג דקה 94 במשחק קריטי וכל השחקנים לא עושים תנועה ובוהים בטיבי מנסה להציל עונה עם בעיטה מ-25 מטר. *אני יודע שהוא לא האשם היום, אבל לא יכול לראות את עטר משחק. עם כל האהבה והזכרונות, אסור לו להחליף בשום קונסטלציה את בלקמן כשמכבי לחוצה. הוא ברוב המוחלט של המקרים רק מחריב את המערך וגורם למכבי להיות עוד יותר מבולגנת ובפאניקה. איבדתי את הקול שלי עליו בעקב שהוא 20 מטר מהשער. 5 דקות אחר כך הוא דילג מעל הכדור כמו מפגר. הוא הכי טוב בארץ בלנסות להתחכם בזמן שצריך לשחק פשוט. *לא נהוג להחמיא ככה אחרי הפסדים מגעילים אבל דור פרץ בהופעה גדולה לדעתי שדווקא המחצית השנייה הייתה היותר מרשימה שלו. הוא היה השחקן היחיד שלא ברח מהכדור בחצי השני, שיחרר כמה מסירות יצירתיות לא אופייניות לאגפים ועשה עבודה הגנתית של שני שחקנים כי גולסה פרש מהמשחק החל מהדקה ה-60 וריקן לא הצליח לבוא לידי ביטוי.
  16. אוסקר גרסיה הגיע לפה אחרי קריירה ארוכה של שנתיים שלמות כמאמן ראשי בקבוצת הנוער של בארסה. ניר קלינגר הגיע אחרי מורשת מפוארת של שתי עונות כמאמן ראשי בבית"ר ב"ש והביא לך אליפות, והקבוצה הגדולה בעולם ואלופת אירופה מינתה מאמן חסר כל ניסיון באימון קבוצה בוגרת ובינתיים הוא מצליח לא רע בכלל. אני כן חושב שנפגענו העונה מספר פעמים מחוסר הניסיון של ג'ורדי, ורחוק מלחשוב שג'ורדי כרגע הוא מאמן על אבל התזה שלך דיי מחורבנת. ובקשר לשאר הזבל המלא בכפיות הטובה שירית מהמקלדת, גם אם אתם מחזיקים בדעה שהוא לא מאמן ושעדיף את איציק טוויזר, תתנו טיפה כבוד לאחת הדמויות הגדולות בהיסטוריה של המועדון שלכם. "להטיס אותו מכאן" ו- "מבזה את הסמל והמועדון שנקרא מכבי" עלק, לפניו היית המועדון הכי בזוי ונלעג בליגה במשך כמעט עשור.
  17. אין לו מקום בסגל של מכבי, אבל להפיל עליו את התיק זה מביך. זאת לא אשמתו שהמשחק האנמי של מכבי במחצית השנייה הוביל לכך שהוא השתתף בהנעת הכדור הרבה יותר מדי, והיה נראה כאילו שאר השחקנים ממש מתעקשים לסבך אותו (הגדיל לעשות ראייקו עם 2 מסירות תוך 5 דקות שהוא קרוב לרחבה עם הגב להתקפה). אם שפונגין לוקח חלק אינטגרלי בהנעת הכדור של מכבי במשך מחצית שלמה זה מעיד על בעיה של הקבוצה ולא של שפונגין. אי אפשר לצפות ממנו לעשות דברים שברור לכולם שהוא לא טוב בהם. כל עוד הוא יציב מבחינה הגנתית וסוגר את צד שמאל כמו היום אין לי אף טענה אליו. בכל מקרה, בעמדת הבלם השמאלי שון גולדברג עדיף עליו, ובעמדת המגן ימני המחליף המרגש הייתי מעדיף לראות על חשבונו בעונה הבאה את דור מלול.
  18. אם יש משהו אחד שבכל זאת הפריע לי מאוד בהתנהלות הצוות המקצועי הוא הישיבה של אצילי ביציע, אלא אם מדובר בהוראה רפואית שאני לא יודע עליה. גם אם הוא כשיר לרבע שעה הוא צריך לשבת על הספסל בדיוק בשביל רגעים כאלו. לתת לו לנוח עוד שבוע בכיף כאילו אין לחץ ואנחנו לא בפלייאוף במאבק על תואר זאת התנהלות יהירה ואדישה, ואני חותם שג'ורדי היה משתמש בו אם הוא היה יושב על הספסל. אולי לתת לו לשחק היה לא 100% לטובת בריאות השחקן, אבל אני בטוח שבית"ר וב"ש היו מעלים אותו גם עם קביים למגרש בשלב הזה של העונה. הם עם רעל בעיניים על האליפות הזאת ואנחנו ממשיכים עם ההתנהלות האירופאית והרציונלית שלנו כל הדרך לעונת משחקים נוספת שנפתחת ביוני.
  19. מסכים לגמרי. מעבר לירידה ביכולת של הקבוצה מאותה תקופה, מאז סוף העונה ב- 15/16 מכבי כל שנה חלשה יותר ויותר מבחינה מנטלית. לא רואה היום מצב שהמערכת יוצאת חזקה כמו שיצאנו מ-2 ההפסדים הרצופים בעונת אוסקר מול בני יהודה והפועל. שנה שעברה רבע שעה של התפרקות מול זניט גמרה אותנו עד פברואר, והעונה זה בכלל קיצוני, קבוצה במאניה דיפרסיה, עם הבדלים תהומיים לא רק משבוע לשבוע, אלא אפילו תוך כדי משחק בצורה קיצונית. כשהולך, לוחצים את היריבה ב-16 שלה ולא נותנים לה לנשום, וכשאין מוזה, מציגים כדורגל חסר מעוף ומעייף בצורה מוגזמת. אין לי מושג ממה זה נובע, אולי לג'ורדי המאמן חסר את ג'ורדי המנהל המקצועי שישליט סדר אבל השורה התחתונה היא כמו שרשמתי בנושא על ג'ורדי, היא שמכבי כבר עונה שנייה ברציפות מתחרבנת בנובמבר, מתחילה לשחק כדורגל שכולם כבר שולחים אותה לים, וחוזרת (כנראה) לגמגם שמגיעים למאני טיים. מזכיר לי את תחילת המילניום שהיינו כל הקיץ בדיבור על אליפות, משתינים במכנסיים במשחקים גדולים, מסיימים את הסיפור בקריית אליעזר במחזור 10, ואז מתחילים לשחק כדורגל בסבבה עם הצגות מדי פעם, ניר לוין על הקווים ו-6000 צופים בבלומפילד. לא יותר מקבוצה סימפטית.
  20. הוא עדיין הקשר הטוב בליגה בתפקידו, וגם עניין המספרים פחות מפריע לי כי אם הוא היה עם מספרים של ריקן הוא עדיין היה משחק באירופה, אבל גם אם מתייחסים לחוסר יציבות הרגילה וחוסר היכולת שלו לשחק בקצב גבוה למשך יותר מ-60-70 דקות, אין לי מושג מה עבר עליו מחצית שנייה. זה לא שהוא היה חלש ואיבד וטעה, אלא הוא פשוט לא היה קיים על המגרש. בספק אם ראיתי אותו יותר מפעמיים באזור הכדור שהכדור היה אצל הפועל חיפה. אפס לחץ, אפס הגנה ואפס תזוזה לא אופיינית ברמת מדוניאנין ביום רע. כנראה שנגמר לו האוויר אבל החל מדקה 60 הוא הפקיר את דור פרץ בקישור ונתן לו לרדוף אחרי משולשים של הפועל חיפה שאפילו לא ניסו לשחק כדורגל ופשוט זרמו עם החופש שקיבלו ממכבי. המחצית הכי חלשה, אנמית ומאכזבת שלו במכבי ביי פאר.
  21. מסכים שג'ורדי בעייתי ודופק אותנו לא מעט העונה בחוסר יכולת להגיב תוך כדי משחק. לא יודע בנוגע לעונה הבאה אם אצלנו, אבל אני מאמין שהוא ישפר את יכולת התגובה שלו ככל שיעבור הזמן. יש לו על כל המגרעות גם מעלות כמו שהוא בדרך כלל לא נוטה לפופוליזם בהחלטות, וכן דינמי בכל הקשור להכנה למשחקים ותפקודי שחקנים (דור פרץ לדוגמא), ההשוואה לקלינגר מגוחכת, מאמן טוב הוא יהיה בסוף וכנראה שלא אצלנו. בקשר לתכנית יום הדין, גם אם מומי זפרן היה מאמן אותנו אני לא מאמין שהוא היה נותן הוראות להתחיל להרים בפאניקה ב-10 דקות האחרונות בזמן שכולם עומדים במקום ואף אחד לא עושה תנועה. בספק אם ג'ורדי אחראי לזה מבחינת הוראות טקטיות. בכל מקרה חושב שזה לא המקרה היום כי לא היו אופציות טובות יותר, הקשר הדינמי היחיד על הספסל זה באטוקיו. ולהיפך, אני חושב שהחילופים היו טעות, או לפחות מי שיצא. להכניס את עטר כמחליף זה פופוליסטי ונועד להראות לקהל "שאני מנסה". זה עובד פעם בסיבוב וברוב הזמן הופך את מכבי לקבוצה מבלוגנת ושכונתית שעושה לי עקבים 16 מטר מהשער בדקות קריטיות. במיוחד שהחילוף זה במקום בלקמן שרע ככל שיהיה, הוא היחיד בכל הקבוצה הזאת שיכול לעשות גול מכלום ועטר היה סתם חילוף כדי להראות לכולם ש"אני מנסה". קיצור היום הוא לא הבעיה המרכזית שלנו, אי אפשר לנקות מאחראיות להופעות במשחקי מאני טיים את השחקנים שרובם מחרבנים במכנסיים כבר פעם שלישית ברציפות. עונה שנייה ברציפות שמכבי פותחת רע, מתחילה לשחק כדורגל שכבר שולחים אותה לים, ובועטת בדלי בכל פעם שהיא שם, אם זה בגמר גביע ואם זה בחוסר יכולת להחזיק במקום ראשון. השחקנים אצלנו קדושים, תמיד זה ג'ורדי/ ליטו/ שוטא ואפילו בוס/ יוקנוביץ' שהמשחק המשמעותי בפלייאוף או בגביע האחרון שניצחנו הוא ה-3-2 על בית"ר ב2016. בתאכלס סיפור המשחק היום זה סיפור המשחק עם זניט, דאנדוק, בני יהודה בטדי וטרנר בפלייאוף עונה קודמת. שזה נהיה חשוב אנחנו לא בכיוון מאז שאלוהים עבר לסין.
  22. שורה אין בעיה עם לבקר את ג'ורדי מקצועית, אני חושב שהוא הכתובת לאיבוד 5 נקודות המפגר שהיה בחודש שעבר. אבל בנוגע להיום לא מאמין שהנושא הזה הוא יותר מהוצאת קיטור. בחייאת שמישהו פה ייתן לי את המשנה שלו למה הוא היה עושה היום במקומו. מכבי עלו טוב, שטפו את המגרש 35 דקות ומשום מה החליטו להפסיק לשחק כדורגל במחצית השנייה. יותר מזה, ראייקו (הופעת בלהות בלי קשר לגול) וההגנה גם הכניסו בכוח את הפועל חיפה למשחק עם סדרת מסירות הזויה בין השחקנים שכולם עם הגב לשער ומזמינים לחץ. החילופים על הנייר היו סבבה בהתחשב בכך ששאר האופציות הם באטוקיו, שויינפלד ויצחקי. אם כבר ג'ורדי המנהל מקצועי דפק את ג'ורדי המאמן היום, חרא של אופציות מהספסל. הצורך בשחקנים רעבים כמו יונתן כהן וברסקי כאופציה לרענון זעק לשמיים במחצית השנייה. עטר לדוגמא קיבל כדור פעמיים מאז שנכנס, פעם אחת ניסה לתת עקב, פעם שנייה החליט לדלג מעל הכדור כאילו אנחנו בגביע הטוטו מחזור 3 ולא בלהיות או לחדול ב1:1. גם המעבר ל4-3-3 על פניו היה נכון כי דסה סיים את האוויר בדקה ה-60, מיכה נאבד, והם היו צריכים עזרה באגף שהייתה אמורה להגיע מדוידזאדה ועטר. ההפסד הזה היום הוא אך ורק של השחקנים, הקבוצה הזאת עוד מאז זניט אוכלת כאפות כל פעם שהמשחק קצת מסתבך לה. שחקנים מחצית שנייה פשוט עמדו והכריחו את באבין, טיבי ושפונגין להתחרבן למוות במסירות ביניהם. חוץ מדור פרץ אף אחד לא בא לקבל כדור ולחץ אחרי איבודי כדור. לא יודע מה עבר על גולסה אבל במחצית השנייה הוא לא חילץ ולא היה באיזור של הכדור פעם אחת, ובהתקפה החלוצים עברו לשמור את הבלמים של חיפה במקום שזה יהיה הפוך כי אף אחד לא רצה לקחת אחריות. אחלה סגל מבחינת שמות ויכולות, אבל מדובר בקבוצה חלשה מנטלית, בלי טיפת קילר אינסטינקט, שנתנה היום מחצית שנייה של ילדות. חסר זהבי או גרסיה שייתן בראש לשחקנים בדקה 60, חסר מישהו שידחוף קצת את תורג'מן בזמן שהוא צולע החוצה אחרי חילוף בדקה 89 ויעוף על השופט במחצית השנייה. קבוצה דיי סימפטית ולא מכביסטית בשיט (לא מתכוון מכביסטית במובן של יתנו בוסות לסמל וידעו הכל על ג'רי בית הלוי, אלא כחסרת רוע בעלת סף שבירה מביך). * אשמח שמישהו מאנשי "אין מאמן למכבי, שג'ורדי יתפטר היום" יסביר איך היה צריך להתנהל אחרת והאם זה נראה לו הוראה של ג'ורדי שבדקה 94 בהתקפה על עונה כולם קופאים במקום וצופים בטיבי בניסיון הרואי להציל עונה מ-30 מטר, והחל מדקה 45 מכבי לחצה בדיוק 3 דקות את הגנת הפועל חיפה.
  23. גם יריב לוין, בעל תואר במשפטים ושר בממשלת ישראל, תקף את יאיר לפיד על העדות שלו. עצוב לי שהליכוד ירד מהפסים ככה, הפכו להיות שם פסיכים. רק חסר שיעלו תמונה של הקואליציה מחוץ לכנסת עם וויט שוז , פנים מטושטשות וכיתוב ״יש עתיד קבענו משהו לא?״ פאקינג מפלגת שלטון במדינה דמוקרטית, הזייה.
  24. לא יודע מה יותר עצוב ומביך, זה שכמה עשרות ערסים מחזיקים כבר שנים את הקהל הגדול בארץ בביצים, או זה שהמרססים מחבורת הוואנבי'ז בית"ר באמת מאמינים שהם שומרים על איזה עקרונות ועושים משהו חשוב עם גרפיטי באיכות של כיתה טיפולית נגד שחקן שמכבי מעוניינת בו. אם כבר שומרי האימפריה הטהורה שלנו הולכים על לה פמיליה סטייל שיעשו את זה דומה למקור לפחות, שירשמו מ.ט.ל בכל פינה ויצאו מהמגרש ברגע ששחקן ערבי יכבוש. מה שכן, יאמר לזכות מונעי ההתבוללות האמיצים שאם הוא יחתום פה, הם הפכו שחקן רכש בינוני לגיבור עוד לפני שהוא שיחק דקה במכבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.