Jump to content

Davidi

משתמשים רשומים
    391
  • Last visited

Everything posted by Davidi

1. חוץ מללואיסנה, הריב הזה כבר גלש לכל נושא בפורום. תפתחו כבר נושא עקיצות מרוכז ומתעדכן בבטיל ותתמקדו בו.
  2. כן אבל זה מתקזז כי הפועל חיפה יפסידו בכוונה לנו בגלל קלינגר. כמות הודעות הבכי התלושות שרצות בפורום בזמן האחרון היא מעיקה וכל כך לא מכבי. נהיה כאן איזה הלך רוח בכייני וקונספירטיבי שמתחיל להזכיר את השדים.
  3. שפה סקסית וטוקיו, חוץ מזה אין שם כלום. העלילה, הכתיבה, ובעיקר המשחק כל כך מתאמצים ודרמטיים מדי (בעיקר הדנוור הזה, איזה שחקן נוראי). סתם טלנובלה עם יח"צ.
  4. הייתי באותו מצב בדיוק לפני שנתיים, וממליץ לך ללכת על המכינה. המכינה של ת"א היא בבר אילן שזה קצת מבאס, אבל הלימודים קלילים, עם קורסים כלליים שזורמים סבבה, ואחלה מרצים שגם יעגלו פינות בשביל שתצליח ותעמוד ביעד. אם הפסיכומטרי טוב, צריך ממוצע סביב ה-90 בשביל משפטים בת"א / העברית (לבר אילן מספיק פחות), שזה לא בשמיים בכלל וממש לא צריך להיקרע בשביל זה.
  5. שבוע וחצי לפני המשחק והכרטיסים אזלו.מבלי להיכנס לנושאי דת, יום שבת ב-17:00 זאת השעה האידיאלית לראות כדורגל. והמשחק הזה וההתנפלות על הכרטיסים מזכירים לי את המשחק מול אשדוד בעונת אוסקר שבלומפילד היה סולד אאוט והייתה הרגשה של אליפות באוויר.
  6. מדהים איך כל עונה הוא ממציא את עצמו מחדש. הבלם הישראלי הטוב בליגה. רק עוד 97 הופעות למנאייק.
  7. מדהים איך שבכל נושא בפורום אתה מצליח לרשום את ההודעה הכי חסרת מושג ומיותרת. שופט ****.
  8. מה הפאניקה למלא את המכסת זרים? הלחץ הזה היה מובן בעונה הקודמת שהסגל שלנו היה חסר באיכות ועומק והיה לנו אירופה על הראש, אבל העונה? למעט עמדת החלוץ, מכבי עמוסה בשאר העמדות, והשחקנים שהגיעו בדקה ה90 בחלונות הקודמים הוכיחו למה הם עדיין היו זמינים. בקיצור אם לא מגיע חלוץ מחליף, אפשר בכיף לסחוב עד ינואר ולשדרג במידת הצורך.
  9. מקווה מאוד שרז אמיר צודק הפעם לשם שינוי וסהר באמת לא יהיה פה. שחקן ליגה טוב, אבל בכיין, עם צבא של כתבים ובתיה אחת, ומרגיש לי שהוא לא קורץ מהחומר שמצליח במכבי. יותר בסגנון של ורמוט ובן בסט מבחינת אופי מאשר הסגנון של זהבי, טב"ח ושכטר. בנוסף, הוא יושב על חוזה שמן וחסר פרופורציות + הוא פגוע מב"ש + הנשיאה כועסת שהוא לא עשה כדבריה והלך לבית"ר + נראה שהוא ובכר לא יכולים לראות אחד את השני. למה שמכבי תפריע לכל הטוב הזה? במיוחד שב"ש עושה פוזות כאילו היא עושה לנו טובה שהוא מגיע אלינו. שיחנקו איתו שם. *כמו כן, הבן זונה כבש את אחד השערים האכזריים שחוויתי, שימות.
  10. יש לנו את שני הקשרים האחוריים הטובים בליגה, שניהם צעירים עם פוטנציאל מטורף, ושניהם שחקני בית. משחק פסיכי של גלזר.
  11. איזה סמרטוט אתה. הרכב הזוי אבל הכנה טקטית מושלמת. אחלה איביץ'.
  12. מצד שני העירייה יודעת שמכבי דיי חסרת אונים בנושא בלומפילד ושכל פזילה לכיוון נתניה תגרום ללחץ עצום מהקהל. מאמין שמדובר רק באיומים מצד מכבי כדי לגרום לעירייה להוריד את האף.
  13. פאקינג גאון כדורגל. איפה כל הליצנים ששולחים אותו כל תחילת עונה להשאלה, טוענים שהוא לא מנהיג ואוכלים את הראש עם ניתוחים עלק מקצועיים שהוא הבעיה של מכבי. השחקן בית הכי משמעותי שגדל אצלנו מאז אבי.
  14. בהמשך למה שרשמת, הבעיה הכי גדולה היא לא ניהול המשחק של איביץ' (שהיה רע היום), או יכולת רעה של שחקן X. מכבי משחקת בקביעות באירופה כבר 5 שנים, ועדיין עוד לא נגמלה משטויות שכל קבוצת דייגים מאיי פארו כבר נגמלה מהן מזמן. העבירה של דסה על הדקה הראשונה מול קבוצה שכולם אוכלים את הראש כל השבוע שהיא מסוכנת במצבים נייחים, הפנדל המטומטם של טיבי, העבירה של גולסה דקה 90 שהשחקן עם הגב לשער שאפשרה להם למשוך עוד 2 דקות וגם יכלה להיגמר בעוד שער, העבירה של אותו גולסה מול ההונגרים שהובילה לשער שלהם, ויש עוד עשרות דוגמאות שאפשר לציין מהעונות הקודמות (ריקן שומר מקדימה על ירמולנקו בסמי עופר, הסגירה של בן הרוש מול דאנלדק..) השחקן הישראלי היה ונשאר טיפש ביחס לאירופה, עוד מימי ארבייטמן מול מאלמו. הנורבגים אולי נופלים מול מכבי מבחינת יכולת טכנית, ניסיון וכישרון אבל הם בחיים לא יעשו טעויות של כלא כמו שמכבי עושה לפחות שלוש פעמים בכל משחק חוץ באירופה.
  15. תוצאה של שוער הססן וחסר ביטחון שלא סומך על ההגנה חסרת הביטחון שלנו. ביזיון.
  16. עד עכשיו אני יותר ממבסוט על ההתנהלות של מכבי בחלון, אבל המחצית הזאת רק מדגישה כמה ההחלטה לשחרר את טב"ח במקום להשאיר אותו כבלם שלישי תמוהה.
  17. הזוי כמה שהוא חלש. לא מפספס הזדמנות לטעות.
  18. סומך על איביץ' שימצא את ההרכב בו גם גלזר וגם פרץ משחקים ביחד. אי אפשר לוותר כל שבוע על אחד מהם.
  19. מיכה היה תענוג ובדקות ששיחק הוא היה הטוב על המגרש לדעתי. שבר את משחק הלחץ של הפועל בדקות שהם ניסו לפרק ולצאת לבלב, עשה מה שהוא רוצה מול האין קישור שלהם, וקבלת ההחלטות שלו הייתה מושלמת. ה-"אובר פרגון" שמיוחס לו מדי פעם, הוא בדיוק הסיבה לכך שבמקום לדהור לשער ולנסות לצאת גיבור כמו ש-99% מהשחקנים בליגה היו עושים, הוא מפרגן לצ'יקו ומסדר לנו עוד 4 על הנבלות. בשקט בשקט הוא מתבלט ומתעלל בהפועל באופן קבוע מאז עונת אוסקר.
  20. ידעתי שאני צריך לעדן טיפה את הניסוח, אבל "קטלנית" מבחינת ההרגשה הסובייקטיבית שלי באותה תקופה. אווירה טובה,חיבור חזק בין הקהל לקבוצה, וריצה מפתיעה לאורך זמן בצמרת מול בית"ר של ארקדי. עונה כיפית אחרי שנתיים שהיה מדכא את הנשמה להגיע לבלומפילד.היום אחרי עידן ג'ורדי זאת נראית עונה בינונית ומטה, אבל ביחס לעשור הקודם זאת הייתה עונה על הכיפאק.
  21. לא אחי, להגיד שנמני לא הביא את האליפות, זה כמו להגיד שזהבי לא הביא אותנו לצ'מפיונס. "היה שם במאני טיים" זה אנדרסטייטמנט מפגר. דגו נתן חצי עונה גדולה, אבל היכולת של נמני בשלושת המשחקים האחרונים אחרי שהוזעק להרכב (לאחר ה-0:0 עם מכבי פ"ת בבלומפילד) הייתה המרשימה ביותר שראיתי במשחקי מאני טיים עד לזהבי בפלזן - באזל. בלי נמני ו"הסולחה" בין קלינגר לנמני לא הייתה אליפות. מהטיעונים האהובים עליי. איזה שחקנים נמני רמס בדיוק? מסכים שנמני היה דומיננטי וקשה מאוד היה לבלוט ליד שחקן כזה, אבל על אותו משקל בדיוק גם היה קשה לבלוט ליד ערן זהבי. כשהיו שחקנים טובים לצד נמני, מכבי זללה תארים ונמני ממש לא קבר אותם. ומבלי להיכנס לנושאי קרלוס גרסיה, נמני הרוויח הרבה מאוד כסף במכבי (כמו שסטיבי ג'י וטוטי התפרנסו בכבוד), וגם מכבי הרוויחה הרבה מאוד כסף מאבי נמני, שאני בספק אם הייתה שומרת על מעמדה בעידן הדומיננטיות של חיפה, איבוד ההגמוניה בעיר והאימפוטנציה של לוני, מבחינת חסויות, מרצ'נדייז ומנויים בלי אבי. בכלל, לא מבין את האינטרס לתקוף את הנושא. היו אלף דיוני נמני עם טיעונים בעדו או נגדו שלא הגבתי בהם כי גם אותי אבי אכזב מאז הפרישה, אבל ג'ק פתח נושא על מהלך ספציפי, מהקשים שהמועדון שלנו עבר מתחילת המילניום, שעדיין צובט ללא מעט אוהדים, כי לראות את גיבור הילדות שלך, נזרק מהמועדון שאתה אוהד, רגע אחרי שהביא לך אליפות, זאת אחלה חוויה טראומתית לילד בן 12. זה היה מהלך הרסני שהוביל לאובדן התמימות והאמון של הקהל והיווה פתיח לתקופה מהחשוכות בתולדות המועדון (למעט הפוגה קלה בעונת 06/07 הקטלנית) עד לעידן מיטש.
  22. כן, מני וייצמן היה ערב לעסקה ככה שפשיטת הרגל של הפועל לא השפיעה על מכבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.