Jump to content

Davidi

משתמשים רשומים
    391
  • Last visited

Everything posted by Davidi

1. יש מצב שהמשחק הזה נכנס לטופ 5 משחקים משוגעים שראיתי יחד עם ה-7:1 של גרמניה, יונייטד 99, ליברפול 2005 וה-3:2 של ערן.
  2. המשפט ששמעון אמר לשחקנים אחרי הזכייה במוסקבה זה תמצית המכביזם.
  3. מה הסיכוי ואיפה צריך לחפש בשביל להשיג כרטיסים במחירים שפויים לאולימפיאקוס?
  4. אווירה הכי מטורפת במערב אירופה. קהל פסיכי. וזה כבר 6. אייאקס עם 10 ספיגות ב-2 משחקים, אחרי שב-17 המחזורים לפני כן היא ספגה בסך הכל 8.
  5. שונא להשתמש בקלישאות, אבל מכבי לא רצתה מספיק לנצח את הדרבי הזה. משחק פשוט נרפה עד סוף הרבע הרביעי מול קבוצה חלשה. אפילו לא הייתה אווירה עוינת או משחק חם יותר מדי שיכול היה להוציא את מכבי מריכוז. מקווה ששמעון חילק שם סטירות אחרי המשחק.
  6. ב-30 הפרש אפשר כבר לחזור ולחבק את תושבי הדרום.
  7. מתנצל מראש אם זה עלה פה בעבר, אבל למישהו יש המלצה על מכון/מאמן איגרוף טוב באזור ת"א? הגעתי למסקנה שאני לעולם לא יוכל באמת להתמיד ולא להשתעמם למוות במכון כושר סטנדרטי.
  8. לפחות בשער 2 למטה, הנהירה הייתה לכיוון הגגון מתחת ליציע העליון. מעט מאוד, אם בכלל, הלכו הביתה.
  9. זה הדרבי מלודי, 2:0 אחרי 4 דקות. היו דגלי פריסה עם הסמל של השחקן והסמל של מכבי ופירו בפתיחה. לפי מה שאני זוכר זאת הייתה הפעם הראשונה שיש תפאורה מאורגנת ורצינית בארץ והיא העלתה את הרף משמעותית אצלנו ואצל הפועל.
  10. לקחת את הירידה המטומטמת והמאוסה של "אליפויות מול המשטרה הבריטית" ולהפוך אותה לשורת שופוני זה גאוני. שיר גדול.
  11. הייתי מצפה מקהל שכל שלושה ימים ממציא עוד איזה קונטרה שהוא עשה לנו, וכופה עלינו בכוח יריבות מעיקה, שלפחות יכיר אותנו קצת. אליפות "מרגשת" במאי היא הסוג אליפות הפחות מועדף בפער. יותר מדי דרמה שמראה שלא היינו שלוש רמות מעל כולם כמו שאנחנו מצפים מעצמנו. תנו לי כל אליפות להבקיע שער אליפות בדצמבר, להניף צלחת במרץ, ולהסתלבט ולשיר לכל הליגה מאפריל להשתחוות. הטירוף הזה שהולך פה בשבועיים האחרונים סביב נתונים סטטיסטיים, אחוזי הצלחה והשוואות לקבוצות היסטוריות, מעיד על כך שמבחינתו הכי כיף זה לרוץ לבד, 100 נק' מעל כולם בדרך לאליפות "משעממת", להשתין על כל הליגה ולהתחרות רק בשיאים מהעבר שלנו, ולא באיזה קבוצה מיותרת. חבל שהשדים מת, רק הפועל מכירים אותנו.. עוד עוד עוד יא בני זונות.
  12. ריבר 3 רמות מעל. בוקה משחקים כאילו אין להם מאמן.
  13. ה-0 נציגות זה בעיקר אינדיקציה לכך שהכדורגל האירופאי מתקדם בקצב הרבה יותר מהיר מהכדורגל הישראלי. ב-04/05 הוצאנו עם שוקי נגר וגל ניר 1:1 מול יובה וסיימנו עם 4 נק' בבית מפחיד. ב-15/16 נתנו קמפיין מביך בבית הרבה פחות סקסי, ועדיין, לא נראה לי שמישהו יטען שמכבי מודל 2005 הייתה האיכותית מבין הקבוצות. מכבי כבר הסתדרה בעבר עם זרים בינוניים יותר או פחות שהשתלבו בקבוצות אלופות כמו פרוחה, קשנצב ומיטרוביץ'. הפועל לקחה דאבל עם ורוצ'ינה ועם חוטב עצים גרוזיני, חיפה זכתה באליפות עם דבאשווילי כחלוץ מוביל, וק"ש לקחה עם זר דומיננטי אחד בלבד. חוץ מבית"ר בתקופת גאידמק וחיפה של גרנט, לא הייתה אף קבוצה שהתבססה על 4-5 זרים מעל הליגה. הסיבה שאנחנו יכולים להסתדר עם זר שהערך המוסף שלו לקבוצה מוטל בספק, היא כתוצאה מבניית סגל רחבה ומאוזנת, עם מאמן שיודע לנצל את היתרונות של כל שחקן (מיטרוביץ'-סוזה). בעונות הקודמות למשל, עם אותה רמת ליגה בדיוק, כל זר בינוני / שלא הצליח להשתלב, הפך לנטל כתוצאה מבניית סגל עקומה (באטוקיו, רודריגז, סקאריונה). הדיון על מה מכבי הייתה עושה לפני עשור הוא ספקולטיבי מדי. יכול להיות שאתה צודק ומכבי הייתה במאזן פחות טוב, ויכול להיות שכמו חיפה ב-09/10, היינו מתחילים עם 10 מ-10, ומחזיקים במאזן שערים אפילו מרשים יותר משל העונה. לצורך ההמחשה, מכבי האפורה של נמני רצה ל-7 ניצחונות רצופים בסיבוב השני באותה עונה. גם אז, בדיוק כמו היום, היו מעט מאוד זרים בולטים, ומאגר הישראלים "הבכירים" היה דל. השוני הוא שלפני עשור אותו מאגר התחלק ברובו בין הפועל לחיפה, והיום הוא מתחלק בין מכבי לב"ש.
  14. קצת חורג מהנושא, אבל מפתיע אותי לראות שיוזר כמוך נופל לקלישאות האלו. אולי זאת דעה לא פופולרית, אבל אני בספק אם יש הבדל משמעותי בין הליגה של היום לליגה האימתנית שהייתה פה לפני 5-6 שנים. הרמה כמעט תמיד היא אותה רמה בינונית ומטה, שפעם ב.. יש סטיית תקן בדמות קבוצה קצת יותר טובה. יש מצב שהזרים בקבוצות הגדולות פחות מרשימים מבעבר, אבל על אותו משקל אני יכול להגיד שיש היום הרבה פחות נמושות (אחי נצרת בעונת הקיזוז), וזרים כמו פלומיין, שטקוס, אחמדי ועלי מוחמד לא היו משחקים בקבוצה שהיא לא מכבי/חיפה/הפועל. יש נטייה תמידית להאדיר את ה"ליגה של פעם", ואת הזרים הזרים הגדולים ששיחקו בה, וכל ג'ון קולמה בינוני, מוזכר כדוגמא ל"זרים שכבר לא מגיעים לפה". בעיקר בעונות בהן קבוצה אחת רצה לבד לאליפות ואז בכלל יש נהי על רמת הליגה וחוסר התחרותיות בה (אמרו את אותו דבר על הליגה בתקופת השליטה של חיפה, ובשנתיים של גאידמק). התקופה היוצאת דופן היחידה בליגה מבחינת רמת השחקנים, לפחות על הנייר, היא אמצע שנות ה-90, וגם אז אני בטוח שהתרפקו על ימי סיני, מלמיליאן, שפיגל ושפיגלר. שחר פיבן הוא קוסטקורטה בליגה הנוכחית, בדיוק כמו שדני בונדר ועומרי קנדה היו דני אלבס ב-2010. * וזה בלי קשר לכך שאני חושב שצ'יקו רחוק מלהיות שובר שיוויון. שחקן של פיקים שנוטה קצת להתפזר, אבל במכבי הנוכחית, שהשיטה חשובה יותר משחקן X, הוא סבבה לגמרי.
  15. דיווחים על עומסי תנועה כבדים בכביש החוף לכיוון תל אביב.
  16. איזה איפון מרשים של גוטליב.
  17. ה-0:0 נגדם בבלומפילד ב-2003 זכור לי כחוויה נוראית. נמני דיבר על קלינגר ברדיו והוצא מהסגל, מכבי הייתה אנמית להחריד, והיה שקט מעיק בסוף המשחק והרגשה שאנחנו נפספס את האליפות הזאת על חארטות. ואז הגיע טדי..
  18. לא ראיתי שהוזכר פה ה-3:0 בגביע בעונת פאקו. שער גדול של בדש, צמד של זהבי וניצחון אחרי 4 משחקים שלא הצלחנו לנצח אותם. הם היו קבוצה מעצבנת עם שחקנים מעצבנים כמו צדק, חיימוב ובראון ועם החוחובה בתור מאמן. עד לאותו משחק הם היו נראים הרבה יותר רציניים מב"ש, וההדחה הוציאה להם את הרוח מהמפרשים. אמא שלהם ושל המגרש הארור שלהם זונה, שירדו כבר ליגה.
  19. ממליץ לך כמובן לברר מולם כי אני לא זוכר במדויק, אבל לפי מה שזכור לי היא מתחילה בנובמבר, ואני לדוגמא, נרשמתי שבוע אחרי תחילת הלימודים, ככה שאתה עוד יכול לתפוס את הרכבת. בקשר לציון, מבלי לדעת מה סף הקבלה היום, דיברתי על 650+. גם עם פסיכומטרי נמוך מאמין שאפשר להתקבל, אבל זה מצריך כמובן גם ציוני מכינה גבוהים יותר. (ששוב, זה לא בשמיים, הייתי צריך בזמנו 91, וסיימתי עם 97+ בלי להשתעבד ללימודים). מה שטוב במקרה שלך הוא שהמכינה מציעה קורס פסיכומטרי מוזל בזמן הלימודים, ויש התחשבות משמעותית בסטודנטים שעושים אותו. תקופה של לימודים + פסיכומטרי היא קצת עמוסה, אבל חברים שעשו את הקורס קיבלו כמעט תמיד את הציונים שהם היו צריכים, ולא נפגעו בלימודים (הפסיכומטרי באזור מרץ, תקופת המבחנים מתחילה ביוני).
  20. הדיבור על מכירת פרץ ככה בקליל, זה לתת יותר מדי קרדיט בנקודת הזמן הנוכחית למחלקת הנוער, וגם אם החל ממחר נעבוד כמו אייאקס, אני לא רואה מצב שבכל מחזור או שניים, נקבל שחקנים עם נתונים של פרץ/גלזר. יש לנו כרגע דור סבבה, ואנחנו בכיוון הנכון, אבל עד העונה, לא קיבלנו כלום במשך לא מעט זמן, להוציא את מיכה, ודאבור, וכל עוד מחלקת הנוער לא תוכיח יציבות, ולא תהיה לנו מערכת סקאוטינג אפקטיבית, צריך לשמור על השחקנים הכי טובים שלנו, כמה שיותר זמן, גם על חשבון התקדמות מקצועית שלהם. למכור ולייצר זה אחלה, והכרחי גם בשביל להפוך למועדון דרג ב' באירופה, אבל קודם צריך לחזור לשלוט פה, להרביץ פה טרור ולעשות עוד שושלת, ואז בכיף.. שילמנו מספיק על מכירת הכוכבים ב-3 העונות האחרונות, בזמן שב"ש כבלה שחקנים מובילים עד המוות שלהם.
  21. לפני שנתיים הייתי בטוח שאת הבור שאלברמן ישאיר, ייקח כמה שנים טובות והמון כסף בשביל למלא. ואז הגיע גמר גביע הטוטו בעונה קודמת.. השחקן הכי טוב בליגה, מדהים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.