Jump to content

Davidi

משתמשים רשומים
    391
  • Last visited

Everything posted by Davidi

1. אווירה רעילה בגלל נתניה, המערכת, הקהל, ליטו, זניט, בור מקצועי ומנהיגותי שלא הצלחנו להתאושש ממנו של עזיבת זהבי וקרלוס וכן גם בגלל השחקנים שחלקם נמצאים עד היום במכבי ומקבלים המון אהבה. טב"ח היה בפרונט בגלל היכולת בתחילת העונה וסיפור ברוז' אבל היו הרבה גורמים לחצי השני המגעיל של העונה.
  2. באותה תקופה כעסתי עליו מאוד, במבט לאחור נראה לי שעשינו לו קצת עוול. זאת הייתה עונה מסריחה של כל המערכת, עם אווירה רעילה ומאמנים איומים. כל הקבוצה הסריחה בחצי השני של העונה למעט אפיזודת קרויף. טב"ח היה פשוט הפנים של הקבוצה פוסט זהבי אז הוא אכל את מירב הריקושטים. הוא לא מנהיג, הוא לא יסחוף את הקבוצה לבד קדימה אבל הוא שחקן משלים מעולה (כל עוד הברכיים שלו לא סיימו את הסיפור), ובחוזה נורמלי ומאמן זר שלא ידפוק חשבון לשם, הייתי מחזיר אותו בשמחה. במיוחד שהוא מתנהג כאחד משלנו ועומד במבחן "שחקן שאני לא רוצה לראות אצל יריבה לצמרת".
  3. שחקן של משחקים גדולים. אחלה שכטר.
  4. חולה על נאומי צ'רצ'יל שלו עם סיפורי "בתקופה שלי היינו נותנים הכל. מקיאים דם ויורדים לגליצ'ים" כאילו הוא רוי קין. לא נראה לי שהוא ירד ליותר מ-3 גליצ'ים בכל הקריירה. זה בערך כמו שאיציק זוהר ירצה על חשיבות משחק הלחץ.
  5. מה שהוא עשה לחיפה באמצע ב-2 משחקים ומחצית זה על גבול הפלילי. בחיים לא ראיתי את מכבי חונקת ככה את היריבות שלה, הופכת אותן לעקרות ברמה כזאת ולמעוררות רחמים. המאטצ'אפים שלו מול מאמני "הגדולות" בליגה גורמים כבר לאי נעימות. מהגדולים בהיסטוריה. חייב להישאר בשביל שנרביץ סיבוב יורוטריפ שכל כך מגיע לו כדי שנזכור אותו כגדול ביותר שהיה פה.
  6. שמישהו ירים כבר את הכפפה ויארגן צפייה כדי שקורניניו 10 לא יחשוב שאנחנו קהל חלש.
  7. מתוך צוואתה של ציפורה בירמן: "בזה אני פונה אליכם, חברים, כאשר אתם שם: עליכם מוטלת החובה הגמורה לנקום את נקמתנו אל ישקוט שום אדם מכם, אל יישן את שנתו ואל ימצא מנוחה ביום, כשם כשאנו כך בצל המוות, כך חיו אתם באור הנקמה לדם השפוך. ארור קורא דברים אלה, שדי לו באנחה וחוזר אחריה לעבודה היומיומית, ארור אדם שדי לו בדמעות שיזיל ובבכי שיבכה את נשמותינו- אנו קוראים אתכם לנקמה- נקמה בלי רחמנות, בלא רגשות, בלא דברים על גרמנים "טובים". לגרמני טוב- מיתה קלה. הוא יומת אחרון, כשם שהם הבטיחו ליהודי הטוב שלהם, "בך יירו לאחרונה". זוהי דרישת כולנו... לא ינוחו בשלום עצמותינו המרוסקות בכל פינות אירופה. לא ישקוט האפר המפוזר של המשרפות עד אשר נקום תנקמו. זכרו וקיימו את רצוננו ואת חובתכם." ביקרתי בעבר בברלין ואני מאמין שעוד אחזור לשם בעתיד, נסעתי שנים על פולקסוואגן, הכרתי גם אחלה של אנשים מגרמניה וברמה המדינית, אין ספק שגרמניה היא מהידידות הנאמנות והטובות של מדינת ישראל לאורך השנים. אבל בכל שנה ביום השואה אני נזכר בטקסט הנ"ל, מצטמרר וקצת מתבייש בי ובנו כעם.
  8. לגמרי. 90 דקות של WTF. עומד בשורה אחת אצלי עם גמר 99, גמר 2005 וה-7:1 של גרמניה. המשחק הכי גדול שראיתי הוא ה-2:1 ב-99. המשחק שגרם לי להתאהב בכדורגל. המשחק הכי גדול שהייתי הוא ה-3:3 ב2005. עוד כמה זכורים וגדולים:
  9. Davidi

FM20

בני זונות. שנים לקח לי להיגמל מהחרא הזה ועכשיו באותו יום אני מקבל הודעה על חל"ת ועל מנג'ר חינם. יש דרך להוריד את האדיטור הרגיל לא דרך סטים?
  10. פרגי הוא הגדול מכולם אבל ספציפית לגבי הארבעה חלוצים האלו, הם ממש לא היו אפורים. בהקבלה להיום, זה בערך כמו שקיין, ורדי ואגוארו יהיו יחד באותה קבוצה. קול היה החלוץ הכי טוב בליגה האנגלית במדי ניוקאסל ועבר ליונייטד תמורת סכום שיא לכדורגל האנגלי עד לאותו רגע, שרינגהאם הגיע אחרי קריירה מפוארת בטוטנהאם כמחליף של קאנטונה, דוויט יורק היה הכוכב של אסטון וילה במשך כמה שנים טובות. רק סולשיאר הגיע משום מקום. אם כבר, הגדולה של פרגי הייתה לקחת כל מיני ווס בראון וג'ון אושה כאלה, שאיך שהם עזבו את יונייטד הסתבר שללא פרגוסון הם ברמת תחתית פריימרליג-צ'מפיונשיפ ולקחת איתם אליפויות, ויותר מזה, להעזיב בזמן כל שחקן שהפך ל"כוכב מדי" ולבנות קבוצות מאפס.
  11. חייב למות: שי סידי. הבנאדם הראשון שגרם לי לתחושת הקלה שמכבי לא שמה גול כשצ'יקו החטיא מול שוער בזמן הקונטרה. "יוני הביוני" עלק. בשער השני הוא בכלל התעלה וצרח במשך 3 דקות. כולנו, כולל מכבי, שבויים במופע המגלומניה של הפסיכופט הזה.
  12. השחקן הכי גברי בארץ. הרוויח מקום של כבוד בהיסטוריה המפוארת של מכבי. תודה על האליפות הראשונה של ג'ורדי והאחרונה, ותודה על הבלאגן בחיפל'ה בשביל לחזור למכבי.
  13. איזו חזרה מהירה למימדים הטבעיים.
  14. אין פה כלום בלי הקהלים. לא מפרסמים, לא עניין ובטח שלא רמה. דרבי תל אביבי "חם" בלי אוהדים הוא סתם משחק בינוני במקרה הטוב בליגה שולית. נכון גם לגבי משחקים מול בית"ר, ב"ש וחיפה. ביום שאוהדי כל הקבוצות יפנימו את הכוח הצרכני שלהם ויפסיקו להתעסק במשחקי אגו ותחרות מי הכי פנאט, לא תהיה ענישה קולקטיבית, משחקים שמתפרסים על שלושה ימים בשעות הזויות, מחירי כרטיסים שערורייתיים וענישה שרירותית של "אין לכם תופים/תפאורה השבוע".
  15. אין שום בעיה עם משחק הגנתי, אפילו עם בונקר. אף אחד לא דורש מהיריבה לשחק עם ארבעה חלוצים. התלונות המוצדקות הן כלפי הדרך של מאמנים פחדנים, בחסות שופטים עצלנים ובגיבוי תקשורת אינטרסנטית. מקום שלישי, 1000 נקודות מב"ש שבמקום הרביעי, לא גמר גביע ולא משחק נגד הירידה ואנחנו מקבלים בזבוזי זמן, גלגולים על הדשא ורבע שעה של כדורגל נטו. "מכבי לא הייתה טובה היום" רק מחזק את הביזיון. בהולנד, אם מאמן רודה ישחק ככה מול אייאקס ישללו לו את הרישיון. בישראל התקשורת תספר שהוא "הוכיח שהוא המאמן הטוב בארץ", ותשמש בביטויים כמו שחמט ונוקאאוט. ישראל מקום אחד לפני אחרון באירופה בממוצע שערים למשחק ובמקום הראשון במספר תוצאות התיקו וכולם ממשיכים לפרגן ולהתעלם מבזבוזי הזמן ולהאשים את היכולת של "הגדולות" (שהן כרגע רק מכבי וחיפה). בית"ר מתלוננים על בזבוזי זמן של ק"ש ומבזבזים זמן עוד יותר שבוע אחרי. לפחות הקהל שלהם יצא גברי היום עם שירת "איזה מאמן פחד". חרא של כדורגל.
  16. באותה סירה איתך. שעתיים בהלוך כולל איחור מפואר של 10 דקות למשחק, שעתיים וחצי בחזור. תודה למע"צ, לעיר המיותרת חיפה ולגוף הרקוב שאחראי על הכדורגל בארץ ועושה הכל בשביל להבריח את המשוגעים שאיכשהו התרגלו ועדיין צורכים את החרא הזה.
  17. חבל שאין איזה רעננה בשבת בצהריים אחרי ההייפ של המשחק ביום שני. פוטנציאל למשחק קשוח מאוד. בית"ר תבוא להסתגר ולנסות לעשות לנו רוקאביצה בבלומפילד בעונת אוסקר. שחקני המפתח שלנו הם ג'ראלדס וסבוריט. מצד אחד, הקיצונים של בית"ר מהירים ופיזיים בטירוף, מצד שני, אין להם שום משמעת טקטית, במיוחד לפלומיין. מאצ' אפ של ג'ראלדש ואצילי על פלומיין ומגבו חייב לנפק לנו כמה מצבים טובים לגול. בנוגע לרדיוס, סמי עופר הוא גן עדן לקהל חוץ ופוטנציאל לבית קברות לקהל בבית (ראה ליגת האלופות ובית"ר בסמי). בניגוד למקהלה של חיפל'ה, צריך לנצל את היתרון המספרי ביציעים ל-90 דקות של בוז מחריש אוזניים לבית"ר, לשופטים ולכל מי שלא מכבי. אם לא, אנחנו נבלע בתוך המגרש המנוכר והלא ביתי הזה.
  18. מרגיש לי שאצילי במשחק אנדרייטד. מהמשחקים היותר מפוקסים שלו במכבי, עם עבודת הגנה מצוינת עד שהתעייף והשפלת מגן הנבחרת האגדי סאן מנחם. שכטר וריקן אלו שחקנים שמופיעים למשחקים גדולים, מוכיחים את זה פעם אחר פעם. ואפשר לסגור פינה ועל רקע עוד פציעה ארוכת טווח של דסה בויטסה והיכולת ההתקפית המצוינת של ג'ראלדש, להכריז שמכבי עשו עסקה מצוינת? יש לנו אשכרה שני סאבוריטים בהרכב בזמן שליריבה שלנו יש את סאן ומאבוקה.
  19. זאת תעודת עניות לקהל שלנו שהפועל טבעונים לא נכנס כשיר מן המניין במחרוזת שירי הפועל לצד יום שישי עולהו ו-לא שכחתי.
  20. כל הקרדיט מגיע לכתף של שוינפלד
  21. מהיוצרים של "פירסמן המגן שמאלי הכי טוב בארץ":
  22. בזמן שירת "אגדות נרקמות בלילות". שיר מושלם לשער (בייחוד שאין רכבת לילה לקהיר ברקע).
  23. מידיעה, היכלי הספורט התנגדו להקמת הבמות והן לא היו מתוכננות להיבנות. הן הוקמו רק בגלל התעקשות של מכבי טרם חתימת החוזה. מאמין שהיכלי הספורט ינסו לנצל את מקרי הדרבי כדי להיפטר מהן.
  24. אולי חלאס עם ההלקאה העצמית והמצג שווא כאילו ב"בלומפילד של פעם" היינו סאן לורנצו? היו אתמול פיקים מפחידים לצד דקות מתות ולחוצות, כמו כל דרבי מתוח, עצבני וצמוד ב-20 שנים האחרונות. ה-20 דקות הדומיננטיות של הקהל של הפועל בתחילת המחצית השנייה נבעו מתסמין "הקבוצה שלנו פח זבל אבל נלחמת במשחק גדול" שכל שלוש מסירות רצופות או גליץ' מתורגמות לפיק בעידוד. גם אנחנו היינו באותו מצב, אחת מהתצוגות קהל הכי טובות שלנו שאני זוכר הייתה בהפסד 2:0 לבית"ר בטדי ב-2008 שכל מיני רביד גזלים נלחמו וכולנו עפנו. שלא נדע עוד ימים כאלו. אחלה עידוד, אחלה שער 11 ואחלה דרבי.
  25. יש לנו תרבות אהדה בארץ מהגרועות בעולם. ברמה אחת עם מדינות עולם שלישי באסיה. אימון של ברצלונה לעיני אלפי אוהדים ונשיא המדינה, משחקי ראווה מול אתלטיקו במקום לפגוש אותה במסגרת אירופית תחרותית, קביעת משחק של 2 נבחרות דרום אמריקאיות ביום של משחק נבחרת ואלפי "אוהדים" שגרים באשדוד אבל כותבים "רעל מחריד"/"פחצלונה" כאילו הם קטלונים במקור. תרבות קהל של הודו אולי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.