Jump to content

Davidi

משתמשים רשומים
    391
  • Last visited

Everything posted by Davidi

1. אתה בדיוק מחזק את העניין של כמה חשוב היה לעבור לאיצטדיון גדול יותר וזה בלי להתייחס לרומנטיזציה המוגזמת של האווירה בבלומפילד של פעם. המעבר הגדיל משמעותית את הגרעין הקבוע. פעם היה מדובר ב-4000-5000 ולמעשה עד עונת אוסקר, לא היינו כמעט אף פעם סולד אאוט במשחק שהוא לא משחק גדול. עלינו לליגת האלופות ב-2005 עם עשרת אלפים בבלומפילד, רצנו שני שליש עונה לאליפות ב-2007 עם 7000 אוהדים ואפילו לקחנו אליפות ב-2003 ו-2 מחזורים לסיום העונה מול בני יהודה היה אפשר למצוא כרטיסים בקופות. היום אנשים מתאכזבים מ-16.5 אלף נגד פ"ת, בתקופת קורונה עם תו ירוק והגבלות, ועם כדורגל משמים מתחילת העונה. זאת כמות שהיינו חולמים עליה לפני עשר שנים, הגרעין של ה-4000 גדל ל-10,000+. הילדים של "הטרמפיסטים כפויי הטובה" שמגיעים לבלומפילד, יהיו בעתיד בשער 11 וביציעים אחרים. ככה מגדילים כמות קהל. וכן האקוסטיקה זבל אבל זה נושא אחר לגמרי.
  2. עונה של 10 שערים ו-11 בישולים ב-18/19 בליגה ההולנדית לפני שעזב לחלטר במפרץ
  3. לא חושב שמישהו כאן בא בגישת "תעלו עם הנוער". הרצון לראות את הילדים הוא לא בשביל העתיד, אלא בשביל ההווה. לנסות להכניס קצת עניין ומרץ במשחק השבלוני של מכבי. כרגע בעמדות של שחר וחנצ'יס יש את ריקן וטב"ח. עם כל הכבוד לשניהם, כמה כבר זה יכול להיות גרוע יותר? האגפים של מכבי עד כה עם 0 תרומה, איפה הסיכון בלנסות משהו חדש וכמה חרא חנצ'יס צריך להיות בשביל לא להצדיק אפילו ניסיון לשלב אותו במצבת שחקני האגף הנוכחית?
  4. כולה מחזור ראשון אנחנו בסך הכל עשרה משחקים מתחילת העונה ומדובר אולי בניהול סגל הגרוע ביותר שנתקלתי בו בחיי. שחקנים בכירים עזבו, רכש לא הגיע, לקבוצה חזרו לא מעט צעירים מוכשרים. אז מה עושים? מלחימים להרכב שחקנים שהסריחו את הדשא בעונה הקודמת. אין לך אגפים? לא מאמין במחליפים? תנסה יהלום, 5-3-2, 8-1-1 או אנאערף.. אתה אמור להיות איש מקצוע. זה לא יאמן שעם משחק אגפים כל כך אנמי, חנצ'יס מקבל הזדמנות רק במשחק בודד בגביע הטוטו, ושריקן שהיה כבר בחוץ, לא זז מהמגרש והג'ינג'י מקבל פירורי דקות פה ושם באמצע חסר היצירתיות שלנו. אין רכש מפוצץ? הכל סבבה. תראו דרך, איזה אמונה במשהו. בינתיים אנחנו אותה קבוצה מעונה שעברה, רק בלי השחקנים הבכירים ומבוגרת ועייפה יותר. מכבי מתחילת העונה עייפה, חסרת חשק ויצירתיות ברמה של הקבוצות בתקופת לוני. ההפסד אתמול בכלל זרק אותי לכל מיני הפסדים לאוהד קדוסים. אני תמיד פרו המאמן, מחפש דרכים להצדיק את הבחירות שלו גם בכוח, אבל אין לי מושג מה לעזאזל מכבי מתכננת כאן העונה. הכל כל כך רנדומלי, מעייף ולא טוב.
  5. - משה ביטון בדרבי ב-2007 מול 11 כשניל אברבנל כבר על הדשא. - עטר מחמיץ מול חצי שער ריק תחת גשם מטורף בדרבי 4:0.
  6. הסגל הכי חלש שהיה לנו מאז עונת איווניר. בלי שינוי דרסטי, כל גול ירגיש כמו לידה העונה.
  7. לא חשבתי שזה יזיז בכלל, אבל נצבט לי הלב לראות אותו באדום ברמות שלא היו לי מאז נמני בבית"ר. שחקן הבית הכי משמעותי שהיה לנו יחד עם שרן בשנות האלפיים. כואב הלב. שיצליח ושהם ייכשלו וישרפו.
  8. עלק משחק גרוע אז לא נכנס. הבלאגן אחרי השער שנפסל להפועל עם שירת הקונטרה ברקע, הקפיצה אותו קליל לטופ 10. דרך חדשה להתעלל בהפועל ואנשים טוענים כאן שהוא לא בטופ 50.
  9. הרגע הזה שרימון עשן צהוב נדלק בשער 5..
  10. אחרי זה הם יבכו שהיהודים כבר לא באים לקנות חומוס ולא באים לתקן את הרכב אצלם והם בכלל בעד שלום ודו קיום. להחרים.
  11. ברור שיעבירו. זה לא שאוהדי כדורגל הם אנשים עובדים או משהו שצריכים לתכנן את כל הלו"ז שלהם לפי ההחלטות האלה. חבורה של אהבלים מנותקים.
  12. *אולי זה הרגיש ככה בגלל שלראשונה מאז המעבר, לא ישבתי ב-11, אבל לדעתי זאת תצוגת העידוד הכי טובה של 11 מאז החזרה לבלומפילד. *הגול של גררו מאוד הזכיר לי את השער של פריצה מול רמה"ש בעונת אוסקר מבחינת דציבלים, איזה כיף. *פרץ בדומיננטיות אבסולוטית שלא ראיתי בליגה מאז זהבי, סאבוריט הזר הכי גדול שהיה פה. *עונה שאם תיגמר באליפות, תזכה קל למעמד מיתי. אני כל כך אוהב את הקבוצה הזאת וכל כך מגיע להם אליפות. חייבים לעשות הכל בשביל שזה יקרה. 7 מחזורים וזה נגמר.
  13. הרציונל עם ההצבה בקישור של פיבן (שהיה איום ונורא) היה לשחרר את גולסה קדימה כעשר כי ריקן הוא לא קשר אחורי. אם קארצב לא נפצע, מאמין שהוא היה מתופקד במקום פיבן בדקות האחרונות. כשגולסה עבר קדימה היה סוף סוף מי שיעביר כדור קדימה. השינוי הכביכול מוזר הזה כן שיחרר את הפקק שהיה במרכז המגרש וגולסה היה נראה הרבה יותר אפקטיבי וגם מסר על הדרך את הכדור לחוזז.
  14. מרגיש ככה בדיוק. מעבר לבעיות המקצועיות שעלו (שוב) מהמשחק הזה, איביץ' פשוט הרגיל ולימד אותנו להתאהב ב-2:0 דקה 30, לחנוק את היריבה ולשיר 60 דקות שירי תשתחוו, "עוד עוד" וסתלבט בכיף שלנו. לפני שנתיים וחצי, אנשים כאן היו גומרים על האופי ועל המכביזם. התאהבנו בקונספט של "מכבי היעילה". כמה געגועים יא ולאדן.
  15. נכון. התכוונתי לעניין ששחקנים שלקחו חלק במשחק ציינו שנים אחרי זה שהם לא הבינו את גודל השעה וההזדמנות לעלות לצ'מפיונס.
  16. זה ביזיון ופספוס היסטורי ברמת גראסהופרס ב-95/96. ספק אם אי פעם נקבל קבוצה מדרג 2 שמגיעה ערב המשחק מולנו עם 0 נק' ועם חצי הרכב, ספק עוד יותר גדול אם נהיה כל כך חזק בתמונת העלייה בעונות הקרובות לאור השינוי הצפוי בליגה האירופאית החל מהעונה הבאה.
  17. 100% איתך. מגן על המאמן תמיד, בכל מצב אבל עלינו היום למשחק הכי חשוב של המועדון בעונות האחרונות, משחק על עלייה משלב הבתים, עם הרכב מוזר ומערך שלא שיחקנו בו מאז ויאריאל בחוץ מול חצי קבוצה אזרית חלשה במיוחד. ניהול משחק הזוי ויהיר.
  18. היה לנו משחק על עלייה לשלב הבא, אחד המשחקים החשובים של המועדון בעונות האחרונות ואנשים מסבירים לי שהוא לא היה צריך לעלות עם ההרכב הכי חזק. כאילו אנחנו טוטנהאם וכל עונה משחקים בפברואר באירופה. מצידי שהיה עולה עם נערים ז' נגד אשדוד בשני.
  19. אפס מסירות לרוחב. שחקן שחקן.
  20. גם אם כל אוהדי מכבי היו יוצאים לחל"ת ועובדים 24/7 בלייקים ותגובות לא היה לנו סיכוי מול הברברים האלה. זה אוהדי חיפה שהמנהלת מפרסמת סקר מי שחקן השבוע על סטרואידים.
  21. כל מילה. אחד ההבדלים המהותיים בין הטעויות המביכות בקמפיין בעונה שעברה לבין הניצחון הסולידי היום זה סאבוריט בכושר. 2 רמות מעל כולם. נקווה שימשיך להחזיק בסוכן המזעזע שלו ויישאר אצלנו לנצח. הוא לא קשור לכאן.
  22. שרן ייני הניף 17.1% מסך כל התארים שהמועדון זכה (11 הנפות). איזו תקופה גדולה להיות אוהד מכבי.
  23. האשמת באחת ההודעות הקודמות שלך בצדק את התקשורת בהפניית זרקור למיעוט אלים בשביל לצייר את כל הימין כאלים ועכשיו אתה בהשפעת התקשורת, מציג תמונת מצב כאילו שדמי וחבורתו הם המנהיגים שמאחוריהם עומדים אלפי מפגינים. בפועל, אני בטוח שלרוב המפגינים אין שמץ של מושג מי זה שדמי. בטח שהם לא הולכים כמו עדר אחריו. התקשורת מחפשת פנים למחאה, עדיף כמובן "אנרכיסטיות" או "פשיסטיות" כדי לצבוע את ההפגנות בצבעים מהפכניים בשביל הרייטינג ותמיד המנהיגים מטעם עצמם ישמחו למלא את המשבצת הזאת. איזו אחריות אתה מצפה מהמפגין הנורמטיבי לקחת? מה הוא יכול לעשות כדי למנוע מכל קבוצת טמבלים לדחוף את אג'נדת השוליים שלה לפריים? בכל הפגנות היו מאות דגלי ישראל ותמיד יתמקדו במספר בודד של פרובוקטורים עם דגלי אש"ף. הבעיה היא לא במפגין שמאפשר לזה לקרות, אלא בנו (לא ספציפית כן?) שמשתפים עם זה פעולה ומקטלגים ישר כל מחאה כ"לא לגיטימית" כי ראינו סרטונים של חבורת פלופות עם שיערות בבית שחי שהחזיקו שלטים בלי קשר לכלום ש"הכיבוש משחית" או של חבורת אהבלים שצועקים "שמאלנים לגז" בעצרת ימין. לגבי ההצלחה והמטרה של המחאה- מאמין שהרוב המוחלט של המפגינים לא חושב שהמטרה היא ש"ביבי יתפטר". אולי אני נאיבי אבל אני חושב שמטרת רוב המוחים היא פשוט לזעוק, לפרוק ולעורר את השלטון הציני והמנותק שיושב שם למעלה ואיבד בשנים האחרונות אפילו את הרצון לייצר מצג שווא שהוא קשוב לציבור. מקווה מאוד שהמחאה תצליח ואולי אפילו תגרום למפלגת השלטון לשנות קצת כיוון ולדחוק את אנשי "החארטה" ושלושת הכ"פים לטובת חמשת המ"מים של ז'בוטינסקי.
  24. נראה שחלק מהארגונים עושים הכל בשביל לקעקע את סצנת ארגוני האוהדים בארץ ולתת לגיטימציה למשטרה להגשים את חלומה ולסגור את כולם.
  25. אפרופו עניין הזיכרון הקצר, גם אם נניח שטב"ח "מכר" אותנו, גם עטר ויצחקי מכרו אותנו לפי הסיפורים ב-11/12. זה לא מנע מאחד להפוך לאהוב הקהל ומהשני לקבל תפקיד ניהולי במכבי. מערכת יציבה וחזקה יודעת ליישר שחקנים. אצל סוזה היו משחקים שטב"ח היה עולה מהספסל והכל היה בסדר. סומך על המאמן (רק איביץ') שאם אלמוג יהיה טוב יותר מטב"ח הוא ישחק. תחרות רק תהפוך את אלמוג או כל שחקן צעיר אחר לשחקן טוב יותר. הישראלים הטובים בליגה צריכים להיות במכבי, במיוחד כאלו שמזדהים איתה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.