Jump to content

Davidi

משתמשים רשומים
    391
  • Last visited

Everything posted by Davidi

1. אני תומך במחאה 100% אבל אני מאודדדדד שונא את חיפההה.היום שום קבוצה ישראלית לא יכולה על חיפה בגלל הכסף והכוכבים כולל מכבי שלנו[למי שעוד לא עיכל את זה] אבל לדעתי יש קבוצה אחת שיש לה סיכוי-מכבי+קהל!!!!!!.אני לא זוכר פעם אחת שהגיעו המון צופים ומכבי הפסידו אז לדעתי חד פעמי צריך להגיע למשחק.זה יתן מוטיבציה לשחקנים הם יקרעו את הדשא ואנחנו נהיה היחידים שננצח את חיפה אז אני מבקש מהשחקן ומהאולטרס באו נעשה אווירה מדהימה שעוד לא הייתה כמוה רק ל2 משחקים המשחק הזה והדרבי.......... אז אני מבקש שנגד חיפה כולם יבואו..............וזה לא שאני נגד המחאה ההיפך שאתם לא באים אני לא בא וגם אני בעד המחאה אז רק למשחק הזה בואו נעודד ונתמוך לא בשביל לוני או קלינגר אלא בשבילנו שעונת 94 לא תחזור.צריך משהו שהרבה זמן לא נראה בארץ שכל העיתונות נגד האוהדי אז צריך לעשות משהו יפה לאלא. ומישהו יכול לענות לי אם החזירו את התופים והדגלים??
  2. חחחחחחח...עם ליגת האלופות נטו אז מגיע לנו הלוואי שזה היה בליגה
  3. מזהההההה מכבי בשבילי??????????השנה קצת איבדתי את מכבי אבל מה שהיא עשתה בשבילי אני לא יכול לשכוח : -כל ניצחון בדרבי לקפוץ משמחה ולהתחבק עם אנשים שבחיים לא ראית -3 המחזורים האחרונים של עונת 2003 הגול האחרון של נימני שהתרגשתי בו כמו שבחיים לא התרגשתי -לראות את הפיינל פור בכדורסל ולחוש גאווה -לראות את מכבי עולה לליגת האלופות -להכיר אנשים נפלאים במשחקי הקבוצה -לקפוץ כמו מטורף במי שלא קופץ אדום ושיש אנרגיות לקפוץ ככה כל המשחק -לאכול טונה פיצוחים בחיים הלא כל כל ארוכים שלי -לברוח מראש השנה ולהתפלח ולגלות שעוד 25,000 אנשים עשו את זה זאת מכבי בשבילי ובלי הגזמה ואני מתגעגע לימים שעוד היה כיף לראות את מכבי לפני לוני לפני קלינגר[בשנתיים האחרונות] לפני דריקס[בשנה האחרונה] לפני ההנהלה לפני המחאה[שאני מצדיק אותה ב100%]לפני זה היה כיף לראות את מכבי ב2003 כל הדברים היו אבל אז עוד הה את נימני!!!!!!!. ואם ראיתם את ההודעה גם בסקר זה בגלל שבטעות שלחתי את זה לתגובות
  4. מזהההההה מכבי בשבילי??????????השנה קצת איבדתי את מכבי אבל מה שהיא עשתה בשבילי אני לא יכול לשכוח : -כל ניצחון בדרבי לקפוץ משמחה ולהתחבק עם אנשים שבחיים לא ראית -3 המחזורים האחרונים של עונת 2003 הגול האחרון של נימני שהתרגשתי בו כמו שבחיים לא התרגשתי -לראות את הפיינל פור בכדורסל ולחוש גאווה -לראות את מכבי עולה לליגת האלופות -להכיר אנשים נפלאים במשחקי הקבוצה -לקפוץ כמו מטורף במי שלא קופץ אדום ושיש אנרגיות לקפוץ ככה כל המשחק -לאכול טונה פיצוחים בחיים הלא כל כל ארוכים שלי -לברוח מראש השנה ולהתפלח ולגלות שעוד 25,000 אנשים עשו את זה זאת מכבי בשבילי ובלי הגזמה ואני מתגעגע לימים שעוד היה כיף לראות את מכבי לפני לוני לפני קלינגר[בשנתיים האחרונות] לפני דריקס[בשנה האחרונה] לפני ההנהלה לפני המחאה[שאני מצדיק אותה ב100%]לפני זה היה כיף לראות את מכבי ב2003 כל הדברים היו אבל אז עוד הה את נימני!!!!!!!.
  5. לא הצבעתי כי אני אוהב נורא את פארקר אבל את שאראס אני שונא במקום להגיד תודה שהוא בקבוצה הכי טובה באירופה הוא רק מתבכיין אז פארקר וניקולה אבל בעיקרון אז היה יותר כיף אני זוכר את הטירוף בפאריזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז כיף לא נורמלי את הגאווה להסתובב ברחובות של האנטישמים את הצחוקים הכללללללללללל היה חלום אבל בעיקרון הייתי מצביע הלפרין ופארקר
  6. Davidi

FM 2005

המשחק הכי שווה בעולם לקחתי 3 שנים אליפות רצוף ואז היתה תקלה השמירות נמחקו דווקא שהייתי נגד ברצלונה בחצי גמר התחלתי חדש ואני עכשיו כמו בערך כמו מכבי חיפה 15 נקודות הפרש על חיפה והפועל מקום 8
  7. ישששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!איזה יום טובבבבבבבבבבבבבבבב מנצ'סטר ניצחו את ארסנל והכי חשוב בן חיים הביא גולללללללללללללללללללללל גאווה צהובה מגיע לוווווווווווו
  8. תקשיבו טוב יש לי אוכל שרק אני אוכל ואני אוהב את זה תנסו ךהקשיב זה דיי מוזר: לוקחים פיתה מחממים אותה פותחים אותה לוקחים חומוס[כן חומוס עם פיתה אני מוזר]לוקחים סכין ומורחים אז קונים פ-א-ל-א-פ-ל מכניסים 2 כדורים לוקחים טחינה כרוב וסלט מוזרררררררררררררררררררררר ביותר אבל על טעם וריח אין להיתווכח
  9. מנג'ר אחלה משחק וגם אני הגעתי לליגת האלופות בלי שנהר!!!!!!!!!!!!ולוני שם לא נוד!!!!!!!!!!!!!!!!!והגעתי לרבע גמר אז גם אני יכול להיות מאמן
  10. אוייייייייייייייייייייייייייי זה היה ממזמן אבל דווקא עכשיו טוב להזכיר את זה עם 60 שנה לאושויץ והיטלר הבן זונה שאין קללות מספיק חזקות שאפשר לזכיר בקצת את מה שמגיע לו ומה שהוא באמת ועם לוני אמר את זה הוא חלאה אבל ממש גועל נפש של בנאדם מסרי ח
  11. נכון שהמצב של הפועל חרא אבל להם אין שום סיבה לשנוא את ההנהלה לא העלו מחירים יש כניסה חופשית בשער 7 אבל אצלנו זה שונה אצלנו יש מחאה ובצדק
  12. עם מה שאמר החבר שלו זה נכון זו בושה למכבי!!!!!!!!!!!!!העיפו את נימני לא מתייחסים לאוהדים אבל זה????????????????זה לדעתי הדבר הכי חמור שלא מבקרים את מני והשלושה היחידים נימני,קורק ולוין כבר לא במכבי זה פשוט בושה שאף אחד לא דואג לו רק אנחנו האוהדים וכמובן שגם השנה נראה את השחקנים פתאום באים אליו והכל ועוד שבוע הם לא יזכרו אותו
  13. חחחחחחחחחחחחח הוא אשכרה לא קשור מה זה קשור לזה שהקבוצה משחקת חרא??????זה יעזור????????????שיביא מורה לחינוך מיני או משהו מה זה החרטה הזה???????השתגע!!!!!!
  14. אז שישחקו כדורגל נורמלי ונעודד.והמחאה זה לא נגד השחקנים אלה נגד ההנהלה
  15. התקשורת לא יודעת אל מה המחאה למרות שהשחקן שלח כבר המון הודעות לתקשורת לדעתי צריך שיותר ידעו על המחאה למה היא והכל לשתי העיתונים לשלוח מכתב מפורט!!!!!!!.
  16. כל הכבוד בייתר.התעלתם אל עצמכם הראתם שיש בכם אנושיות לא כמו אוהדי הקבוצות האחרות
  17. חשבתי על זה קלינגר הוא מאמן גרוע מאוד ושונא כוכבים זה ידוע אבל אפילו הוא לא יכול להיות מספיק מטומטם בשביל להעיף את השחקן הכי אטרקטיבי בארץ-נימני.אומרים ולדעתי זה נכון שלוני העיף את נימני ובנין מסיבות כלכליות תחשבו על הסיבות: 1.לוני לא רצה לשלם משכורת ענקית לבנין ולנימני למרות שנימני קיצץ כמעט כל קיץ. 2.לוני רצה שהאוהדים יפסיקו להפנות את כל תשומת הלב לנימני הוא ידע שזה יקח כמה שנים אבל בסופו של דבר הקהל כבר לא יזכור את נימני וישכח אותו. 3.לוני ודריקס רצו כסף ויכול להיות שהם חשבו על בדיוק מה שקורה עכשיו.הם רצו לשחרר את נימני לקבוצה אחרת וכך ליצור מתח במשחקים בין הקבוצות ולהרוויח טוב.דוגמא:שנה שעברה שהפיינל פור בתל אביב נקבע על המשחק בין מכבי לבייתר דריקס אמר שזה לא פר שמשחק עם אפשרות לעשות הרבה כסף לא יבואו צופים בגלל הפיינל פור בקיצור זה דפק לו ת'קופה. 4.לוני כישלוני,דריקס וקלינגר רצו להתנער מקבוצה של איש אחד של נימני גם עונה קודם עם סיפסולו של נימני והם השתמשו בו רק כדי שיביא להם אליפות. 5.ולמה העיפו את בנין?בגלל שהרבה יותר קל להעיף את נימני עם מישהו שגם לו יש משכורת ענקית והם קצת מסוכסכים הרבה יותר קל להעיף את שניהם ולהאשים אותם בהדחה מליגת האלופות. 6.בקיצור אל תתנו ללוני לעשות אליכם כסף ותעודדו את נימני ואת מכבי לא אכפת לי אבל אל תיכנסו למשחק שיתבאס ויוכל ת'לב. יום ראשון לא באים
  18. נימני,עובד,בנין,ברומר,גולדברג,ביטון[מתייבש על הספסל],בן חיים,תורג'מן,פנסטיל ועוד. אם באמת או לא באשמת קלינגר לכולם יש מחנה משותף-כולם לא במכבי כיום.
  19. טור מרגש!!!!!!!!!!!!בדיוק כמו שכל אחד מרגיש בפורום הזה!!!! ישר כח
  20. יענקלה שחר,הלוזונים,נוריאל אפילו מנצרת עלית[עם היה לו כסף כמו ללוני הוא היה פי 60 יותר טוב],בקיצור כל בעלים בליגת העל חוץ מהדיקטריון של הפו*ל. ובוא נראה את המאמנים לעומת קלינגר:קשטן יותר טוב,רוני לוי[למרות שעם יענקלה הכל נראה יותר טוב],איווניר,לופא,לוין,שרף[למרות שגם אני שונא אותו אבל הוא מבין בכדורגל],שירזי,לוזון ועוד בקיצור שוב כל המאמנים יותר טובים חוץ מפינגינבוים של הפו*ל. סיכום:לופא למכבי עכשיו........................... ועם אתם שואלים אותי על יושב ראש אי אפשר בלי להזכיר את השם: ש-מ-ע-ו-ן מיזרחי הכל יכול אמן יקנה גם את הכדורגל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. בחרתי ביחס ההנהלה אבל לדעתי זה הכל גם קלינגר גם לוני כישלוני גם דריקס וגם הקופים המזד**נים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.