Jump to content

Davidi

משתמשים רשומים
    391
  • Last visited

Everything posted by Davidi

1. איזה תופים איזו חצוצרה איזה קהל מדהים!!!!!!!!כולם לדעת זו האלטרנטיבה שלנו!!!!!! מרגששששששששששששששששששששש אחד השירים היפים ששמעתי בכדורגל!!!!
  2. טוב אפשר להוסיף לטובים שעזבו את מישאלוב
  3. הפורום אחלה והכל אבל קשה לשחזר סיסמא היה לי איזה בעיה זה לא חזר עכשיו אחרי חודשיים זה פעל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. ועם גל הכבוד ואין כבוד נימני היה במכבי הרבה יותר מדריקס הרבה יותר מקלינגר והרבה יותר מלוני[למרות שקלינגר ודריקס היו במכבי הם בחיים לא יהיו כמו נימני]נימני בשורה אחת עם שפיגל,אבי כהן,ויקי פרץ וגלזר ונימני הוא אפילווווווווווו!!!!!!!!!!!יותא מהם כי הוא המכביסט הכי גדול שהיה פה
  5. יש בזה משהו!אבל אתה ברחת מהנושא העיקרי!!!!!!מכירי כרטיסים,מנויים,נימני,היחס,בונקר,שחקני בית,שחקנים יצירתיים הכללללל ביחדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד
  6. נכון המצב לא דומה להיום.......לא מבחינת מקופ פשוט מכבי של קלינגר בחיים לא יכבשו 3 במשחק!!!!!!!!!!בקושי בסיבוב
  7. אם תשאלו אותי אין שופט אחד שהוא לא מושחט!!!!!!!פשוט בושה!!!!!!!!!11 אני מתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת לימים של פעם 40 אלף בדרבי 35 אלף נגד חיפה ו38 אלף נגד פ''ת!!!!!!1כמה יפים היו אותם ימים
  8. אם חס וחלילה זה יקרה אולי נישאר בליגה אבל אנחנו ניחשב לקבוצה הכי מסריחה בליגה תארו לכם:כל עונה מקום 9 25 גולים בעונה!!!!!!!!!אם לקלינגר ישאר מעבר לחוזה שלו[כי אם זה כבר אי אפשר לעשות כלום]אז כבר צריך לעשות משהו שבחיים לא נראה בארץ.אני כבר סומך על השחקן שיעשה משהו
  9. פששששששששש אורי זה היה חזק אחי אהבתי
  10. חחחחחחחחחחחחחחח ענק .............אהבתי למרות שנראה לי שזה לא יעבוד העיקר הכוונה!!!!!!!בשביל שקלינגר יעוף אם מבטיחים שישחרו אותו אני שם 200
  11. עשיתם מחיפה הרבה יותר מדי לדעתי קבוצות מפסידות לה רק בגלל שהם פוחדים ממנה יצאנו תיקו מול יובה ניצחנו את אייקס אז אפשר לנצח את חיפה!!!!!!!!!!!!!
  12. לTembelDor מסכים איתך כל מילה
  13. רק תזכרו שמכביזם זה גם תמיד לרצותלנצח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!אבל לא הייתי מתנגד שבמקום הפסד 1 בעונה היה לנו 4 ובפליאוף ננצח 3:2 במקום 3:0 במשחקים
  14. נמאס משאראס במקום להגיד תודה שהוא בקבוצה הכי טובה באירופה הוא רק מתבכיין ורוצה לעזוב לא צריך אותו שהלפרין יהיה במקומו וזהוווווווווו תאמינו לי אנחנו נרוויח מזה
  15. שימעון חייב להגיד את זה אחריי זה הפועל יתבכיינו ומכבי שוב בלי תופים שימעון חייב לצאת בסדר לדעתי גם הוא אוהב לשמוע שירים נגד הפועל אבל אז יעשו באלגן ולא יהיה תופים ודגלים ומי שכאן יורד על שימעון הוא פשוט לא אוהד מכבי צריך כל יום להגיד תודה על זה שיש לנו את שימעון שהפך אותנו מקבוצה חרא לקבוצה הכי טובה באירופה בלי שמעון היינו בדיוק כמו בכדורגל יורוליג היה חלום בשבילנו כמו ליגת האלופות............תארו לכם את מכבי בלי פארקר,שארס,באסטון,בורשטיין,תומאס,שארפ, ובלי מחלקת נוער שהוציא שחקנים כמו כל הכוכבים הישראלים שהיו למכבי בלי שמעון שכבר 40 שנה הוא מחזיק את מכבי מכבי פשוט לא הייתה קיימת
  16. עובד,נימני,בן חיים,ביטון,מישאלוב,סטרול ונשארנו עם קובי מוסא!!!!!!! ורוצים את כל השחקנים שהיו במכבי או וכבר לא או שלא יהיו עם או בלי אשמתו של קלינגר?? נימני,בנין,ברומר,בן חיים,פנסטיל,ביטון,עובד,הייס,קוביקה,גולדברג,סטרול,מישאלוב.רשימה חלקית בלבד כל השחקנים היו בתקופת קלינגר והכל ב3 שנים לא הוספתי את אדורנו או אדו כי הם היו במלא כישלון אז היו חייבים להחליף אותם.............
  17. לא יהיו משחקים רק אם באותם רגעים ירד מבול, אבל ממש ממש חזק, ואז השופט יפסיק את המשחק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.