Jump to content

Davidi

משתמשים רשומים
 • Content Count

  391
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Davidi

 • Rank
  קאשה באשה
 • Birthday 11/06/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

2,390 profile views
 1. אפס מסירות לרוחב. שחקן שחקן.
 2. גם אם כל אוהדי מכבי היו יוצאים לחל"ת ועובדים 24/7 בלייקים ותגובות לא היה לנו סיכוי מול הברברים האלה. זה אוהדי חיפה שהמנהלת מפרסמת סקר מי שחקן השבוע על סטרואידים.
 3. כל מילה. אחד ההבדלים המהותיים בין הטעויות המביכות בקמפיין בעונה שעברה לבין הניצחון הסולידי היום זה סאבוריט בכושר. 2 רמות מעל כולם. נקווה שימשיך להחזיק בסוכן המזעזע שלו ויישאר אצלנו לנצח. הוא לא קשור לכאן.
 4. שרן ייני הניף 17.1% מסך כל התארים שהמועדון זכה (11 הנפות). איזו תקופה גדולה להיות אוהד מכבי.
 5. האשמת באחת ההודעות הקודמות שלך בצדק את התקשורת בהפניית זרקור למיעוט אלים בשביל לצייר את כל הימין כאלים ועכשיו אתה בהשפעת התקשורת, מציג תמונת מצב כאילו שדמי וחבורתו הם המנהיגים שמאחוריהם עומדים אלפי מפגינים. בפועל, אני בטוח שלרוב המפגינים אין שמץ של מושג מי זה שדמי. בטח שהם לא הולכים כמו עדר אחריו. התקשורת מחפשת פנים למחאה, עדיף כמובן "אנרכיסטיות" או "פשיסטיות" כדי לצבוע את ההפגנות בצבעים מהפכניים בשביל הרייטינג ותמיד המנהיגים מטעם עצמם ישמחו למלא את המשבצת הזאת. איזו אחריות אתה מצפה מהמפגין הנורמטיבי לקחת? מה הוא יכול לעשות כדי למנוע מכל קבוצת טמבלים לדחוף את אג'נדת השוליים של
 6. נראה שחלק מהארגונים עושים הכל בשביל לקעקע את סצנת ארגוני האוהדים בארץ ולתת לגיטימציה למשטרה להגשים את חלומה ולסגור את כולם.
 7. אפרופו עניין הזיכרון הקצר, גם אם נניח שטב"ח "מכר" אותנו, גם עטר ויצחקי מכרו אותנו לפי הסיפורים ב-11/12. זה לא מנע מאחד להפוך לאהוב הקהל ומהשני לקבל תפקיד ניהולי במכבי. מערכת יציבה וחזקה יודעת ליישר שחקנים. אצל סוזה היו משחקים שטב"ח היה עולה מהספסל והכל היה בסדר. סומך על המאמן (רק איביץ') שאם אלמוג יהיה טוב יותר מטב"ח הוא ישחק. תחרות רק תהפוך את אלמוג או כל שחקן צעיר אחר לשחקן טוב יותר. הישראלים הטובים בליגה צריכים להיות במכבי, במיוחד כאלו שמזדהים איתה.
 8. אווירה רעילה בגלל נתניה, המערכת, הקהל, ליטו, זניט, בור מקצועי ומנהיגותי שלא הצלחנו להתאושש ממנו של עזיבת זהבי וקרלוס וכן גם בגלל השחקנים שחלקם נמצאים עד היום במכבי ומקבלים המון אהבה. טב"ח היה בפרונט בגלל היכולת בתחילת העונה וסיפור ברוז' אבל היו הרבה גורמים לחצי השני המגעיל של העונה.
 9. באותה תקופה כעסתי עליו מאוד, במבט לאחור נראה לי שעשינו לו קצת עוול. זאת הייתה עונה מסריחה של כל המערכת, עם אווירה רעילה ומאמנים איומים. כל הקבוצה הסריחה בחצי השני של העונה למעט אפיזודת קרויף. טב"ח היה פשוט הפנים של הקבוצה פוסט זהבי אז הוא אכל את מירב הריקושטים. הוא לא מנהיג, הוא לא יסחוף את הקבוצה לבד קדימה אבל הוא שחקן משלים מעולה (כל עוד הברכיים שלו לא סיימו את הסיפור), ובחוזה נורמלי ומאמן זר שלא ידפוק חשבון לשם, הייתי מחזיר אותו בשמחה. במיוחד שהוא מתנהג כאחד משלנו ועומד במבחן "שחקן שאני לא רוצה לראות אצל יריבה לצמרת".
 10. שחקן של משחקים גדולים. אחלה שכטר.
 11. חולה על נאומי צ'רצ'יל שלו עם סיפורי "בתקופה שלי היינו נותנים הכל. מקיאים דם ויורדים לגליצ'ים" כאילו הוא רוי קין. לא נראה לי שהוא ירד ליותר מ-3 גליצ'ים בכל הקריירה. זה בערך כמו שאיציק זוהר ירצה על חשיבות משחק הלחץ.
 12. מה שהוא עשה לחיפה באמצע ב-2 משחקים ומחצית זה על גבול הפלילי. בחיים לא ראיתי את מכבי חונקת ככה את היריבות שלה, הופכת אותן לעקרות ברמה כזאת ולמעוררות רחמים. המאטצ'אפים שלו מול מאמני "הגדולות" בליגה גורמים כבר לאי נעימות. מהגדולים בהיסטוריה. חייב להישאר בשביל שנרביץ סיבוב יורוטריפ שכל כך מגיע לו כדי שנזכור אותו כגדול ביותר שהיה פה.
 13. שמישהו ירים כבר את הכפפה ויארגן צפייה כדי שקורניניו 10 לא יחשוב שאנחנו קהל חלש.
 14. מתוך צוואתה של ציפורה בירמן: "בזה אני פונה אליכם, חברים, כאשר אתם שם: עליכם מוטלת החובה הגמורה לנקום את נקמתנו אל ישקוט שום אדם מכם, אל יישן את שנתו ואל ימצא מנוחה ביום, כשם כשאנו כך בצל המוות, כך חיו אתם באור הנקמה לדם השפוך. ארור קורא דברים אלה, שדי לו באנחה וחוזר אחריה לעבודה היומיומית, ארור אדם שדי לו בדמעות שיזיל ובבכי שיבכה את נשמותינו- אנו קוראים אתכם לנקמה- נקמה בלי רחמנות, בלא רגשות, בלא דברים על גרמנים "טובים". לגרמני טוב- מיתה קלה. הוא יומת אחרון, כשם שהם הבטיחו ליהודי הטוב שלהם, "בך יירו לאחרונה". זוהי דרישת כולנו... לא ינוחו בשלום עצמותינו המרוסקות
 15. לגמרי. 90 דקות של WTF. עומד בשורה אחת אצלי עם גמר 99, גמר 2005 וה-7:1 של גרמניה. המשחק הכי גדול שראיתי הוא ה-2:1 ב-99. המשחק שגרם לי להתאהב בכדורגל. המשחק הכי גדול שהייתי הוא ה-3:3 ב2005. עוד כמה זכורים וגדולים:
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.