Jump to content

עידן ולד

משתמשים רשומים
    433
  • Last visited

Everything posted by עידן ולד

1. http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.92457.html מה יהיה איתו???
  2. באמא שלי מי ששולח סמסים פראייר אחושרמוטה, הכל הולך לכיס הפרטי של בעלי ערוץ 2. הם מתערבים ואחראים להדחות חד וחלק. עד שהם לא יפרסו תוצאות ראסמי של הסמסים שהקהל שולח אין מה להאמין להם, וכל שבוע הם ישלחו הביתה את המודח החות מעניין שבלי מערכת יחסים או ריבים
  3. אליפות חחחח .. אנשים חיים בסרט וכבר רוצים לפטר תמאמן שעוד לא הגיע .. בושה לכם!
  4. מה זה משנה את מי יביאו .. גם ככה תפטרו אותו תוך כמה מחזורים
  5. וואלה אני רק מקווה שמכבי יראו אותו דבר בשני, שתאכלו תדייסה שבישלתם לעצמכם. בתחילת השנה גמרתם על השחקנים שהביאו לפה הסגל הכי חזק שהיה לקבוצה ישראלית אי פעם!!! מקווה מאוד שיביאו לפה את רוני לוי,ברקוביץ,איווניר או כל זבל אחר .. אהה מה זה בעצם משנה תפטרו גם אותו תוך כמה מחזורים
  6. חצי גמר גביע הטוטו בכדורגל, יום רביעי 05.01.2011 איצטדיון ר"ג 17:30: הפועל קרית שמונה – בני יהודה ת"א 20:00: מכבי ת"א – מכבי עירוני פ"ת (במידה והמשחק הראשון יכנס להארכה, תדחה שעת הפתיחה בהתאם) מחירון: מבוגר 44 ₪ ילד\חייל 22 ₪ אוהדי בני יהודה יושבים בשער 1 אוהדי מכבי פ"ת יושבים בשער 2 אוהדי ק"ש יושבים בשער 3 אוהדי מכבי ת"א יושבים בשער 4 את הכרטיסים ניתן לאסוף במשרד לאן רחוב דיזינגוף 101 ת"א בימים א-ה בין השעות 9:00-19:00 ביום ו' בין השעות 9:00-13:00 וביום המשחק בקופות האצטדיון. חובה להגיע עם כרטיס האשראי ותעודה מזהה על מנת לקבל את הכרטיסים
  7. פרופ' נתן בורנשטיין, מנהל יחידת שבץ ומח באיכילוב ויו"ר האיגוד הנאורולוגי בישראל, הרחיב על שאירע: "מוות מוחי זה מצב עובדתי שבו המח אינו עובד יותר. ברגע שאין פעילות בגזע המח נקבל מוות מוחי. יש פרוצדורות מאוד מוגדרות ולכן ישנה ועדת מומחים שבודקת תפקוד נאורולוגי וזרימת דם למח. למרבה הצער, זה המצב שאובחן אצל אבי כהן אחרי שכל האינדיקציות התקבלו". "כעת הלב עדיין פועם ולפיכך האיברים יכולים להישמר ברמה שאפשר לתרום אותם אבל זה תלוי במשפחה. האופציה השנייה היא שהמשפחה לא תסכים לתרומה ואז היא צריכה להחליט האם לנתק ממכשירי ההנשמה או לא. מבחינה חוקית, מדובר במוות לכל דבר. ההחלטה היא אך ורק של המשפחה ולא ייעשה שום דבר ללא אישור. כל עוד הלב פועם, ואין לדעת כמה זמן זה יימשך, יש פרוצדורות ששומרות על האיברים על מנת שיהיו כשירים תרומה. "במדינת ישראל היום, כמו במרבית מדינות המערב, מוות מוחי הוא גם מוות הלכתי אבל המשפחה יכולה להמשיך את פעולות ההחייאה וההנשמה עד שיידום הלב. לא מדובר בזמן רב, בדרך כלל מספר ימים".
  8. זה לא קשור לעייפות כפרה, תאמין לי שלמדתי ספורט אז אני קצת יודע על גוף האדם וכל החרטא הזה... הצוות המקצועי מחשב תדקות של כל שחקן ומסתכל על הראי העונתית כדי שהשחקנים לא יסבלו משברי מאמץ ומפציעות שונות
  9. מה אתה חושב שאתה יודע הכל "חילופים ביזיונים", תלמד קצת ספורט לא כל שחקן יכול לשחק 90 דקות כל שבוע צריך מנוחה ולכן יש רוטציה גם בברצלונה הענקית זה קיים ורואים את זה שם כל משחק ... אז חלאס לחפש את הרע ויאללה שיהיה שבוע טוב
  10. תפאורה נגד בית"ר, לעשות רעש, להפסיק את השחיטות הזאת אחת ולתמיד נגד מכבי!
  11. היה צפוי ביותר שחיטות לא מהעולם הזה, חיפה מקבל על תנאי + קנס כספי וכרגיל מכבי רדיוסים סגירת שערים וקנסות לא מהעולם הזה הגיע הזמן להפסיק לשתוק, צריך לעשות איזה מעשה כבר נמאססססססססס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.