Jump to content

עידן ולד

משתמשים רשומים
    433
  • Last visited

Everything posted by עידן ולד

1. חברים מי שמוכר שיעשה מצווה שימכור לחייל קרבי שהרבה זמן לא ראה את הבית ואת מכבי תודה!
  2. אני הייתי היה תפתיחה של ה-H&M בדאם שם חנות ענקית של 6-8 קומות בערך בעיקרון יש שם מלא חנויות פשוט צריך ללכת להסתובב
  3. מי שהזמין דרך חבר ולקח כבר תכרטיס מה צריך להביא?
  4. 11 יום פיייייי מלא, הייתי שבוע ונראה לי שהספקתי את כל האטרקציות שיש שם יש לך שם המון מוזיאונים חלקם מעניינים חלקם פחות הייניקן, סקס, שעווה, מריחואנה, תלך לביקור באמסטרדם ארנה, אתה יכול לקחת טיול של יום שלם בערך לעיר הדייגים וולנדם, לעשות לשיט בנהרות שם באמסטרדם גם זורם ככה באמצע היום שמסטולים. חוץ מזה יש לך הרבה מרכזי קניות ושופינג .. אם אתה והחברים אוהבים לקנות בגדים וכו' יש שתי מרכזים שם באמסטרדם: את הדאם, וליידספליין. תלכו הרבה באמת שיש מה לראות תחפשו דברים ותעשנו ים הכי חשוב
  5. נגמרו המנויים ב"חבר" נשאר כרגע לפי הערכות כ-100 מנויים ל-11 לחיילים של נמני
  6. למה הוא לא הכניס את יצחקי ועטר יש מצב שמשחררים אותם שאיווניר בונה עליהם בתור שחקני ספסל? חחח תנוחו קצת כולה משחק אימון נגד ילדים
  7. אפילו אם הוא יעשה מנוי. למה שלא יעזור לכלל אוהדי מכבי זה פוגע בכולנו
  8. לפי מה שזכור לי מכרו ליד הקיוסק של מוטי במחזור האחרון
  9. מדברים פה על זיכרון קצר? שחכתם כבר את כל ההדלפות מחדר ההלבשה את המכות עם האוהדים איבוד נקודות חגיגות במדי יריבה אחרת מול הפנים הוא הזבל של הקבוצה טוב שהוא עף ברוך שפטרנו
  10. שרמוטות בתחילת העונה כולם פה גמרו על השחקנים שאבי הביא. אז הוא לא פגע ביג דיל כוס אמא של כל מי ששרק לאבי בוז היום. הסמל הכי גדול של הקבוצה שירק דם בשביל שהמועדון הזה יהיה מספר 1 ווכה יורקים לו בפנים לכו תמצצו לשטראובר ותעודדו אותו אבי נמני הוא המלך!
  11. מכבי חיפה - קריית שמונה : הפועל מתה ת"א - הבקעה
  12. דור נעמן הבחור הכי מבוקש בארץ אין לא כבר כבוד לבוא לבלומפילד
  13. הפועל מתה ולא יעזור לאף אחד כלום. תם עידן הפועל בעיר תל אביב
  14. קיצר אין מונית שירות לאיזור הזה של העיר שהוא נמצא במרחק 5 דקות נסיעה מהמרכז לגבי אוטובוסים אני חושב שכמו שאמרו פה קו 13 עובר באיזור חוץ מזה שזה אחלה איצטדיון בין הטובים בארץ
  15. למי שהיה כמה זמן נמצא מהעיר הקניון La Maquinesta
  16. שמע אחי באמת כדי שתמצא לעצמך חיים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.