Jump to content

עידן ולד

משתמשים רשומים
    433
  • Last visited

Everything posted by עידן ולד

1. תפסיקו כבר לחפור עם המרגוליס הזה יצא מכל החורים השם שלו ... ברגע שהוא יתן 10 משחקים טובים בבוגרת אז אפשר לדבר, בנתיים ראינו איך המלכתם את מיכה ולוגסי ומה יצא מהם
  2. ואני אומר שהוא מהטובים ועוד תשמע ממנו הרבה להיטים, איך אתה יכול לשפוט דיסק או שיר אם לא שמעת אותו "דעה" זה עיניין של טעם של הבן אדם אהב או לא אהב ... יש אחד שיגיד שהוא גרוע ואחד שהוא יגיד שהוא מעולה ..
  3. גם השיר האחרון של אייל הוא קאבר לרובי לוי http://www.youtube.com/watch?v=TKG6DbfDS0I גם ליאור מיארה עשה לזה קאבר http://www.youtube.com/watch?v=OsTB6WsawSc
  4. הזמר הלאומי אייל גולן משחרר לקראת חג הפסח אלבום אולפן חדש ו-16 במספר בשם "נגעת לי בלב". האלבום החדש יוצא כשנה לאחר צאת האלבום המצליח "חלק מחיי" ומיד לאחר תום העונה השנייה והסוחפת של תוכנית הריאליטי המוזיקלית "אייל גולן קורא לך". האלבום "נגעת לי בלב" כולל 17 שירים אשר הופקו, עובדו, הולחנו ונכתבו על ידי מיטב היוצרים בישראל כאשר גם אייל גולן, שהחל את הקריירה המוזיקלית שלו לפני 21 שנים שותף לכתיבת הלחנים והמילים באלבומו החדש. עד היום שוחררו מתוך האלבום החדש שלושה סינגלים בלבד "נגעת לי בלב", "מנגינה" ו-"לבדי", כך שצפויה לכולנו חוויה מרעננת עם לא פחות מ-14 שירים חדשים רשימת השירים באלבום: 1. כשאת איתו. 2. אושר אמיתי. 3. בוחר מחדש. 4. פרפר. 5. שובי ילדונת. 6. דז'ה וו. 7. כל כך יפה. 8. לבדי. 9. חיים שלמים. 10. ממריאים. 11. איך הוא אוהב. 12. לו הייתי יכול. 13. מנגינה. 14. אהובה שלי. 15. נגעת לי בלב. 16. מלכי המלכים. 17. מלאת אהבה. לשמיעת האלבום:
  5. טיפש אני לא אז תשמור על הפה שלך. דבר שני אף אחד לא מתקרב לרמה של יצחקי במכבי אולי עטר ואמרתי שוב יצחקי לא נקי מאשמה, אבל כן הוא נותן תנשמה במשחקים האחרונים ועל כן אפשר קצת לרדת מהעץ לאחר שתלינו אותו. זה שהוא עולה עם זריקות אתה יודע? שהברך שלו לא החלימה 100 אחוז והוא עדיין עולה לשחק.. גם אני לא מחבב את ברק כל כך אבל קצת שקט לא יזיק אחרי כל מה שעברנו
  6. שמע קבלה מצטער להגיד לך אבל אתה חי בסרט למה אם ברק לא משחק אותה פצוע הלחץ של הפועל היה גובר וגובר ומי היה יודע מה היה קורה וואלה נכון שברק הוא לא תלית שכולה תכלת אבל חלאס גם שאין איפה להאשים מחפשים
  7. גם קהת דהן פיצחו ... הם גם לא מקצועים ?? יאללה סעו
  8. מישהו שיודע יכול לעשות סדר בבקשה מאיפה אוספים תכרטיס בלומפילד,לאן,ביום של המשחק מהקופות וכו
  9. קיצר נגמרה המכירה למי שלא שם לב !!!
  10. רן אתה באיזה זכות אתה מדבר ... היית באימון בכלל ?!? עצוב שרק 100 אוהדים מגנים על הקבוצה הזאתי שכל כך אהובה עלינו אם הייתם גברים אמיתים הייתם באים 1000 איש ולזיין תשחקנים השרמוטות האלה שעושים מאיתנו צחוק וברשותם שתי המפקדים של קריית שלום יצחקי ועטר
  11. אם אתה כל כך "מצדיק" אותו אז תבדוק טוב טוב איפה וממי התחילו כל המחנאות בקבוצה
  12. חחחחח תמשיכו לחשוב שגדי הוא טלית שכולה תכלת ... שבזמן שהוא משתחווה לקהל, הוא זה שהדליף הכל !!! לתקשורת, הוא זמן שהרים תאף לשחקנים הצעירים בכך שהבטיח להם שהם הולכים להיות סופרסטארים. הוא האיש הכי עסקן שיש בכדורגל הישראלי וכדי שתבדקו באמת איפה הוא נמצא היום הזין הזה
  13. הקבוצה שלכם קורסת וזה מה שמעניין אתכם ישרמוטות
  14. למה לטוס ל Tommorowland ש AVICII מגיע לארץ?!? אנחנו גאים להציג בפניכם את ילד הפלא השוודי,הסופרסטאר העולה בסצינה העולמית **************************AVICII******************************* אביצ'י,22,בן טיפוחיהם של טייסטו ודיויד גואטה הספיק לככב בפסטיבלים ובבמות הגדולות ביותר, ביניהם Energy מול 30 אלף איש וה-Tommorowland מול 120 אלף איש בבמה המרכזית,והוא ללא ספק נחשב לשם החם של השנה. אביצ'י טיפס היישר לצמרת הדירוג העולמי תוך כדי שהוא משאיר מאחור את האומנים הגדולים בגלובוס כמו מרקוס שולץ, ה-Swedish House Mafia, פול ואן דייק וגארת' אמרי ב-2011, קטע שהפיק בשיתוף עם דייויד גואטה - Sunshine היה מועמד לפרס גראמי בקטגוריית ה-Best Dance אביצ'י יגיע לתל אביב להופעה אחת ויחידה ביום חמישי ה-2.2.2012, בגני התערוכה, ביתן 1. פתיחת שערים 23:00. יחממו את האווירה הישראלים המוכשרים רוי ליבוביץ,ג'סי ותומר מייזנר. כרטיסים מוזלים במכירה מוקדמת מזומן- בפיסבוק--israel litvak ישראל ליטבק-0528021921 או אצלי idan wald האירוע מיועד לגיל 18+ קבלו טעימה קטנה לפני שהוא נוחת אצלנו:
  15. עידן ולד

Ebay

ממש לא, אם אתה מבין קצת באייבי ויודע מאיזה אנשים להזמין אז זה משתלם ותמיד יש סחורה חדשה באייבי שאין אותה בארץ/וזולה יותר
  16. מה שניהיה מהפורום הזה ... בוא נבקש גם סליחה מקלינגר וסליחה מטועמה וסליחה מאבוקסיס וסליחה מאבי לוזון
  17. הוא אוהד בית"ר .. היה עליו כתבה באתר של ערוץ הספורט
  18. מי שרוצה להוריד תרגום : http://www.sendspace.com/file/839yeg
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.