Jump to content

eyalshen3

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

1 Follower

About eyalshen3

• Birthday 04/11/1994
  1. שכטר פצוע או שהוא סתם לא זומן ?
  2. כייף לראות שיש אנשים שמדברים בהיגיון ומבינים שהבעיה במכבי הרבה יותר חמורה ממה שזה נראה לא סתם מ2003 אין לנו אליפות לא סתם החלפנו עשרות מאמנים לא סתם פעם שנייה שמושקעה בקבוצה סכום כזה של כסף ואין תוצאות לא סתם התואר היחיד שיש לנו בשנים האחרונות זה גביע הטוטו לא סתם אנחנו כל כך מתוסכלים וחסרי סבלנות לא סתם מכבי תל אביב זאת כבר לא מכבי יש בעיה הרבה יותר חמורה ממה שזה נראה וזה בשורש ... יכולים להביא מאמן שאולי איך שהוא יביא אליפות אבל זה ממש לא יפתור את הבעיה זה רק ידחה אותה קשה לבוא בטענות לקהל שמקלל את השחקנים ומוטי (למרות שזה ממש לא נכון לעשות ) כי למכבי פשוט אסור להיראות ככה ולהתפרק בכל כך קלות כל שנה מה שנותר לנו לקוות שגולדהאר באמת יבין שהבעיה היא בניהול של הקבוצה ויעשה קצת בדק בית ויעשה שם סדר
  3. ילד חרא לא צריך אותו ועזבו את זה שאם הוא יבוא כמה כסף הוא ידרוש ועם איזה אגו הוא יבוא ובאמת נראה לכם שהוא יבוא ובאמת יתן את הנשמה שלו כל משחק חחחחחחחחח קהל מצחיק שחקן שטועה שוחטים אותו ואחרי כמה זמן שוכחים מהם ובטוחים שהוא השחקן המושלם
  4. תגידו מה שתגידו ביום של הדרבי אף אחד לא זוכר מה קרה לו במחזור הקודם ועם אש בעיניים רוצה רק לזיין את הפועל אבל כמו שראיתי שאומרים צריך להיות שינוי בגישה של השחקנים ולהחזיר להם את המחויבות אחרת שום דבר לא יעזור גם לא אנחנו
  5. זה נכון מה שאתה אומר אבל כל הבלאגנים האלה בין הארגונים והמכות שהיו נגד חיפה משפיעים הרבה יותר ממה שאתה חושב אז בוא נתחיל בזה שהקהל שלנו יהיה עסוק במכבי ולא בלריב עם עצמו
  6. המרוקאי גם היה מטורף אני זוכר שזה היה בין הדקות 50-65
  7. הסרטון לא עובד לי רשום לי סרטון פרטי ... מה לעשות ?
  8. אני חושב שזאת טעות ליגה ספרדית חזקה מידי בשבילו הוא היה צריך ללכת קודם לרינגרס היה לו שם יותר סיכוי להצליח ולהתקדם וגם אני לא יודע כמה הוא היה מצליח שם
  9. מנהיג אמיתי שיוכל להנהיג את הקבוצה !! לפי מה שאני ראיתי ממנו בביתר והקצת במכבי הוא יכול להיות קפטן מעולה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4079156,00.html
  10. חלי תגיד לא הספקת לעלות את הסירטונים או שאין עוד סרטונים מהדרבי ?
  11. תבין שמאמן שבא לקבוצה לא יכול להגיד אני לא מאמין בשחקנים אין סיכוי לעונה הזאת מאמן שאומר דבר כזה אין לו מה לחפש בשום קבוצה !!!! זה שהוא הצהיר על אליפות נותן לשחקנים הרגשה שעכשיו הם צריכים להוכיח את עצמם ולנסות לעשות הכל להוכיח שהם יכולים וראויים לאליפות תגידו מה שתגידו אין הרבה שהתלוננו על השילוב צעירים וחושבים שהוא טעה בזה כי יש בנוער שלנו מלא כישרון ואנחנו הרווחנו ונמשיך להרוויח שחקנים שיעזרו לנו בעתיד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.