Jump to content

Lior Cohen

משתמשים רשומים
    172
  • Last visited

Everything posted by Lior Cohen

1. יש אפשרות ללינק נוסף? לא עובד לי משום מה
  2. יש לי כרטיס ספייר נגד בני ריינה לשער 5. כמובן שמחיר עלות, שישלח הודעה בפרטי
  3. נמצא ארנק הערב בחנייה מחוץ ליציע מזרחי עליון ע״ש אור נישלי. אם מישהו מכיר הארנק נמצא אצלי, שיצור איתי קשר ויקבל אותו בהצגת פרטים מזהים.
  4. קניתי דרך חשבון אמריקאי את הפיפא, אבל הפלוס שלי הוא על החשבון הישראלי בשביל לשחק ברשת איזה חשבון אני צריך לשים כפריימרי? או שזה לא משנה
  5. לזכרו של סמ״ר בניה- נפתלי רובל, שנפל בקרב במבצע "צוק איתן" בערב יום כ"ב בתמוז תשע"ד 19.7.14. https://www.youtube.com/watch?v=pOAGE879ju8&feature=youtu.be
  6. פיפא קודם היית לוחץ פעמייים ריבוע וזה יוצא לך בעיטה שטוחנ אלוהית שתמיד נגמרת בגול השנה יש משהו אחר עם משלוש אדום משולש ירוק, יותר עניין של טיימינג מתי ללחוץ בשביל בעיטה מושלמת. מישהו כבר פיצח? מתי בדיוק צריך ללחוץ
  7. טאש סולטנה, רוק פסיכודלי במיטבו. כבר כמה חודשים שאני עוקב אחריה והיא מטורפת, והיא רק בת 23. אחד מהביצועים המרשימים שיצא לי לראות. ויש אלבום חדש שיוצא בימים אלה.
  8. שידור למשחק? אנדרואיד אם רלוונטי רב תודות
  9. Lior Cohen

Fifa 18

שאלה שמופנת למי שמשחק ברשת בסיזנס: כשאני משחק בסיזנס אני מרגיש שהמשחק מתנהל באופן מהיר מידי, בסגנון כזה X2 X4, לעומת שאני משחק רגיל מול החברים המשחק נורמלי. לא מצאתי איזה אפשרות לשנות מהירויות משחק בסיזנס ולכן לא מבין איך זה ככה
  10. Lior Cohen

Fifa 18

כשאני משחק ברשת, אני מרגיש כאילו המשחק על הילוך מהיר, התנועות של השחקנים ממש מהירות ונראה כאילו מישהו מעביר לי את המשחק על x2,מאוד לא מציאותי. לעומת זאת כשאני משחק נגד אנשים באופן רגיל הקצב רגיל ואיטי. לעוד מישהו זה קורה?
  11. Lior Cohen

Fifa 18

מי שרוצה משחק מוזמן להוסיף liorcohen8
  12. Lior Cohen

Fifa 18

דמו מאכזב מאוד אבל כמו שכבר למדנו, הדמו אף פעם לא כמו המלא.
  13. איך עובדת השיטה של מי משחק נגד מי? הגרלה רנדומלית? או שזה מחולק כזה לדרגים כמו בכדורגל?
  14. יש לי: רבע גמר גביע הטוטו 2016\2017: קריית שמונה חוץ צלסי חוץ זניט בית פרנקפורט חוץ דרבי 3-2 של זהבי צמפיונס ליג- דינמו קייב בית פריז סן ג'רמן בית מוקדמות ליגה אירופית משחק אליפות ב2014, בש חוץ גביע הטוטו 2015 שלב בתים מחזור 3- בני יהודה חוץ מכבי חיפה חוץ מחזור 33 עונה ------- גמר גביע 14/15 הפועל בש רמת השרון ברמת גן משחק אליפות 2013 ליגה אירופית- דינמו קייב בית - 2011 ליגה אירופית- בשיקטאש בית- 2011 מכבי- פנאטינייקוס בית מוקדמות ליגה אירופית 2010 דרבי חוץ 3.11.14 מחזור 7 אולימפיאקוס בית מוקדמות ליגה אירופית 2010 סטוק סיטי בית שלב בתים ליגה אירופית 2011 פורטו בית ליגת אלופות שלב בתים 2015 באר שבע חוץ מחזור 28 עונת 15\16 אלקמאר חוץ ליגה אירופית שלב בתים 2016 אם צריך משהו מכאן שלח לי פרטית
  15. ווסטהאם קבוצה קלאסית לפיפא
  16. לגמרי הדרן. משחק ענק, כיף גדולל, פדרר אח
  17. פדרר פתח מדהים אבל מאבד את זה לאט לאט
  18. מתי המשחק של אוליאל? ומתי הגמר גברים ונשים?
  19. מסוג המשחקים שלקהל יש השפעה מכרעת, אם היה כמות יפה לא היינו נגררים לשטויות האלה. כואב ומאכזב שזו הכמות שהבאנו למשחק, וזה לא משנה באיזה שעה המשחק משוחק, כמות מביכה
  20. ביקרתי לפני מספר ימים, תמונה די זהה, לא נראה כאילו משהו זז
  21. לא חושב שכסף הוא מה שיגרום לבחור להתגיס לקרבי. כל חייל כבר יודע שאת הכסף ב3 שנים שלו הוא לא באמת יעשה, מי שירצה לעשות כסף יעדיף לעשות שבוע שבוע או משהו בכיוון הזה ולעבוד בחוץ.
  22. סוני 4 1tb 2 שלטים, פיפא 17, עמדת הטענה שנתיים אחריות של ישפאר 2100 ש"ח. (אם זה פרו אז 2000) החנות נמצאת ביהוד נקראת הייטק סטור. חבר קנה והכי זול שמצאתי
  23. מכבי איפה שתייהי אני אגיע בטירוף שער 11 כבר מוכן וזה בוער בכל הגוף תמיד שאת עולה אל המגרש שגעות ביציעים וכל העיר תדע מכבי פה לזייין ת'אדומים יאלה מכבי יאלה אואואו דאלה דאלה יאלה מכבי יאלה תביאו גול, רק תביאו גול
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.