Jump to content

Lior Cohen

משתמשים רשומים
    172
  • Last visited

Everything posted by Lior Cohen

1. מי פה משחק במחשב? שיוסיף אותי דרך האורגין Lior8Cohen אפשר להוסיף אנשים גם לא דרך האוריגין? איך?
  2. כן דנגור מי משחק במחשב שיוסיף אותי נאנוס אותו
  3. מישהו יכול לעשות לי סדר? קודם כל איך אני יודע מה השם של היוזר שלי שיוסיפו אותי? דבר שני איך אני מתחיל לשחק אונליין עוד לא הבנתי.. (פיפא במחשב)
  4. באמא שלי אני לא מבין את ספורט אחד יש להם 3 ערוצים למה צריך לשדר משחק עם פריצות כוס אמק
  5. קיבלתי תחולצה, עשרה ימים לקח לה להגיע, המידה טיל
  6. מאיזה בחינה הוא כישלון?
  7. מי יכול לסדר לי ת'מקשים?
  8. לא בטוח שנשב למטה, במשחק האחרון שלהם באירופה נגד קבוצה מזיזה מאזרביג'ן האוהדים שלהם ישבו בעליון
  9. הזמנתי צלסי ארוכה דויד לואיז, יש דרך לעקוב אחר ההזמנה?
  10. לפי מה שראיתי עם קבוצות חוץ שמגיעות..בפינה של הקרן מקום טיל http://www.youtube.com/watch?v=vhIVxIESZg0 לפי הסתכלות על התמונה זה נראלי שער 20
  11. לא חושב שכתוב כמה עולה לאורחים כמו שאצלנו לא היה כתוב כמה עולה לאורחים
  12. איי אברטון מרגשת מישהו יכול לתת לי לינק להזמנה של זה? מאיזה אתר?
  13. סגרתי ברלין, שלישי עד שבת המחירים כל הזמן משתנים, מי שרוצה לטוס שיזרז הליכים
  14. דיל קטלני רצח מקווה שתוך יומים שלוש אסגר על עצמי סופית מבחינת אנשים ואסגור דרך אגב, רוב הרכבות עולות 100 ומשהו יורו איך מצאת ב50? מה הקאצ חחח
  15. יותר מהכל, כמה כיף שזה ראדה הכובש
  16. זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות... תשלח לי בבקשה לינק לטיסות שאמרת.. התכנון הוא הלוך טיסה לפרנקפורט וחזור מאמסטרדם? כמה עולה השכרת רכב? בהשוואה לרכבת?מה עדיף
  17. בנתים הכי טוב שמצאתי זה דרך סקיי צ'נר הזה 370 דולר הלוך ב23 חזור ב28.. תכננתי לטוס חזרה מאמסטרדם אבל זה פחות משתלם..עדיף לשים עוד 40 יורו לרכבת חזרה לפרנקפורט
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.