Jump to content

Lior Cohen

משתמשים רשומים
    172
  • Last visited

Everything posted by Lior Cohen

1. קפוצון חזק, אבל אין קשר לארגון
  2. מתי החנות פתוחה השבוע? ובאיזה שעות
  3. לי אישית כן יש סעיף בראייה, כן הראתי רצון לקרבי, כל זה ולא קיבלתי יום סיירות, ואני מתגייס בנוב הקרוב לחיר ואלה היגיון צבאי אין פה אבל תחכה קצת ומאמין שתקבל
  4. לדעתי, לא בהכרח אתה צריך לקבל, יש לי נתונים כמו שלך ולא קיבלתי
  5. קיבלתי אדום על עבירה על השוער, הייתי בהלם
  6. את הפאץ של האנגלית קיבלתי בצבע לבן, לא זהב, באסה והפאץ אחרי כביסה קצת נהרס אז תיזהר
  7. הייתי לפני שנתיים באירופה פארק, ממליץ כל מי שאוהב את האקסטרים אז קטלני רצח שם
  8. 20.11 לנח"ל יש כאן כאלה? אלה שהיו..תספרו קצת לאן אני הולך
  9. אם המכירה רק באינרנט למה לוקחים לנו עמלת טיפול? היו משחקים שהורידו בגלל שזה נמכר רק באינטרנט לא?
  10. הזין היחידי באונליין היא שבעצם אתה לא יודע מאיזה מדינה אותו בחור משחק וואלה יש לפעמים בגלל בעיות מרחק לאגים רצח וזה מוריד מהעיניין של כל משחק הוא חוויה
  11. 250 בקליל אחרי איזה חצי שנה שלא מילאתי
  12. נאמר כבר הכל אבל לעונה חדשה מגיע נושא חדש. "ולא במקרה הכובשים רצו היישר ליציע אחרי הגולים, כי ברגעים האלה, של שמחה כזו, אי אפשר שלא לחשוב על האוהדים. אלה שנסעו לחיפה. אלה שכבר אכלו מרורים באיצטדיון הזה, ועדיין נוסעים. אלה שנסעו בידיעה שיישבו ביציע מאחורי השער, ולא יראו כלום, ושלא יבינו מה קורה במגרש, ושכל הפרופורציות מתעוותות מהיציע המעפאן הזה. כי הנסיעה לקרית אליעזר היא לא כדי לעבור חוויית צפייה נעימה, אלא רק כדי להיות שם למען הקבוצה. ולכן ההערכה הגדולה היא לאלה שהצפינו, בעיקר למבוגרים ולוותיקים למודי הניסיון, שכבר נסעו לשם כל כך הרבה פעמים, וחזרו מוכים והעבירו נסיעה שקטה וכואבת לתל אביב, ועדיין לא התייאשו, נסעו שוב לחיפה, עם אמונה ותקווה שזה בסוף יקרה. וזה קרה." http://sports.walla.co.il/?w=//2680971
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.