Jump to content

מכבי_או_מוות

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

1. מילה על קיילני:לא יודע מה כולם פה מחזיקים ממנו,הוא נראה רע מאוד מאוד לאורך כל העונה ובמונדיאל עשה טעויות ענקיות אני חושב שוידיץ עדיף עליו בהמון המון המון... מישהו יודע עם דני אלבס חתם על החוזה החדש שלו בבארסה?כי קראתי כתבה שהוא כבר סרב לאחד...
  2. איזה כיף...למרות שנהנתי ב13 8 זה אותו דבר בלי גג ובלי העמודים המציקים באמצע שאלה,אם שנה שעברה הייתי מנוי ל13 ובמשחק נגד אשדוד לקחו לי את המנוי,אני עדיין יכול לחדש כמנוי ותיק לשער 8?ואם כן עד איזה תאריך זה תופס? ומתי מתחילה ממש בקריית שלום המכירה?
  3. לפחות עכשיו הוא מפנה את השיר הכי נדיר לשחקנים שכנראה באמת יגיע להם
  4. חחח לפחות החזרנו אותו אחריי שהוא עבר להפועל בקיץ שעבר שמכבי לא עשתה כלום תפסיקו להיות בכיינים אבל,כל מה שעושים לא מספק אותכם אי אפשר לשמוע אותכם כבר,זה מבאס גם את אלה ששמחים
  5. לא החזקתי ממנו מי יודע מה,אבל הוא היה שחקן סבבה. מעכשיו הוא שרוףףף שבחון בן זונה לא החזקתי ממנו מי יודע מה,אבל הוא היה שחקן סבבה. מעכשיו הוא שרוףףף שבחון בן זונה
  6. נראה חרא,אבל היה מצחיק שדן מנו תפס לדר הזה בביצים.. ד"א דר הזה נראה לי הולך להיות מתמודד רציני מתחושת בטן,הוא נראה לי מפציץ במשימה שהראו שם...
  7. עדיף לך להיות עם רישיון,ולחכות עוד חודשיים(אני מניח שלפחות חודש אחד עבר מתקופת המלווה אחרת לא היית ככ לחוץ..),מאשר להיות בלי רישיון ולחכות המון זמן,הרבה יותר מחודשיים-שלושה..
  8. מספר אחתת גם האחרון על אבוקוף החולה מצחיק רצחח
  9. שיר השנה ביציע יחד עם נאתכו,לא רואה את אני לא מבין עכשיו קלטתי מי אתם וואלה תותחים אשששש
  10. שוב ריאל מביאה אלף שחקנים וזה עדיין לא יעזור לה,בארסה תמשיך לרוץ,כי יש לה ככ הרבה שחקנים טובים צעירים וכאלה שמכירים את המערך ויודעים בדיוק איפה הם משחקים,בנתיים ריאל כבר הרבה מאוד זמן בלי שיטה חקוקה,ומוריניו לא יעשה טוב לריאל,מאמן שהוא חושב שהוא כוכב כמו כל השחקנים שלו לא יהיה טוב להם... ובאופן יחסי פלגנרי הצליח כי כולם ציפו למכות באימון פתיחה והוא משך אותם יפה... קיצר אני חושב שבספרד בארסה תישא רהאלופה,לא יודע מה יהיה באלופות נראה.. ובקשר לחתימה של וייה,מעולה לבארסה זה בדיוק השחקן התקפה הנחוץ,לליגה הספרדעת?!הדבר הכי גרוע שיכל לקרות,שנה הבאה יהיה 50 פער בין מקום 2 ל3.
  11. פשוט נורא בכול דבר טוב מחפשים את הרע,ואז מתפלאים שיש רק דברים רעים.
  12. למשחקים האלה איך אני קונה אותם יענו
  13. שאלות רק לגבי מכבי: שחקן העונה במכבי- לירן שטראובר אני חושב,הציל אותנו לא פעם.. השחקן המאכזב- רוני גפני,בתחילת העונה חשבתי שהוא מגן שמאלי,סבבה כזה,כי זה באמת תפקיד בעייתי,אבל הוא לא בענף.. תגלית העונה- שירן ייני או ניסו קפילוטו,כל אחד בנסיבות שלו... השחקן שהשתפר במהלך העונה- דור מלול או ניסו קפילוטו(אני עדיין לא שוכח את ה4-2) השחקן שנחלש במהלך העונה- שפוניגן,טוב שהולך.. הזר המצטיין- אני רוצה להגיד אילייב אבל הוא בקושי שיחק אז ראלדס או מאיוקה.. הזר הגרוע- קומאץ,זר לכדורגל. הישראלי המצטיין- מבחינתי ייני או שבחון(תצחקו עליו הוא רשום על הרבה נק')או ז'אן הישראלי הגרוע- אין ספק שרוני גפני השחקן הראשון שהיית משחרר- יבוריאן והשני- קומאץ המשחק הטוב של מכבי העונה- 4-3 על בית"ר,וה3-0 על בית"ר,וה1-0 על חיפה המשחק הגרוע- 4-2 לשרמוטות,2-0 לחיפה. המשחק הכי דרמטי- נראה לי 1-0 על חיפה בבית או התיקו בדרבי השער הכי יפה של מכבי- של כחלון ב4-3 על בית"ר היה מהלך קטלני,ואורי שיטרית ב3-0 על בית"ר גם היה חזק מאוד. השער הכי יפה שספגנו- ברק יצחקי במספרת הזאת ב4-3 שחקן (מקבוצה אחרת) שהכי עשה לנו את המוות- שכטר השם יקום דמו הקבוצה שעשתה לנו את המוות (למרות שזה די ברור)- אין תגובה הקבוצה שהיינו הכי טובים מולה (גם כן לפרוטוקול אבל שיהיה)- בית"ר הרגע המשמח העונה- ה1-0 על חיפה שהרסנו להם את הרצף,והחלום להיות כמונו,וה0-0 שבדיעבד התברר כבושה... הרגע המביך- 2-0 לחיפה זה היה בושה.. שחקן (ששמו לא עלה בתקשורת בהקשר של מכבי) שהייתם מחתימים לעונה הבאה- עידן שדה מאשדוד,אבירם ברוכיאן העמדה הכי חזקה במכבי השנה- ייני העמדה הכי בעייתית- מגנים(אם כל הכבוד מלול לא מגן) שערוריית השנה- הקיזוז השחקן שהייתם מחתימים ראשון על חוזה ארוך טווח- ייני וז'אן החמצת העונה- של רפאלוב השחקן שהכי לא תרצו לראות במכבי- עומר גולן הכי תרצו לראות על הקווים בעונה הבאה- אבי נימני ורוני לוי גיליון ציונים (1 עד 10): לירן שטראובר-8 גיא סולומון-0 איגור טומאסיץ'-6 ניסו קפילוטו-7 רונאלד ראלדס-8 רוני גפני-4 אורי שטרית-3 יובל שפונגין-4 יוסי שבחון-7 גיז'רמו ישראלביץ'-7 ליאור ז'אן-8 שרן ייני-9 מאור בוזגלו-7 תמיר כחלון-7 דור מלול-7 איביצ'ה אילייב-8 ציון צמח-6 אנדריי קומאץ'-4 איליה יבוריאן-0 יובל אבידור-6 עמנואל מאיוקה-7 אבי נימני-8 שאלות כלליות על הליגה: שחקן העונה בליגה- ארביטמן דה סילבה שכטר או ורמוט שער העונה- של גיא צרפתי נגד הפועל נראה לי או של ברק יצחקי נגד מכבי המשחק הכי טוב העונה- 5-2 של הפועל על עכו או ה4-3 על ביתר תגלית העונה- ארבטיימן זר העונה- דה סילבה הזר המאכזב-סאדאת הישראלי- ורמוט,הופעתי לטובה(לרעה בעקרון ) הישראלי המאכזב- קטן מאמן העונה- אלי גוטמן הקבוצה המפתיעה- אשדוד והמאכזבת- בית"ר ביזיון העונה בליגה- הקיזוז שאלות על הקהל והאוהדים: המשחק עם העידוד הכי טוב- הדרבי השני המשחק עם העידוד הכי גרוע-עד בית"ר בלי השחקן... שיר השנה ביציע- אני לא מבין איך זה קרה השיר הדפוק- אין הקהל הטוב בליגה העונה- אנחנו השיר הכי מצחיק של קהל כלשהוא בליגה- שיר הפוקר של הג'ונגל התפאורה הכי יפה שלנו העונה- דרבי שני הימורים לעונה הבאה: האלופה- מכבי ת"א ב"ה מחזיקת הגביע- מכבי ת"א ב"ה היורדות (אפשר להתייחס למנצחת המבחנים בין כפ"ס והפועל ר"ג)-אשקלון והפועל ר"ג/כפ"ס המקום הסופי של מכבי- ב"ה1
  14. הסתובבתי באתר הרשמי של אדידס וראיתי שם קפוצון ממש יפה,ואני רוצה להזמין אותו אבל מה אין שם אפשרות כזאת,או את המחיר שלו,יש איזשהי דרך להזמין אותו דרך אתר אחר או משו כזה או שיש להם חנות רישמית אונליין כזאת??
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.