Jump to content

tur

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. גם איציק שמש שהוא שחקן של מכי הושאל להכח
  2. סתם בקטע מעניין לשלוח ווינר לדוגמא? לשחק קלפים על כסף?
  3. שאלה רצינית מותר לראות טלויזיה? לשחק במחשב? להמר?
  4. לפי דעתי חובה פשוט חובה שהתפאורה תוקדש לחיילי צה"ל ותושבי הדרום אפשר לנסות אפילו לעשות את זה בכלל הקהלים בארץ(כמובן פרט לסכנין)
  5. איפה לדעתכם הכי כדאי ללמוד? באיזה אוניברסיטה?? האם יש אופציה לקבל מלגה באחת המכללות(אין כסף ל30 אלף בשנה)
  6. מה הסיכוי להדבק באיידס עם שמתי קונדום ולא היו תקלות(נקרע,החליק) אני לחוץ טילים למרות שלא היו בעיות מיוחדות....
  7. סתם שאלה . מישהו טס פה בקרוב לתאילנד? סתם שאלה . מישהו טס פה בקרוב לתאילנד?
  8. הערוצים לא פתוחים מישהו יודע איפה יש שידור?
  9. שמעו יש לי רעיון אני טוב(אני חושב) ובשביל זה צריך אבל תיאום נדיר. בשיר צהוב עולה ...אווו אווו אווו... אין אדומים אין פיגועים במקום לשיר 11 ל13 וחזרה לעשות 11 ל13 מ13 ל8 ו8 מחזיר לנו תחוו דעתכם...
  10. אני השתמשתי לפני 5 שנים לתקופה של חצי שנה עבר לי כל הפצעים אין זכר לפצעים אבל וזה אבל גדול ,אחת מתופעות הלוועי של הכדורים זה שיעור וזה גרם לי להיות קצת שעיר...
  11. חברה יש לי שאלה. עשיתי מנוי דרך חבר ובמנוי רשום שהעלות שלו היא 810 כמו העלות של מחיר רגיל והיום במשחק במנוי של חבר שלי היה רשום שעלות המנוי היא 710 כאילו דרך חבר עכשיו 810 זה מחיר נוער חייל אני מקווה שלא יעשו לי בעיות במהלך העונה כי היום לא עשו...
  12. המשחק יתקיים בבלומפילד ביום שבת בשעה 19:30 באתר הרישמי פורסמו המחירים: נער,חייל-28 מבוגר-56 לא יודע אם זה אחרי \לפני כל מיני עמלות והשאלה שלי היא-האם יהיו כרטיסים ל11 ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.