Jump to content

אני אני אני ואני

משתמשים רשומים
    230
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אני אני אני ואני

1. קיבלת.

אתה אומלל כי החלטת לטפטף עוד רעל כמו שרק אתה יודע בהודעה מגעילה וצינית. לצאת נגד הארגון כבר נהפך דבר שבשגרה. לא טוב לך השלט? לא טוב לך מה שעשו הארגון? אתה חושב שאפשר לעשות דברים בצורה שונה? פנית למישהו מהארגון באופן אישי וניסית לדבר איתו? או שב2015 מה שהולך זה רק ללכלך בפורום.

וכן, כשאתה מאשים ומכתים ארגון שלם שסביר להניח אתה לא יודע מי הנפשות הפועלות בו למעט 2-3 שאתה רואה בטלוויזיה, כנראה שנשחק שוב את המשחק של מתי אתה ביציע ומתי אתה לא.

2. הוא לא זאת אומרת שטומיסלאב סאלופק לא היה בורג משמעותי, או קטן בBBB.

ואולטראס וורלד זה לא ארגון, זה עמוד פייסבוק שהחליט על דעת מי שמנהל אותו/אללה באבלה מי הם הארגונים הטובים בעולם. ובסופו של דבר זה חרטה. אין לך שום דרך למדוד או לקבוע אם גרובארי יותר חזקים מגייט 13 ואם הלב הצהוב יותר חזקים מהאינפרנו. הדירוגים שלהם נקבעים לפי דעתם נטו.

3. מעבר לטענות "סמי עופר" הרגילות אני רוצה לתת ביקורת על המיקרופון שהיה אתמול לאנשי הגדר.

אישית, עליי לא מקובלת העובדה שמשתמשים במיקרופון בשביל להטריף קהל, מביך בעיניי.

אובייקטיבית, אם כבר השתמשתם במיקרופון, לא הגיוני שהאיש גדר יצעק איזה שטות כמו "אללה חזק" ו"אין לנו כלום בחיים" כל 5 שניות (תוזמן על ידי) בממוצע וישיר עם הקהל במקום לתת לסאונד שיוצא מכולם להישמע!

זה לא קריוקי כאן, תתחיל שיר, תשתוק ותן לקהל לעשות את העבודה, גם אם יש דקות חלשות המיקרופון הזה מביך ברמת הבני יהודה בשכונה.

אני לא בא להתסיס ולעשות דווקא, זו באמת ביקורת בונה למשחק הבית הבא שם.

אם כבר אתם חייבים להשתמש במיקרופון לפחות שמי שמחזיק אותו ירסן את עצמו ולא ידבר, ישיר ויצעק שטויות כל 5 שניות.

זה שיגע את כל מי שעודד לידי אתמול (בצד הגוש), ומדקה 80 זה כבר הוציא לנו את האוויר מהמפרשים שהוא התחיל לדבר שם שטויות..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מת

4. האוהד הזה הוא בורג חשוב באולטראס של דינמו זאגרב

עבד במצרים בשביל חברה צרפתית ונחטף על ידי דעאש שכמו שאמרתי הציבו אולטימטום למצרים לשחרר אסירים

בסופו של דבר הוא נרצח

לגבי מה האוהדים של דינמו זאגרב יעשו, לא שמעתי כלום בקשר לזה

אברר אולי אחר כך אם היה משהו

אל תבאס הוא לא.

אם אננ זוכר נכוו האולטראס של לגיה עשה צעדה נגד לאציו בליגה האירופאית לפני שנה או שננתיים וזה נגמר שמה בלי יותר מידי בלאגן(המון משטרה בגלל זה)...מאמין שאותו סיפור יחזור על עצמו גם בנאפולי...

ואם לא אז מה כבר 2000 של לגיה יוכלו לעשות בנאפולי?

המון.

אגב לפי מה החלטת שלגיה היו מספר 2 בעולם? איך אפשר להגדיר מקומות ודירוגים בכלל

5. מה הקטע שלכם עם טוטו ? נראה כאילו משהוא אחד החליט שהוא טוב וכולם זורמים על זה כאילו הוא זלאטן.

** כמובן שעדיף על הברווז האנמי

אהההההההההההה משהוא

וואלה הוא שחקן אחושרמוטה. פה גדול מאוד אבל חוץ מחמד אין חלוצים ישראלים ברמה שלו.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.