Jump to content

אני אני אני ואני

משתמשים רשומים
    230
  • Last visited

Everything posted by אני אני אני ואני

1. קיבלת. אתה אומלל כי החלטת לטפטף עוד רעל כמו שרק אתה יודע בהודעה מגעילה וצינית. לצאת נגד הארגון כבר נהפך דבר שבשגרה. לא טוב לך השלט? לא טוב לך מה שעשו הארגון? אתה חושב שאפשר לעשות דברים בצורה שונה? פנית למישהו מהארגון באופן אישי וניסית לדבר איתו? או שב2015 מה שהולך זה רק ללכלך בפורום. וכן, כשאתה מאשים ומכתים ארגון שלם שסביר להניח אתה לא יודע מי הנפשות הפועלות בו למעט 2-3 שאתה רואה בטלוויזיה, כנראה שנשחק שוב את המשחק של מתי אתה ביציע ומתי אתה לא.
  2. בגדול אתה אומלל וכנראה שלא היית ביציע מעולם אם זה מה שאתה חושב
  3. הוא לא זאת אומרת שטומיסלאב סאלופק לא היה בורג משמעותי, או קטן בBBB. ואולטראס וורלד זה לא ארגון, זה עמוד פייסבוק שהחליט על דעת מי שמנהל אותו/אללה באבלה מי הם הארגונים הטובים בעולם. ובסופו של דבר זה חרטה. אין לך שום דרך למדוד או לקבוע אם גרובארי יותר חזקים מגייט 13 ואם הלב הצהוב יותר חזקים מהאינפרנו. הדירוגים שלהם נקבעים לפי דעתם נטו.
  4. אל תבאס הוא לא. המון. אגב לפי מה החלטת שלגיה היו מספר 2 בעולם? איך אפשר להגדיר מקומות ודירוגים בכלל
  5. אני והוא עובדים בג'ינה ולפעמים גם אצל מוטי. היה יום טוב של הקהל שלנו אתמול, רק פחות מצלמות יותר לפתוח את הפה. לרגעים הפאב היה נראה כמו מסיבת עיתונאים.
  6. חכו לארגון לפני שכל אחד מחליט לפתוח איוונט בפייסבוק על צעדה כזאת או אחרת
  7. בשרון הפועל אחוז קטן מאוד לעומת מכבי/ביתר/חיפה. ובאופן כללי השרון אחושרמוטה של מכבי
  8. אגב בנוסף לפוסט שפורסם, במשחק מול בש בשער 11 לא הייתה תפאורה. לעומת זאת בשער 5....
  9. אהההההההההההה משהוא וואלה הוא שחקן אחושרמוטה. פה גדול מאוד אבל חוץ מחמד אין חלוצים ישראלים ברמה שלו.
  10. כעיקרון חלק נמכרו כבר, לא סגור על מה. עוד מעט אבדוק. 50% לסגור מינוס בבנק 50% לארגון. מחירים בפרטי וכאלה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.