Jump to content

אני אני אני ואני

משתמשים רשומים
    230
  • Last visited

Everything posted by אני אני אני ואני

1. ואני הייתי בטוח שאתה זהבי האמיתי, ושאתה יותר נרקיסיסט מאבנר כשאתה מפרגן לעצמך כל פעם
  2. כמה טמבל אתה יכול להיות? ואם יש אנשים שלא בטוחים שתהיה להם האופציה לנסוע במהלך העונה ובכל זאת רוצים לטוס עם הקבוצה? ואת השאלה אין לכם מה לעשות עם הכסף אתה יכול לשאול גם על כאלה שעושים מנוי, על כאלה שקונים מרצ'נדייז של הקבוצה ועל כאלה שנוסעים למשחקי חוץ.
  3. 1) מעניין שאתה מכיר שיר אתלטיקו ולא שיר מהיציע 2) כל פעם שמישהו אוכל קריז ובטוח שהוא המשורר הלאומי בפורום הוא מקבל ברקס ומכוונים אותו לשלוח פרטית לקובי בובאן, במה זה שונה הפעם? 3) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  4. מצחיק שבטוחים פה שסאות'המפטון יעדיפו את אוסקר על מוראט יאקין
  5. לקרוא ויכוח האם שחקן הוא רכש טוב כשבכלל הוא חידש חוזה בקבוצה שלו, זה בסדר. לקרוא שיחה של סוייר מנסה להשכיב יוזר אחר זה כבר רגיל. אבל זה שאנשים חושבים שעופר ורטה יכול להיות רכש טוב זה כבר מזוויע.
  6. בעונה הראשונה שלו בפרטיזן הוא הוביל אותם לשלב בתים של הצ'מפיונס (כבשו 2 שערים בכל השלב בתים ולא הוציאו נקודה) ולקח דאבל, בעונה שאחריה הוא לא הצליח לעלות לבתים של שום מסגרת אירופית ופוטר אחרי שתמך במנהל המקצועי (לדעתי עלה כמועמד לאמן את מכבי עונה שעברה) שהתלונן על זה שהבעלים התערב יותר מדי בהחלטות מקצועיות. את המחאה שהקהל עשה כשגרנט החליף אותו כולנו זוכרים. מצד אחד אסור לזלזל, מצד שני הליגה בסרביה היא כמו סקוטלנד בערך. השליטה בליגה שם מתרכזת בעיקר בבלגרד. ככה שלא הייתי ממהר לתפוס ממנו מאמן גדול על מה שהוא עשה שם. לגבי עניין אימון הנבחרת לא שמעתי אשמח אם תאיר את עיניי. אני זוכר קונצנזוס מאוד גדול לגבי המינוי של מיחאילוביץ' שלקח לסגל שלו אך ורק שחקנים ששרים את ההמנון ושטויות כאלה, אם אני לא טועה הוא אפילו ניפה שחקן עם שורשים בוסניים בגלל שלא שר.בלי שום קשר לעניין שהוא הרבה יותר מוערך בסרביה מסטאנוייביץ'.
  7. נוטה להאמין שהשיחות של מליקסון עם ב"ש הן לא על חתימה...
  8. ואלאק יכול להיות שמדובר באדם קצת פחות שפוי... ראדי בכיין שהתעסק בכל דבר מסביב לכדורגל העונה. מעניין לראות איך פורום השחקן ה12 היה מדבר עליו אם הקבוצה הייתה משחקת כמו חמש שש שנים אחורה. קליק קליק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.