Jump to content

שלומי שמואלוב

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About שלומי שמואלוב

• Birthday 17/11/1994

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

1. גמאני הגעתי לשם בשעה 9 בבוקר מראשון הפכתי לכמעט אחרון באתי לא היה אכפת לי כלום עקפתי את כולם מהצד לקחתי תכרטיס שלי ולא רק זה קיבלתי גם איומים מבן אדם בן 30 בערך שעד שלא אמרתי שאני יוריד אליו את אחי הוא לא שתק בושה
  2. אתה מדבר אל מה שהיה בבלומפילד אבל אתה יודע מה הלך בקריית שלום?! מלחמה!! אני שם משעה 9 בבוקר בחיים לא ראיתי דבר כזה שבן אדם בן 10 מאיים אלי במכות ואם לא הייתי אם אחי הגדול לא הייתי מקבל שם כרטיס אפילו
  3. מקדולנס חח סתם אני אישית מאוד אוהב את פינת השלושה ליד קריית שלום אני כבר שנים אוכל שם וכל יומולדת אבא שלי גם מביא אותי לשם מסעדה לא יקרה וטובה מאוד
  4. לפני הדרבי יש לך את בית"ר בני יהודה וחיפה הם גם משחקים חשובים לא פחות לא רק דרבי!
  5. אוו כמה זמן יש עד הדרבי.. ולמה אתה מוכר את הספר אם קיבלתה אותו בחינם?! אני קיבלתי את הספר בדרבי הראשון שנה שעברה כשקניתי כרטיס
  6. שלא יקנו את מלונגה!! אחר כך לא נצליח להבדיל בין מאיוקה לבינו
  7. חח 4 מצחיק קיצר אחי אני נוסע לקריית שלום לקנות 3 כרטיסים (לי לאחי ולאבא שלי) אני לא יודע עדיין אך ניסע לשם אם יהיה רכב אני ידבר איתך אם לא אז... חח ואחרי המשחק אנחנו גם יושבים איפשהוא לראות תקלאסיקו משהו מכיר מקום טוב?
  8. את זה אני זוכר פשוט את הכל מחקו והשאירו רק תגול של אניימה אין סרטון?
  9. מה קשור תודה פרטיזן? קודם שיגיעו לשחק נגד קבוצה כזאת אחר כך שתיהיה להם הזכות לעשות דבר כזה איזה פאדיחות הם עשו לא יאמן חח
  10. הדרבי שאניימה כבש בפנדל ושבחון צימק פשוט בכל האתרים והמקומות שחיפשתי מראים רק תגול של אניימה יש למשהו אולי?
  11. כל הכבוד המכות הגיעו לכל הבני זונות שקיללו את נמני Nimni Is God
  12. הפרש נקודות בינינו לבין בית"ר הוא 3 נקודות יש משחק בטדי שבוע הבא שיקבע מי תעלה לפלייאוף מהמקום השלישי שכל כך חשוב לנו (משחקים רק בבלומפילד, מארחים את חיפה בית"ר ואשדוד מתארחים אצל בני יהודה והפועל) הבעיה היא שלשנינו היחס הוא 33-46 הפרש 13.. מה יהיה במצב של תיקו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.