Jump to content

לא לגרור מי גורר

משתמשים רשומים
    1,028
  • Last visited

Posts פורסם על ידי לא לגרור מי גורר

1. 9 hours ago, ת"א שלנו said:

חשוב מאוד לתעד. בדרך כלל אוהדים עסוקים בלהתגונן, לשיר או לברוח מהמשטרה. מציע שיהיו 5 אוהדים קבועים שבאים לכל מפגש אופציונאלי שהמשטרה נמצאת עם טלפונים עם סוללה מלאה ואיכות צילום גבוה כדי לתעד כמה שיותר מהמקרים. רק זה יכול ליצור הרתעה והשעייה של שוטרים. 

חשוב להבין שאם מנסים להפריד או להגן על חברים שלכם זה באמת ראוי להערכה אבל זה סתם עלול לסבך אתכם כי קל מאוד לקבוע שבגלל שעמדת בנקודה מסוימת והפרדת בין השוטר לאוהד החבר שלך אז אתה גם קשור לזה ובסוף תצא עם תיק על תקיפת שוטר. ואחר כך לך תוכיח ותתמודד עם עו"ד מצאת החמה ועד צאת הנשמה. 

הכי פשוט וטוב לקחת כמה צעדים לאחור, להוציא טלפון ולהתחיל לתעד הכל. בוידאו. 

ותדאגו שהוידאו מחובר לענן אוטומטי במקרה והטלפון נשבר כתוצאה מנפילה יזומה שלו על ידי שוטר.

חשוב שהמשטרה תהיה ראויה ותבוא לשמור על הסדר הציבורי ולא להיכנס לעימותים עם האוהדים כדי להראות שליטה.

תשתמשו באמצעים טכנולוגיים- סרטון ויראלי ישירות למח"ש והמשטרה תובך ותהיה חייבת הסברים. 

די ברור שלא היית בסיטואציות כאלה לאחרונה, מתעדים הרבה יותר מ5, לרוב השוטרים מכבים להם את המצלמה או שמאיימים שיעצרו אותם אם ימשיכו לצלם. 

זה נורא קל לדבר מהצד אבל בפרקטיקה זה בעיה ואנשים בסיטאוציות כאלה בוחרים בצד לא לבלות לילה במעצר כדי להוכיח ששוטר הרביץ ואז לא יעשו לו כלום. 

2. On 4.6.2020 at 06:11, turgi said:

גבר רצח

@לא לגרור מי גורר תאכיל אותו קצת

On 4.6.2020 at 08:27, Moryo said:

איזה כיף לראות אחד כמו חוזז שלא ויתר לעצמו ויצא להשאלה אחרי שלא קיבל דקות, נלחם ועכשיו מקבל בצדק מקום בהרכב. 

@לא לגרור מי גורר קח אותו לראש העיר, שיגדל קצת. 

מאחל לכם להתאמן בכמות שהוא מתאמן

3. 8 hours ago, OB_MTA said:

מבין את ההחלטה של מי שיגיע למגרש היום במיוחד בגלל ההנהלה שלא מנסה אפילו להתחיל לדחוף לכיוון חזרה מבוקרת למגרשים... וגם הארגון שקצת חלש בקטע של צפייה משותפת וכל זה...

ובכל זאת,תנסו להיזהר אחד מהשני כמה שאפשר...

מלחמה היום!

עריכה:ותיזהרו מהמנאייק!

לא יודע אם הבנתם עדיין אבל המשטרה לא מאשרת לשום מקום לשים מקרנים לשדר, זה לא שלא רוצים שיהיה, פשוט אף עסק לא רוצה לקחת את זה על עצמו ובצדק

4. 8 hours ago, nirnir20 said:

יש הבדל בין חולצת שוער לחולצת שחקן .. 

מכבי צריכה להיצמד לצהוב/כחול/לבן, אלו הצבעים שלנו. 

גם ככה יש לנו מספיק כאלו שלא באים עם הצבעים הנכונים, מכבי לא צריכה לתת לזה יד בעצמה. 

בסוף הקהל בבלומפילד יראה כמו בשנות ה90 שלא ידעת איזה קבוצת משחקת. 

לא נעים לי להיות זה שמאכזב אבל ברוב העולם הקהל לא בא עם הצבע של הקבוצה שלו. 

אני מבין את הרצון שלכם לשנות את התפיסה לכולם אבל בסוף זה לא שאנחנו שונים מהמצב הקיים. 

5. 8 hours ago, Banz said:

אם זה יגרום לזה שבהמשך יופיעו עוד צבעים פחות נייטרלים ביציע בגלל התקדים הזה אז עדיף שלא.

אני לא חושב שמכבי יוציאו עוד צבעים שהם לא ניטרלים תחת משהו של מכבי, זה לא שאנשים בקהל עפו על חולצות שוער בירוק או סגול בעבר שמכבי ינסו לנצל את זה להגדלת מכירות (כמו השחורה) 

6. 20 hours ago, דקסטר said:

אמנם תלבושת לבנה מלאה זה משהו שעדיין יחסית מוזר גם אם זה כבר הפך "מסורת" בעשור האחרון, אבל לבן כחלק מהתלבושת זה דבר שיותר חקוק בזיכרון גם בגלל החולצות משבצות של אמצע שנות ה-90 + העובדה שעד שהגיע הצהוב למדים, הקבוצה שיחקה בכחול-לבן.

זה שהיו פה ושם עונות ששחור היה חלק מהתלבושת הצהובה עדיין לא גורם לתלבושת שחורה מלאה לרדת חלק בגרון, לפחות לא לי.

הקטע שפעם בכמה שנים ישחקו משחק-שניים עם חולצה בצבע שחור-זהב פחות מפריע לי שלא כמו העובדה שנראה אותה ביציע ושברגע שמתחילים עם משהו כזה אז פתאום חולצה "חד פעמית" סגולה היא משהו שיתקבל.

אם גם ככה יש שחור ביציע, עדיף שיהיה שחור של מכבי ולא סתם שחור. 

7. 2 hours ago, שי123 said:

ואתה מבסס את הטענה הזאת בצורה ממש מנומקת.

הנה קצת נתונים מלפני הסגר::

ונצרף לזה את העובדה שכל מוקדי ההדבקה המרכזיים הם בשכונות חרדיות.

בכל מקרה בעודנו מתדיינים כאן קבע משרד הבריאות שהקריטריון להפסקת ההקלות הוא 300 חולים קשים.

סוף סוף קצת סדר בהחלטות חסרות אחידות.

אמרו כבר כמה פעמים שהנתונים האלה לא בדיוק מדוייקים והורידו מהם את הפרמטר הכי חשוב, אנשים שנדבקו בבתי חולים, זה היה פייק ניוז או חצי פייק ניוז קלאסי, זה לא הופך את זה לבסדר אבל זה לא בדיוק נכון. 

8. 42 דקות לפני, שי123 said:

חולה אחד מאובחן בתל אביב בשלושת הימים האחרונים.

הפער בין המגבלות לנתוני התחלואה רק הולך וגדל.

הכי הזוי שעדיין מותר לצאת רק 100 מטר מהבית.

אתה מבין שישראל היא לא רק תל אביב וההנחיות הן לא רק לתל אביב נכון? 

9. 10 hours ago, שחר צהוב said:

באמצע העונה הזאת טסתי לדרום אמריקה. 

הייתה התלבטות קשה בתחילת אפריל לחזור לארץ ולהפסיק את הטיול רק כדי להיות ברגע שלוקחים אליפות ראשונה אחרי עשור והרצון לסגור מעגל (באליפות הקודמת הייתי ברמת גן כתלמיד חטיבת ביניים והרגיש לי סמלי לחגוג שם שוב).

בסוף עם חרטה המשכתי בטיול, תוך שאני מקפיד כל משחק של מכבי להיות בקפה אינטרנט ולצפות בשידור.

את המשחק הזה ראיתי בלה-פאס בירת בוליביה, עם עוד שני אוהדי מכבי שמצאתי שם.

כמובן שלטיול לקחתי איתי דגל גדול של מכבי כדי להצטלם איתו בכל מיני לוקיישנים יפים. באותו יום שמתי אותו עלי (ידח עם חולצת בוקה ג'וניורס שקניתי בארגנטינה).

בסוף המשחק היינו עם דמעות בעיניים.. הלכתי משם ישירות לבר של ההוסטל (הלוקי. מי שהיה בדרום אמריקה בטוח מכיר) ולא הורדתי את הדגל מעלי כמה שעות. 

ישבתי שם ושתיתי בטירוף עם עוד כמה ישראלים אוהדי מכבי.

כל מיני אירופאים, בעיקר בריטים, התסכלו עלי ולא הבינו בהתחלה על מה החגיגה ועל מה אנחנו שרים, עד שהסברנו להם שהקבוצה שלנו זכתה באליפות ראשונה אחרי 10 שנים.

איך שהם שמעו את זה ישר הם באו להרים איתנו בירה והצטרפו לחגיגה!

עדין יש בי רגשות אשם קטנים שלא הייתי שם במשחק פיזית, אבל אני מרגיש שזכיתי בכל זאת לחגוג את האליפות!

התמונות שלנו חוגגים אליפות בצד השני של העולם הם כנראה הכי מרגשות שיש לי מהטיול הזה.

יש לי סיפור דומה עם הירידה של הפועל, אבל זה לא להיום. 

10. 1 hour ago, Mentel said:

יודעים אפ יש אפשרות לעשות משחק זוגות של 4 חברים, שכל אחד בבית שלו?

יודע איך עושים זוגות נגד זוג ראדומלי, השאלה אם אפשר לבחור נכד מי לשחק?

אם תעשו 2 שחקנים share game לשחקנים הנוספים אז אפשר. 

11. On 3.4.2020 at 00:52, ששון הצהוב said:

אבל התקציר לא מהיום שרלוק

זה מלפני 30 שנה ולזמנים ההם התאים היגיון אחר

הסברתי שמלכת יופי נחשב לסמל לאומי בתרבות של רשות השידור, ומירי גולדפרב (או דריקס) שם על תקן כוהנת ציבור

הציבור היה מאוד לאומי ופטריוט עם הסמלים שלו בתקשורת

זו תקופה שאפילו היו אוהדי הפועל שאהדו את מכבי סל באירופה, כי כל המדינה היתה שטענץ אחד

וכשיש שטענץ אחד אז הוא בדרך כבר גורף הכל

להיגיון הזה נראה מתבקש לראיין את מלכת היופי בעמידה על הדשא אחרי המשחק

אותך כיום זה מביך

אבל באקלים התרבותי של אז זה היה הסגנון

אם תרצה-

תמשיל את זה שנטע אלחימיסטר תתייצב באולפן הנייד לצד מודי, בוני וגוטמן בפרי גיים של משחק מרכזי (שרלוונטי לגרשון) לספק קצת איייטם צבעוני ברמת הסמול טוק

קצת קרינג'י

אבל נתקלתי כבר בדברים הרבה יותר גסים (כיום).

אתה בחור חביב ותודה שהזכרת לי למה הפורום הפך למקום הבלתי נסבל שהוא היום. 

כן, אני אוהד כדורגל היום וזה נראה לי מוזר היום לראות שאשתו של שחקן מתראיינת על הדשא אחרי משחק.

גם אני יודע להשתמש בבולד שרלוק. 

ולא רשמתי בשום מקום שזה מביך, רק שזה היום נראה מוזר. 

12. 2 hours ago, סטלן בטלן השמן said:

לקח לך רק 4 ימים לחשוב על התגובה הזאת?

רק היום נכנסתי לפורום כי בגדול אין פה יותר מידי מה לעשות בזמן שאין ספורט, אבל היי זה טיעון מעולה. 

13. On 12.4.2020 at 10:52, סטלן בטלן השמן said:

תגיד איזה מהנושאים הבאים מסובך לך מדי ואני אסביר בקצרה:

מעצר

הנסיך אנדרו

הילרי קלינטון 

דארק ווב

תוהה אם אתה יותר טיפש או מטומטם. 

14. 1 hour ago, hairy2hell said:

בעיני אגב אליפות זה משהו שצריך להקבע אך ורק על הדשא, ואם הוא לא נקבע על הדשא הוא לא רלוונטי.

רק לבדוק אם שמת לב, על הדשא יש לנו 6 נקודות יותר מלמקום השני, ונתנו לכם פעמיים 3 (סתם כי כיף להזכר) 

אם יש משהו הוגן באליפות מהסוג הזה היא שהיא נקבעה על הדשא, עכשיו השאלה אם לקצר את הליגה ולתת את האליפות או לנסות למצוא פתרונות "ספורטיביים" לשנות את הפורמט ואז להכריע. 

15. 9 hours ago, קובי השועל said:

האופציה היחידה לחסל את הנגיף עוד לפני החיסון היא סגירה ארמטית של המדינה בבתים ושל נתבג לכמה זמן שידרש ועד שאין 0 חולים ביום במשך כמה ימים לא פותחים שום דבר(הייתי אומר עד שאין חולים גם בבתי חולים אבל זה כבר מוגזם). המדינה תהיה חייבת לשחרר המון מהרזרבות(אם לא עכשיו אז מתי?) לעצמאים, שכירים, בעלי שליטה ולכל מי שצריך כדי לעבור את הדבר הזה.

לא פותחים את השמיים עד שאין חיסון לקורונה או לחילופין בדיקות יתבצעו בנתבג ועד שאין תשובה הבנאדם לא נכנס למדינה.

מאמין שתוך חודש-חודש וחצי נוכל לסיים עם הדבר הזה, או שהולכים על הגבלות ארוכות וחיים לא חיים עד למציאת חיסון.

לא נעים לי לספר לך אבל זה לא ממש עובד ככה. 

16. 3 hours ago, סטלן בטלן השמן said:

הכת ההזויה מקבלת נקודות על המעצר של הנסיך אנדרו?

שמועות שהסרט של הילרי מסתובב בדארק ווב

אנשים אמורים להבין מה כתבת או שזה איזה שפת קוד שלכם? 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.