Jump to content

לא לגרור מי גורר

משתמשים רשומים
    1,028
  • Last visited

Posts פורסם על ידי לא לגרור מי גורר

1. בגדול, אני גם חשוב שזו טעות, ואני חושב שמותר למיץ לטעות, ואני חושב שיכול להיות שאני מבין בנושא הזה פחות ממיץ.

מהרגע שזה מה שהוא החליט (ולכולנו ברור שמדובר בהחלטה של מיצ ולא של אף אחד בדרך) אני חי עם הטעות (לדעתי) הזאת בשלום, זו זכותו והוא צודק אלף אחוז גם כשהוא טועה. 

2. 2 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

לא הייתי אומר שהוא מלך ומה שאומר קדוש

זה אף פעם(!) לא נכון בחיים.

כן אומר שצריך להבין את ההגיון במעשיו ואת המטרות שלו וכך לשפוט. צריך להוריד שנייה את האגו שלנו בתור אוהדים.

אומר את זה 3 פעמים ביום גם, אם זה מה שמיצ החליט אז אנחנו נקבל את זה. 

לא תהיה לנו עוד הזדמנות להביא בעלים כזה, אסור לנו לתת לו להרגיש אפילו פיפס של חוסר תמיכה. 

3. 6 hours ago, YossiNew said:

בואנה מי חולק קליק

מה הוא מתווכח בכלל

אשאל אותך ככה, אם יש 3 קליקים בשולחן, ואתה יושב עם עוד 2 חברים, כל אחד לוקח אחד או אוכלים ביחד? 

עכשיו אותה שאלה עם פסק זמן, זה הכל. 

(למי שלא יודע על מה מדברים, תאזינו לפרק 5) 

4. 11 hours ago, סלבה said:

יש לי הערכה לא מבוססת אבל מעניינת שיהיה יותר לבן במדים.

הרי אין תלבושת לבנה כנראה, והשפה העיצובית של פוסטים של מכבי ברשתות החברתיות משלבת הרבה צהוב ולבן, בתמונה עם כל המחזורים בליגה יש מרובע כחול שבתוכו כיתוב צהוב-לבן, כמו פסים לרוחב. אם הולכים על זה כעיצוב זה פצצה.

לא יהיה לבן בכלל 

5. 8 hours ago, avi atias said:

הבנקים דוחים תשלומי משכנתא בשנתיים.

שר האוצר מוריד מס רכישה.

עושים הכל לעלות את מחירי הדירות ולשעבד אנשים.

ממשלה עוכרת צעיריה. 

לא הבנתי 

6. 8 hours ago, zeudemort said:

לא נשמע לי הגיוני, אין מספיק הבדל בין שחור לכחול כדי שיאפשרו לשחק עם השחורה במידה ואי אפשר לשחק עם הכחולה והצהובה.

יותר הגיוני שזאת תהיה חולצה רביעית.

נחכה כמה ימים ונגלה יחד שאני צודק 

7. 8 hours ago, סלבה said:

נייק עושים נוק אאוט לאדידס גם בקבוצות השנה. יותר מחצי מהתלבושות של אדידס זה טמפלייט גנרי (וגם התלבושות שהן לא קטלוג מבוססות על הטמפלייט עם שינוי קל. החולצה של ריאל מדריד למשל היא בסך הכל עם דוגמה מיוחדת בקצה השרוול ובצווארון מאחורה, השאר יש לכל הקבוצות שלהם בערך), נייק לעומת זאת עם עיצובים ייחודיים. גם פומה מתאימים תלבושת לרוב הקבוצות.

אחרי כמה שנים שנייק עשו הכל מאוד גנרי הם הבינו שהגיע הזמן לשנות 

8. 8 hours ago, zeudemort said:

לא מצליח להבין את הטרנד של השינוי סמלים, תסלחו לי.

משנים צבעי חולצה, משנים סמלים - הדברים האולי יחידים שהם אמורים להיות קבועים במועדון.

מאז ומתמיד קבוצות משנות סמלים, לרוב שומרים על קו שכן קשור למועדון ולמקור שלו אבל מותר לחדש ולשנות מידי פעם. 

9. 8 hours ago, סלבה said:

אתה לא רוצה משהו כמו בורנמות' למכבי, זה מתאים רק לשני גוונים כהים או שני גוונים בהירים, אתה לא יכול לעשות קונטרסט, זה יראה רע.

יש המון אופציות העיקר לעזוב כבר את הכדור המאוס בעולם לגילו 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.