Jump to content

לא לגרור מי גורר

משתמשים רשומים
    1,028
  • Last visited

Posts פורסם על ידי לא לגרור מי גורר

1. On 22.9.2023 at 20:01, סלבה said:

@לא לגרור מי גורר

באתי באיחור, אבל מרגיש צורך להגיב לדברים שכתבת כאן.

בוא רגע נעמיד דברים על דיוקם - איסור הפריסות, המטומטם להפליא כמובן, לרגע לא מצדיק אותו, הגיע בגלל... אבוקות.

הייתה פריסה, היו מתחתיה אבוקות שהודלקו, החליטו שככה מבריחים את האבוקות, אז החליטו לאסור פריסות.

דבר דומה קרה לתקופה גם עם תופים.

זה היה משעשע בהתחלה, כשאחרי האיסורים האלה פתאום הדליקו יותר אבוקות ביציעים, הוציא את המשטרה סופר מטומטמת - אבל אז גם באו סנקציות, כי אבוקות זה לא חוקי, וזה פגע במכבי וגם בקהל. ברגע שזה המצב, התעקשות להמשיך עם זה היא טמטום טהור, חסרת כל תכלית, פוגעת במכבי ובשום פנים אינה מאבק על זכויות קהל. זו בטח לא מלחמה על נרטיב, או על אופי של קהל, או אנערף מה, כי הכוח לעולם יהיה בידי המשטרה. רוצים לשנות? להחזיר תפאורות מסוגים שונים ו*חוקיים* (שזה דווקא כן מאבק על זכויות) - תורידו את הראש, תדברו עם המועדון שיעזור בהידברות מול המשטרה, כי ככה דברים עובדים בעולם האמיתי, זה שבו זה מעניין את הקצה של הזין מי הדליק יותר אבוקות, מי גנב באנר למי או מי עשה למי קונטרה (שזה משעשע כשקורה, אבל לא יותר מבעיטה של שחקן למרומי היציע).

עכשיו תעתיק את כל מה שכתבתי, תחליף כמה מילים, ותראה שזה תקף גם לשירים - נכון הקטע עם "דני עמוס ההומו"? זה נכון שהמאבק של ניר רשף להעניש אותנו היה מגוחך ומביך, אבל בסוף בסוף בסוף זו לא באמת זכות של קהל לשיר במקהלת אלפים למישהו שהוא הומו כהתרסה - זה אולי היה עובר לפני שלושים שנה, אבל היום אנשים מאבדים את העבודה שלהם על התנהגות כזו או לכל הפחות פוגעים משמעותית בתדמית האישית שלהם, זה לא לגיטימי.

גם "סלים טועמה/לאלא מחבל" זה אותו דבר, גם הקריאות המטומטמות של "זו לא המדינה שלו", או "בא לי לזרוק חזיז על מסגד אל אקצא" או "תנו לצה"ל... לזיין ת'ערבים" וכו', ואפילו "בא לי לדחוף שוטר לפסי רכבת" - התעקשות לקרוא את הקריאות האלה היא לא מאבק למען זכויות, פשוט כי זו לא התנהגות לגיטימית, וכל אדם במדינה שהיה עושה את זה כבודד עצמאי היה נתפס כהזוי וקיצוני.

אתמול גם שרקו בוז בדקת הדומיה לנפגעי האסונות במרוקו ולוב, כל בבון מטומטם שעשה את זה מוזמן ללכת להזדיין ולא ראוי לצפות במכבי גם מהטלוויזיה, כי זה קנס שרק מחכים להכרזה עליו וכתם על הקהל של מכבי.

אומרים שצריך לדעת לבחור את הגבעה למות עליה. אתה ושכמותך בוחרים למות על הר זבל רדיואקטיבי.

על הזלזול בנירסי אני בכלל לא רוצה לדבר.

וגם בוא נדבר רגע על נבואות הזעם על "הם יביאו עלינו אמריקה". אני, בדיוק כמוך, לא אוהב את תרבות האהדה האמריקאית, העידוד של הקהל ב-MLS הוא כמו מורל בצופים, נכון, עניין תרבותי כללי - אבל אתה יודע מה יש לקהל האמריקאי בכדורגל? לגליזציה של פירו קר, תופים, דגלים, פריסות והכל, הצבע ביציע של קבוצות מסוימות לא נופל מקהלים אירופיים. תרשה לי לנחש שזה החזון של הנהלת מכבי, לא אורגן בהתקפות, ונראה לי שזה רחוק מלפגוע ב"זכויות קהל", אפילו להיפך.

אסיים בכמה תמונות (יש עוד עשרות דוגמאות) מקהלי הקונצרטים של ארה"ב:

evmiu3vfgh0wueshqug7.jpg

70888689007-tifo.jpg?width=1080&height=8

da777d61-963c-4559-b7a5-253c1c9a1edb-USP

5713db40-5063-43e2-a6de-77b94fb6428b-USA

5d6253de-7668-4837-aa57-a6d9dcad1c4d-laf

הייתי עונה לך על הכל, אבל ברור שגם אתם וגם הנהלת מכבי כבר החלטתם שמכבי תל אביב בלי קהל חשובה יותר ממכבי תל אביב עם קהל, וכל מה שאמרתי לא שווה כלום עם הגישה של כולם זה שאפשר לוותר על הקהל. 

התחזית שלי הגיע ממש עכשיו במשחק ביום שלישי, בהתחלה לקחו את התפאורות, אחרי זה את התופים, בסוף את הקהל. 

כל מה שכתבת כבר איבד מהרלוונטיות שלו כי הוכח מה המצב האמיתי, אנחנו אלה שיזרקו מתחת לגלגלים בהזדמנות הראשונה שיהיה משבר ועלינו יוותרו בלי להניד עפעף. 

אם אתם מרגישים טוב עם עצמכם שזה המצב שהביאו אותו אלינו, נשב ביחד בבית ונצפה בדרבי בזמן שיהיו שם אלפי אוהדי הפועל ואף לא אוהד מכבי. 

אני סיימתי לנסות להסביר פה, אתם לא רוצים לשמוע כי אתם בעצמכם תוותרו על הקהל בדיוק כמו ההנהלה שלנו, כנועים רופסים ועצובים בבית של עצמכם. 

תספרו לי עוד על זה שאנחנו אותו דבר אני ואתם, שאתם לא לקוחות של המוצר ושברגע שיחתכו אתכם בפנים אתם תגידו אמן, ואז גם תגידו לי שאני טועה. 

אתם לא אוהדים יותר מבחינתי, אתם אפיזודה שבן מנספורד יחליט אם היא רלוונטית או לא וישתמש בה כשנוח לו. 

2. 3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

דווקא לזה נתפסת? הייתי מבין אותך הרבה יותר אם המועדון הופך את הכל לקהל קונצרטים אז קהל כזה עייף, מפונק, עצלן, תבחר... 

אבל אני חושב שדווקא הנקודה הזאת היא לזכות המועדון. אנחנו מועדון אירופאי לכל דבר והכי מצליחה בארץ, אתה מעדיף שיציגו את עצמם כבני יהודה? 

אתה מציג את זה כאילו זה 2 האופציות היחידות. 

אני חושב אחרת ממך, אתה חשוב שזה טוב כי זה מביא איתו דברים מסויימים ואני חושב שזה גרם להרבה ניתוק בין המועדו לאוהדים בהרבה דברים אחרים. 

זה לא אומר שהאופציה האחרת היא להיות בני יהודה זה רק אומר שאתה לא מפסיק מבין בזה כדי לחשוב על אופציות אחרות 

3. 30 דקות לפני, דקסטר said:

איך?

כי אם אתה עשור שלם מוכר לקהל הרחב שלך סיפורים על כמה מכבי זה מועדון אירופאי ואמור להיות מעל כולם אז אנשים מתייחסים בביטול לכל מה שהוא לא גדול, כל המיתוג של מכבי בשנים האחרונות זה כמה הקבוצה מוצלחת ואדירה ומשחק משעמם נגד איזה קבצוה איסלנדית זה כבר "לא לרמתם" כי ככה מתייגים את זה במועדון כבר שנים. 

4. 5 דקות לפני, Arthur Read said:

קהל שאוהדים את היריבות ולא את מכבי בתירוץ של "משחקים לא אטרקטיביים"
    אני שם ביצה וחצי זין על זה שאם היינו בבית עם פיורנטינה, פרנקפורט, בשיקטש וכו', אז היה סולדאאוט של המיני מנויים ואנשים היו נלחמים על כל כרטיס.

כאילו שאכפת לי מי היריבה - אני אוהד מכבי ובא לראות את מכבי - אבל הם מחפשים משחק אטרקטיבי.

מה שהכי מצחיק זה שכולם התפללו לקבל הרגלה נוחה כדי שנוכל להעפיל מהבית הזה. אבל בגלל "הנוחות" היחסית אז הם לא באים

בגדול, יש אשמה גדולה על המועדון שהגענו למצב הזה, להאשים את הקהל זה נוח אבל לשם המועדון לקח אותנו בשנים האחרונות ולשם בסוף הגענו. 

5. 33 דקות לפני, osfeee said:

נסעתי אתמול לכיוון דרום, 40 דקות עד לקוממיות.

עם הפקקים ביצאה מהחניה לוקח אותו זמן ואפילו פחות.

אז הרעיון חמוד, אבל עד שזה לא יתפוס מהירות או יקצר את הזמן המתנה בכל תחנה - לצערי אמשיך להגיע עם האוטו.

לכיוון הזה יש בעיה והיא ידוע לכל ועד שלא יסדרו את עניין הרמזורים זה ישאר ככה, לצד השני הנסיעה קלילה 

6. 10 דקות לפני, תמיר8 said:

כפרה עליך כבר אמרתי יותר מוקדם בנושא שהאבוקות האלה על הזין שלי, לא מוכן לצאת לשום מלחמה על הדבר הזה. 

וכמו שאתה אמרת אני (הקהל הרחב) לא קשור לארגון והארגון לא קשור אלי, זה לא שלי להילחם ואני לא קשור לזה.

יבוא הארגון וירצה להילחם נגד איסור כניסה של תוף/מחירי כרטיסים או משהו הגיוני אחר שקשור אלי סבבה אבוא ואצטרף אבל מלחמה נגד אבוקות/קריאות "גזעניות"/הומופוביות? מה הקשר שלי לשטויות האלה

אח שלי, הארגון 15 שנה נלחם ולא היית בשום דבר (אתה מעיד בעצמך) אני לא חושב שזה ישתנה בשום שלב ולכן זה לא רלוונטי. 

7. 1 hour ago, תמיר8 said:

לא יודע מה זה הקהל הרחב, זה לא ארגון אחד מאוגד אלא מלא אינדיבידואלים שונים עם דעות שונות. אני זוכר תקופה של מחאות מעל עשור שהשחקן ישב בחוץ תקופה ואז עבר ליציעים אחרים והאולטראס שלט בשער 11 והייתה תקופה מסריחה ביציעים, חלק תפסו צד כזה חלק צד אחר וחלק לא היו בכלל חלק מהויכוח.

אני גם חושב שרוב הקהל שלא קשור לארגון יעדיף לתמוך בארגון האוהדים שלו ולא בשוטרים/מנהלת/התאחדות, לפחות אני ועוד רבים.

השאלה שצריכה להישאל היא האם המלחמה במערכת דרך זריקת אבוקות לדשא תצליח להפוך את הפירוטכניקה לחוקי? לשנות את התקנון? לשנות את קו המחשבה במשרד הספורט כלפי הנראות של הקהל הישראלי? או עוד דברים אחרים שרוצים שישתפר לטובה - או שמה המלחמה הזאת רק תגרום לעוד ענישה ועוד אכיפה במעגל של חתול ועכבר שלא נגמר ורק יביא לפגיעה בקבוצה שאנחנו אוהדים (הורדת נקודות) ופגיעה באוהדים (סגירת יציעים, רדיוסים)?

אתה מכיר מלחמה שלא היו בה נפגעים? 

8. 6 דקות לפני, תמיר8 said:

מה אני אגיד לך אחי, בינתיים אין תפאורות, שער 11 היה סגור שליש מהמנוי שלנו עונה שעברה והשנה לפי מה שאני מבין מהתגובות שלך גם ירדו לנו כמה נקודות.

מקווה שתפעלו בחוכמה ותצליחו במלחמה שלכם, בינתיים זה לא כל כך מצליח בוא נגיד את האמת אבל איך אתה אומר? אולי אנחנו באמת לא יודעים מה הולך מאחורי הקלעים. רק קחו בחשבון שתצטרכו הרבה הסברה ותמיכה מסביב כי להילחם באלפי אוהדי מכבי וגם במשטרה ובמנהלת במקביל זה יהיה קרב קשוח, רוב האוהדים יתהפכו עליכם ברגע שיורידו נקודות והזעם יופנה אליכם ולא רק לבית הדין. 

מצחיק שכל שנה יש מחאה בין הארגון לקהל הרחב, אין עונה בלי שקט... יאללה שתהיה שנה טובה ושיהיה לנו בהצלחה

ברור שיתהפכו, תמיד מתהפכים, גם על השחקן התהפכו. 

הקהל הרחוב לא רלוונטי כי הוא לא רוצה להיות כזה, זה לא ישתנה. 

9. 1 דקה לפני, תמיר8 said:

לא חושב שזה יקרה, יורד לסוף דעתך אבל נשמע לי כמו פרנויה וחרדה על משהו שאולי יקרה בעתיד הרחוק אבל אין פה שום איסור חוקתי וגם בוא, לא יהיה.

נשמע לי לא ריאלי, יותר מתאים לנושא קונספירציות. יש לך דוגמה מהעולם שאסרו על תופים?

דרך אגב אנגליה, ראיתי אצל ארסנל שגם שם התחילו להכניס תופים לאחרונה 

https://www.thesun.co.uk/sport/21144366/arsenal-emirates-atmosphere-pints-anthem/

קודם כל אנגליה היה איסור על תופים במשך עשרות שנים, וזה ממש המודל שכולם מדברים עליו בתור "נגד החוליגנים", לא הייתי מתעלם מזה שהם משמ אומרים שזה הכיוון. 

אני פשוט אומר שאם ממש תשקיע ותרצה לחפש הודעות שלי פה מ2013 שאני אומר שזה בדיוק מה שיקרה ואנשים כמוך אומרים "תשמע אתה מגזים אין סיכוי ש..." ואז עשור אחרי זה קרה, איך שאני תופס את זה זה לא עניין של אם זה יותר עניין של מתי. 

אתם יכולים להגיד לי אתה מגזים וזה לא יקרה ואתה פרנואיד אבל בינתיים כל מה שאמרתי כבר אז קרה והפך לסטטוס קוו. 

10. 1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

זה כ"כ רע שיש למכבי-רגל אוהדים של מכבי-סל? נראה לי הכי הגיוני בעולם לא?

לא יודע אם הייתי משתמש בביטוי אוהדי מכבי סל למה שהוא מנסה להגיד אבל אם בסוף נשאר עם מחירים יקרים לכרטיסים (ראה ערך כל מה שקורה באירופה כבר שנים) עם שעות לא נוחות וקהל שבעיקר נדפק עם מתקנים וכל הזבל מסביב רק בשביל שבסוף יגדיו לנו אסור לכם לעודד ושבו בשקט ביציע ותקפצו רק כשיש גול, עדיף שנמנע את זה 

11. לפני14 שעות , nirc2 said:

אני במגרשים משנת 89, באופן קבוע מעונת 91/92 (כיתה ג). מסיבות אישיות אני לא בארץ מהפלייאוף של עונת 2016.

חישוב זריז מראה שהייתי במגרשים 27 שנים.
    הייתי בשער 4 ליד אסי ואלפרד ברכה, הייתי בשחקן עם איציק גורילה ואורי הורוד. קוסמן חפר לי מתחת לבית שעתיים על פרוייקט שער 8. הייתי בUM96 עם בוזי ושי ירון. נשמתי יותר אדי צבע ממה שבריא לנשום, עשיתי יותר לילות לבנים ממה שאנשים נורמלים אמורים לעשות ועוד כמה דברים שהשתיקה יפה להם בעונות שהאבוקות רק נכנסו לארץ בשנות ה00.

הייתי במחאות, נעצרתי ע"י המשטרה, דיברתי בכנסת, הייתי בפגישות עם ההנהלה, אני יודע דבר או שניים על זכויות קהל.

ועכשיו לענייננו, אני מזלזל בזכויות הקהל כפי שאתה מציג אותן, כן.

מה זה זכויות הקהל שאתה מדבר עליהן? התורים בכניסות? המחירים במזנונים? בניית גג בבלומפילד? הסעות? מחירים לכרטיסי חוץ?

לא!

הזכות לשרוף דברים כדי שיהיו תמונות יפות ושנוכל לאונן על "תרבות האולטראס" ושחלילה לא יקראו לנו הומואים ומלשינים.

אבוקות זה יפה?

כן, זה יפה.

אבל מה הקטע לעשות דווקא, בזמן שאתה יודע שיורידיו לנו 3, 4 נקודות על זה? המטרה של האוהדים בכדורגל זה לא להדליק אבוקות. המטרה של האוהדים זה שהקבוצה תנצח.

אבוקות גורמות לטירוף ועידוד פסיכי ומכניס את השחקנים לדריכות וככה ננצח? אז אני בעד.

האבוקות יגרמו להפסד טכני והורדת נקודות? אני נגד.

זהו.

אין בעיה, בפעם הבאה שישירו טועמה מחבל גם יורידו נקודות - אז אתה תהיה נגד 

ואז ישירו דני עמוס ההומו ויורידו נקודות - אז אתה תהיה נגד 

ופעם אחרי זה יגידו שאנחנו צריכים ללמוד מהאמריקאים ותופים זה אסור, ומי שיכניס תופים - נוריד לו נקודות - אז אתה תהיה נגד

אז תגיד לי אתה, עכשיו אחרי שמחזיקים אותך בביצים כי כל פעם שיגידו "אני אוריד לכם נקודות אם לא תפסיקו" אנחנו נקשיב מה אתה חשוב שיקרה?

המודלים קיימים, ההצהרות של בעלי התפקידים קיימים, האיומים תמיד היו ותמיד יהיו אותו דבר, פעם עונשי רדיוס היו מפריעים לקהל והיום כבר לא, מצאו שיטה חדשה לגרום לקהל לריב עם עצמו ולצאת אחד נגד השני כאילו זה גזירת גורל ולא החלטה של בעלי הקבוצות. 

רק בחיאת, תפסיקו לשקר לעצמכם שאתם תדעו לשים את הגבול, כי עובדתית אתם הפקרתם את הארגונים פעם אחרי פעם (עוד בתקופת השחקן) כשהם היו צריכים להלחם, אני בטוח שגם אם יפסקו האבוקות אתם תסבירו יפה מאוד למה גם הפעם אתם לא יכולים לתמוך. 

12. לפני8 שעות , תחיית המתים said:

שוב אתם מתעלמים מכל מה שהוא אמר. 

אנשים בפורום הזה מזמן הפכו להיות כתבים ועיתונאים כאילו הם אלירן סלב יותר מאשר אוהדי מכבי תל אביב, העיקר יוציאו ממך את הכותרת שהם רוצים תוך התעלמות בורטלית מכל מה שאתה אומר ומה הסיבות ואז יבואו יעני לנהל שיח איתך למרות שבמציאות הם מנהלים שיח עם עצמם ומאוננים מול המראה על כמה הדעה שלהם צודקת כי הם בעד מכבי ואתה רק מחפש להרוס. 

13. Just now, nirc2 said:

איך אבוקות קשור לזה?

יש בעיה עם מחירים? תחרימו.

יש בעיה עם כניסות? לכו עם זה לכנסת.

מה הזכות בלהדליק אבוקה לכל הרוחות? אבוקות זה אמצעי, לא מטרה

האבוקות באו אחרי שהפסיקו לאשר לנו תפאורות בגל הנוכחי, הן התגברו אחרי שהיו כמה מקרים שהתפאורה אושרה מראש ואז לא נכנסה למגרש כמה שעות לפני המשחק. 

האיסור על תפאורות עדיין קיים אבל אל תציג את זה בתור ביצה ותרנגולת, זה התחיל מהאיסור של התפאורות והפך להיות קבוע ברגע שהאיסור נשאר קבוע, במיוחד אחרי שהמשטרה החליטה שהיא משחקת משחקים של אני מאשר לך רק כדי לבטל דקה לפני המשחק. 

בבלומיפלד החדש הכניסו לנו 2 פריסות (וגם הן קטנות) מאז שהגענו, אם כבר האיסור התחיל אחרי תפאורה של הפועל, אבל אם תבדוק תגלה שגם אז לא אישרו לנו להכניס פריסות (ולהפועל כן) 

14. 1 דקה לפני, nirc2 said:

אני במגרשים משנת 89, באופן קבוע מעונת 91/92 (כיתה ג). מסיבות אישיות אני לא בארץ מהפלייאוף של עונת 2016.

חישוב זריז מראה שהייתי במגרשים 27 שנים.
    הייתי בשער 4 ליד אסי ואלפרד ברכה, הייתי בשחקן עם איציק גורילה ואורי הורוד. קוסמן חפר לי מתחת לבית שעתיים על פרוייקט שער 8. הייתי בUM96 עם בוזי ושי ירון. נשמתי יותר אדי צבע ממה שבריא לנשום, עשיתי יותר לילות לבנים ממה שאנשים נורמלים אמורים לעשות ועוד כמה דברים שהשתיקה יפה להם בעונות שהאבוקות רק נכנסו לארץ בשנות ה00.

הייתי במחאות, נעצרתי ע"י המשטרה, דיברתי בכנסת, הייתי בפגישות עם ההנהלה, אני יודע דבר או שניים על זכויות קהל.

ועכשיו לענייננו, אני מזלזל בזכויות הקהל כפי שאתה מציג אותן, כן.

מה זה זכויות הקהל שאתה מדבר עליהן? התורים בכניסות? המחירים במזנונים? בניית גג בבלומפילד? הסעות? מחירים לכרטיסי חוץ?

לא!

הזכות לשרוף דברים כדי שיהיו תמונות יפות ושנוכל לאונן על "תרבות האולטראס" ושחלילה לא יקראו לנו הומואים ומלשינים.

אבוקות זה יפה?

כן, זה יפה.

אבל מה הקטע לעשות דווקא, בזמן שאתה יודע שיורידיו לנו 3, 4 נקודות על זה? המטרה של האוהדים בכדורגל זה לא להדליק אבוקות. המטרה של האוהדים זה שהקבוצה תנצח.

אבוקות גורמות לטירוף ועידוד פסיכי ומכניס את השחקנים לדריכות וככה ננצח? אז אני בעד.

האבוקות יגרמו להפסד טכני והורדת נקודות? אני נגד.

זהו.

אתה מתעלם מכל מה שאני אומר ולוקח את מה שהנביא פה רצה מראש, רצה להוציא כותרת יעני, אני בעד להדליק אבוקות בכל מחיר גם אם נפסיד על אליפות על זה, אם זה עוזר לכם כשאתם מאוננים מול המראה עלו והצליחו. 

זכויות הקהל הן מכלול, ובמכלול שבו לאף אחד לא אכפת לי בשום דבר אני אמצא את הדברים שאני עושה כדי לעמוד על שלי, אני יכול להיות כנוע כמוכם, אני לא אומר שזה פסול, אני רק אומר שאני בחיים לא אהיה כזה. 

15. 7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אין ספק שלא צריכים להסכים על הכל, אבל אתה בשם איזה אידיאולוגיה שהיא לא אהדת הקבוצה פרופר מוכן להקריב את הקבוצה ולגרום צער למאות אלפי אוהדי מכבי, שלא חושבים כמוך וכאן איבדתי אותך. מכיוון שהיה לי חשש שזה מה שתענה, מראש אמרתי לך שאין לי משהו חכם להגיד על זה, גם כי אני לא מעוניין להכינס איתך לויכוח כאן, כי אם אני אגיד לך מה אני חושב אתה שוב תתקוף כאן וזה קצת מיותר. 

אם תנסה רגע להיות אובייקטיבי כמה שאפשר (ואני מבין שאתה מאוד טעון על הנושא), אתה תבין שאני צודק, "אהדת" אבוקות לא יכולה לבוא על חשבון אליפות למשל, אנחנו כאן בשביל השמחה של אחרי ניצחון או תואר ולא היופי שבלצלם אבוקות. 

ולפני שאתה אולי מתעצבן עלי, אני מסכים איתך בהמון דברים, אני ממרום גילי היום, שונא את תרבות העידוד שיש אצלנו, במיוחד ביציעים שהם לא שער 11, שונא הרבה דברים מסחריים שהקבוצה עושה אבל עדיין, אני בחיים לא אעשה משהו שיפגע בקבוצה (אם זה שירים/זריקת חפצים וכו)

אני לא אוהד אבוקות, אני פשוט הגעתי לנקודה שבה ההבטחות שלכם על זה ש"פשוט תפסיקו לעשות X ואז יפסיקו להציק לקהל" כבר לא תופסות. 

הפסיקו גזענות, באו על הומופוביה.

הפסיקו אבוקות (שנים!! לא היה פה) אז באו על התפאורה. 

רוצים להראות שהקהל אלים אז מכניסים שוטרים שירביצו ואז יעצרו אוהדים בטענה שהם תקפו את השוטרים, ואז גם ימררו לאנשים את החיים רק כי הם היו במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.

אני מצטער אבל עובדתית כל מה שאתם טוענים (וטענתם בעבר) ש"זה לא יקרה אתה לא חשוב בהיגון" כבר קרה. 

אין פה אישורים לתפאורות כבר שנים, כל פעם שמישהו רוצה לזיין אותך אין פה אישור לתופים, הם בוחרים גם מה נשיר ולא נשיר (גם בלי קשר לגעזנות) ובאופן כללי הם פוגעים בכל מה שקשור בקהל (ומצהירים על זה שהם יעשו את זה אם תקשיב קצת למה ששר התרבות והספורט אומר) אבל אתם כל הזמן חוזרים ל"פשוט תפסיקו אתם פוגעים בקבוצה" 

אנחנו לא פוגעים בקבוצה, אלה שמחליטים לשנות את החוקים כל פעם לרעתנו רק כדי לרצות אגנדה מסויימת הם אלה שפוגעים, בשום מקום בעולם לא הורידו נקודות על אבוקות (תבדוק אותי) ובשום מקום בעולם עושני רדיוס ולא קהל לא מנעו אלימות או דברים דומים אבל אתם פשוט חושבים שאתם יודעים ומבינים הכל, לא בדקתם לא חקרתם וכל מה שבא לכם זה להגיד "אני רוצה לבוא לראות כדורגל וללכת". 

תעשו מה שאתם רוצים אבל תפסיקו להגיד לנו אתם לא אוהדי מכבי, אתם לא אוהדי כדורגל אתם ואתם ואתם, אנשים שיושבים בבית שלהם ומטיפים מוסר איך אנשים אחרים צריכים להתנהג ומה לעשות. 

לקחו לנו את הכדורגל, כי אתם הסכמתם שיקחו לנו אותו לאט ובשקט כי לא הקשבתם לאף אחד וחשבתם שאם רק נוותר על זה פה בקטנה זה יגמר, זה אף פעם לא נגמר, זה אף פעם לא מפסיק וכל פעם שהקהל ויתר רצו לקחת ממנו עוד. 

לכם זה לא חשוב? זכויות אוהדים זה משהו מיותר בעיניכם? מעולה, תשארו בבית ותפסיקו לזיין לי את המוח על איך הקהל צריך או לא צריך להתנהג, תבואו תראו כדורגל ותלכו הביתה ותדחפו את הדעה שלכם לתחת כי אתם לא קהל, אתם לקוחות. 

אתם רק חושבים שאתם יודעים הכל, על מה הקבוצה רוצה או לא רוצה ומה טוב לה או לא טוב לה כי אתם יעני מרגישים אנשים שקשורים למשהו כי אתם כותבים בפורום של עמילוב, אתם לא קשורים לכלום ודעתכם לא רלוונטית ובסוף תגלו שהקבוצה חושבת כמוני, לא כמוכם זה פשוט יהיה מאוחר מידי. 

16. 13 דקות לפני, Omer said:

כלומר אנשים שאוהדים קבוצת כדורגל ולא את עצמם? אתה אוהד מכבי פנאטיקס או מכבי תל-אביב?

כל הסיפור הזה עם הארגונים והאבוקות מרגיש כמו מרד נעורים מביך. רוב האנשים מגיעים לאצטדיון לראות את מכבי מנצחת בכדורגל, לא בקהל. את רוב הקהל השטויות האלה לא מעניינות, האשמה היא על מי שחושב שמכבי שייכת לו ושכולם צריכים לסבול בשביל ה"עקרונות" שלו. אנשים שפועלים בידיעה שנענש בשביל משהו שמעניין אותם ואת החברים שלהם, ממש לא את הקהל הרחב של מכבי שמעוניין במלחמה הזאת הרבה פחות ממה שאולי נדמה לכם. להאשים אנשים שלא זורמים על השטויות האלה כי הם אוהדי כדורגל ולא אוהדי אווירה זאת חוצפה.

עומר אתה תמיד היית ליצן ותמיד תהיה ליצן, אין לי שום עניין בשיח איתך ברמה האישית. 

מאה אחוז פרסנולי אפילו לא קראתי מה כתבת. 

17. 8 דקות לפני, nirc2 said:

זכויות הקהל!!!!!

לא פחות ולא יותר!

מקסימום הזכות של אוהדי אולטראס ישראל לאונן על "תרבות האולטראס אחי, טיפו אחי" והזכות שכמה ילדוני שתן מהקהל של הפועל לא יקראו לכם מלשינים.

ברור, אדם שרוב שנותיו מעביר בלצפות בטלוויזיה בקבוצה שהוא אוהד יזלזל בזכויות הקהל. 

18. לפני1 שעה , אליהו_הנביא said:

אין לי משהו חכם להגיד על זה. סורי. 

לא כולם צריכים להסכים על הכל, אני לצערי השלמתי עם מה יקרה פה בעתיד (שהפך כבר לקרוב מתמיד) ולצערי אתם לא תאהבו את זה אבל אל תחשבו שאתם לא אשמים. 

אם להגיד את האמת, רוב האשמה היא על אנשים כמוך. 

19. 23 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מבין אותך לגמרי ומבין שאין לך כוח למשחקים ההיפוטטים האלה ועדיין, האם ספציפית במשחק כזה לדוגמה היית מדליק בידיעה שתלך האליפות? 

כן. 

אם האליפות צריכה ללכת בגלל שבית הדין החליט להוריד נקודות על משהו לא ספורטיבי כדי להגן על זכויות הקהל שלא מפסיק להפגע אז שתלך האליפות. 

אם הכדורגל עצמו חשוב יותר מהאוהדים אז שיעשו את המשחקים באיצטדיונים ריקים, ראינו כמה זה עובד לשאר ענפי הספורט כשאין קהל ובקושי מצליחים לגייס כסף כדי להטיס קבוצה למשחקים באירופה. 

20. לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

לא חושב שאתה צודק במקרה ספציפי זה. תוף הוא לא אלים ולא יכול לגרום פציעה/אש. איזה אפקט משיגות האבוקות למעט כנראה לעשות דווקא למשטרה( לא משנה מה הסיבה כרגע). 

בוא אני אשאל את זה אחרת, אם אתה יודע שיש עונש על תנאי מינוס שלוש נקודות נגד מכבי על הדלקת. אבוקות. מחזור אחרון, דרבי, אנחנו שיויון נקודות( פלוס מינוס נקודה) עם המקום השני. אתה תומך בהדלקת אבוקות במשחק? תשתדל לענות בלי ציניות או תוקפנות. 

תומך בכל זמן שאנשים בוחרים לנכון להדליק כי אני חושב על זה בתור משהו אחר ממה שאתם מסתכלים עליכם, אתם "אותם אנשים" שאמרו (לי אישית) לפני עשור פה שתפאורה לא יכולה לפגוע באף אחד למה שלא יתנו להכניס תפאורה (כשמכבי פתח תקווה אסרה עלינו להכניס פריסה בפעם הראשונה ואחרי ריבים היא נכנסה בסוף, היום זה סטנדרט שאין תפאורות) 

אז למרות מה שאתם חושבים שאתם צודקים בו כי "אבוקות זה אלים ותופים זה לא" זה לא באמת משנה למה שמנסים להפוך אותנו כאוהדים, אלה שבאים משלמים מחירים יקרים מגלגלים את הענף אבל חיילים טובים בלי שום זכויות. 

כל הזמן ה"מחאה" שמשאירה אותנו נבדלים מסתם עוד לקוחות נעלמת כי כל פעם נוגסים בה חלק, כל פעם שאתם אומרים אז כולה תוותר על (הכנס משהו גנרי) באים ואומרים עכשיו אחרי שויתרתם אני רוצה שתוותר גם על עוד משהו. 

הסוף הוא ידוע, פשוט אתם חושבים שאם נגיד כל פעם בסדר רק עכשיו תוותר פעם הבאה נלחם אתם עובדים בעיקר על עצמכם. 

בשום מקום בעולם לא מורידים נקודות על אבוקות, אנחנו פשוט עדר של אנשים כנועים שמנוהלות על ידי קבוצות כדורגל חלשות עצובות וכאלה שלא מסוגלות בכלל להתמודד (או לא רוצות) עם זה שהאוהד צריך להיות חלק מהמרקם של הכדורגל פה, לא טפיל. 

21. On 12.9.2023 at 00:44, תמיר8 said:

לי באופן אישי נמאס מהאבוקות, זה יפה אבל הדליקו בכל כך הרבה פעמים בשנים האחרונות שזה פשוט מיצה את עצמו.

בא לי פשוט להנות מכדורגל ועידוד עם אווירה טובה בתקווה שהשנה גם ננצח. כל הפיפי קקי הזה מסביב פשוט לא מעניין, אם המטרה זה לסגור את הליגה ושלא יהיה פה כדורגל ולא יהיה מכבי מה עשינו בזה? העיקר להילחם בהתאחדות? למה מי הם בכלל שנהרוס הכל בגללם

ביום שתוותר על האבוקות יגידו לך שגם התופים הם מטרד ציבורי שפוגע במשחק ולמה צריך תוף אם אפשר למחוא כפיים ביחד כמו באנגליה? 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.