Jump to content

לא לגרור מי גורר

משתמשים רשומים
    1,028
  • Last visited

Everything posted by לא לגרור מי גורר

1. די ברור שלא היית בסיטואציות כאלה לאחרונה, מתעדים הרבה יותר מ5, לרוב השוטרים מכבים להם את המצלמה או שמאיימים שיעצרו אותם אם ימשיכו לצלם. זה נורא קל לדבר מהצד אבל בפרקטיקה זה בעיה ואנשים בסיטאוציות כאלה בוחרים בצד לא לבלות לילה במעצר כדי להוכיח ששוטר הרביץ ואז לא יעשו לו כלום.
  2. זה קל, המנהלת לא ישלמו פעמיים למפיקי במות
  3. מהערכה שלי, המנהלת לא יתנו את הצלחת בשבת כי למה להם לקחת ריזיקה להקים במה שלא בטוח יצטרכו כשיש עוד משחקים.
  4. לא יודע אם הבנתם עדיין אבל המשטרה לא מאשרת לשום מקום לשים מקרנים לשדר, זה לא שלא רוצים שיהיה, פשוט אף עסק לא רוצה לקחת את זה על עצמו ובצדק
  5. שיוציאו עוד אלף הודעות, תגיעו לבלומפילד לוקחים אליפות היום
  6. ארז קומוקובסקי היה הכי גדול שלהם
  7. לא נעים לי להיות זה שמאכזב אבל ברוב העולם הקהל לא בא עם הצבע של הקבוצה שלו. אני מבין את הרצון שלכם לשנות את התפיסה לכולם אבל בסוף זה לא שאנחנו שונים מהמצב הקיים.
  8. אני לא חושב שמכבי יוציאו עוד צבעים שהם לא ניטרלים תחת משהו של מכבי, זה לא שאנשים בקהל עפו על חולצות שוער בירוק או סגול בעבר שמכבי ינסו לנצל את זה להגדלת מכירות (כמו השחורה)
  9. אם גם ככה יש שחור ביציע, עדיף שיהיה שחור של מכבי ולא סתם שחור.
  10. עלתה פה. בגלל זה הצחיק אותי שאמרו ששחור לא קשור למכבי אבל לבן בהכרח כן.
  11. אמרו כבר כמה פעמים שהנתונים האלה לא בדיוק מדוייקים והורידו מהם את הפרמטר הכי חשוב, אנשים שנדבקו בבתי חולים, זה היה פייק ניוז או חצי פייק ניוז קלאסי, זה לא הופך את זה לבסדר אבל זה לא בדיוק נכון.
  12. אתה מבין שישראל היא לא רק תל אביב וההנחיות הן לא רק לתל אביב נכון?
  13. יש לי סיפור דומה עם הירידה של הפועל, אבל זה לא להיום.
  14. אם תעשו 2 שחקנים share game לשחקנים הנוספים אז אפשר.
  15. ואוווווווווו איזה צילום מטורף!!!!!!!!!! רואים נקודה בשמיים במצלמה של פלאפוןןןןןן מי היה מאמין.
  16. אתה בחור חביב ותודה שהזכרת לי למה הפורום הפך למקום הבלתי נסבל שהוא היום. כן, אני אוהד כדורגל היום וזה נראה לי מוזר היום לראות שאשתו של שחקן מתראיינת על הדשא אחרי משחק. גם אני יודע להשתמש בבולד שרלוק. ולא רשמתי בשום מקום שזה מביך, רק שזה היום נראה מוזר.
  17. רק היום נכנסתי לפורום כי בגדול אין פה יותר מידי מה לעשות בזמן שאין ספורט, אבל היי זה טיעון מעולה.
  18. תוהה אם אתה יותר טיפש או מטומטם.
  19. רק לבדוק אם שמת לב, על הדשא יש לנו 6 נקודות יותר מלמקום השני, ונתנו לכם פעמיים 3 (סתם כי כיף להזכר) אם יש משהו הוגן באליפות מהסוג הזה היא שהיא נקבעה על הדשא, עכשיו השאלה אם לקצר את הליגה ולתת את האליפות או לנסות למצוא פתרונות "ספורטיביים" לשנות את הפורמט ואז להכריע.
  20. לא נעים לי לספר לך אבל זה לא ממש עובד ככה.
  21. אנשים אמורים להבין מה כתבת או שזה איזה שפת קוד שלכם?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.