Jump to content

לא לגרור מי גורר

משתמשים רשומים
    1,028
  • Last visited

Everything posted by לא לגרור מי גורר

1. פוקימון באייפון בשיעורים או מוות ....
  2. דיסק מדהים מחכה לי באוטו שיגמר המלווה .... זה מתפשט לי בגוף .......
  3. תקראו לי מעתיק אווו אווו תקראו לי מעתיק אהה אההה
  4. יש סיכוי שלא היה נבדל בכלל כי השחקן הראשון שניסה לנגוח יכול להיות שלא נגע בכדור ואז זה לא נבדל פשוט לא רואים טוב ....
  5. זה שאלונה עזבה זה מעולה שהשחקנים יודעים שהעתיד שלהם בקבוצה כבר מעורער ואין בעלים ואין כלום הם יהיו יותר לחוצים ...
  6. אמר 2 סמלים ודגלים הנה 2 סמלים ודגלים ... ואם כל הזמן נשאר עם הדגלים והפריסות חמודות לאן נגיע תכלס ? לאן נתקדם ? תראה את הפועל תקועים כבר כמה שנים על אותו דבר
  7. אז ככה יצא בערך לא ? איך אתה חושב שקהל מתקדם אם הוא לא "אובר יצירתי"?
  8. לאו דווקא אחת הבעיות שראו אצל האולטראס זה שהם הדפיסו והכל היה טוב ויפה אבל הרמה בין זה לבין ההסבר הייתה מבישה אותיות של ילדים בכיתה ד' פלוס זה שההסבר עבר את המקום שהם היו צריכים בקיצור לא טוב בכלל וזה מה לעשות הדברים הקטנים שיכולים להרוס ...
  9. לדעתי הסעיה זה שפשוט לא רואים טוב את כל החלק העליון של הבן אדם וזה נראה תכלס מוזר צודק שער 13 נורא בעייתי מבחינת תפאורה אבל יאללה יהיה טוב והקטע עם הקונפטי של האולטראס היה בטח כי רצו שיהיה כאילו בצד של הדגל ולא עליו ... בכללי לאולטראס רעיון יפה חבל שההסבר היה נראה מזלזל וכמובן דגל מודפס זה לא בשמים אבל היה יחסית טוב
  10. אני חוזר על זה מאתמול בדקה 30 ואני ימשיך להגיד את זה ומי שהיה לידי עד לזה שלא שרתי מהגול השלישי בכלל .... באתי לעודד את מכבי , אלו שלבשו צהוב למטה על הדשא .... זה לא מכבי ...
  11. כשאני באתי למשחק אני באתי לעודד את מכבי ... זאת לא מכבי ככה לא נראית מכבי אין זכר בין מה שהיה למגרש שם למכבי ... אז לכל אלו שאמרו לי עודדתה 7 משחקים כאילו עכשיו את מי ניצחנו את רמת גן ורעננה ? עשו לי טובה ...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.