Jump to content

לא לגרור מי גורר

משתמשים רשומים
    1,028
  • Last visited

Everything posted by לא לגרור מי גורר

1. אז רגע לפי מה שאתה אומר .... אם נשלם פחות אז הקבוצה יכולה לבזות את עצמה ואת הסמל על הדשא ? לא חושב ...
  2. אתה לא קשור למכבי אתה יותר קשור לליברפול תמיד תיהיה לוזר .... יאללה תחזור למחילה שלך
  3. מעניין שכשהיה 7 ניצחונות כולם היללו את נימני ואחרי חיפה וביתר אמרו שהוא תותח אז לכל העכברים למיניהם שצועקים לו להתפטר תחזרו לחורים שלכם ... זה לא מעניין אף אחד ...
  4. כואב לך שבוע אחד בשנה לכבד את הרוב ששומר במדינה שלך ולא לקנות חמץ ברשתות שלא רוצות לקבל קנס על כך ?
  5. ביתר זה כבר פסה רציתי לראות תפאורה כזאת של חיפה ...
  6. תפסיקו להעלות משהו שהוא אמר מלהט הרגע לפני 5 שנים תתקדמממממממוווווו
  7. תחזית: איצטדיון חדש ריב בין ארגונים על היציעים מחאות ענינים .... אני חוזר ואומר תודה לכם אינפרנו על פילוג הקהל הירוק עכשיו אנחנו לא מרגישים מקופחים ...
  8. תאמת גם אם לא כל עונה אני מצפה שנקח אליפות אני מצפה שכל עונה ניתן כדורגל טוב יפה שנהנה ממנו נקבל כמה רגעי נחת כמה ניצחונות יפים ... גביע מידי פעם ...
  9. לא משנה על איזה סוג אוכל יפתח נושא נמרוד אתה תפתח אותה אה ? איך אתה אוהב תסלט שלך רטוב או יבש ?
  10. ולמישהו פה אמר שאם זה כתוב בהמכבי אז זה בטוח http://www.hamaccabi.com/next.asp?ID=6710 ובכל זאת עד שאני לא רואה אותם בצהוב לא מאמין ...
  11. פרק 17 אדיר רואים בסוף שמשטרה תופסת את קצר וניוטון ולא מראים עם מה בגלל שהבן זונה ההוא הלשין ... סידרה ענקית שחקנים גדולים ...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.