Jump to content

לא לגרור מי גורר

משתמשים רשומים
    1,028
  • Last visited

Everything posted by לא לגרור מי גורר

1. שבוע שאני משוטט בפורום ונזכרתי למה לא יכלתי להכנס לפה יותר, כל אחד שיושב בבית עם עצמו חושב שהוא המומחה הכי גדול להכל ומבין איך הכל צריך לעבוד. אתם בעצמכם אפילו לא שמים לב שאתם לא מצליחים להגיע להסכמות על נושא אחד בודד, וזה רק נישה של היציע פה.
  2. אתם באמת לא מבינים שהם לא מאשרים תפאורות כי הם רוצים לדפוק את הקהל בקטע עקרוני? במשך 15 שנים כל פעם מגבילים עוד חלק ועד שמאשרים אותו מוצאים הגבלה חדשה ואז הגבלה חדשה עליו, זה הכל רמאות, תעמוד בכל מה שהם רוצים והם ימצאו עוד תירוץ למה אי אפשר. עובדים עליכם תתעוררו
  3. משטרת ישראל וכל מיני שקרים על מעברי חירום ופינוי בעת חירום.
  4. אני כבר לא ממש בעניינים אם להגיד את האמת אבל לפי הכמויות של החולצות הצהובות שהארגון הוציא נראה לי שזה הכיוון
  5. אתם חושבים שזה פשוט תכנית לבקשתך ואתה שם את התוף איפה שבא לך?
  6. לא, אדידס הולכים בקו הפשוט למי שהוא לקוח בסיסי אצלם, למי שלקוח גדול הם יודעים לייצר דברים עם המון עניין ותוכן. זה פשוט לעולם לא תהיה קבוצה ישראלית.
  7. פילה תמיד ייצרה, כשמייצרים חולצות יש כמה סוגים של בד ולכל בד "עלות" אם תרצה כמה צבעים תצטרך להביא בד אחר ממה שאתה יכול בחולצה חלקה, היתרון בחולצות החלקות האלה זה שאתה יכול להביא בד איכותי יותר. כולם מיוצרים על ידי פילה, אבל זה חלק מהעניין. שים לב שרוב החולצות שאתה אומר שהם טובות יותר כנראה יהיו חלקות (בעיקרן)
  8. לא, מה שחשוב לך לא תמיד חשוב גם לאחרים, מה שאתה חושב שיפה לא בהכרח עובד גם אצל אחרים. מעצב מנסה לחפש מכנה משותף גדול כמה שיותר, יכול להיות שאתה מפספס את זה שמה שאתה מחפש הוא יחסית נישתי.
  9. אתה מוזמן לשאול ואם זה דברים שאני יודע אני אפילו אשמח לענות, אבל קח בחשבון שעל הרבה אני מסכים איתך מראש, יש בעיה במוצרים הנלווים והם לא מספיק טובים בעיני, זה לא אומר שפילה לא יד בנושא או שלא ראוי שנדרוש כאוהדים ממכבי להיות טובים יותר.
  10. אני אגיד את זה ככה, יש את מה שאתה מצפה מהם ויש את מה שבסוף הקהל קונה
  11. אני מסכים איתך שיש בעיה במוצרים הנלווים, זה נגרם מכמה סיבות אבל זה לא הדיון ואני גם בעצמי אומר זה לא מספיק טוב. אם מתייחסים נטו למדים העבודה של פילה מעולה.
  12. הבד לא אותו בד בכלל, גם פלטת הצבעים של פילה רחבה יותר (ואתה רואה את זה בכל המוצרים), יש שיפור משמעותית בייצור עצמו כי הוא כבר לא אותו דבר. הרטרו זה עדיין יצור עצמי, יש הבדל מהותי בין סובלימציה לחלקים אבל אם תקח לדוגמא את החולצה החלקה של שנה שעברה אתה היא משמעותית יותר טובה מכל שאר מוצרי היצור עצמי שאתה מדבר עליהם. הפערים ברורים, האיכות בפילה עלתה משמעותית וזה חלק מהסיבות שמכבי עובדים איתם. בוא נאמר שאני אומר את הדברים מידיעה וגם המקור שלי כנראה ברור לכולם ולי אין מושג מי אתה אז כנראה שאתה מדבר על סמך התחושה שלך כאוהד. המוצרים העיקריים שאנחנו משתמשים בהם של פילה באיכותם לא נופלים מאדידס או נייקי, אני מסכים שיש פער במוצרים הנלווים לעומת החברות האלה.
  13. פילה מייצרים את המדים שכתוב עליהם פילה. אתה רוצה להכנס לדקויות של בדים והוכחות אנחנו נכנס אבל בוא נצא מנקודת הנחה שזה דיון שאני כנראה לא אפסיד בו. זה שאתה מעדיף חברת הלבשה אחרת זה טוב ויפה, אבל מדים זה עסק שעיקרו כלכלי, אדידס ונייקי לא יכניסו לך רווח כמו פילה גם אם בא לך חולצת קטלוג גנרית ש15 קבוצות אחרות ישחקו איתה כי זה נראה יותר נורמלי.
  14. אנשים עם זכרון קצר לא זוכרים שהם התלוננו על השחקן את אותן תלונות בדיוק (מעודדים את עצמם, שמים את הארגון לפני מכבי, במקום להתעסק בעידוד מתעסקים בארגון)
  15. אני יודע שהתגעגעתם אבל בגלל שכבר אין לי קשר לכלום ביציע אני רק אגיד 2 דברים: 1. אם תכנסו לאתר של מכבי יש פי 5 יותר מוצרים כחולים כהים מאשר צהובים, תחשבו רגע למה. 2. מכבי הוציאו מגוון מוצרים שחורים השנה בעצמם בזמן שבארגון הוציאו קפוצונים בצבעים, אני יודע שכולכם חיים בסרט שאתם מבינים הכל כל הזמן אבל יכול מאוד להיות שאתם מפספסים את זה שהקהל של מכבי לא אוהב ללבוש צהוב, לא בתיאוריה, בפרקטיקה, אנשים לא קונים צהוב לא לובשים צהוב ובמיוחד בחורף שרוב המעילים (בעולם באופן כללי) שחורים זה המצב. אבל אתם יודעים הכי טוב בתכלס.
  16. בוא תשרוק לו בוז לידי פעם אחת ואני אלמד אותך כמה דברים על מגיע בכדורגל ישרמוטה
  17. פעם הבאה שהם עושים מחאה ואתם אומרים "זה לא הזמן" תנסו להזכר על מה בדיוק הם נלחמים כדי שעכשיו אתם תגידו איזה יופי הדגלים\תפאורות ביציע. יש להרבה אנשים פה נטיה לזלזל בזה כי "יש משחק חשוב" אבל פתאום כל כך התגעגעתם. אם הארגון לא היה נלחם לבד על הדברים האלה אולי היה יותר קל לעשות את זה יותר.
  18. כל מי שלכלך על מתן שיקבל שיתוק ישרמוטות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.